میچ مک کانل را غیر ایدئولوژیک همه گیر طرح استاندارد جمهوریخواه لیست


Mitch McConnell waves his hand while walking past a guard wearing a face mask.

میچ مک کانل می رسد برای یک طرفدار forma جلسه در کنگره در روز سه شنبه.

Saul لوئب/گتی ایماژ

مجلس نمایندگان و سنا هر دو reconvene به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 4, رهبران هر دو مجلس گفت: به نظر کروناویروس جدید امداد اقدامات است. و به عنوان آنها را پس رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل هشدار داد آنها باید کنار ایدئولوژیک انگیزه های نهان و تمرکز فوری بحران مربوط نیاز دارد.

“سنا باید تمرکز بر روی مراحل بتن برای تقویت پاسخ ما به این مجتمع بحران” مک کانل در بیانیه ای گفت. “ما نمی توانیم پریشان از قبل موجود حزبی آرزو-لیست و یا تماس به کاغذ بیش از چند دهه بی پروا تصمیم گیری است که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID-19.” وی افزود: برای تاکید که “مردم آمریکا لازم نیست مماس چپ daydreams.”

این بار خیلی جدی برای نهادهای قانونگذاری به در نظر گرفتن چنین مماس چپ موجود آرزوها مانند افزایش کمک های غذایی در طول یک بحران اقتصادی یا بهبود متحده’ vote-توسط-mail زیرساخت در طول یک بحران بهداشت عمومی. دلیل این که این دو موقعیت است که مک کانل تا کنون گذاشته محروم هستند از هر گونه ایدئولوژی وجه: decimating آبی-دولت و حمایت از کارفرمایان در برابر پرونده های حقوقی.

مک کانل ساخته شده است شناخته شده و خصومت خود را نسبت به هزینه های اضافی به دولت و دولت های محلی کمک این موضوع که دموکرات ها قصد ایجاد نقطه کانونی بعدی تسکین قانون. او صحبت می کند برای, بسیار, اگر نه همه از کنفرانس. در حالی که این مشکل ساده است—دولت و دولت های محلی است که به طور کلی نیاز به تعادل بودجه خود را صرف مقدار بسیار عظیمی از پول برای پاسخ به بحران و حفظ تازگی بیکار حتی به عنوان درآمد کاهش یافت—او را به تصویر می کشد درخواست از کشورهای به عنوان آنها در تلاش برای پوشش برای “چندین دهه بی پروا تصمیم گیری” از جمله تهی دست بازنشستگی تعهدات. او پیشنهاد کرده است به جای آن اجازه می دهد متحده اعلام ورشکستگی یک فرایند است که از طریق آن دولت حقوق بازنشستگی می تواند بازسازی شود. آن را پاداش اضافه شده (بیشتر) از بین بردن بخش عمومی اتحادیه های کارگری. این به طور قابل توجهی بیشتر ایدئولوژیک و موقعیت از یک تماس به افزایش حداکثر مجاز ضربه محکم و ناگهانی مزایای 15 درصد در نرخ بیکاری دو رقمی محیط زیست است.

مک کانل به حال اول وزین خود “اجازه متحده ورشکسته” موقعیت در مصاحبه هفته گذشته با مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت. در بخش دیگری از این مصاحبه هر چند او و هویت gabbed در مورد چقدر مهم آن این خواهد بود که به تصویب قانون محافظ کارفرمایان از COVID مربوط به پرونده های حقوقی. در بیانیه امروز مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد که چنین کاری خواهد بود یک قانونی اولویت زمانی که مجلس سنا می گرداند.

“در اینجا فقط یک مثال از یک نیاز فوری. در حالی که ملت ما خواسته است هر کس از خط مقدم بهداشت و درمان حرفه ای برای ضروری کسب و کار کوچک صاحبان عمده کارفرمایان برای انطباق در راه های جدید و نگه داشتن, خدمت, یک درهم و برهم کردن از قوانین فدرال و ایالتی می تواند به راحتی منظور خود را از تلاش های قهرمانانه در حال ملاقات با سالها بی پایان دعاوی” مک کانل گفت. “ما نمی توانیم اجازه دهید که اتفاق می افتد. ملت ما رو به بدترین بیماری همه گیر در بیش از یک قرن و به طور بالقوه بدترین شوک اقتصادی پس از رکود بزرگ. پاسخ ما نباید آهسته ضعیف و یا سوء استفاده قرار گیرد به راه اندازی بزرگترین محاکمه وکیل ثروت باد اورده در تاریخ است.”

Coronavirus ممکن است یک بحران بی سابقه اما این هدف خاص دهه سابقه در جناح راست سیاست برنامه ریزی محافل. مک کانل گفته بود به هویت است که آن را دشوار خواهد بود به تصویب قانون مانند است که از طریق خانه با توجه به اینکه شاکیان وکلای سخاوتمندانه اهدا کنندگان به حزب دموکرات است. فرمت این بدبینانه خط از تفکر اگر چه نشان می دهد که مک کانل تنها اولویت این قانون به دلیل شاکیان وکلای سخاوتمندانه اهدا کنندگان به حزب دموکرات است.

حق با او بود یک راه یا دیگری که آمریکا نمی اشتراک گذاشتن تمایل خود را برای COVID-19-مضمون شبه اصلاحات.

“خانه هیچ علاقه ای به کاهش حمایت از کارکنان و مشتریان” مجلس نانسی پلوسی معاون رئیس ستاد درو Hammill گفت: از مک کانل زمین.

نگاه کنید. هر کس فقط تنظیم یک مذاکره نشانگر برای مرحله بعدی تسکین قانون, این روند که در حال رفتن به rockier تر از قبلی است. اعلام مخالفت با چیزی در این مرحله به این معنا نیست آن را رد کرد—حتی مک کانل روز دوشنبه اعتراف کرد که “احتمالا وجود خواهد داشت یکی دیگر از دولت های محلی و بودجه لایحه” در حالی که گفت او برای اولین بار می خواهد به راه خود را با وکلا. او اصرار که آن را فقط به دموکرات ها در تلاش برای دزدکی حرکت کردن “از قبل موجود حزبی آرزو-لیست” از طریق یک بحران است طرح ریزی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>