بیش از 20 میلیون نفر در صورت اخراج تا پایان سپتامبر ایران را تهدید به قطع کمک های اولیه: مطالعه

یکی از پنج آمریکایی که در اجاره می تواند در صورت اخراج تا پایان سپتامبر به کنگره جمهوری خواهان حرکت به قطع کمک های بیکاری و دیگر coronavirus امداد با توجه به تجزیه و تحلیل توسط موسسه آسپن.

بیش از 20 میلیون نفر — حدود 20 درصد از 110 میلیون آمریکایی زندگی در خانه های اجاره ای — می تواند به صورت بی خانمانی با سقوط با توجه به تجزیه و تحلیل استفاده می شود که داده ها از COVID-19 اخراج دفاع از پروژه.

تبلیغات:

“ما… رفتن به بزرگترین بحران بی خانمانی است که این کشور مواجه شده است و در دهه احتمالا پس از رکود بزرگ” سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری و HUD وزیر جولین کاسترو در مصاحبه با گفت: سالن. “ما هرگز دیده می شود هر چیزی که در طول عمر ما… میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — آن را تعجب آور نیست که آنها آنقدر قطع از زندگی روزمره مردم است. این چیزی است که مردم در حال فکر کردن در مورد. این چیزی است که آنها هیچ گونه نگرانی در مورد. چگونه من می خواهم به پرداخت اجاره؟”

دولت فدرال و بسیاری از دولت های ایالتی و محلی را صادر جزئی اضطراری اخراج و سلب حق اقامه دعوی moratoriums هر چند این متفاوت است از درجه حفاظت و مجموعه را به پایان می رسد در هفته های آینده. بیش از 20 متحده از جمله سخت ضربه تگزاس و کارولینای جنوبی در حال حاضر اجازه اخراج رسیدگی به رزومه و تنها در حدود یک دوجین متحده خواهد شد هر گونه اخراج و حمایت از پایان تابستان مگر اینکه اقدام دیگری گرفته شده است. فدرال مهلت قانونی که اجرا شد و تحت مراقبت قانون تنظیم شده است به پایان می رسد در جولای 25, پس از آن اجاره را دریافت 30 روز متوجه اخراج و رسیدگی است.

تبلیغات:

این moratoriums متوقف اخراج اما ارائه هیچ اجاره امداد معنی است که مستاجرها قادر به پرداخت در طول همه گیر خواهد شد در قلاب برای ماه اجاره عقب هنگامی که آنها به پایان می رسد.

هر چند آن را غیر ممکن است برای پیش بینی که دقیقا چگونه بسیاری از مردم تحت تاثیر قرار خواهد شد “این شماره است که فقط دیوانه عظیم” گفت: Vincent Reina, یک استاد در دانشگاه پنسیلوانیا که مطالعات سیاست مسکن.

“من واقعا تعجب می کنم چه شماره ای که باعث می شود مردم را متقاعد به اندازه کافی است که این در واقع یک موضوع ارزش مداخله” او در مصاحبه ای گفت:. “بدون یک چند جانبه معنی دار پاسخ به آنچه که شما در حال رفتن برای دیدن است که افزایش سطح اخراج افزایش سطح مسکن و بی ثباتی افزایش سطح بی خانمانی که بزرگتر انشعابات.”

تبلیغات:

خانه دموکرات ها تصویب 100 میلیارد دلار اجاره کمک و 75 میلیارد دلار صاحبخانه کمک برنامه ماه گذشته اما از آن رد شد توسط جمهوری خواهان که آن را به نام غیر استارت در سنا است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., در حال حاضر قول داد برای گسترش 600 دلار در هر هفته فدرال مزایای بیکاری در مرحله بعدی از coronavirus امداد به عنوان سناتور دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام زودرس پیروزی بر بیماری همه گیر.

“هر آمریکایی تحت تاثیر قرار شده است از بسته شدن از اقتصاد ما به مراقبت از بیمار و عزاداری آن غم انگیز از دست داد اما تحت رهبری رئیس جمهور تهمت گذار ما به عظمت در حال حاضر آغاز” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت واشنگتن پست.

تبلیغات:

اما هر دو سلامت و بحران اقتصادی به مراتب بیش از. ایالات متحده به یک رکورد بالا 60,000 جدید تایید عفونت در یک روز در این هفته و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی پیش بینی شده است که شماره می تواند به زودی آمار 100.000 دلار در هر روز است.

هر چند تهمت به تبلیغ اخیر شغل گزارش به عنوان اثبات این که بحران زوال یافت اقتصاددانان استدلال می کنند که اقتصاد رو به با سابقه فدرال امداد که در حال حاضر به اتمام می رسد.

نرخ بیکاری بالاتر در سه ماه اول شیوع این بیماری در ایالات متحده از آن در طول دو سال از رکود اقتصادی ، بیش از 44 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری پس از همه گیر شروع شد و نزدیک به 30 درصد از کل نیروی کار فدرال.

تبلیغات:

بحران اقتصادی به سمت چپ میلیون ها نفر قادر به پرداخت اجاره یک واقعیت است که تغییر خواهد کرد زمانی که بسیار مهم امداد برنامه ها به پایان رسید. کنگره بودجه پروژه های دفتر که نرخ بیکاری است انتظار می رود به سقوط به زیر آن قبل از همه گیر در سطح حداقل تا پایان سال 2030.

حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواص به دنبال اجاره امداد با استناد به سختی از coronavirus بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن پالم بیچ گلف باشگاه به دنبال اجاره امداد بیش از “تاثیر قابل توجهی” ناشی از خاموش شدن ناگهانی. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان نیز خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای شکستن آن در قرارداد اجاره برای Trump International Hotel in DC پس از آن باقی می ماند خالی در طول بیماری همه گیر.

اخراج بحران به شمار بی سابقه ای از تهدید اقتصادی به دلیل مسکن مسائل بی ثباتی که تا قبل coronavirus.

تبلیغات:

“وجود دارد یک عرضه مسکن مشکل فقط به اندازه کافی واحد های ساخته شده به طوری که ترکیبات در طول زمان گفت:” رینا که همکاری آینده گزارش اخراج صخره برای عدالت مشترک با کاترین هاول رئیس RVA اخراج آزمایشگاه در دانشگاه ویرجینیا مشترک المنافع. “آن را اجاره و در همه به پایان می رسد از طیف بنابراین شما باید این واقعیت است که از این واقعیت است که واکنش عرضه به تقاضا برای مسکن در بسیاری از بازارها شده است کافی نیست.”

شده است وجود دارد “متمایز عدم مداخله فدرال” در قیمت مسکن, او گفت:.

“ما با تکیه بر یکی از عمده تولید برنامه برای مسکن مقرون به صرفه کرد مسکن اعتبار مالیاتی برنامه و در حالی که تولید واقعا مهم واحد مسکن بسیاری از خانواده ها زندگی می کنند که در آن خواص هنوز هم ممکن است پیدا کردن خود را هزینه مسکن بار به دلیل… آنها آنقدر کم درآمد است که آنها را به خوبی زیر درآمد آستانه و در نتیجه آنها هنوز پرداخت سهم عادلانه از درآمد خود را نسبت به اجاره یا نامتناسب سهم از درآمد خود را نسبت به اجاره” او گفت:. “خصوصی بازار را تامین واحد های اندازه کافی وجود دارد و بسیاری از عوامل است که درایو است که نه دست کم از آن است nimbyism و محدود زمین-استفاده از شیوه ها و صاحب فرآیندهای که رانندگی کردن هزینه ها و نوع تاخیر در زمان تولید. وجود عدم حمایت دولت فدرال به خصوص برای توسعه کم درآمد مسکن. یک عدم فدرال امنیت شبکه.

دولت به ارائه کوپن و دیگر برنامه ها برای کمک به کم درآمد مستاجرها اما این برنامه ها شده اند “تا حد زیادی oversubscribed,” رینا گفت.

تبلیغات:

“تعداد واجد شرایط خانوار, تعداد خانواده های که در واقع دریافت این یارانه است راه نامتناسب” او گفت:, و اضافه کرد که برآوردها نشان می دهد وجود دارد “چهار واجد شرایط خانواده برای هر یک از یارانه.”

نه تنها باید برنامه های مسکن مقرون به صرفه شده است “تا حد زیادی کافی” جمعیت ایالات متحده به سرعت در حال پیری است.

“تعداد افرادی که سالمند و معلول و فقیر است و تنها رفتن و این خانواده که نمی خواهید به پول بیشتر” رینا گفت. “این خانواده ها هستند که تا حد زیادی گذشته دستمزد-درآمد سنین یا حداقل سن که در آن دستمزد خود را در حال رفتن به افزایش معنی دار سطح خود را به منظور کاهش هزینه مسکن بار و پس زیادی وجود دارد ترکیب واقعیت که اساسا ساخته شده در طول زمان بدون در بازار کافی یا پاسخ دولت به آن است.”

این مسائل شده اند تشدید بحران اقتصادی است. اداره آمار به تازگی دریافتند که 25.9 درصد از خانواده ها گزارش شده است که آنها از دست رفته در ماه گذشته را اجاره و یا وام مسکن پرداخت.

تبلیغات:

برخی از شهرستانها در حال توسعه اجاره برنامه های امداد برای پاسخ به بی سابقه بحران مسکن با تکیه بر ترکیبی از مالیات محلی دلار کمک های فدرال و حتی کمک های مالی. اما این برنامه ها “هنوز هم ناکافی” رینا گفت: به دلیل مزایای بیکاری فدرال تنظیم شده به پایان می رسد در پایان ماه و “سطح این فواید رفتن به جلو هستند و از عناصر نگه داشتن مردم در یک سطح از درآمد که در آن آنها می توانند هزینه مسکن خود را.”

“مطلقا وجود یک نیاز بسیار معنی دار حمایت دولت فدرال در سیاست های مسکن در ثبات بازار در ایجاد انگیزه برای بیشتر محصولات برای بازار خصوصی برای ارائه اما همچنین غیر مستقیم یارانه به خانوارها به تولید و اساسا در سراسر طیف” او گفت:.

اما دولت های محلی در حال خواسته به توسعه رمان اجاره حمایت از برنامه بدون حمایت دولت فدرال. جمهوری خواهان مجلس سنا را تحت فشار قرار دادند در مقابل ارائه کمک به دولت های محلی و ایالتی هستند که در مواجهه با یک تاریخی کمبود درآمد و هر ایالتی و محلی کمک در آینده امداد صورتحساب است که انتظار می رود به سقوط به مراتب کمتر از $1 تریلیون تایید شده توسط آمریکا در ماه گذشته.

محلی برنامه های در حال توسعه هستند و نه به اندازه کافی به را تشکیل می دهند کمبود احساس صاحبخانه ترک شهرستانها نیز تامل “برنامه هایی که هدف صاحبان به طور خاص” رینا گفت.

مقیاس از بحران نیاز به توجهی مداخله فدرال.

“هنگامی که شما به این معنی دار در سطح فدرال تزریق شما با تکیه بسیار کمتر در محلی به دلار, به خصوص محلی در حالی که دلار در حال کاهش در نرخ سریع,” رینا گفت. “این مکان تعداد زیادی از فشار بر روی توانایی محلات به, واقعا, پاسخ به همه چیز معنی داری به ویژه در مناطقی مانند مسکن و بنابراین تا جایی که کسانی که فدرال دلار تبدیل همه مهم تر در زمان حاضر است.”

بدون کمک های فدرال میلیون ها نفر از مردم می خواهد سقوط به آشفتگی.

“کجا رفتن ؟ آنها دو تا ؟ آیا تبدیل شدن آنها به بی خانمان ؟ آیا حرکت آنها به واحد دیگر تا زمانی که به طور بالقوه آنها بیرون کردند دوباره؟” رینا بمب. “تاپیک رسمی اخراج که ممکن است تقویت به دادگاه باز کردن به عنوان ایالتی و محلی اخراج moratoria پایان فدرال اخراج moratoria پایان, اما همانطور که می دانیم بسیار روشنی از بسیاری از اخراج و تحقیق شده است که رفتن در سراسر کشور است که وجود دارد مقدار زیادی از غیر رسمی به اخراج و مردم تحت فشار قرار دادند از واحد است که نمی به طور کامل اسیر شده توسط تمام کسانی که اعداد به طوری که اتفاق می افتد در همان زمان.”

صاحبخانه نیز به صورت پیش فرض بر روی وام مسکن خود را. در مناطق که در آن قیمت مسکن راکد یا در حال سقوط صاحبخانه ممکن است به سادگی تصمیم به پیاده روی به دور از مسکن واحد را انتخاب کنید و یا به تسلیم و نگهداری و تعمیرات است که منجر به کاهش کیفیت مسکن.

“یکی از چیزهایی که بسیار روشن است که نیاز به کمک وجود داشته قبل از COVID و آن را واقعا تقویت طول COVID… از پیامدهای فوری برای کمترین درآمد خانوارها به خصوص بالاترین درآمد مستاجرها که بیشتر در معرض خطر از دست دادن مسکن خود را” رینا گفت. “آنچه که به معنی شخصی خود را رفاه اقتصادی و رفاه کودکان خود را’ رفاه سلامت کلی خود را, اما پس از آن بسیار بزرگتر سیستمیک مفاهیم برای آنچه در آن به معنی برای صاحبان این خواص آنچه در آن به معنی برای درآمد برای شهرستانها… بنابراین کسانی که تقویت اثرات طاقت فرسا تبدیل شده زمانی که شما در مورد فکر می کنم… مقیاس خانواده های ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر.”

توده اخراج همچنین می تواند به بدتر شدن بحران بهداشت و درمان.

“ما در حال گفتن مردم به لحاظ اجتماعی فاصله و پناهگاه در محل که در بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور با داشتن یک خانه و یا یک سقف بالای سر خود را که در واقع چیزی است که مردم در تلاش بودند به در و پس از آن زمانی که شما فکر می کنم مسائل از دو برابر این مسائل نیاز به حرکت موضوع شما نیاز به پیدا کردن مسکن به طور بالقوه در حال حرکت چند بار چالش در سراسر زندگی در خیابان دسترسی به پناهگاه” رینا ادامه داد. “هنگامی که شما قرار داده است که در زمینه بهداشت جهانی همه گیر که در آن یکی از بزرگترین توصیه های مردم در حال فرود است همواره فاصله اجتماعی از مردم آنچه که شما متوجه است که اجتماعی فاصله می شود تقریبا مانند یک لوکس است که خانواده های کم درآمد نمی توانیم بنابراین آنها حتی بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس خود را.”

رینا کار کرده با چند شهرستانها در حال توسعه خود را اجاره برنامه های امداد و امیدوار است که قانونگذاران در سراسر کشور اذعان کرد که در حالی که همه گیر شده و یک شوک اقتصادی به میلیون ها نفر از خانواده ها “خانواده های کم درآمد هستند در مواجهه با شوک های اقتصادی بر اساس مداوم.”

“شما باید به امیدواریم که که این را حفظ فراتر از ساختار فعلی که متکی بسیار به شدت در تزریق فدرال دلار,” او گفت:. “که ممکن است از بین برود که مردم احساس ما در پاسخ به COVID و این برمیگردد به این ایده است که این اجاره محلی برنامه های امداد در یکی از بسیاری از ابزارهای مهم ما باید در جایی که آنها باید وجود داشته باشد و آنها نه تنها باید وجود داشته باشد چرا که از COVID. آنها باید وجود داشته باشد چرا که وجود دارد دیرینه چالش ها در اطراف مسائل مربوط به مسکن و امنیت و مسکن ثبات قیمت مسکن و این نشان دهنده واقعا معنی دار شکل از مداخله است که واقعا می تواند کمک به خانواده ها نه تنها در حال حاضر بلکه در نقاط در آینده است.”

بحران کنونی او استدلال magnified دیرینه مشکلاتی که رفته اند unaddressed برای سال.

“من نمی خواهید به بیش از حد اغراق امیز در مورد برخی از این اما وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت… سطح نیاز بسیار بزرگ است و آن را دور. این ساختمان از گذشته نیاز برآورده نشده و اساسا شتاب آن را,” او گفت:. “اگر این بازی حتی برای کسری از این خانواده ها راه ما ممکن است انتظار آن را که سرسام آور تعداد زیادی از مردم که در حال منفی تحت تاثیر فعلی ما چالش های مسکن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>