میت رامنی اعلام کرد “Black Lives Matter” در حالی که راهپیمایی در واشنگتن در اعتراض

سناتور جمهوری خواه میت رامنی پیوست ضد خشونت پلیس و معترضان در واشنگتن روز شنبه, نمادین ملامت نه تنها وضعیت فعلی پلیس در ایالات متحده, اما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست زدن به ناآرامی های مدنی در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس. در 10 روز از تظاهرات در خارج از کاخ سفید, یوتا, سناتور, پوشیدن ماسک صرف یک ساعت و نیم در این تظاهرات در نزدیکی پایتخت یک مشاور گفت. در طول یک مصاحبه رامنی گفت که او نشان داد تا آنجا که “[W]e باید برای پایان دادن به خشونت و خشونت و مطمئن شوید که مردم درک کنند که زندگی مهم است.”

آیا رامنی حضور مهم است یا فقط نمادین به احتمال زیاد بستگی دارد اگر آن را دهید دیگران در حزب خود را به صحبت کردن. رامنی به شدت و صحبت کردن در برابر تهمت در گذشته و اخیرا رای گیری برای استیضاح برای سوء استفاده از قدرت است اما به galvanize هر معنی مخالفت اصولی به رئیس جمهور. که به احتمال زیاد مورد یک بار دیگر, اما آن را سخت به مبالغه عظیم تغییر در نظر محبوب نه تنها در حمایت از تظاهرات اما اذعان عمیق و مخرب نابرابری نژادی در این کشور است. یک نگاه نیاز به بیشتر از NFL را به سرعت در حال تحول در موضع خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند همان لیگ برتر است که سه سال پیش مسدود khezri از لیگ به زانو در اعتراض به طول سرود و پس از آن را محکوم کرد کسانی که به دنبال رد پای خود. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض” NFL کمیسر راجر Goodell گفت: در روز جمعه. “ما NFL, باور, سیاه زندگی مهم است.”

رامنی تاکید کرد که “سیاه و سفید زندگی می کند از ماده” شواهد بیشتر از آنچه بوده است فراگیر تغییر در چقدر—اگر نه همه—آمریکا نمایش سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و مسائل است که زیر بنای آن است. سابق اوباما نامزد انتخابات ریاست جمهوری بالاترین-مشخصات فرد در حزب او نه تنها در حمایت از اعتراضات خشونت پلیس اما به معنای واقعی کلمه می گویند واژه “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” انتخاب جمهوری خواهان نشان داده اند ناآشنا تمایل به محکوم پاسخ پلیس که به کشته شدن جورج فلوید ماه گذشته و برخی از آنها حتی حمایت برای حق اعتراض به, اما آنها تقریبا یکنواخت متوقف کوتاه گسترده تر نقد آمریکا پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی