میچ مک کانل ریختن تاریک پول به مین به افزایش سوزان کالینز

تاریک-پول گروه هم تراز با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلاست که حذف بیش از نیم میلیون دلار در یک آگهی محافظ سن. سوزان کالینز از مین یک بحرانزده جمهوری وقت از انتقاد از او در واکنش به شیوع کروناویروس.

این گروه یک ملت است, سیاسی و غیر انتفاعی که ندارد به افشای آن زد. همچنین سهام دفاتر و کارکنان با رهبری مجلس سنا صندوق یک مک کانل فوق العاده PAC. 30 ثانیه آگهی خواهد شد در سراسر مین در رادیو و تلویزیون و وب سایت.

تبلیغات:

آگهی در پاسخ به یکی دیگر از های اخیر adبه نام “Scrounging” که انتقاد کالینز برای غفلت کافی برای تضمین دنده محافظ و تجهیزات دیگر برای دولت را محاصره خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“سوزان کالینز دفاع از رئیس جمهور” راوی از این آگهی می گوید: بیش از یک گرافیک که به نقل از Collins ادعا “رئيس جمهور هم زیادی بود که درست در آغاز.”

که تبلیغ پرداخت شده برای یک رقابت دموکراتیک تیره-پول سازمان اکثریت به جلو مربوط به رهبر اقلیت سنا چاک شومر این اکثریت سنا فوق العاده PAC که می بیند کالینز به عنوان آسیب پذیر به خصوص در سال 2020 است.

تبلیغات:

یک ملت آگهی آید به Collins’ دفاع که ادعا شده است “کاری که برای دریافت کمک به, اما تاریک پول از گروه های در حال پخش اطلاعات نادرست در مورد کسانی که در تلاش است.”

2020 مسابقه بین کالینز و دموکرات سارا گیدئون زمان بلندگو از مین مجلس نمایندگان یکی از تعداد انگشت شماری از رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا است که تعیین خواهد کرد که آیا ایران که در حال حاضر دارای یک 53-47 اکثریت را حفظ کنترل از بالا اتاق و نگه داشتن مک کانل در اکثر رهبر ،

یک ملت و رهبری مجلس سنا صندوق مطرح کرده اند یک ترکیب 190 میلیون دلار برای محافظت از آسیب پذیر ترین جمهوریخواه کرسی: کسانی که برگزار شده توسط مارتا McSally در آریزونا کوری گاردنر در کلرادو تهم Tillis در کارولینای شمالی جونی ارنست در آیووا و دیوید پردو در گرجستان است.

تبلیغات:

یک ملت نیز وابسته کارل روو بالا استراتژیست سیاسی به رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و از نظر مالی پشت سازمان است که در ترویج مواضع محافظه کار در سقط جنین و حقوق تفنگ.

یک ملت کاهش یافته است بیش از 58 میلیون دلار در نامزدهای جمهوریخواه در سال 2018 midterms و گروه در حال حاضر صرف بیش از 1 میلیون دلار برای افزایش کالینز در این سال از جمله 400.000 $ad زد که در اوایل ژانویه و تبلیغ کار خود را به دست کشیدن پایین هزینه انسولین است.

تبلیغات:

کالینز رای دادند در برابر قانون مراقبت مقرون به صرفهو همچنین به عنوان قانون به نزدیک Medicare Part D پوشش فاصله.

“ما سرمایه گذاران درک سنا نهایی فایروال در برابر سوسیالیسم و ما در حال آماده سازی خود برای یک مبارزه در سال آینده” گفت: استیون قانون مک کانل کاردانی که صندلی های این گروه در یک سال 2019 بیانیه.

“دیوان عالی کشور, سبز, قرارداد جدید, مدیکر برای هیچ — این همه در رفتن به خط,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

آن Collins’ محوری رای به تایید دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh — همراه با ACA آرا و شفاف بدبینانه waffling در مغلوب ساختن پیشی جستن — که به دست آورده او را به یک چالش از گیدئون, یکی از دولت برجسته ترین انتخاب دموکرات ها.

در تابستان گذشته Collins جلب امیز انتقاد زمانی که مبارزات انتخاباتی او نوشته شده چند دقیقه از B-رول سناتور جلسه با Mainers در کارخانه یک کلاس درس یک آشپزخانه و غیره. این تصویری بود مسخره به عنوان یک شفاف هدیه ای از محتوا برای گروه های خارج از کشیدن از.

FEC قوانین نوار نامزدها از هماهنگی با گروه های خارج از. B-رول ترفند, اما ثابت شده است به محبوب در پایان در اطراف.

تبلیغات:

در سپتامبر گذشته یک جمهوری خواه سوپر پک زد یک آگهی است که با استفاده طولانی کلیپ از که B-رول پیشرو مین حزب دموکرات به شکایت به FEC که آن را غیر قانونی در نوع سهم “تقریبا به طور کامل تشکیل شده از فیلم که مبارزات انتخاباتی ایجاد شده است.”

هر چند مین سیاست می تواند عجیب و غریب (و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده یکی از آن چهار آرا در سال 2016) آن را گرفته به سمت دموکرات ها در سال های اخیر است. کالینز یک اسمی pro-choice میانه-of-the-road جمهوری خواه بود مناسب برای مین دهه اما در حال حاضر به نظر می رسد به طور فزاینده ای در معرض خطر است. در ماه ژانویه او دستگیر عنوان “محبوب ترین سناتور” — که قبلا برگزار شد البته توسط میچ مک کانل.

سازمان دیده بان کامل آگهی از یک ملت زیر از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>