بیش از 1,250 سابق DOJ مقامات تقاضا پروب بر دخالت در اشک کشتار با گاز معترضان

بیش از 1,250 سابق وزارت دادگستری کارکنان روز چهارشنبه در بخش بازرس کل برای باز کردن یک تحقیق گزارش داد که دادستان کل ویلیام بر شخصا دستور داد که اشک کشتار با گاز از معترضان در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 ژوئن.

کارمندان سابق نوشت که بازرس کل Michael Horowitz باید به پایین بر دخالت در متفرق کردن جمعیت بود که بخشی از سراسر کشور قیام در برابر نژادی و بی عدالتی در پی قتل جورج فلوید و Breonna تیلور.

تبلیغات:

به واشنگتن پست هفته گذشته گزارش که بر کارگردانی مأموران اجرای قانون در روی زمین برای استقرار گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و نارنجک در تظاهرات فقط قبل از اینکه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق پارک را به نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس-op.

دادستان عمومی خود شده است و معلوم نیست در مورد دخالت خود را می خواند نامه ای که توسط سازمان های غیر انتفاعی حمایت گروه حفاظت از دموکراسی است.

تبلیغات:

“در حالی که دامنه کامل از دادستان کل نقش هنوز مشخص نیست او اذعان کرده است که او در حال حاضر در مقابل کاخ سفید قبل از اجرای قانون پرسنل در زمان اقدام به متفرق کردن جمعیت” نوشت: کارمندان سابق. “وزارت دادگستری و کاخ سفید پرسنل در ابتدا گفت که دادستان کل به منظور اجرای قانون پرسنل به “رفتن” یا ” آن انجام می شود.’ یک روز بعد دادستان کل آسوشیتدپرس گفت که او ” نه درگیر در دادن دستورات تاکتیکی.'”

حداقل یک وزارت دادگستری رسمی و مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany باید گفت بر در صحنه وارد شده در ژوئن 1 برای گفتن افسران پلیس برای متفرق کردن جمعیت.

بار نیز به دروغ ادعا کرد در مصاحبه با رادیو فردا در این هفته که اسپری فلفل که واشنگتن پارک پلیس اذعان کرد با استفاده از یک “شیمیایی محرک.”

تبلیغات:

“بر اساس آنچه که ما در حال حاضر می دانم که این اقدامات نقض هر دو متمم اول قانون اساسی ایالات متحده محافظت می کند که آزادی بیان و مطبوعات و حق جمع آوری و متمم چهارم قانون اساسی که ممنوع غیر منطقی و تشنج شامل عینی غیر منطقی با استفاده از زور توسط ماموران اجرای قانون” نوشت امضا کنندگان. “هیچ یک از ما هرگز در نظر گرفته کارگردانی و یا درگیر شدن در چنین اقداماتی به سازگار با سوگند ما به حمایت و دفاع از قانون اساسی است.”

در این نامه امضا شده توسط مقامات سابق از جمله Vanita گوپتا در حال حاضر رئيس جمهور از رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر; حقوق مدنی وکیل ساشا Samberg-Champion; و جان Dean, مشاور سابق کاخ سفید تحت ریاست جمهوری ریچارد نیکسون.

تبلیغات:

هفته گذشته سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) نیز نامیده می شود برای فدرال تحقیقات بر دخالت در چینش پارک نیروی پلیس برای متفرق کردن معترضان.

وارن همچنین خواستار یک کاوشگر به هر نقش ارتش ایالات متحده بازی های برگزار شده است در پاسخ به سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس در هفته های اخیر پس از رئیس جمهور و وزیر دفاع علامت Esper خواست فرمانداران به “تسلط” آمریکایی درگیر در نافرمانی مدنی.

در نامه ای به هوروویتس سابق DOJ کارکنان نوشت که آنها “آشفته” توسط Barr استفاده از تعدادی از آژانس های فدرال در سراسر کشور برای سرکوب “قانونی متمم اول قانون اساسی فعالیت است.”

تبلیغات:

“ما باید عمیق شک و تردید است که پرسنل از این سازمان به اندازه کافی آموزش دیده پلیس در تظاهرات توده ای و یا حفاظت از حقوق اساسی افراد که موضوع دستگیری و یا نشده اند محکوم به جرم” گروه نوشت.

“به خصوص با در نظر گرفتن حوادث در میدان لافایت” امضا کنندگان افزود: “ما هیچ تضمینی وجود ندارد که این افسران در حال قانونی مستقر است که آنها را به احترام به حقوق شهروندان آنها روبرو می شوند و یا وجود دارد که ساز و کارهای مناسب در محل برای شناسایی و بررسی امکان اجرای قانون در آوریم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی