میچ مک کانل را خودت پیگیری از قدرت توضیح داد

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل منکر همه چیز است.

بیش از هر سیاستمدار در سال های اخیر, حافظه, مک کانل زندگی یک بنای تاریخی را به خود برخورد و حزبی hackery.

ارادت او به برنده شدن در همه هزینه ها برای تضمین این که هیچ محدودیتی وجود دارد در خصوصی پول در سیاست به خم قوانین و میداد تا افکار عمومی انجام داده است نا معلوم آسیب به اصول قانون اساسی در ایالات متحده است. به عنوان همکارم اندرو Prokop اشاره کرد در سال 2017 مک کانل تقریبا پرسشگری دارد شکسته سنا — و با آن سیاست آمریکا است.

نیویورکر نویسنده جین مایر آخرین به شیرجه رفتن عمیق به زندگی و ذهن مک کانل. در طولانی مشخصات مارس 20, 2020 موضوع مایر اسناد مک کانل را capitulations به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تلاش می کند تا توضیح دهد چه انگیزه آنها — و یا حداقل آنچه که مردم می دانند که مک کانل فکر می کنم انگیزه او.

پاسخ او آشنا است: قدرت. این تنها چیزی است مک کانل به نظر می رسد می خواهند و هیچ ایدئولوژی در پشت آن هیچ جهان بینی هیچ هدف. اما مایر موفق به زیرخاک در اوردن برخی از آیات جدید در مورد مک کانل فساد و برخی از پشت صحنه ببرند.

من به صحبت کرد مایر از طریق تلفن در مورد آنچه او آموخته است که آنچه او را شگفت زده کرد و آنچه که او فکر می کند از مک کانل نقش در شکل گیری, مدرن, حزب جمهوری خواه. آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

چه شما بدانید در مورد مک کانل در طی این داستان که شما نمی دانید زمانی که شما راه می رفت به آن ؟

جین مایر

من حدس می زنم من فکر کردم که او یک ایدئولوگ از یک نوع خاص و آنچه که من کشف کردم این است که او در واقع تقریبا هیچ ثابت ایدئولوژی. آن را بسیار سخت برای پیدا کردن هر مسئله مهم است که او نیست تغییر مواضع در برخی از نقطه و یا دیگر هنگامی که آن را مناسب برای او. آن است که آیا سقط جنین و یا هزینه های کمپین و یا بسیاری از مسائل دیگر او فقط سوئیچ مانند یک آفتاب پرست زمانی که او نیاز به و من تا به حال واقعا متوجه شدم که چگونه بسیاری از بار او انجام می شود و این که چگونه به راحتی او آن را انجام داد.

Sean Illing

من مصاحبه یکی از مک کانل را biographers, Alec MacGillis و او با اشاره به همان چیزی که وجود دارد فقط هیچ سازگار تعهد به هر چیزی در مک کانل سیاسی زندگی جز برای برنده شدن در انتخابات بعدی.

جین مایر

چه جالب و MacGillis می نویسد: در این مورد در کتاب خود در مجلس نمایندگان آمریکا است که این مقدار نشان دهنده مسیر از حزب جمهوری خواه پس شاید ریگان سال است. من تحت پوشش ریگان برای وال استریت ژورنال وجود دارد و حداقل برخی از مطالب به ایدئولوژی که در آن نقطه بود که نوعی شورش علیه لیبرالیسم به نفع دولت. اما همه ما باید در حال حاضر و مک کانل واقعا نمونه این است که یک فرقه از برنده شدن است.

Sean Illing

بسیاری از محافظه کاران شما نقل قول انتقاد مک کانل برای obsequiousness نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن اما من کنجکاو هستم اگر شما به صحبت خواهان است که در دفاع از مک کانل و یا حداقل توجیه خود نیهیلیسم در این لحظه.

جین مایر

انگار کریس کریستی که به نوعی تحسین مک کانل در راه است که افرادی که فکر می کنم به دست آوردن و حفظ قدرت است و تنها اندازه گیری او را تحسین. اما من نمی دانم مک کانل این شهرت به عنوان یک زیرک سیاسی اپراتور اما برخی از امتیازات او به ناروا ممکن است نتیجه معکوس به او در راه بزرگ.

Sean Illing

آیا شما فکر می کنم مک کانل را به حسرت زندگی خود را تسلیم به ناروا?

جین مایر

من فکر می کنم تنها اندازه گیری خواهد بود که برنده. او فکر می کنم او درست اگر او را دوباره انتخاب و جمهوریخواهان دارای اکثریت در مجلس سنا. هیچ چیز دیگری مهم است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد او به شما فکر می کنم او آن هوشمند است. اما صادقانه بگویم من حتی نمی فکر می کنم او یک حامی بزرگ از مغلوب ساختن پیشی جستن. بر اساس آنچه که مردم در اطراف او به من گفت من فکر می کنم او می شده اند و فقط به عنوان اگر نه شادتر اگر مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست شده بود چون او, مک کانل شده خواهد بود مهم ترین جمهوری خواه در این کشور و قدرتمند ترین.

Sean Illing

کسی که شما نقل قول شده گفت که ایران با تغییر مک کانل در زیر پا و که او فقط سوار موج در هر کجا که آن را در زمان او صرف نظر از هزینه های. اما من به عنوان خوانده شده قطعه را من نگه داشتم بدانم اگر که تقریبا اجازه می دهد تا مک کانل کردن قلاب در راه است. شما می توانید می گویند که مک کانل بازتابی از بار خود را و یا شما می توانید می گویند که او کمک کرد این بار آنها چه هستند. من می خواهم استدلال می کنند این دومی — شما چه فکر می کنید ؟

جین مایر

من کاملا موافقم که این دومی است. او نه تنها منفعل و تماشاچی در این. مک کانل از شرکت کنندگان فعال در این انتقال او کمک کرده است تا فشار این کشور در یک جهت خاص است. من مصاحبه مورخ که من تا پایان نقل در پایان اما که یک متخصص در ظهور هیتلر قبل از جنگ جهانی دوم بود و او تشبیه مک کانل به Paul von Hindenburg یک دولتمرد بود که بخشی از نخبگان سیاسی و فکری او می تواند کنترل یک مستبد و خیلی دیر متوجه شدم که او تا به حال به هر طریقی چیزی که او نمی تواند باشد.

در حال حاضر من می خواهم برای روشن باشد و می گویند که هیچ قیاس به آن دوره در تاریخ اما مورخ نقطه که من فکر می کنم درست است که وجود دارد حداقل یک ضعیف اکو از این در مک کانل را جهت به کسی تهمت. مک کانل فقط تعقیب قدرت هر جا که او را طول می کشد و در حال انجام است که او به طور فعال در شکل جهان ما در حال حاضر.

Sean Illing

هل دادن این کشور “در یک جهت خاص” جالب انتخاب کلمات می شود و در چه بسیار دیوانه کننده در مورد مک کانل. آن را به نحوی بهتر و اگر او حداقل اعتقاد به چیزی حتی اگر آن را واقعا blinkered جهان بینی. اما آن را بسیار واضح است که او نمی مراقبت از آن جهت که ما را به عنوان او یک صندلی در پشت میز هنگامی که ما وجود دارد.

جین مایر

این همه تاکتیکی هیچ استراتژی بدون چشم انداز. من به جان Yarmuth یک دموکرات کنگره از لوئیزویل که به من گفت که مک کانل بسیار باهوش اما او نه فکری. اگر شما سعی کردم به صحبت با او در مورد برخی از مسئله بزرگ است که ما با آن روبرو هستیم به عنوان یک جامعه مانند تغییر آب و هوا یا هوش مصنوعی او نمی خواهد بود قادر به آن گفتگو و او نمی تواند علاقه مند در آن است. او علاقه مند به برنده شدن و نه هیچ چیز دیگر. او اختصاص داده شده به بازی تاکتیکی از سیاست در راه من فقط قبل از دیده نمی شود.

Sean Illing

یک محافظه کار شما استناد در این قطعه گفت که مک کانل ترین سیاستمدار فاسد در کشور است. این است که چگونه شما احساس می کنید پس از گزارش این ؟

جین مایر

خوب چه فاسد? مک کانل می گویند او را به انجام هیچ چیز غیر قانونی, هیچ چیز ما می خواهم تماس بگیرید جنایی. من فکر می کنم او مورد مطالعه در چگونه ما دموکراسی دستگیر شده توسط منافع شخصی به جای منافع عمومی است. آن را عمیقا فاسد فرایند است که به کشور صدمه حتی اگر آن نمی باشد و از لحاظ فنی غیر قانونی است. مک کانل دارای نقش زیادی در قانونی همه از این شیوه است.

Sean Illing

ما در زمان کوتاه اما من می خواهم به برجسته یک زن و شوهر نمونه هایی از این نوع فساد شما در حال صحبت کردن در مورد. شما توصیف یک 250.000 دلار کمک مالی به یک مرکز علمی در دانشگاه لوئیزویل به نام بعد از مک کانل.

چه اتفاقی افتاده است ؟

جین مایر

وجود یک قاضی به نام گرگوری ون Tatenhove است که در دادگاه فدرال در کنتاکی. انتصاب او تحت فشار قرار دادند توسط مک کانل. او و پشتیبانی توسط مک کانل و من یاد گرفتم که این قاضی را بعد کمک 250.000 دلار به یک مرکز علمی است که به نام مک کانل. آن را به نام مک کانل مرکز در دانشگاه لوئیزویل و آن را دائمی نمایشگاه که افتخارات مک کانل را حرفه ای و در تاریخ است. این است که فساد ؟ به نظر می رسد بسیاری مانند “با تشکر از شما برای قرار دادن من در نیمکت” و شاید یک راه برای کاری به نفع با مک کانل برای هر آینده تبلیغات به بالاتر نیمکت.

که گفت: من فقط باید بگویم که ما رو تفسیر و مقاومت مواجه از قاضی که گفت این بود پول خود را که در آن همسر خود را از پول و که آن را تا به چیزی برای انجام با او در مقام قضاوت. آن را فقط به خاطر همسر خود را به دانشگاه رفت و لویی و طرفدار است که مرکز آن حمایت کرده بود او هنگامی که او در مقطع کارشناسی شد.

مردم قاضی می تواند برای خود. 250.000 دلار است مقدار زیادی از پول را از همسر یک قاضی فدرال. که یک هدیه بزرگ و من ثبت سوابق جستجو برای پیدا کردن در مورد آنچه که پول رفتن به مک کانل ، این یک علت مک کانل واقعا در مورد مراقبت. اگر شما می خواهید لطفا آن را یک راه خوب برای انجام آن است.

Sean Illing

این “مشارکت” نبود دانش عمومی?

جین مایر

من حدس می زنم که پول اعلام نشده در هر نوع راه عمومی. من این پرونده را از طریق یک ثبت, جستجو, اما آن را در زمان یک مدت طولانی قبل از آنها در دسترس ساخته شده است و سهم پنهان شده بود. این فقط یک ناشناس حساب بانکی و من تا به حال برای رفتن به عقب در بار دوم آنها را به آنها را فاش کند به من که حساب بانکی آن بود. آن را به عنوان اگر این چیزی بود که علنا ذکر شده در هر راه در زمانی که من در گزارش بر آن است.

Sean Illing

به من بگویید در مورد جو و کلی هنر و صنعت است.

جین مایر

جو کرافت یکی از بزرگتر زغال سنگ بارون در امریکا و شرکت خود داد منبع همکاران شده و یک حامی از مک کانل. همسرش کلی صنایع دستی با کمک مک کانل نامزد دریافت جایزه بود و تایید کرد اولین بار به عنوان سفیر کانادا با مغلوب ساختن پیشی جستن و در حال حاضر در سازمان ملل متحد.

در حال حاضر این است که یک موقعیت است که برگزار شده است توسط افرادی مانند Adlai استیونسون و دانیل پاتریک Moynihan — جدی مردم است. کسی که من مصاحبه به من گفت که از آن فقط “باور نکردنی” به انتصاب او به آن موقعیت است. آن است که برای تمام مفاهیم و اهداف اولین کار واقعی که کلی هنر و صنعت بوده است. او جمع آوری کمک و بدون تجربه زیادی در دیپلماتیک جهان است. به نظر می رسد دوباره مانند یک چربی خوب “با تشکر از شما” برای یک اهدا کننده ،

Sean Illing

من می دانم که شما باید برای رفتن تا آخرین سوال: آیا شما در مجموع مک کانل و تاثیر آن بر سیاست آمریکا?

جین مایر

این یک سوال بزرگ است. من مک کانل به عنوان داشتن مشروعیت نقش پول در قریب به اتفاق ما دموکراسی — که خود را بزرگترین میراث. من فکر می کنم دوم خود را بزرگترین میراث در داشتن قرار داده شده پیگیری از قدرت عمومی خوب در طول تهمت سال است. این که چگونه از او یاد می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>