حرکت بیش از نان موز — این زمان برای این هلویی بوربن قرص

برای چند ماه گذشته موز نان تبدیل شدن به MVP بسیاری از مردم همه گیر استرس-پخت roster — و قابل درک است. آن را ارزان و آسان راه برای گرفتن چیزی شیرین در جدول بدون انتظار برای خمیر به اثبات و یا ایجاد لایه ها را به فراست در حالی که همچنین با استفاده از این اجتناب ناپذیر بیش از حد رسیده, موز, از این دسته است.

اما این فصل هلو در اینجا در جنوب (مشخص شده در بخش های سالانه هلو کامیون تور که – هر چند که به نظر می رسد متفاوت در این سال با توجه به اجتماعی فاصله – سفر تا ساحل ارائه گرجستان هلو) بنابراین من فکر کردم این امر می تواند خوب برای ایجاد یک قرص نان که به نمایش هلو به عنوان ستاره.

تبلیغات:

کلید این دستور واقعا پیدا کردم در اولین گام است که یک بازی بر روی یک کمپوت میوه. توسط نرم هلو در بوربن آن را به ارمغان می آورد خود را طبیعی قند و “fruitiness” در حالی که همچنین تزریق نان با طعم کارامل.

بوربن هلو نان

1½ فنجان آرد همه منظوره
1¼ قاشق چای خوری جوش شیرین
¾ قاشق چای خوری نمک
1 فنجان شکر قهوه ای به همراه 2 قاشق غذا خوری اضافی
⅓ فنجان خامه ترش
¼ فنجان روغن نباتی
1 قاشق چای خوری عصاره وانیل
2 قاشق غذاخوری بوربن
2 تخم مرغ بزرگ
1 فنجان رنده شده یا ریز خرد شده هلو

تبلیغات:

در یک ماهی تابه کوچک ترکیب بوربن 2 قاشق غذاخوری شکر قهوه ای 1 فنجان هلو بیش از متوسط حرارت بالا. هم بزنید تا هلو نرم و شکر حل شده به بوربن. را کنار بگذارند.

در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن, ترکیب, روغن نباتی, خامه ترش, عصاره وانیل و دو تخم مرغ است. ریختن (فولد) در باقی مانده مواد خشک و هم بزنید تا کاملا ترکیب شده و پس از مخلوط هلو را.

گریس استاندارد loaf pan (من می خواهم به خط آن را با کاغذ هم فقط برای حذف آسان تر از پان) و اضافه کردن خمیر. محل در فر که گرم شده است به 350 درجه می باشد. پخت نان تا زمانی که تستر وارد شده به این مرکز می آید پاک 60-65 دقیقه است. انتقال تابه به دندانه دار کردن سیم و اجازه دهید نان سرد در تابه به مدت یک ساعت قبل از ظاهر آن را در قفسه.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>