بیشتر گروه های جمهوری خواه در حال آماده سازی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن پایین

با توجه به یک گزارش از نگهبان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات گلایه حال تشدید غیر منتظره مخالفان که او نمی باید در سال 2016 — تبادل نظر جمهوری خواهان که احساس او آسیب دیده این کشور در حالی که برش حزب آنها استفاده می شود به خانه تماس بگیرید.

گاهی اوقات به عنوان “هرگز Trumpers” برخی از این محافظه کاران را رها حزب و بسیار به رئیس جمهور ترس باید یکپارچه در اطراف یک موضوع مشترک را از دفتر در ماه نوامبر.

تبلیغات:

در سال 2016 تهمت تنها برای رقابت با حزب دموکرات و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در حالی که جریان اصلی جمهوری خواهان با احتیاط رای خود را برای در حال حاضر رئیس جمهور. در سال 2020 مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مواجه با گروه های متعدد از انگیزه محافظه کاران و جمهوریخواهان و سابق جمهوری خواهان که رشد خسته از عمل خود را با یک بیان “ما باید به دیگری انجام دهد.”

همراه با بسیار شایع لینکلن پروژه به رهبری برجسته محافظه کاران ریک ویلسون و جورج کانوی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به رقابت با مجموعه ای از اعضای سابق جورج دبلیو بوش رئیس جمهور دولت.

“آخرین برجسته جمهوری خواه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان ساخته شده که اولین آن در اوایل ماه جولای. آن را فوق العاده Pac نامیده می شود 43 فارغ التحصیلان برای بایدن و با هدف تجمع فارغ التحصیلان از جورج بوش دولت برای حمایت از دموکرات” گزارش گاردین. “جدید و فوق العاده Pac بود شرکت تاسیس شده توسط Kristopher Purcell سابق دولت بوش رسمی; جان Farner که مشغول به کار در وزارت بازرگانی در دولت بوش و کارن Kirksey دیگر دیرین جمهوری خواه عمل. Kirksey فوق العاده Pac مدیر.”

تبلیغات:

با توجه به Purcell “پس از دیدن سه سال و نیم از هرج و مرج و بی کفایتی و بخش زیادی از مردم شده اند تحت فشار قرار دادند می گویند” ما برای چیز دیگری. ما ممکن است به طور کامل در هیئت مدیره با دموکراتیک دستور کار, اما این یک مسئله انتخابات است. ‘آیا شما برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا شما برای امریکا است.'”

همچنین امید به نوبه خود رئیس جمهور از دفتر جمهوریخواه رای دهندگان در برابر تهمت به رهبری نئو-محافظه کار بیل کریستول و ایران مشاور تیم میلر بود که یک بار سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

به گفته میلر “لینکلن انجام دو چیز واقعا خوب است. یکی روایت-تنظیم و فقط ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بر سر با hard-hitting حملات. و آنها همچنین در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا که ما در حال انجام است. من فکر می کنم که رک و پوست کنده, آنها, آوردن پتک و کار در سنا نژادها و ما در حال ارتقاء این همکار صدای یک راه برای متقاعد کردن رای دهندگان.”

تبلیغات:

همچنین در افق است و در عین حال گروه دیگری به ریاست سابق بوش میهن مشاور امنیت کن Wainstein و جان Bellinger سوم که به خدمت در وزارت امور خارجه که امید به “تجمع ملی به دور از تهمت – یا با حمایت بایدن و یا نوشتن در شخص دیگری است.”

شما می توانید در اینجا بخوانید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>