میچ مک کانل sneaks ارائه به افزایش کرم های ضد آفتاب از خانه خود دولت به محرک بیل: گزارش

به 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته محرک اقتصادی شامل تعدادی از حیاتی مقررات برای کمک به مردم آمریکا است. اما همانطور که با بسیاری از لوایح از اندازه و پیچیدگی آن نیز لود شده با فروشگاه به کمک کلید سناتور خدمت به منافع خاص خود را در متحده است.

با توجه به سیاست, یکی از عجیب ترین جمله مقررات مربوط به کرم های ضد آفتاب به نظر می رسد به نفع رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY).

تبلیغات:

“ارائه FDA به تصویب ‘نوآورانه’ کرم های ضدآفتاب — که اتفاق می افتد به در فلورانس, Ky., l’oreal — به نظر می رسد در این لایحه بود که سازی در سنا توسط میچ مک کانل رهبر اکثریت کنتاکی” گزارش Caitlin اما جنیفر Scholtes و Theodoric مایر.

تبلیغات:

به عنوان لایحه جزئیات شد wrangled جمهوریخواهان اغلب رفت و به استدلال می کنند که دموکرات برگزاری شد تا این لایحه به زور سعی کنید به از طریق گوشت خوک-در هر بشکه هزینه — حتی اگر بسیاری از خواسته های خود از جمله سرمایه گذاری برای پست الکترونیکی-در انتخابات آراء در خدمت یک هدف واقعی در دادن آمریکایی ها گزینه های بیشتر به عمل اجتماعی فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>