رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حملات و اقدامات تلافی جویانه در برابر استیضاح شاهد سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman یک “توهین به قانون اساسی” با توجه به نامه سرگشاده ای از یک گروه از بیش از 1,1000 جانبازان ساخته شده امروز.

نظامی, اولین بار گزارش شده در این نامه است.

تبلیغات:

“رئيس جمهور در اقدامات و توهین نسبت به LTC Vindman نه تنها اشتباه آنها را حمل پیامدهای خطرناک” این گروه گفت. “اخراج LTC Vindman و برادرش نیز ارتش سرهنگ از شورای امنیت ملی کارکنان به نظر می رسد انگیزه چیزی بیشتر از عذاب سیاسی و محروم کاخ سفید از تجربه و تخصص لازم را برای دفاع از ما جمعی امنیت ملی است. شیوه ای که از این اخراج نشان می دهد که فرمانده اولویت بندی کرده است یک انتقام گیری شخصی در بیش از امنیت ملی ما.”

Vindman ارائه شده مهم شهادت در طول استیضاح به عنوان یک شاهد به تهمت بدنام جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. Vindman ناراحت شد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای وادار کردن اوکراین به راه اندازی و اعلام کرد تحقیقات از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را پس از جنگ جهاني در Vindman و سعی در تضعیف اعتبار خود را. رئیس جمهور ادعا کرد Vindman نبود گزارش دقیق محتویات جولای 25, تماس, هر چند هیچ مدرکی ارائه شده است که در تضاد شاهد شهادت. (رئیس جمهور البته هرگز تحت سوگند شهادت در دفاع از خود و نه او اجازه هر شاهد به انجام این کار است.) تهمت نیز به نام Vindman “بسیار سرکش.”

تبلیغات:

این نامه ادامه داد:

رئیس جمهور تهمت LTC Vindman علاوه بر این بیشتر تضعیف نظامی و انضباط و اعتماد عمومی در یک موسسه است که برای آن وجود دارد بیشتر ارزش کالا است. رئیس جمهور حملات و پیشنهاد که وزارت دفاع باید بررسی او را به هدف در طولانی مدت نظامی رفتاری که خواستار آن است که اعضای سرویس گزارش تخلف و اعمال غیر قانونی از طریق کانال های مناسب. LTC Vindman آیا فقط این. که این حملات بر روی پاشنه از رئیس جمهور تهمت را عفو — و مبارزه با جنایتکاران جنگی اش تهدید از جنایات جنگی و به حداقل رساندن آسیب های مغزی ناتوان کننده معضل در بسیاری از جانبازان تنها ترکیبات مفاهیم.

خواندن سند کامل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی