“پول نمی تواند خرید یک جنبش”: Ocasio-کورتز شکست وال استریت حمایت دموکراتیک اولیه رقیب

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز به آسانی شکست داد CNBC نویسندگان و وال استریت حمایت چلنجر میشل Caruso-Cabrera در مقدماتی حزب دموکرات برای نیویورک 14 کنگره منطقه در روز سه شنبه یک پیروزی که تدریجی کنگره جشن به عنوان شواهدی وجود دارد که “پول نمی تواند خرید یک جنبش است.”

“وال استریت مدیران اجرائی از گلدمن ساکس به استون ریخته در میلیون ها نفر برای شکست ما مردمی کمپین امشب” Ocasio-کورتز توییتی پس از آسوشیتد پرس اعلام کرد او برنده سه شنبه شب.

تبلیغات:

“با تشکر از شما NY-14 و هر کسی که تن به تن برای امشب پیروزی” در این کنگره گفت. “در اینجا به بیان حقیقت به قدرت است.”

این مسابقه بود که با وجود Caruso-Cabrera را تهاجمی شرکت اعانه و حمایت از سرمایه گذاری صنعت تیتان مانند استون مدیر عامل Stephen Schwarzman — یک اهدا کننده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — و گلدمن ساکس مدیر عامل داود سلیمان.

با 100 ٪ از حوزه گزارش Ocasio-کورتز را شکست داد Caruso-Cabrera 72.6 درصد به 19.4 درصد. رای غیابی در نیویورک هنوز به محسوب می شود.

تبلیغات:

Ocasio-کورتز که لغزش شکست سابق Rep. جو کرولی در سال 2018 حیرت زده دموکراتیک استقرار تاکید کرد که او در زمان 2020 اولیه مسابقه به طور جدی از همان ابتدا به منظور ثابت کند که او ناراحت پیروزی نداشت “fluke.”

“ما برنده شد و به عنوان یک انحراف و یا اینکه حریف من ‘را امتحان کنید نه,'” نیویورک کنگره توییتی. “پس از شروع امشب مسابقه مهم بود به من. امشب ما در حال اثبات این است که مردم را به جنبش در نیویورک نیست یک حادثه است. این یک دستور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>