روز دوشنبه کاخ سفید coronavirus جلسه ثابت آنها تبدیل شده ایم مینی تهمت تظاهرات

Coronavirus همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری تظاهرات سیاسی او را دوست دارد بسیار. اما او در بر داشت یک جایگزین از نوع روزانه کاخ سفید coronavirus جلسات است که باید به سرعت فرود را به نمایش مسخره.

وجود دارد بیش از 500 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در روز دوشنبه به تنهایی بیشتر از هر روز است. شما نمی دانید که از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه ، بینندگان شد به جای درمان به نشان دادن تنوع شامل شدت بیش از حد بالا الوهیت رئیس جمهور quips به مورد موهای خود برنامه های تبلیغاتی برای تعداد زیادی از شرکت های خصوصی ارتقاء اثبات نشده مخدر و کلامی جلسات مبارزه با خبرنگاران.

این جلسه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده نگران کننده توییتهایی لاف زدن در مورد تلویزیون های رتبه بندی از کنفرانس های مطبوعاتی که تنها لازم است چرا که دولت او bungled آماده سازی خود را برای یک کشنده بیماری همه گیر. در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار استفاده می شود این جلسات به اعلام سیاست های جدید به تازگی آنها را برجسته تر اطلاعات غلط و بزرگنمایی از اخبار. روز دوشنبه بود که حداقل ارزش خبری کنفرانس به تاریخ و تنها تقویت رشد استدلال که شبکه های کابلی (و بزرگ) خواهد بود بهترین خدمت به آنها را نادیده گرفت.

در حالی که تعدادی از فرمانداران دولت درخواست با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به ارائه آنها را با هواکش و دیگر مورد نیاز پزشکی دنده در مقیاس بزرگ, تهمت استفاده کرده است کاخ سفید جلسات به نمایش گذاشتن مدیران از شرکت های خصوصی که پله به پر کردن نقش دولت فدرال را معمولا در پاسخ به بحران بهداشت عمومی. در روز دوشنبه آن را MyPillow مدیر عامل مایک Lindell را به نوبه خود به دریافت informercial درمان است.

Lindell است ایسنا ثابت و سرسخت تهمت حامی. در واقع او گزارش گفت: همکاران که مغلوب ساختن پیشی جستن است هل دادن او را برای ریاست فرماندار در مینه سوتا است. به اعتبار خود به عنوان coronavirus بحران بدتر Lindell را شرکت چرخد و از بالش برای ساخت ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. که ستوده و ظاهرا دلیل تهمت به ارمغان آورد او را به کاخ سفید است. آنچه که نگران کننده این بود Lindell تجسم از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در کتاب مقدس از نظر.

“خدا به ما لطف در نوامبر 8, 2016 برای تغییر این دوره ما بودند” Lindell گفت: در پایان سخنان خود. “خدا گرفته شده است از مدارس ما و زندگی یک ملت تبدیل شده بود خود را به عقب بر خدا. من شما را تشویق به استفاده از این زمان در خانه به عقب بر گردیم در کلمه. ما به عنوان خوانده شده کتاب مقدس.”

“من نمی دانم او که قرار بود برای انجام این کار, اما او دوست من است و من آن را درک” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

Lindell نظر آمد و در پایان قبل از سوال در بخشی از این جلسه. به جای درست با مردم آمریکا در مورد coronavirus تهمت صحبت کرد و در طول در مورد اثبات نشده درمان (“بایر اهدا کرده است یک میلیون دوز از کلروکين”) ترویج جدید کروناویروس آزمون در یک QVC مانند شیوه و قدردانی خود را در عملکرد در باغ گل رز باد (“مو من است باد در اطراف. و آن مال من است”).

چیزهایی که نمی توانید هیچ کمتر مسخره هنگامی که آن زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن به سوالات.

در میان اولین سوال مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یکی از فوق العاده sycophantic یکی آمریکا شبکه خبر (OAN). به عنوان آنها انجام داده ایم در جلسات قبلی در روز دوشنبه یک OAN کارمند در خدمت لود سوال در این مورد درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث در مورد غلط معادل او جلب بین coronavirus مرگ و میر و سقط جنین. مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتبار خود را طعمه و اساسا گریختم سوال.

یکی از آموزنده تر لحظه از جلسه آمد یک زمان کوتاه بعد زمانی که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در زمان میکروفون برای اصلاح رکورد مورد امید مغلوب ساختن پیشی جستن با بیان این که coronavirus شاید ممکن است شعله ور شدن دوباره در پاییز حتی اگر شیوع ما در حال حاضر در برخورد با تحت کنترل در آورده است قبل از آن.

“در واقع من پیش بینی است که آن را در واقع اتفاق می افتد به دلیل درجه ای از توانايی انتقال,” Fauci گفت: بلافاصله پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من امیدوارم که این اتفاق نمی افتد.”

این رویداد زخم را با مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با دو دیرین خود را رسانه ای دشمنان — Yamiche Alcindor از PBS NewsHour و جیم آکوستا از سی ان ان. Acosta خواسته تهمت چه پیام خود را به افرادی که ناراحتی در مورد این واقعیت که او صرف هفته کم اهمیت جلوه دادن coronavirus به جای آماده شدن برای آن تهمت را رد کرد و سوال و سپس رفت و در حمله.

“افرادی مانند شما و سی ان ان که می گویند چیزهایی مانند آن است که, آه, آن است که چرا مردم فقط نمی خواهید برای گوش دادن به سی ان ان دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می توانید بپرسید عادی سوال … من نمی خواهم وحشت در کشور است. من می تواند باعث وحشت بسیار بهتر از حتی شما. من می خواهم شما را مانند یک جزئی بازیکن لیگ. اما شما می دانید آنچه که من نمی خواهم به انجام این کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نتیجه “به جای درخواست زننده snarky سوال که شما باید بپرسید یک سوال دیگر از آن من قصد دارم به رفتن به شخص دیگری است.”

(صبح روز سه شنبه تهمت را بازتوییت کرد یک ویدیو از خود ارز با Acosta ارسال شده توسط یکی از مبارزات انتخاباتی خود کارکنان همراه با عنوان “رونق … تهمت obliterates سی ان ان است.”)

پس از مصرف یک سوال و درخواست او برای توضیح اتهامات او روز قبل از اینکه در مورد پرستاران و نیویورک مقامات misappropriating پزشکی دنده — “من بیان آنچه به من گفته شد توسط یک قدرت فوق العاده ای در کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استناد به یک منبع که نامش ذکر نشده با وجود این واقعیت است که او را مورد حمله گزارش با استناد به منابع بی نام به تازگی به عنوان شنبه — که به نام رئيس جمهور در Alcindor.

Alcindor خواسته تهمت ساده و عادلانه سوال در مورد کوروناویروس تست.

“شما چندین بار گفت که ایالات متحده ramped تا تست اما ایالات متحده هنوز تست سرانه مردم به عنوان بسیاری از کشورهای دیگر مانند کره جنوبی” Alcindor گفت. “چرا؟”

به جای پاسخ دادن به آن تهمت دروغ — “این بسیار در تاریخ همتراز” او ادعا دروغ — و پس از آن برای دومین مستقیم بعد سخنرانی Alcindor در مورد اینکه او چگونه باید کار خود را.

“من می دانند کره جنوبی بهتر از هر کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از مردم در سئول? آیا می دانید که چگونه بزرگ شهر سئول است ؟ 38 میلیون نفر است. که بزرگتر از هر چیزی که ما را.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا بود راه. جمعیت سئول در حدود 10 میلیون نفر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به نصیحت Alcindor که “شما باید تبریک گفت به جای پرسیدن واقعا snarky سوال” قبل از اینکه به طور ناگهانی پایان دادن به جلسه.

در حالی که مقامات رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz ارائه روزانه coronavirus جلسات که پر از حقایق و اطلاعیه ها از اهمیت به موکلین خود تهمت را تفویض به منظره. به نظر می رسد کابل شبکه ها دیر بیدار شدن از خواب به این — برش سی ان ان دور از تهمت آخرین جلسه توجیهی به عنوان به زودی به عنوان Lindell زمان مرحله.

به عنوان همکار من متی Yglesias معتقد است تا حدی که آنها در حال تلاش برای اطلاع بینندگان در مورد کوروناویروس به جای فقط آنها را سرگرم کننده کابل شبکه احتمالا باید توقف پخش آنها زندگی می کنند و به جای برجسته کردن ارزش خبری قطعات بعد. در روز شنبه که به معنی بیشتر یا کمتر نادیده گرفتن آنها در دسترس نباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتیاق توجه و با تظاهرات سیاسی را از روی میز برای آینده قابل پیش بینی در این جلسات ارائه روزانه خود را حل کنند. آنها او را با ارائه برخی از بزرگترین مخاطبان تلویزیون به تاریخ — یک واقعیت نیست بسیار تعجب آور با توجه به منافع عمومی در یک بیماری همه گیر است که قرار دادن خانواده خود را در معرض خطر, اما یکی که مغلوب ساختن پیشی جستن است bragged مورد با این وجود.

اما این جلسات تبدیل شده اند به طور فزاینده ای رالی با وحشی ادعا و حضور مهمان. و به ندرت با محتوای مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد منعکس شده از یک رئیس جمهور به عنوان از تماس با واقعیت به عنوان آن را در روز دوشنبه.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>