میچ مک کانل تک-فکر ایدئولوژیک ماموریت نمی تواند متوقف شود یک بیماری همه گیر

زمانی که حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته آنچه آنها می خواهم در مورد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل قضات اغلب در بالای لیست: کنتاکی جمهوری خواه شده است کاملا پرقدرت وقتی که می آید به گرفتن راست قضایی نامزد تایید توسط آمریکا. و NBC News, روزنامه نگار, Leigh Ann کالدول گزارش می دهد که گرفتن حتی بیشتر قضات تایید خواهد شد یک اولویت بالا برای مک کانل زمانی که سنا در جلسه.

کالدول توضیح می دهد که در هفته های اخیر قضایی نامزد شده اند “کنار” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما زمانی که سنا در جلسه دوباره با توجه به کالدول آن نامزد خواهد بود مک کانل اولویت است.

تبلیغات:

“مک کانل تصمیم به سنا بازگشت به واشنگتن با هیچ برنامه فوری برای برداشتن اضافی coronavirus امداد قوانین را ترک کرده است برخی از اعضای مضطرب در مورد سفر زمانی که اقامت در خانه سفارشات دست نخورده باقی می ماند در اکثر ایالات آمریکا و کنگره حضور پزشک توصیه می کند که کنگره ماندن در حال حاضر” گزارش کالدول. “اما مک کانل R-KY است گفت: این بیماری همه گیر نمی خواهید برای دریافت در این راه از تایید قضات گفتن یک مجری رادیویی محافظه کار که به تازگی خود را ‘شعار’ برای این سال است ‘جای خالی است.'”

این “مجری رادیویی محافظه کار” کالدول است که به آن اشاره هیو هویت. هفته گذشته در طول یک ظاهر بر هویت رادیو برنامه مک کانل تصریح کرد: “به عنوان به زودی به عنوان ما به عقب بر گردیم در جلسه ما شروع به تایید قضات دوباره. شعار من برای سال ‘جای خالی ، که تغییر نکرده. همه گیر نمی خواهد ما جلوگیری از دستیابی به این هدف است.”

مک کانل با توجه به کالدول است “به خصوص با تمرکز بر دو بحث برانگیز دادگاه تجدید نظر میدهد که اگر تایید خواهد ترک بیشتر جای خالی در دادگاه مدار در سطح.” یکی از آنها این است که ایالات متحده در منطقه قاضی جاستین واکر که نامزد دریافت جایزه شده است برای یک موقعیت در سی مدار دادگاه تجدید نظر; Walker, Caldwell, یادداشت های یک “آوازی مدافع” از حکم دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh در طول سنا تایید جلسات در سال 2018 است. و پنجم مدار نامزد Cory ویلسون.

تبلیغات:

بسیاری از تمرکز بر روی مک کانل رکورد قضایی با نامزد شده است در نامزدهای دیوان عالی ایالات متحده. Infamously, مک کانل حاضر به حتی نظر رئیس جمهور باراک اوباما در آخرین نامزد: قاضی مریک گارلند که سابقه قضایی کاملا میانه رو. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شد رئیس مجلس نمایندگان آمریکا همه چیز را او می تواند به حافظه ram از طریق دیوان عالی کشور نامزد: اولین نیل Gorsuch در سال 2017, سپس برت Kavanaugh در سال 2018 است.

اما مک کانل نفوذ در قوه قضائیه می رود راه فراتر از دیوان عالی ایالات متحده و در یک مقاله منتشر شده توسط Federalist در نوامبر 21, 2019, نویسنده Erielle دیویدسون با اشاره به اینکه “تقریبا 30% از مدار دادگاه قضات در ایالات متحده آمریکا” شد “مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب.” دیویدسون اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن با مک کانل کمک کرده است تا به حال یک “تاثیر فوق العاده ای در فدرال قوه قضاییه — راهپیمایی که از آن خواهد شد به احتمال زیاد همچنان در دهه های پس از ریاست جمهوری خود به خصوص با توجه به سن و سال ترین تهمت انتصاب و عمر تصدی است که به همراه یک ملاقات قضایی. مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب شده است و تایید دو شماره از مدار قضات دادگاه که اوباما منصوب و تایید در همان نقطه خود را در انتخابات ریاست جمهوری.”

مک کانل رکورد قضایی با نامزد یکی از دلایل اصلی که چرا دموکرات ها امیدوارند به دست آوردن اکثریت در مجلس سنای ایالات متحده در این سال است. حتی اگر تهمت است مجددا انتخاب او را یک زمان سخت شدن راست قضایی نامزد از طریق یک دموکرات ها کنترل سنا.

تبلیغات:

زمانی که دیویدسون نوشت که Federalist مقاله در ماه نوامبر او اشاره کرد که “ترک هیچ جای خالی در پشت” بود مک کانل جدید شعار برای قوه قضائیه. و به عنوان کالدول را گزارش ان بی سی نیوز نشان می دهد که این یک شعار است که — متاسفانه — این رهبر اکثریت سنا هنوز هم طول می کشد به طور جدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>