“صبح جو” میزبان Scarborough مشعل لامار الکساندر: “جمهوری خواهان را مایه شرمساری خود را”

MSNBC جو اسکاربورو خجالت بهداشت ، لامار الکساندر و بقیه از حزب جمهوری خواه برای پوشش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخلف در واکنش به استیضاح محاکمه.

تنسی جمهوری اذعان کرد که تهمت گناه بود به عنوان متهم توسط مجلس استیضاح استعلام اما الکساندر گفت که رای در برابر شنیدن شهادت را از جان بولتون و دیگر شاهدان که رئیس جمهور مسدود شده بود.

تبلیغات:

“شما کسی را دیدم قتل که در واقع شده است برگزاری قتل خونین سلاح که به شهادت می خواهد به شهادت و جمهوری خواهان تصمیم شب گذشته آنها نمی خواهید به شنیدن شنیدن آن شخص شهادت” Scarborough گفت.

بولتون اتهامات خواهد آمد زمانی که او خود را منتشر آینده کتاب و Scarborough گفت که خواهد آمد به امد و شد زیاد اوباما.

“من خوب هستم با این دلیل که جمهوری خواهان را مایه شرمساری خود را در حال حاضر آنها در حال رفتن برای رای دادن به تبرئه” او گفت:. “این اطلاعات را برای رفتن به بیرون می آیند به هر حال در یک دور کمتر به شیوه ای کنترل شده به طوری که حقیقت خواهد شد شناخته شده آن خواهد بود فریاد زد از کوه, آن را فقط خواهان نگاه بدتر است.”

تبلیغات:

“خدای من, من فکر می کنم وجود دارد برخی از افرادی که امیدوار بودند که چند اسپاسم شخصیت خواهد شکستن در طول محاکمه” Scarborough اضافه شده است. “هیچ شانس این دادگاه به پایان خواهد رسید آن را به عنوان شروع با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کامل داشتن به حزب جمهوریخواه و شخصیت اساسا هر حزب جمهوری خواه و سناتور.”

تماشا کنید:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی