عزاداری در امریکا: اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر تاریکی یک تولد دوباره است که هنوز هم ممکن است

پس از انتخابات 2016 امریکا شده است در حالت عزاداری.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استقلال بعد سخنرانی های ارائه شده بیشتر از تقریبا بی پایان مراسم تشییع جنازه برای امریکا دموکراسی و عزت و نجابت است. به جای ترومپت مانند نصایح به آمریکا عظمت و خوبی در این کشور تولد تهمت تصمیم به تحویل به طرز وحشیانه ای خاموش-کلید funereal dirges.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی بودند جشن سفید نژادپرستی و نئو فاشیسم اعلامیه که آن دسته از آمریکایی ها که به جرات مخالفت با او را عملا دشمنان کشور برای پاکسازی از بدن اجتماعی.

برخی از معتبرترین مورخان خبره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یکی از بدترین رئیس جمهور از همه زمان.

تهمت می توانید انجام دهید بهتر است زیرا او است که به طور اجتنابناپذیری مجبور جذب و به بدترین بخش هایی از آمریکا را در گذشته و حال. در راه است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان او توانمندسازها رای دهندگان و حامیان و دیگر متحدان انسان تجسم تقریبا همه چیز اشتباه است با جامعه آمریکا است.

تبلیغات:

نوشتن برای واشنگتن پست دیوید ناکامورا توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم جولای آخر هفته, سخنرانی, مقایسه آنها خود را بدنام آمریکایی “قتل عام” مراسم تحلیف:

تقریبا 3½ سال بعد رئیس جمهور گفتن این قتل عام است که هنوز هم در جریان است اما این بار دشمن است و نزدیک به خانه — دیگر آمریکایی که هویت نژادی و باورهای فرهنگی در حال سرنگونی کشور میراث و موسس آرمان….

به عنوان او اغلب در طول تصدی خود رئیس جمهور روشن ساخته است که او را کمی به تلاش برای درمان و یا متحد کردن کشور پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری بلکه هدف درایو عمیق تر گوه به این کشور شکستگی.

در کوه راشمور تحت گرانیت زل زل نگاه کردن از چهار رئیس جمهور ایالات متحده تهمت برافراشته در برابر “اوباش خشمگین” به دنبال “چپ های افراطی فاشیسم” و “جناح چپ انقلاب فرهنگی” است که تجلی آن در حمله به مجسمه ها و بناهای تاریخی جشن مؤتلفه رهبران ایالات متحده و دیگر چهره های تاریخی از جمله برخی از روسای جمهور پیشین در میان توده نژادی عدالت اعتراضات هفته های اخیر.

یک روز بعد در جنوب چمن کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن و بلاغت بود و اگر هر چیزی حتی شدیدتر. “ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران” او گفت: مهمانان مونتاژ در مورد آنچه که قرار بود در روز ملی جشن. به عنوان ناکامورا مشاهده:

در این مورد که یک رادیکال و خشونت آمیز ایدئولوژی پایه مقدار از عدالت اجتماعی جنبش که رو در سراسر کشور تظاهرات تهمت کاهش یافته است تقریبا همه تظاهر است که او از میلیون ها نفر از معترضان مسالمت آمیز که خواستار اصلاحات گسترده برای رسیدگی به آنچه آنها را به عنوان سیستمیک نژادپرستی و فرهنگ خشونت در ادارات پلیس.

در عوض, او هشدار داد که “خطر در حال رشد” به ارزش های ملت بنیانگذاران یک “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی توصیف آن دسته از آمریکایی ها که در مخالفت با او به عنوان شبیه به نازی ها یا تروریست. تقریبا صریح در مغلوب ساختن پیشی جستن استقلال بعد سخنرانی های در حال تهدید از خشونت و تخریب است. او باور نمی کند در هسته اصول دموکراسی و معمولی, سیاست, مانند سازش و اجماع-به دنبال در درون محدودیت از توافق مجموعه ای از قوانین.

تبلیغات:

در حالی که بحث های سیاسی در آمریکا کرده اند که اغلب شدید و گاهی اوقات کاملا خشونت آمیز — دیدن جنگ داخلی — کشور رهبران سیاسی برای بیشتر قسمت ها هنوز هم به اشتراک گذاشته یک باور اساسی در سیستم و نیاز به حفظ آن برای نسل های آینده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را چنین اصولی تعهدات.

به عنوان با دیگر authoritarians و عوامفریبی سیاسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید باید جدی گرفته شود. مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه درگیر شدن در بی ضرر مبالغه و یا صرف توجه طلب و منحرف رفتار است.

تبلیغات:

در علاوه بر این به تهمت را تکرار استفاده عمومی از stochastic خشونت و خود را آشکار تهدید به باراک اوباما و هیلاری کلینتون و جو بایدن و دیگر برجسته دموکرات آمریکا برای خیانت — و یا حتی بدتر — وجود دارد این است که رئیس جمهور شوم خصوصی رفتار را در نظر بگیرید به عنوان به خوبی.

به عنوان بازگو سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در کتاب جدید خود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد روزنامه نگاران کشته شود. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین از رئیس جمهور چین استفاده از اردوگاه های کار اجباری که در آن اویغوری مسلمانان را شکنجه شده و کشته شدند.

به مسائل بدتر آمریکا, خارجه عزاداری نیز تحت اللفظی نجومی از مرگ با این بیماری همه گیر کوروناویروس. چرا که او تنها قادر به تخریب و تهمت ساخته شده است که تصمیم گیری در مورد این بیماری همه گیر است که منجر به مرگ حداقل 133,000 آمریکایی ها و شمارش.

تبلیغات:

در مثال دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن و دوز و کلک را بربریت و تحقیر نسبت به مردم آمریکا به دولت جدید “برنامه ریزی” برای “مقابله با” coronavirus همه گیر است که به عادت و وضعیت عمومی به پذیرش صدها هزار مرگ و میر به نوعی یک “طبیعی” است که همچنین ممکن است شامل نیازی مرگ و میر کودکان از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نیویورکر, Robin Wright خلاصه احساساتی وضعیت امریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن:

دولت متاسفم از سیاسی آمریکا و سلامت جسمی امواج در سراسر جهان است. ایالات متحده طولانی بستر غربی داد, است, کمتر, الهام بخش, الهام بخش امروز — و شاید خواهد بود حتی کمتر بنابراین فردا…. این چهارم جولای تعطیلات یکی از تاثیرگذارترین در تاریخ ما است. حتی در اوج جنگ های جهانی یا رکود بزرگ امریکا الهام گرفته است. اما امروز ایالات متحده از بین بردن اقتدار اخلاقی آن را یک بار بود. وجود دارد هنوز هم آتش بازی. و مجسمه آزادی هنوز برج بیش بندر نیویورک. اما از آن است که سخت تر از امروز برای متقاعد کردن دیگران که آمریکایی ها در آغوش — یا عمل — آرمان که بانوی آزادی نشان دهنده.

جدید نظر سنجی های عمومی نشان می دهد که این احساس ترس و ناامیدی و خجالت گسترده است. آمریکا استثنایی و عظمت در شک هستند. آمریکایی ها حس میهن پرستی است که در دو دهه کم است. یک نظرسنجی جدید از سیاسی و صبح مشورت را نشان می دهد که 75 درصد از رای دهندگان آمریکایی بر این باورند که کشور در مسیر اشتباه — بدترین چنین پاسخی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016.

تبلیغات:

در مجموع این نظر سنجی نشان می دهد که چگونه مردم آمریکا خواهان بازگشت به حالت عادی و نجابت است. تهمت نمی تسکین درد از جمله: سیاسی خود را با نام تجاری است که ظلم و هرج و مرج و مخرب اختلال.

امریکا عزاداری در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن است و پیروی از مراحل ذکر شده توسط “مرحله از غم و اندوه”: انکار و خشم و چانه زنی و افسردگی و پذیرش.

با جورج فلوید تظاهرات و مردم را به قیام و آنچه به نظر می رسد بزرگ و تغییر در افکار عمومی علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — مردم آمریکا به نظر می رسد که در نهایت وارد مرحله پذیرش که این کشور افتتاح توسط رئیس جمهور و جنبش خود را.

زمان بیش از حد ممکن است در حال حاضر شده است به هدر رفته چون امید دستفروشان و دیگر ساده صدای آمریکا commentariat مدام به مردم آمریکا که برنده خواهد “محوری” و تبدیل شدن به “ریاست جمهوری” که مشاور ویژه رابرت مولر “خواهد نجات کشور” که “نهادهای قوی بودند” و این تهمت را بد شد که “اغراق آمیز” توسط منتقدان خود را و یا که برنده انتخابات شد “مردم خوب” مردم آمریکا یکهو در حال حاضر در نهایت حرکت به عمل است. آنها انجام این کار از طریق بسیج سازماندهی درگیر شدن مستقیم مادی سیاست و ما باید امید — نمایش در اعداد بزرگ به رای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در ماه نوامبر.

تبلیغات:

البته مهم نیست که ساده است.

در حالی که دموکرات ها و دیگر آمریکایی ها در حال حرکت از پذیرش به عمل در مراحل غم و اندوه برای امریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در حال ساخته شده به مقابله با آن حرکت خود را حداقل در شکل کنونی آن ممکن است در حال مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مؤمنان واقعی در حال حاضر در انکار و خشم مرحله از غم و اندوه. چگونه آنها واکنش نشان می دهند پس از روز انتخابات اگر تهمت است قطعی را شکست داد و پس از آن از دفتر ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان در حال حاضر به کشتن و مردن برای او. ما شاهد افزایش جرایم ناشی از نفرت توده تیراندازی و دیگر جناح راست با تروریسم و خشونت است. خون شده است spilt در (تحت اللفظی) نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در انتخابات روز و هفته و ماه پس از احتمال وجود خواهد داشت بسیار بیشتر خشونت تهمت حامیان خود را در برابر “دشمنان.”

تبلیغات:

جاناتان Lockwood, یک عمل برای جناح راست افراطی جمهوری خواهان در اورگان به تازگی صادر شوم هشدار به مردم آمریکا و جهان است. در مصاحبه با مستقل او توضیح می دهد:

“من فکر می کنم ما باید از ترس خشونت آمیز قیام… تمام طول می کشد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به می گویند یک خط و یا ارسال یک صدای جیر جیر,” او گفت:, و اضافه کرد که چنین قیام می تواند تشکیل شده از اشغال دولت capitols یا حتی گروگانگیری برای جلوگیری از قانونگذاران ایالتی از تایید نتایج انتخابات.

“من فکر می کنم شما می توانید ببینید تصاحب هر [دولت] کنگره از رئیس جمهور به نظر می رسد برای لذت بردن از تماشای آن از DC و این کشور می تواند فرود به یک هرج و مرج است که ما هرگز دیده می شود. مردم به شدت دست کم گرفته چگونه فراگیر این توطئه و delegitimizing از دموکرات حاکم واقعا هستند.”

روز انتخابات سال 2020 یک وجودی لحظه ای که زندگی یا مرگ در امریکا چند نژادی دموکراسی و ملت را از پیش برجسته در جهان تصمیم گرفته خواهد شد.

خواهد مردم آمریکا انتخاب مرگ و نابودی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تمام است که او نشان دهنده? خواهد شد و یا مردم آمریکا به جای در آغوش زندگی و صرفه جویی در این کشور دموکراسی با جو بایدن?

این انتخابات تحت اللفظی است مبارزه بین ایجاد و تخریب یک لحظه زمانی که مردم آمریکا خواهد شد یا به مناسبت افزایش یابد یا سقوط بیشتر به شرم شکست و خواری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>