بیشتر از مردان در حال مرگ هستند از coronavirus از زنان است. چرا ؟

به عنوان جهانی مرگ و میر از این رمان coronavirus مانت شواهد در حال رشد است که مردان بیشتر از زنان در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار و در حال مرگ — از ویروس. در ایالت نیویورک به عنوان از آوریل 9, برای مثال بیش از 60 درصد از بیش از 6,200 کل مرگ و میر را مردان بوده است.

از اوایل روز از اولین شیوع کروناویروس در چین مردان تبدیل شد تا به شدت بیمار در یک نرخ بالاتر از زنان است. و این الگو به نظر می رسد تا حد زیادی خود را تکرار — اگر کمی در شماره های مختلف — در کشور پس از کشور است.

محققان هنوز کاملا مطمئن نیست که چرا این است. اما در حال حاضر وجود دارد برخی از جذاب سرنخ.

می تواند از آن نرخ بالاتر از سیگار در میان مردان است ؟ بالاتر احتمال تاخیر در مراقبت های پزشکی ؟ یا آیا پاسخ دروغ در میان ژن ها و هورمون های جنسی در بدن ما هستند که تنظیم مردان در ریسک البته اگر آنها روبرو می شوند virus

به عنوان مارسیا Stefanick استاد پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد گفت: “وال استریت ژورنال “وجود دارد عمیقی تفاوت جنس در سیستم ایمنی بدن و این بیماری همه گیر است که آنها را آشکار.” اما او اشاره کرد: “آنچه در زیست شناسی است در مقابل آنچه ما هنجارهای اجتماعی و رفتارهای جنسیتی ریختن توانایی ما برای درک آنچه در جریان است.”

پیدا کردن پاسخ می تواند کمک به توسعه بیشتر موثر پروتکل های درمان و پیشگیری از اقدامات و همچنین منجر به یک موفق تر واکسن.

یک قطعه کلیدی از متن برای این پرسش است که وجود دارد به طور کلی انواع کلید های بیولوژیکی تفاوت در راه مردان و زنان مبارزه با عفونت. برای مثال تمایل به سوار شدن در یک پاسخ ایمنی قوی تر. محققان فکر می کنم این است که در بخشی از آنجا که بسیاری از زنان دو کروموزوم X و کروموزوم X اتفاق می افتد شامل بسیاری از ژن های مرتبط با سیستم ایمنی بدن (و کسانی که با دو کروموزوم X به جای یکی هم یک تنوع گسترده تر از پاسخ ایمنی بدن). این فوق العاده ایمنی بدن عملکرد, اما همچنین به نظر می رسد برای قرار دادن زنان بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های خود ایمنی مانند آرتریت روماتوئید و بیماری کرون ،

هورمون ها نیز ممکن است کمک کند با یک دفاع موثر بیشتر. برخی از مهم ایمنی بدن سلول های گیرنده های استروژن و هورمون های استروژن و مکمل های غذایی نشان داده شده است به افزایش کلی پاسخ ایمنی در موش سوری.

یک سال 2017 مطالعه در مجله ایمونولوژی به طور خاص نگاه به جنسیت تفاوت از کروناویروس که باعث سارس (که به نظر می رسد که به کشته شدن مردان بیشتر از زنان در طول شیوع در سال 2003). در این مطالعه محققان دریافتند که موشهای سوری نر بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. اما زمانی که آنها مسدود شده و استروژن از کار به طور معمول در موش های نر از زنان بیمار در نرخ بالاتر است.

زنان همچنین ممکن است احتمال بیشتری برای راه اندازی زودتر حمله عفونت به طور کلی صرفه جویی در بدن از نیاز به استفاده از همه از آن ویروس-مبارزه ممکن است بعد از یک رویداد است که می تواند موشک وار رفتن التهاب و اغلب آسیب بیشتر به کلید اندام.

این رابطه الگوهای جهانی نیست در میان عفونت. و داده ها از ویروس های دیگر از جمله آنفلوانزا گاهی اوقات حتی کج در جهت دیگر با زنان بیشتر در حال مرگ بیش از مردان است. هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری در مورد رمان coronavirus و تا کنون وجود ندارد هر گونه مطالعات در آن به دنبال به طور خاص در این عوامل بیولوژیکی. ما هنوز نمی دانیم که چگونه این تفاوت بیولوژیکی بازی برای Covid-19 اگر آنها را در همه. اما آنها قطعا امکانات.

نیز وجود دارد سرنخ است که تفاوت در رفتار را می توان در قرار دادن مردان در معرض خطر شدید Covid-19. می توان آن را دشوار و وقت گیر) تلاش برای اپیدیولوژی به حل کردن عوامل رفتاری از یک دیگر پس از آن مهم است به یاد داشته باشید که در این مرحله آنچه که ما در حال ارتباط است که نشان می دهد ممکن است خطرات سخت است نه اثبات.

یکی از عوامل می تواند میزان مصرف سیگار. بررسی تحقیقات موجود از مارس 17 به این نتیجه رسیدند که “سیگار کشیدن است به احتمال زیاد در ارتباط با منفی پیشرفت و عواقب نامطلوب Covid-19.” وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل این می تواند مورد سازمان بهداشت جهانی ، یکی این است که افراد سیگاری بیشتر احتمال دارد به بیماری های ریوی است که تاسیس عامل خطر برای عفونت های شدید. دیگر این است که هنگامی که سیگار کشیدن یک فرد است که بیشتر احتمال دارد به لمس خود را در دهان و یا صورت احتمالا اجازه می دهد این ویروس در یک راه آسان است.

و سیگار کشیدن است که اغلب بیشتر شایع در میان مردان بیش از زنان است. با توجه به یک سال 2017 تجزیه و تحلیل در مجله اپیدمیولوژی و جامعه سلامتو 54 درصد از مردان بالغ دودی توتون و تنباکو در مقایسه با 2.6 درصد از زنان چینی. بانک جهانی گزارش می دهد که از سال 2016 در حدود 41 درصد از کره جنوبی مردان دودی در مقابل حدود 6 درصد از زنان است. (اسپانیا نیز نشان می دهد همان روند کلی به عنوان نشانی از ما, اما تفاوت جنسی نیست به عنوان بزرگ به عنوان آن را برای چین و کره جنوبی است.)

از آنجا که پژوهش در همه از این است که آن را هنوز هم ممکن است برخی از زمان قبل از ما باید درک روشنی از آنچه نقش سیگار کشیدن ممکن است بازی.

دیگر گسترده اجتماعی و تغییرات فرهنگی در میان جنس (که تا مطمئن شوید که universal) ممکن است بیشتر تشدید این روند است. برای مثال در ایالات متحده مطالعات مختلف نشان می دهد که مردان شستن دست های خود را کمتر و کمتر احتمال دارد به دنبال مراقبت های پیش از آن در یک بیماری است. یک مارس 24 نظرسنجی از رویترز نشان داد که درصد کمتری از مردان نسبت به زنان مصرف شد هشدار درباره coronavirus به طور جدی از جمله تغییر رفتار خود.

در این بیماری همه گیر اطلاعات گزارش شده در سراسر جهان به طور گسترده ای متفاوت است. و ادامه داد: با توجه به عدم تست و افزایش نگرانی در مورد مرگ و میر در حال underreported ما هنوز هم یک تصویر کامل از چگونه اسباب بازی را به عنوان یک عامل خطر برای بیماری — و چگونه است که ممکن است در کشور های مختلف. (برخی از دولتها از جمله آمریکا و حتی گزارش موارد توسط انجمن.) با وجود این, fuzzy, جزئیات, این الگو در حال برگزاری است ثابت.

تجزیه و تحلیل داده ها از حدود 2000 نفر از بیماران در طول چین اصلی شیوع از دسامبر تا فوریه نشان داد که حدود 60 درصد از بيماران مرد بودند. و چین مرکز کنترل بیماری گزارش شده مرگ و میر نرخ 2.8 درصد برای مردان در مقابل 1.7 درصد برای زنان است.

در کره جنوبی مردان بودند و در واقع بسیار کمتر به احتمال زیاد برای تایید به Covid-19 با توجه به مارس 31 مقاله در بالینی بیماری های عفونی. فقط 38 درصد از بيماران مرد بودند. اما با توجه به این که تحلیل, مردان حدود دو برابر احتمال دارد به مرگ از بیماری (1.19 درصد برای مردان در مقابل 0.52 درصد برای زنان).

در اسپانیا و مردان و زنان تشکیل می دهند در مورد تعداد مساوی از Covid-19 موارد به عنوان کشور وزارت بهداشت گزارش شده در مارس 3. اما مردان بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به باد در ICU — و بیشتر احتمال دارد به مرگ (ساخت تا تقریبا دو سوم از مرگ و میر).

آوریل 6 مطالعه سخت-آمار منطقه لمباردی, ایتالیا نشان داد که 82 درصد از بیماران بستری در ICU مرد بودند. و در ایتالیا به طور کلی حدود 70 درصد از افراد در حال مرگ از coronavirus شده اند ،

آمریکا CDC نیست انتشار کوروناویروس مورد ضعف جنسی در این زمان (آن را نیز نمی کند از ویژگی های برجسته این داده ها برای سایر بیماری های عفونی مانند آنفلوانزا). این یک اضافی برای کسانی که در حال تلاش برای درک این به سرعت در حال گسترش بیماری به این دلیل که ما در حال حاضر است که تا کنون بیشترین تعداد موارد است.

برخی از ایالات آمریکا منتشر کرده اند اسباب ضعف ، واشنگتن پست گزارش نشان داد که از 13 ایالت که قابل توجه شیوع بیماری های و گزارش این جزئیات را مردان تشکیل می دهند تعداد زیادی از مرگ و میر. به عنوان یک اورژانس پرستار گفت: پست “در کل من دیده ام بیشتر بیماران مرد. و زمانی که آنها می آیند در آنها در یک مریض تر دولت است.” (آخرین ما داده ها همچنین نشان می دهد در مورد الگوهای نژادی و نابرابری.)

یادگیری بیشتر در مورد چگونه به آن را حذف اثرات مردان و زنان می تواند کمک به تعیین موثرترین درمان برای بیماران منحصر به فرد. برای مثال ممکن است نقطه به نقطه مختلف و یا قبل از آن مداخلات در مردان یا بیشتر هدفمند بهداشت عمومی پیام برای افرادی که ممکن است به احتمال زیاد به تاخیر به دنبال مراقبت.

بهتر درک تفاوت های ظریف از مردان و زنان پاسخ ایمنی به ویروس نیز می تواند بسیار مهم برای توسعه خوبی واکسن. وجود دارد به خوبی مستند تفاوت در اثربخشی واکسن در میان مردان و زنان با زنان رسیدگی شود بهتر محافظت شده پس از واکسیناسیون. پس از آن خواهد شد به ویژه مهم است برای اطمینان از که گرفته شده را به حساب در هنگام طراحی و تحلیل آزمایش واکسن — در هر دو مطالعات حیوانی و انسانی هستند.

اگر چه مردان به نظر می رسد در حال مرگ در نرخ کمی بالاتر از همه در معرض خطر است —حتی جوان است.

نیز وجود دارد برخی از عوامل که ممکن است قرار دادن برخی از زنان بیشتر در معرض خطر است. برای مثال در آمریکا 76 درصد از کارکنان مراقبت های بهداشتی زنان هستند با توجه به اداره آمار آمریکا. این بدان معناست که آنها در خط مقدم این بیماری همه گیر در حال آمدن به تماس با به طور بالقوه آلوده مردم به صورت روزانه.

علاوه بر حفر عمیق تر به این داده ها نشان می دهد دیگر روندهای در حال ظهور در subpopulations. برای مثال با توجه به آوریل 2 گزارش از دولت ایتالیا در آن 90 ساله و مسن تر بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 بیش از مردان است. و اگر چه به طور کلی اعداد کوچک به نظر می رسد به عنوان اینکه زنان با عوامل خطر خاص (از جمله نارسایی قلبی و فشار خون بالا و زوال عقل) بودند بیشتر احتمال دارد به مرگ از Covid-19 از مردان بود که آن شرایط.

آنچه مشخص است از همه این داده ها این است که ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد اینکه چرا برخی از موارد Covid-19 پایان در نارسایی تنفسی یا مرگ یا بیماری شدید و برخی نمی — بدون در نظر گرفتن یک فرد ، و همه ما هنوز هم موظف به کاهش خود ما شانس گرفتن ویروس و از آن به دیگران است. آن باقی مانده است بسیار مهم برای همه به انجام بخشی خود را (شستن دست و اجتماعی حفظ فاصله و غیره.) برای نگه داشتن این ویروس از گسترش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>