“خانم امریکا” قطاری تولد مدرن و روز جناح راست ترول

اشتباه نکنید در مورد انتخاب برای قرار دادن شخصیت فیلیس Schlafly واقعی عمر تبه کار است که سازماندهی جنبش جناح راست که متوقف تصویب اصلاحیه حقوق برابر در مرکز “خانم امریکا” جدید FX در Hulu miniseries که در مورد جنگ: این نشان می دهد که تحت هیچ توهمی در مورد آنچه که یک هیولا Schlafly شد. به عنوان فمینیستی نویسنده کیت هاردینگ نوشت: در عضویت در خبرنامه, نشان دادن تصویر Schlafly متعلق به یک “نوع به نظر می رسد همه به عشق زمانی که آن را در مورد مردان: تبه کار را منشاء داستان است.” Schlafly ممکن است از یک سبیل به آچار اما او smugness, مدارا نسبت به زنان دیگر عدم صداقت و استکبار تابش از کیت بلانشت تقریبا ترسناک عملکرد دقیق.

در برابر شخصیت reminscient از — چه کس دیگری ؟ — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها در زندگی واقعی Schlafly ستایش و سخن گفت که در مراسم تشییع جنازه او. تعجبی ندارد چرا که آن را بسیار به احتمال زیاد است که بدون Schlafly خواهد بود وجود دارد بدون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Schlafly نقش تعیین کننده ای در ایجاد چرخش سبک از جناح راست سیاست نوعی که به من استدلال می کنند در سال 2018 کتاب “ترول ملت” به آرامی مصرف حزب جمهوری خواه تا محافظه کاری بود برای چیزی جز تخریب و با وجود.

تبلیغات:

این یک داستان است که “خانم امریکا” قطاری کاملا. در واقع نشان می دهد نه فقط در بهترین تصویر من تا کنون دیده ام در اسکریپت تلویزیون از چه جناح راست چرخش کار می کند, آن را احتمالا تنها نشان من دیده ام که واقعا آن می شود.

چهارمین قسمت از این سری بود که در هفته گذشته منتشر شد — پنجم قسمت است که در Hulu در آوریل 29 — با عنوان “بتی” پس از نویسنده بتی فریدن (تریسی آلمن) که در کتاب “رمز و راز زنانه” است که به طور گسترده ای با اعتبار لگد زدن به موج دوم فمینیسم. در مرکز این قسمت یک سوال است که آفت جناح چپ جنبش به این روز: چگونه می توانم به شما در مقابله با جناح راست عضو شورای نظارت مدت که در حال تلاش برای شما را با ایمان بد تاکتیک?

به دلیل اشتباه نکنید, ترول دقیقا همان چیزی است Schlafly شد. او تا به حال موفق به عنوان یک کنگره و نامزد نبود جدی گرفته شود به عنوان کارشناس سیاست خارجی او خودش تصور می شود اما او قادر به کانال وجود و خشم که در بسیاری از نان سفید آمریکایی ها تا به حال نسبت به فمینیست برای افشای چقدر فانتزی حصار دستک سفید سعادت داخلی آنها شده است می خواهم نا مشخص برای مدت طولانی یک دروغ بود.

تبلیغات:

Schlafly استدلال در برابر حفظ برابری جنسیتی بودند fatuous و به عمد ، کل سبک بود که تحریک آمیز و معنی روحیه به تحریک یک واکنش عاطفی از خود فمینیستی مخالفان که او پس از آن می تواند استفاده به عنوان gloating شواهدی وجود دارد که او بدست می خواهم به آنها را. آنها نمی باید عبارت “ماشه libs” در آن زمان, اما این دقیقا چیزی بود که Schlafly انجام شد.

در این چهارمین قسمت Schlafly می رود به بحث با فریدن با یک ترول, قلب, لگد زدن به او در سخنان افتتاحیه با یک شوخی در مورد چگونه او می خواهم “خواهم برای تشکر از شوهرم فرد برای اجازه دادن به من به اینجا می آیند امروز” یک شوخی است که او اغلب در زندگی واقعی به دلیل “من می دانم آن موجب تحریک زنان libbers بیش از هر چیز دیگری است.”

و به جای استدلال در مقابل برابری در شایستگی Schlafly غواصی در سمت راست به چرخش گفتن “دختران” در مخاطبان است که فمینیسم را در حال رفتن به نمره آنها را عاشقانه دوست دارم (هیچ کس گفت: آن را!), قبل از تبدیل به فریدن و تمسخر او را برای شوهرش ترک او بسیار جوان تر و بیشتر مطیع و خواستار فریدن “از unhappiest زن من تا کنون ملاقات کرد.”

تبلیغات:

فریدن در انفجار خشم تماس Schlafly یک “جادوگر” و گفت: “من می خواهم برای سوزاندن شما در خطر است.” (این واقعا اتفاق افتاده است.) بحث به نظر می رسد برنده شده است توسط ترول, چرا که او باعث یک واکنش عاطفی — او باعث لیبرال.

آن را نامطلوب اما تصویری دقیق از روش های جناح راست, ترول. اولین آنها باد خود را لیبرال حریف با اتهامات تند و زننده و بد ایمان استدلال و زمانی که لیبرال حریف در نهایت تسلیم به سوزش و snaps back, ترول اعلام پیروزی. اما به عنوان نشان می دهد نشان می دهد که واقعا ناعادلانه است. فریدن ممکن است بی دقتی در زبان او اما او اشتباه نیست: Schlafly بود عمیقا تند و زننده شخص. و Schlafly وجود دارد برای از بین بردن همه چیز را که فریدن تا به حال زندگی خود را صرف تلاش برای ساخت. چرا نباید فریدن ناراحت می شوند ؟

تبلیغات:

هنوز ارز اشاره به تناقض در قلب برخورد با ترول, کدام شخصیت ها در آشکارا نشان می دهد بحث است. اگر شما اذعان و بحث آنها شما در حال دادن اعتبار به آنها ایمان بد استدلال — و شما خودتان را راه اندازی به موجب یک واکنش عاطفی خواهد شد که با استفاده ترول اعلام پیروزی. اما اگر شما چشم پوشی از ترول آنها می توانند گسترش دروغ و ایمان بد استدلال بلامانع استخدام, در میان همین سادیستی و فقط ساده احمق مردم است. سران ترول برنده است. دم شما از دست دادن.

در طول قسمت فریدن و گلوریا استاینم (رز بایرن) استدلال می کنند بیش از نحوه رسیدگی به Schlafly را به چرخش. استاینم غرایز هستند به چشم پوشی از Schlafly و نه بالا بردن مشخصات خود را حتی اذعان عموم بسیار کمتر بحث ، فریدن طول می کشد تا نور خورشید-is-the-best-ترول-ضد عفونی کننده رویکرد که متاسفانه منجر به تحقیر عمومی در Schlafly دست.

تبلیغات:

اما فقط به خاطر فریدن صورت-گیاهان هنگام برخورد با ترول معنا نیست که او غریزه به ترول سر در اشتباه بود استاینم می آموزد. چرا که استاینم به پایان می رسد تا در برخورد با یک دایره وار حرکت کردن از خود: Al گلدشتاین های وحشیانه زن ستیز ناشر مجله انجمن “پیچ” که در راه اندازی یک کمپین آزار و اذیت علیه استاینم و “Ms مجله” در دهه 70 که شامل توزیع نقشه های ساخته شده به مانند یک برهنه استاینم که به عنوان خوانده شده “پین کیر فمینیستی.” واضح است که این ذهنیت که منجر به 4chan دیوهای با قورباغه کارتون و سگ-ستون فمینیست در توییتر وجود داشته در روح و روان حداقل قبل از اینترنت بود و حتی اختراع شده است.

این حادثه روشن واقعیت تاسف باری در مورد دیوهای: آنها می توانند دایره وار حرکت کردن حتی اگر شما سعی کنید به آنها را نادیده گرفت. استاینم و کارکنان در “Ms” به تصویر کشیده شده که حتی نمی دانستند که گلدشتاین بود و یا آنچه او در مجله “پیچ” بود. اما او نمی نیاز به توجه خود را به منظور به اهریمن جلوه دادن و عیب دار کردن استاینم در سراسر شهر نیویورک است. و حتی به عنوان فریدن یادگیری خطرات ناشی از درگیر شدن عضو شورای نظارت مدت استاینم است تغییر ذهن خود را از تیم چشم پوشی به تیم آنها را بر روی او اجازه می دهد تا یک “Ms” روزنامه نگار, به گزارش Schlafly رشد جنبش است.

در نهایت نشان می دهد خود را ندارد زمین در پاسخ به اینکه آیا به چشم پوشی و یا مبارزه با دیوهای. در بخشی که به احتمال زیاد به دلیل وجود ندارد و خوب جواب داد. ترول استراتژی استعمار کل آمریکا مناسب دقیقا به این خاطر که آنها بسیار دشوار است به شکست. ترول به سادگی یک زن و شوهر از مزیت استراتژیک است که لیبرال ها ندارد: وقاحت و ممنوعیت.

تبلیغات:

اما این بدان معنا نیست که تمام امید از دست داده است. این قسمت به پایان می رسد در یک بی سر و صدا شیرین توجه داشته باشید با استاینم رسیدن به فریدن و تشکر از او را برای او انجام می شود. قدرت استدلال خوب و مترقی سازماندهی نباید دست کم گرفت یا نه. عضو شورای نظارت مدت در حال مخرب اما سمت چپ می توانید پیشرفت است که به اندازه کافی قوی برای شکست دادن آنها را اگر آنها به هم بچسبند.

“خانم امریکا” آغاز بکار قسمت جدید در روز چهارشنبه در FX در Hulu.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>