بیش از 70 درصد از بیکاری آمریکایی ها دریافت نمی مارس مزایای بیکاری: مطالعه

اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی که شغل خود را از دست نمی دریافت مزایای بیکاری در ماه مارس با وجود فدرال و دولت تلاش به سطح شیب دار تا کمک به بیکاری آمریکایی ها پس از بزرگ عصری اقتصاد تعطیل به سرعت گسترش coronavirus.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها زمینه برای اولین بار مزایای بیکاری در ماه مارس اما 71 درصد از آنها دریافت نمی کنند منافع خود را که در ماه تاخیر در کمک به گذاشته شدن کارگران تلاش برای پرداخت اجاره و پوشش هزینه های اولیه با توجه به تجزیه و تحلیل از وزارت اطلاعات توسط مرکز تحقیقات پیو. فقط 2.1 میلیون مورد 7.37 میلیون متقاضیان دریافت مزایای خود را عمدتا از طریق کشورهای خود را’ به طور منظم بیمه بیکاری برنامه های.

تبلیغات:

ماه مارس شامل شمارش افراد خود اشتغال و فرفره کارگران که قبلا فاقد شرایط لازم برای مزایای بیکاری. به 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته های تصویب شده توسط کنگره در ماه مارس گسترش واجد شرایط بودن برای آن دسته از کارگران و افزود: پرداخت های اضافی. متحده تنها در حال حاضر شروع به سطح شیب دار تا تلاش برای فرآیند کسانی که برنامه های کاربردی.

در واقع میلیون ها نفر از کارگران بسته شده اند به دلیل کنگره چپ توزیع منافع به فرد متحده ترک بیکار آمریکایی ها به چه صورت پیو به عنوان یک “چیز درهم و برهم از دولت های مختلف قوانین حاکم بر آنها چگونه می توانید واجد شرایط برای مزایای چقدر آنها را دریافت کنید و چگونه آنها می توانید آنها را جمع آوری.”

در برخی از ایالتها کارگران باید صبر کنید یک هفته پس از از دست دادن کار خود را قبل از آنها می توانید شروع به جمع آوری مزایای. کشورهای دیگر باید قوانین که ممکن است برخی از مردم که نمی دریافت استاندارد حقوق و دستمزد فاقد شرایط لازم برای جمع آوری مزایای ترک مقامات تکاپوی پس از کنگره شامل آن دسته از کارگران در امداد لایحه.

تبلیغات:

تفاوت در دولت و قوانین حاکم بر این برنامه منجر به نابرابری گسترده در تعدادی از ساکنان دریافت کرده اند که مزایای. در ماساچوست به عنوان مثال 65.9 درصد از ساکنان بیکار دریافت مزایای در ماه مارس در مقایسه با تنها 7.6 درصد از ساکنان فلوریدا با توجه به تجزیه و تحلیل. به طور کلی بسیاری از کشورهای که در آن کمتر از 15 درصد از افراد بیکار دریافت مزایا در جنوب, در حالی که کشورهای که توزیع منافع به بیش از 40 درصد از بیکاری متقاضیان شد در شرق و غرب میانه. متحده در سخت ترین ضربه از ویروس مانند نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن توزیع منافع به حدود 30-40 درصد از متقاضیان.

نیز وجود دارد که تفاوت بزرگ در چگونه بسیاری مزایای متقاضیان دریافت می تواند. کنگره اختصاص داده اضافی 600 $در هر هفته به گذاشته شدن کارگران به دلیل نگرانی که دولت سیستم که بسیاری از آنها اجرا بر روی کامپیوتر ساخته شده دهه پیش نمی تواند مسئولیت رسیدگی به گسترش سیستم توزیع منافع بر اساس قبلی حقوق. اما فردی متحده باید کلاه در چه مقدار از آنها می توانید آنها را به گیرندگان از طریق استاندارد بیکاری سیستم. ماساچوست, برای مثال, مجموعه کلاه خود را در $823 هر هفته در حالی که می سی سی پی, کلاه مزایای فقط 235 دلار در هر هفته. متحده در جنوب شرقی تمایل به بالاترین پرداخت هفت متحده پرداخت 350 دلار یا کمتر در حالی که در کشورهای با بالاترین پرداخت تمایل به در شمال شرقی.

در حالی که اکثر کشورهای مجموعه کلاه مزایای در 26 هفته وجود دارد 10 بیشتر ایالت های جنوبی که کوتاه تر از حد است. این 600 دلار پرداخت در coronavirus امداد بسته مجموعه به پایان می رسد در ماه های ژوئیه و لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. در حال حاضر قول داد که کنگره نمی خواهد رای برای گسترش منافع.

تبلیغات:

“من به شما قول می دهم بیش از بدن مرده را این reauthorized,” گراهام گفت: در روز چهارشنبه. “ما باید برای جلوگیری از این. شما می توانید به نوبه خود در اقتصاد تا زمانی که شما این انحراف از قانون ثابت شده است.”

گراهام استدلال کرد که 600 دلار پرداخت بیش از دو برابر اندازه دولت مزایای بیکاری در کارولینای جنوبی اضافه کردن به منافع است که بیش از بسیاری از کارگران قبلی حقوق. یک تجزیه و تحلیل از نیروی کار وزارت اطلاعات به تازگی دریافتند که ترکیب پرداخت بالاتر از متوسط دستمزد هفتگی از مشاغل از دست رفته در 38 متحده است.

تبلیغات:

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., رد گراهام استدلال.

“شاید فقط شاید ما باید از خود بپرسیم که چگونه ما به یک وضعیت که در آن میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال کار برای دستمزد گرسنگی در وهله اول او گفت:” در توییتر.

در حالی که سنا بحث آینده از پرداخت تعداد گذاشته و کارگران همچنان به موشک وار رفتن. نزدیک به 4 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تعداد کل ادعا می کند به بیش از 30 میلیون نفر است.

تبلیغات:

عظیم سنبله در برنامه های کاربردی منجر به سراسر کشور تعداد حدود 3 میلیون نفر ادعا می کند با توجه به تجزیه و تحلیل توسط واشنگتن پست که تنها تحت پوشش ادعاهای ساخته شده از طریق آوریل 4. در بسیاری از کشورهای کارگران حتی قادر به اعمال می شود.

اوهایو گفت: آن را نمی خواهد بود قادر به پردازش برنامه های کاربردی از کارگران از جمله در گسترش واجد شرایط تا اواسط ماه مه. در فلوریدا که شکسته بیکاری سیستم بارها سقوط کرد و صدها نفر از هزاران نفر قادر به درخواست مقامات به تازگی پیشنهاد شده است که متقاضیان چاپ مقاله برنامه های کاربردی که می تواند تاخیر پردازش و حتی بیشتر.

فلوریدا فرستاده پرداخت فقط 5% از مورد 648,000 متقاضیانی که در زمینه ادعای خود را بین 21 مارس و آوریل 11.

تبلیغات:

Gerlinde Harrison, آشپز در کیپ مرجان, فلوریدا., گفت: این پست که نرم افزار هنوز “در انتظار” یک ماه پس از ثبت آن است.

“هیچ کس به من کار با است قادر به رسیدن بیکاری و در عین حال” او گفت:. “من سعی می کنید برای ورود در هر روز در 7:30 صبح و آن را فقط پیغام خطا بعد از پیغام خطا.”

هالی Strout یک رویداد برنامه ریز در فلوریدا Volusia County, گفت که او ساخته شده است “116 تماس در روز” به مدت سه هفته قبل از او گفته بود او “فاقد شرایط لازم” بود و به “درخواست مجدد.”

“شما بدون دریافت دستمزد و شما باید برای قرار دادن غذا روی میز پرداخت برای ماشین, پرداخت, پرداخت هزینه برای بیمه اتومبیل خود را برای پرداخت بیمه خود را, چرا که اگر شما نمی پرداخت شما پیچ,” او گفت:. “مالی من نگران هستم. من نمی خواهم به از دست دادن خانه من.”

تبلیغات:

جولیا Lane, یک اقتصاددان در دانشگاه نیویورک گفت: خروجی است که تاخیر در فلوریدا و در جای دیگر نتیجه سال از هشدارهای که رفت و نادیده گرفته شده توسط تصمیم گیران.

“این باید شده اند تعجب به هر کسی. ما شده ایم جیغ در مورد آن برای سال,” او گفت:. “ایالات متحده نه به حال سرمایه گذاری در مدرن آن و نیروی کار آموزش است که می تواند به کاهش است و در حال حاضر ما در حال پرداخت قیمت برای کوته کاهش بودجه.”

حتی به عنوان متحده به خصوص در جنوب, تلاش برای پرداخت مزایای برخی فرمانداران در حال حاضر هل دادن کسب و کار به بازگشایی شده است. به عنوان یک نتیجه کارگران که حاضر به بازگشت به کار از ترس از ابتلا به کروناویروس در خطر از دست دادن خود را بیکاری واجد شرایط تحت دستورالعمل های فدرال.

“به طور داوطلبانه تصمیم به ترک شغل خود را از یک نگرانی عمومی در مورد قرار گرفتن در معرض COVID-19 نمی کند که شما واجد شرایط برای [همه گیر بیکاری کمک],” کار گروه سایت هشدار می دهد.

تبلیغات:

برخی از ایالت ها نیز محدود برنامه های خود را به نوار متقاضیان که حاضر به بازگشت.

دیوید مایکلز, رئیس سابق اداره ايمنی و بهداشت شغلی (OSHA) گفت: آن را به اشتباه به کارگران انتخاب بین امنیت مالی خود و ایمنی خود را.

“آنها خواهد بود وحشت زده و در بسیاری از موارد آنها را صحیح می شود وحشت زده,” او گفت: Politico. “این منصفانه نیست برای آنها خواسته می شود را انتخاب کنید بین درآمد خود و سلامت خود را.”

این موضوع از نگرانی خاص از آنجا که بسیاری از کشورها در حال حاضر در حال حرکت به بازگشایی نشده اند ملاقات دستورالعمل های فدرال به انجام این کار.

تبلیغات:

“این کشورها که در حال بازگشایی اولیه آنها ندارد و برخی از برنامه واقعا برای نگه داشتن مردم در امن” اندرو Stettner یک عضو ارشد در مترقی فکر می کنم تانک قرن بنیاد گفت: خروجی. “آنها فقط از نوع عمدتا رفتن امید که آنها پهن کرده ام منحنی و هر کس که خواهد بود خوب است.”

این مورد در گرجستان است که شخم به جلو با رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را برنامه ای برای بازگشایی بخش از اقتصاد با وجود هشدارهای حتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در غیر این صورت شده است به شدت حمایت دولت’ تلاش برای کاهش محدودیت.

“هنگامی که تصمیم به باز کردن رستوران و اگر ما تصمیم می گیرید که ما احساس نمی امن رفتن به این رستوران ما پس از آن دیگر واجد شرایط برای بیکاری چون ما یک فرصت شغلی است که ما در حال تبدیل کردن” آتلانتا ببخشید خانم لورا ژان ترومن NPR گفت. “این فوق العاده ترسناک چیزی که باید در مورد فکر می کنم.”

میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه گفت: خروجی است که برخی از کارگران ممکن است قادر به یک فایل “ترک ادعا می کنند” گفت که محل کار خود را نا امن است.

“آنها اول باید به افزایش است که با مدیر خود را و سپس آنها را به اسناد و مدارک نشان می دهد محل کار نا امن است و هیچ کس خطاب نگرانی خود را,” او توضیح داد و اضافه کرد که این روند را در هفته. حتی پس از آن گرجستان به ندرت طرف با متقاضیان در چنین مواردی او گفت:. “گرجستان یکی از بدترین ایالات برای دریافت مزایای در … آنها کاملا ناشی از خست.”

این طرح به بازگشایی علیه مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان ممکن است به “پنی عاقلانه و احمقانه پوند,” او اضافه شده است.

“مردم را از توده عفونت رخ خواهد داد و بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد واجد شرایط برای بیشتر و بیشتر مزایای بیکاری” همیشه گفت. “پس از تلاش برای باز کردن اقتصاد در حال حاضر خواهد شد در واقع آهسته باز از اقتصاد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>