میچ مک کانل می خواهد به محدود کردن آینده محرک چک به درآمد $40K یا کمتر

اخیر تبصره توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل نشان می دهد که اگر دور دیگری از فردی محرک چک مصوب کنگره آنها ممکن است تنها صادر می شود به آمریکایی ها که درآمد کمتر از $40,000 در هر سال است.

صحبت کردن در یک سری از حوادث در لوئیزویل مک کانل زده اولیه نکته مثبت برای مبارزه آمریکایی ها سخت-آمار اقتصادی shutdown.

تبلیغات:

“من نمی توانم به راحتی پیش بینی ما در حال رفتن به گرد هم می آیند و با تصویب [دوم لایحه] به اتفاق آرا مثل ما چند ماه پیش — جو تبدیل شدن به یک کمی بیشتر سیاسی از آن را در ماه مارس” مک کانل گفت: در یک نقطه. “اما من فکر می کنم ما چیزی را انجام دهید دوباره. من فکر می کنم این کشور نیاز به یک گذشته افزایش دهد.”

در عین حال مک کانل همچنین استدلال کرد که “من فکر می کنم افرادی که بوده ام ضربه سخت ترین افرادی هستند که در حدود $40,000 یک سال و یا کمتر” از جمله کسانی که در صنعت مهمان نوازی. قبلی تنها محرک بررسی کنید که رفت به آمریکایی ها به عنوان بخشی از مراقبت های عمل فرستاده تا 1200 $در هر فرد بزرگسال با درآمد کلاه $99,000 برای مالیات دهندگان تنها و $198,000 برای زوج است. که لایحه همچنین شامل عمده معافیت های مالیاتی به صورت فوق العاده غنی است.

اقتصاددانان که در سالن صحبت کرد و با تقسیم شدند در اجتماعی و اقتصادی اثر از قرار دادن درآمد پایین تر کلاه در دور بعدی امداد چک.

تبلیغات:

“به معنی آزمایش این کمک خواهد کم کردن سرعت اجرای برنامه هر چند آن را هدف کمک به نیازمندترین افراد و کاهش هزینه های مربوط به” جبرئیل Mathy یک macroeconomist در دانشگاه آمریکایی گفت: سالن طریق ایمیل در مورد امکان تمرکز بر روی افرادی که $40,000 یک سال یا کمتر است. “سیاسی, این نوع از هدف قرار دادن پتانسیل تحریک خشم در میان کسانی که دریافت نمی پرداخت که مورد دور اول چک که رفت به اکثر آمریکایی ها.”

دیگر اقتصاددان صحبت کرد که به سالن تا به حال نگاهی متفاوت.

“داده ها نشان می دهد که سخت ترین ضربه گروه ها در واقع درآمد پایین مردم” Austan Goolsbee که در خدمت رئیس جمهور باراک اوباما شورای مشاوران اقتصادی گفت: سالن توسط ایمیل. “آنها تا به حال تا کنون بدترین آمار در اشتغال و آنها تا به حال کمترین حاشیه برای خطا قبل از این آغاز شد. چیزی که به یاد داشته باشید هر چند که این عادی نیست محرک در حس دادن پول است که شما می خواهید برای دریافت کردن درب و jumpstart اقتصاد است. این است که واقعا فقط کمک به نگه داشتن مردم از اخراج و گاز خود را خاموش.”

تبلیغات:

علاوه بر این نشانههای روشن ساخته است که قانون جدید می تواند شامل مقررات است که اگر اجرا خواهد آن را آسان تر برای موسسات به اصرار یا حتی وادار کردن مردم به بازگشت به کار بدون در نظر گرفتن چه که بود بهتر از بهداشت عمومی نبوده است. مک کانل در مورد بحث “دقت گردد مسئولیت حفاظت” برای کسب و کار دانشگاه ها و مدارس و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و گفت که او می تواند “تضمین” کسانی که اقدامات شامل خواهد بود. این اقدامات خواهد احتمالا محافظت از این موسسات از COVID-19–مربوط به پرونده های حقوقی. رهبران دموکرات در مخالفت با آن اقدامات است.

وجود دارد همچنین گزارش می دهد که محرک جدید قانون می تواند شامل بازگشت به کار پاداش و یا پیشنهادات اعم از $450 هفتگی جایزه به یک بار $1,200 پرداخت که تشویق کارگران برای بازگشت به شغل خود. این جایزه می تواند کمک به کاهش نرخ بیکاری که در حال حاضر شاهد به طور غیر منتظره شیب کاهش در ماه مه و ژوئن.

تبلیغات:

زمانی که جدید کنگره جلسه برگزار اواخر این ماه قانونگذاران را مورد بحث یک امکان جدید و همه گیر امداد لایحه اما معلوم نیست به چه شکل نهایی قانون را در واقع. در آمریکا تصویب قهرمانان (سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری) عمل می کنند هر چند دخالت کرده است اعلام شده که این لایحه خواهد بود “dead on arrival” در مجلس سنا. قهرمانان عمل می کنند که صرف 3 تریلیون دلار, شامل کلید مقررات از قبیل ارائه خانوار با چک به ارزش به طور متوسط از $2,170 (به عنوان مخالف به یک $1,729 فتح کند گرفته شد متوسط تحت قبلی لایحه). که شامل $1,200 چک به مالیات دهندگان فردی با حداکثر تنظیم درآمد ناخالص تا $75,000 و زوج های متاهل که حداکثر درآمد ناخالص تنظیم شده تجاوز نمی کند $150,000. این مقدار پرداخت خواهد شد به تدریج کاهش می یابد به عنوان درآمد براکت افزایش یافته تا در نهایت آنها کاملا ناپدید شده برای مالیات دهندگان فردی ساخت به عنوان حد و یا بیش از $98,000 یا ازدواج مالیات دهندگان ساخت به عنوان حد و یا بیش از $199,000.

بر خلاف اولین محرک لایحه مراقبت (Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت) عمل, عمل قهرمانان را ارائه $1,200 پرداخت برای هر کودک در یک خانواده تا سه فرزند و شامل 17 ساله و 18 ساله. مراقبت عمل می کنند, در مقابل تنها ارائه 500 دلار پرداخت برای کودکان و تاسیس یک قطع سن 17. قهرمانان قانون همچنین شامل مقررات برای کمک به دانش آموزان کالج که پدر و مادر ادعا می کنند آنها را به عنوان وابستگان و آمریکایی که به مهاجران که آیا یک شماره امنیت اجتماعی.

آن در نظر گرفته شده است بعید است که کنگره جمهوری خواهان حمایت از قهرمانان عمل در شکل کنونی آن داده می شود برچسب قیمت آن و به طور کلی محافظه کار مخالفت سخاوتمندانه برنامه های رفاهی. چرا که جمهوری خواهان کنترل سنا و کاخ سفید (تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن), House Democrats تقریبا قطعا نیاز به تغییر هسته مقررات در بسته های قانونی در جهت دور دوم محرک به تصویب رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>