“صبح جو” رول جولیانی را “بیشترین بازدید بسته بودن شناختی اختلال” بایدن پس از ضربه

رودی جولیانی پیشنهاد جو بایدن بود که دچار نارسايی شناختی و جو اسکاربورو MSNBC خندید و در کمال تعجب می بینند.

سابق شهر نیویورک شهردار تبدیل شده بدنام خود را درهم و برهم و نامنسجم حضور در تلویزیون و “صبح جو” میزبان نورد amateur facial برخی از جولیانی را lowlights به عنوان یک جانشین برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“من آن را درک نمی کنند!” Scarborough گفت. “من فقط نمی فهمم چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رودی جولیانی و همه این افرادی که greatest hits بسته بودن شناختی اختلال خواهد نقطه به هر کس دیگری و نشان می دهد آنها دچار نارسايی شناختی. ما شده ایم گفت: این برای مدت زمان طولانی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند حمله جو بایدن در مورد این موضوع چون برای هر کلیپ پیدا کردن آنها ما می توانیم پیدا کردن 10 کلیپ که آنها را نگاه حتی بیشتر در مورد.”

“این است که کسی که در ادامه می گویند بیایید با استفاده از این رویکرد شناختی” او اضافه شده است. “چرا که هر کس آن است که آنها در حال صدمه زدن به رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی به دلیل آن تنها توجه به خود کسری است که همه بر روی نوار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>