میچ مک کانل اولویت رای به تایید دست پرورده با نفوذ به دادگاه بیش از همه گیر امداد

با وجود فشار افکار عمومی در کنگره به اولویت بندی ارائه کمک بیشتری به آمریکایی ها نهفته مداوم coronavirus همه گیر خواه کنترل مجلس سنا روز پنج شنبه پیشرفته رهبر اکثریت میچ مک کانل رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جناح راست تصاحب فدرال قضائیه با تایید جاستین واکر به ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار.

واکر ایالات متحده در منطقه قاضی در کنتاکی که قبلا زندانی برای مک کانل (R-Ky.) و clerked برای مغلوب ساختن پیشی جستن-منصوب, حکم دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh. گروه های حمایت در برابر واکر نامزدی به ملت دوم-بالاترین دادگاه برجسته رکورد خود را در مخالفت با قانون مراقبت مقرون به صرفه و هشدار داد که با تایید “در وسط یک بیماری همه گیر است و فراتر از آن خطرناک است. آن کشنده است.”

تبلیغات:

این 51-42 رای به تایید 38 ساله به ملاقات عمر کاهش یافت و بیشتر در امتداد خط حزب; هفت سناتور رای ندادند و از سوی دیگر ، سوزان کالینز (R-مین) که چهره سخت انتخاب مجدد در ماه نوامبر تنها جمهوری خواه به سمت با تمام دموکرات ها در حال حاضر و بهداشت ، آنگوس کینگ (من-مین) در مخالفت با واکر.

“هر جمهوری خواه مجلس سنا که رای برای واکر آگاهانه رها سلامت و رفاه از تشکیل خود را و ما را فراموش نخواهد کرد که آن را” اتحاد برای عدالت اعلام کرد پس از رای دادن. این گروه در میان کسانی که تحت فشار سناتورها به #StopWalker با استناد به رکورد خود در بهداشت و درمان و بحران کنونی است.

“واکر ستایش Kavanaugh برای نوشتن یک ‘نقشه راه’ به روده به ACA و به نام SCOTUS تصمیم گذارم ACA ‘فاجعه بار” اتحاد برای عدالت توییتی در مدت کوتاهی قبل از خود را تایید. “این چیزی است که ما حفاظت, بهداشت و درمان, به نظر می رسد.”

تبلیغات:

سناتور. Sherrod قهوه ای (D-اوهایو) ساخته شده مشابه نقطه در یک طبقه سخنرانی در اوایل این هفته. های تصویری از سخنان خود در توییتر قهوه ای به نام مک کانل برای هل دادن از طریق یک رای در دست پرورده “به جای کمک به خانواده امن” در طول یک بیماری همه گیر.

Vanita Gupta, رئيس جمهور و مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر نیز صحبت کردن در برابر واکر بیش از گذشته چند ماه. در روز پنج شنبه او اشاره کرد که خود را تایید و آمد به مجلس سنا همچنان به چشم پوشی از تماس پلیس, اصلاحات رای در مجلس تصویب شده COVID-19 امداد و یا مهم حقوق مدنی صورتحساب.

واکر را پر یک صندلی در دادگاه تجدید نظر فدرال در سی برگزار شد و توسط قاضی توماس گریفیث که بازنشسته است و در ماه سپتامبر. به عنوان رویاهای مشترک گزارش ماه گذشته سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) نشان داد در طول یک مصاحبه رادیویی که او در حال پیوستن به کمپین مک کانل به فشار مسن فدرال قضات بازنشسته در اوایل به عنوان یک راه برای اطمینان حاصل شود که برنده خواهد شد و قادر به معرفی جانشینان خود را قبل از انتخابات ماه نوامبر.

تبلیغات:

“این یک فرصت تاریخی است. ما قرار داده ایم بیش از 200 فدرال قضات بر روی نیمکت. من فکر می کنم یکی در پنج فدرال قضات تهمت انتصاب,” گراهام که صندلی اتاق قضائیه کمیته گفت: رادیو میزبان هیو هویت. “بنابراین اگر شما یک مدار قضاوت خود را در اواسط دهه 60 در اواخر 60s, شما می توانید ارشد وضعیت در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای این است که اگر می خواهید مطمئن شوید که قوه قضائیه راست مرکز.”

رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر پنج شنبه اشاره کرد که علاوه بر برگزاری یک رای در واکر مک کانل نیز حرکت رو به جلو با یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد — می سی سی پی, دادگاه تجدید نظر قاضی Cory ویلسون که تایید رای برای آمریکا در دادگاه تجدید نظر برای پنجمین مدار است که انتظار می رود در هفته آینده.

تبلیغات:

“ویلسون یک رکورد از خصومت عمیق به حقوق مدنی” گروه توییتی. “در این کشور است که خواستار برابر عدالت و ویلسون نامزدی است در تضاد است. #StopWilson.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی