اکثر آمریکایی ها می گویند که آنها واقعا هستند و اجتماعی فاصله

آمریکایی ها واقعا در حال تمرین های اجتماعی فاصله — ماندن در منزل و اجتناب از تجمعات از رویدادهای عمومی به جلسات با دوستان و خانواده در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اطلاعات جدید از گلوپ.

بر اساس رای گیری انجام شده در مارس 20 تا 22 72 درصد از ما بزرگسالان می گویند که آنها در حال اجتناب از “فضاهای عمومی مانند فروشگاه ها یا رستوران ها.” که بیش از دو برابر این نرخ از یک هفته قبل از زمانی که 30 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها اجتناب از چنین فضاهای گالوپ نشان داد.

اکثریت بزرگی از آمریکایی ها نیز گفت: آنها اجتناب از حوادث با جمعیت های بزرگ حمل و نقل عمومی و حتی تجمعات با خانواده یا دوستان است. در اینجا گالوپ کامل یافته های شکسته هفته به هفته:

کریستینا Animashaun/Vox

“این تغییرات قابل توجه هستند چرا که آنها نشان می دهد که بی سابقه تلاش های فدرال و ایالتی و محلی و بخش خصوصی رهبران به توجه عمومی — ترکیب رسمی تعطیلی حمل و نقل مدارس و محل های کار و همچنین درخواست های عمومی به صورت داوطلبانه تلاش — در حال کار” لیدیا سعد نوشت گالوپ.

وجود دارد به نظر نمی رسد به یک تفاوت بزرگ در چگونه گروه های سنی در حال دست زدن به بیماری همه گیر کوروناویروس با وجود نگرانی برخی از مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان که افراد جوان انجام نمی دهد به اندازه کافی. حدود 72 درصد از مردم در سنین 18 تا 29 ساله گفت: آنها اجتناب از تجمعات کوچک در مقایسه با 69 درصد از مردم در سنین 30 تا 59 و 67 درصد از مردم در سنین 60 ساله و مسن تر.

زنان در حال انجام یک کار بهتر از مردان هر چند با 73 درصد از زنان اجتناب از تجمعات کوچک در مقایسه با 64 درصد از مردان.

نیز وجود دارد یک حزبی تقسیم: حدود 78 درصد از دموکرات ها گفته گالوپ آنها اجتناب کوچک تجمعات در حالی که فقط 56 درصد از جمهوری خواهان گفت: همان.

به طور کلی 4 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها “را ندارد هر گونه تلاش برای منزوی کردن [خود را] از مردم در خارج از [خود] خانواده” از مارس 20 تا 22 در مقایسه با 11 درصد در قبل از گزارش که بر اساس مصاحبه از 16 مارس 19. نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها گفت: آنها عمدتا یا به طور کامل جدا خود با “بسیار کمی” به “بدون تماس” خارج از خانواده خود را.

اکثریت آمریکایی ها — 58 درصد — نیز گفت که آنها “به احتمال بسیار زیاد” مطابق با مقامات بهداشت عمومی توصیه به ماندن در خانه به مدت یک ماه در پاسخ به جدی شیوع کروناویروس از 41 درصد در هفته قبل است.

این یافته ها بر اساس رای گیری انجام شده از طریق اینترنت با گالوپ پنل که به نظر می رسد آمریکایی ها 18 و بیش از آهنگ های خود را تغییر نگرش در آرایه ای از مسائل بیشتر به طور منظم نسبت به سایر نظرسنجی ها.

به طور کلی یافته ها نشان می دهد که آمریکایی ها به طور فزاینده ای مصرف اجتماعی فاصله جدی است. حال سؤال این است که آیا این روند ادامه خواهد داد به عنوان برخی از مقامات دولتی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به راه رفتن به عقب اجتماعی فاصله guidances در برابر مشاوره از کارشناسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>