MLB بازیکنان موافق به راه اندازی مجدد فصل با برخی از برنامه ریزی ها و قوانین ترفند


A general view from the outfield bleachers in center field of Guaranteed Rate Feld, home of the Chicago White Sox, on May 08, 2020 in Chicago, Illinois.

یک نمای کلی از نرخ تضمین شده Feld, خانه شیکاگو وایت ساکس در آوریل 08, 2020 در شیکاگو, ایلینوی.

Jonathan Daniel/گتی ایماژ

پس از یک acrimonious چندین ماه مذاکرات لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان توافق روز سه شنبه به یک راه اندازی مجدد چه خواهد بود یک نسخه خلاصه شده از سال 2020 فصل است. MLB کمیسر راب مانفرد اعلام کرد در این فصل خواهد بود 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن تقریبا یک سوم از عادی 162-بازی برنامه ابتدا در یک ماه است. بهار که شد ناگهان متوقف اواسط ماه مارس به عنوان همه گیر شتاب در حال حاضر مجموعه ای برای شروع در تاریخ 1 ژوئیه با بسیاری از preseason جلسات را در هر خانه تیم ballpark را به جای خود سنتی بهار خانه در فلوریدا و آریزونا در آمریکا است که شاهد افزایش تعداد coronavirus موارد در حال حاضر.

2020 فصل خواهد شد و در حال حاضر شروع به در جولای 23 یا 24 اما هنوز معلوم نیست دقیقا چه برخی از جنبه های آن را مانند نگاه به برخی جزئیات باقی می ماند که نیاز به چکش ، برخی از حکومت تاب در آثار هستند که یا جالب یا ارتداد بسته به اگر شما در حال جورج خواهد شد و یا چیزی. برای شروع برنامه مجموعه به نظر می رسد تا حد زیادی از لحاظ جغرافیایی مبتنی بر (به دلایل روشن) صرف نظر از لیگ. “MLB ارسال شده 60 بازی فصل به طور منظم برنامه ریزی برای نقد و بررسی توسط بازیکنان ارتباط” لیگ در بیانیه ای گفت. “پیشنهاد برنامه را تا حد زیادی بخشی از ویژگی های بازی بازی با بخش باقی مانده از هر باشگاه بازی های مقابل خود را در مقابل لیگ مربوطه جغرافیایی تقسیم (به عنوان مثال غرب در مقابل شرق و مرکزی در مقابل مرکز و غرب در مقابل غرب) در جهت کاهش سفر.”

علاوه بر خلاصه و بهینه سازی برنامه دیگر تغییرات بالقوه همراه با گسترش فهرست اسامی است که لیگ ملی است که انتظار می رود برای پیوستن به لیگ آمریکا اجازه می دهد یک hitter وظیفه تعیین شده در این فصل به طور منظم upending یک دهه اختلاف در لیگ ” قوانین و استراتژیک قابل توجهی تغییر در نحوه بازی این است که بازی در لیگ ملی. یکی دیگر از جذاب یا نامطلوب تغییر دوباره بسته خود را در جهان مشاهده است چگونه فوق العاده نوبت برگزار خواهد شد: هر تیم شروع خواهد شد با یک خودکار دونده در پایه دوم برای شروع هر اضافی از زمین باز یافته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>