خانم امریکا‘s طراح مو توضیح می دهد که چه خبر است با گلوریا استاینم Bonkers کلاه گیس


A collage of characters from the TV show Mrs. America from the neck up, most prominently featuring Rose Byrne as Gloria Steinem.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط Pari Dukovic/FX در Hulu.

خانم امریکا است که نشان می دهد در مورد زنان و هر گونه نشان می دهد در مورد زنان نیز در حیله گر اگر نه آشکارا برای رفتن به یک نمایش در مورد مو. به خصوص این یکی از FX در Hulu درام دوره به نظر می رسد در کشاکش برای پر کردن جای خالی از “نشان می دهد که بیشترین کلاه گیس بر روی آن” چپ زمانی که آمریکایی ها رفت هوا. در میان تمام کلاه گیس مدل سازی نشان می دهد می یابد هم به داستان مبارزه برای تصویب اصلاحیه حقوق برابر بین موج دوم فمینیست و یک گروه از محافظه کار زنان led by Phyllis Schlafly, بازی های برگزار شده در اینجا توسط کیت بلانشت.* در نشان دادن مو چند منظوره: این مجموعه صحنه آن تلگرافها شخصیت ” شخصیت آن punctuates این گفت و گو را می پوشد کلاه. بنابراین گرفتن آن را حق بود از اهمیت زیادی برخوردار است. به عنوان Rose Byrne که نقش گلوریا استاینم—و می پوشد سه استاینم کلاه گیس در طول دوره نشان می دهد—نیویورک تایمز گفت در مورد فشار نقش “من فکر می کردم اگر ما را دریافت کنید که کلاه گیس راست من از اینجا.” تخته سنگ به سخن آن مورگان نشان می دهد طراح مو برای همه به جز بلانشت (که کار با کری هشدار می دهند) در مورد مو چالش ها و پیروزی از خانم امریکا. مصاحبه ما شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

هدر Schwedel: آیا شما یک انیمیشن ایده برای چه مو باید مانند نگاه در سری?

آن مورگان: وجود دارد نیاز به یک بافت های مختلف از یک گروه از وجود دارد از دیگر طرفدار عصر و ضد عصر. که بافت برای من بود در حرکات در مقابل مو نه در حرکت. بیشتر محافظه کار گروه antis حال بیشتر یکپارچهسازی با سیستمعامل, شبح, تقریبا یک مانده از اوایل ’50s, هر چند آن را به ’70s به. آن کسی که دور آن تنگ تر و آن را کوچکتر از آن حرکت نمی کند ، سپس با جوانب مثبت آن و حرکت طبیعی.

چگونه شما را در مورد انجام پژوهش های تاریخی?

Dahvi [والر نشان می دهد خالق و تهیه کننده اجرایی] ارسال خواهد من چیزهایی که اغلب به عنوان خواهد استیسی [Sher یک تهیه کننده] یا ما تا به حال یک پژوهش فرد است که می تواند ارسال عمیق تر یافت می شود فیلم, همه چیز از کتابخانه کنگره—می گویند سخنرانی. من می خواهم می گویند: “آیا شما را از چیزی با النور Schlafly در آن ؟ من می تواند هر چیزی را پیدا کند.” که Jeanne Tripplehorn شخصیت. اما بالاتر که من چنین اشتهای سيری تاریخ است. بنابراین من لازم نیست فقط نگاهی به شخصیت خاص. من نگاهی به چیزهایی که خارج از که و که می خواهد مد. که خواهد بود فیلم. خواهد بود که سیاست است.

وجود دارد بسیاری از کلاه گیس.

در این داستان خاص ما یک بیت بیش از 10 سال زمان دوره است. شما در حال رفتن به نشان می دهد این زنان تغییر, حق? سپس شما نگاهی به بازیگرانی که در بازی آنها و آنچه در آن است که آنها را و/یا چه کار می کنند ؟ آنها یک فرد واقعی هستند نه یک شخص واقعی? به طور کلی در آن ساده ترین راه برای ایجاد این دوره زمانی با کلاه گیس. تقریبا همه عینک کلاه گیس. وجود دارد مانند 340 صحبت قطعات من فکر می کنم آن بود و 98 نفر در کلاه گیس.

من می خواستم به بحث در مورد گلوریا را به این دلیل آن را برجسته.

برای گلوریا شخصیت من می دانستم که آن مورد نیاز مانند روح و تمرکز کامل بر که فقط. چرا که او مانند یک آیکون و مو است که بخشی از کل نگاه کنید. من انتخاب یک کلاه گیس ساز با نام رزمی Corneville که من یک رابطه بلند مدت با.

رزمی می کند کل گچ بازیگران سر کسی. رز مشغول به کار بود در آتلانتا. او تا به حال به پرواز به نیویورک در یک آخر هفته, دریافت قالب گچی ساخته شده از سر او توسط رزمی و سپس او می رود و باعث می شود که کلاه گیس. هر کلاه گیس ساز خود روند و راه است که آنها را یک الگوی. رزمی می کند که چیز خاص و من می دانستم که این امر نیاز است که. هنگامی که شما سفارش کلاه گیس شما سعی می کنید و کنترل بخش های بسیاری از آن را به طوری که هنگامی که شما در واقع کار کردن با آن در تنظیم آن را انجام آنچه شما نیاز به آن را انجام دهد. ما صحبت در مورد چگونه است که مو نیاز به گره خورده است و همه این های مختلف فنی و او فقط پس از تحویل. تمام کلاه گیس و موهای گره خورده است در به صورت جداگانه در یک زمان توسط یک فرد بدون ماشین.

Close-up of Rose Byrne as Gloria Steinem on Mrs. America

رز بایرن به عنوان گلوریا استاینم در خانم امریکا است.

پري Dukovic/FX در Hulu

این خیلی جالب بود برای من چگونه گل رز به عنوان گلوریا جمع عینک او به موهای خود را. من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام کسی را که قبل از.

من به شما بگویم چیزی است که من به یاد داشته باشید. بدیهی است که من یک آرایشگاه بنابراین همه این چیزهایی که در حال غرق شدن به من به عنوان یک بچه. یکی از چیزهایی که من کاملا می دانم این است که نشان دادن گوش خود را فوق العاده سرد نیست در 1970s. من در لس آنجلس و اگر شما جمع موهای خود را و سپس شما در زمان بازگشت از آن را به شما قرار داده و آن را بیش از گوش خود را, شما آن را کشیده و رو به جلو به طوری گوش خود را نشان نمی دهد. که فقط سرد نیست. که نخبه.

چیزی که با عینک یکی دیگر از راه برای نگه داشتن موهای خود را بر روی صورت خود و در کنترل است. که چیزی است که به وضوح می شود او چیز. زنان دیگر انجام شد آن را به عنوان به خوبی, اما که کاملا چیزی او.

من تصور آن را سخت خواهد بود برای یک بازیگر به خاطر از tucking موهایش را پشت گوش خود را. هر کسی که مسئول ساخت مطمئن شوید که آن باقی می ماند ؟

آن است که یک سر مو و رز چنین ریزه اندام کمی چهره. گلوریا استاینم ویژگی های بسیار بزرگ و گسترده تر از رز. به طوری که قادر به نگه داشتن که مو تسلط و آن را اهلی می کند کسی که با او در همه زمان ها. بنابراین ریک [Findlater که مشغول به کار به عنوان نشان دادن موی سر گروه] را در رز به عنوان اصلی خود را تمرکز. در آن زمان بسیاری از بودن در بالای آن و رفتن در میان هر نگاهی تقریبا همیشه به دلیل اگر شما خم که مو می آید در این صورت حتی با عینک.

که من پیدا کردم آن را کمی تعجب آور است که گلوریا استاینم را به طعنه ،

اشتباه نیست گلوریا استاینم برای یک هیپی. او صرف زمان در سالن. شما ببینید اگر شما نگاهی به تصاویر شما می توانید موهای خود را فر. گلوریا استاینم بود و شیک. او بود که مد روز و شیک است. او کسی است که از خواب بیدار شدم و خار او و قرار دادن او در و آن. به هیچ وجه.

چگونه شما فکر می کنم در مورد انجام مو برای شرلی Chisholm شخصیت (Uzo Aduba)?

زمانی که من در عکس از شرلی Chisholm شما دیدن او در همه زمان ها در این کلاه گیس. آن را بسیار محبوب در زمان دوره است. زنان بروید و یک کلاه گیس های مختلف در هر هفته. شما می توانید تغییر رنگ مو; آن بسیار قابل قبول است.

تا به او برای فرار از نامزدی شما ببینید او در مو طبیعی و کمی کلاه. بنابراین آنچه که من فکر کردم واقعا جالب بود این است که هر تصویر از او هنگامی که او را در حال اجرا است که با کلاه گیس و آن را تا زمانی که شما او را بعدها در زندگی او می پوشد دقیق همان مدل موهای دوباره که او هنگامی که او از دانشگاه فارغ التحصیل شد. وجود دارد یک صحنه در نشان می دهد که در آن ما او را در خانه او و فلو می رود به دیدار او, Niecy Nash شخصیت. من مبارزه به این کلاه گیس. من می خواستم به او نشان می دهد در او صمیمی تر دولت است.

Uzo Aduba as Shirley Chisholm in Mrs. America

Uzo Aduba به عنوان شرلی Chisholm در خانم امریکا است.

پري Dukovic/FX در Hulu

در زمان ما به دهه 1970 وجود دارد برخی از چیزهایی که به لحاظ فرهنگی آگاهانه. ما می دانیم که مو طبیعی جنبش آمده است در طول جنبش حقوق مدنی: از دست دادن کلاه گیس و حال بیشتر فعالان در خیابان ها و آنچه که نشان دهنده پوشیدن مو شما طبیعی است. به جز شرلی در داستان ما.

بسیاری از این زنان آمریکایی آفریقایی تبار است که ما نشان می دهد واقعی هستند زنانی که ما می توانیم انجام تحقیقات ، بنابراین من در آن نگاه کنید تحقیقات و کسانی که انتخاب گزینه ها در بافت و تراکم و همه آن نوع از چیزی. بریا [هندرسون] که نقش مارگارت اسلوان بریا واقعی خط رویش مو عقب می رود بسیار دور مانند Sade. بنابراین ما کاهش یافته رویش و ساخته شده آن را بسیار دور در راه است که مارگارت اسلون عینک ،

آیا شما یک اصل راهنما برای کار بر روی بازیگران مرد’ ،

آن را خنده دار زمان برای مردان و مو. وجود دارد یک کمپین زد که در 70s اوایل که من به یاد داشته باشید که مانند “مرطوب-سر مرده است” و در آن همه چیز در مورد پوشیدن Brylcreem و که کمی تنگ مدل موی تابیده همه را به جای حدود اوایل 60s. وجود دارد همه چیز در مورد پوشیدن موی خود را طبیعی بدون محصول است. شما باید این جنبش هیپی رشد موهای خود را بسیار طولانی اما پس از آن شما باید به طور متوسط شروع به رشد خود را از خط دیگر. گردن است که کمی ضخیم تر و متراکم و همه چیز می شود puffier.

Close-up of John Slattery as Fred Schlafly in Mrs. America.

جان اسلاتری به عنوان فرد Schlafly در خانم امریکا است.

پري Dukovic/FX در Hulu

برای کسی مثل فرد Schlafly جان اسلاتری [بازیگر بازی او] او بسیار کشیده و صورت. او بسیار بالا خط. او بسیار بی باک به دنبال. و فرد نبود هر یک از آن. آن را واقعا مورد نیاز او را به گام به دور از که او بود. جان گفت: نه چیزی طول کلاه گیس اتصالات. او آن را در. و سپس یک بار آن را به رفتن او فقط در آغوش آنچه در آن او را به ارمغان آورد زمانی که او در آینه نگاه کرد در پایان جلسه. او می تواند فرد. آنها با قرار دادن کلاه گیس و آن را مانند تبدیل شدن آنها به آن شخص است.

که مو به چالش کشیدن بیشتر به شکل و که مو ترین سرگرم کننده برای کشف کردن ؟

Melanie Lynskey in costume as Rosemary Thompson in Mrs. America

Melanie Lynskey به عنوان رزماری تامپسون در خانم امریکا است.

پري Dukovic/FX در Hulu

سرگرم کننده ترین, Melanie Lynskey. Bar none. رزماری [تامپسون] مو که, fuzzy auburn فقط تا زن خانه دار-y و آن را به طور کامل بر روی مادر باردار در سال 1970 با برادر کوچک من. من آن را خیلی دوست دارم. ملانی قرار عینک و من حتی نمی تواند آن را. من فقط آن را دوست دارم چرا که آن را بسیار واقعی و آن را پس نمی ملانی مو.

Elizabeth Banks in costume as Jill Ruckelshaus in Mrs. America

الیزابت بانک ها به عنوان جیل Ruckelshaus در خانم امریکا است.

پري Dukovic/FX در Hulu

سپس من می خواهم بگویم بزرگترین چالش شد بانک های الیزابت. وجود نگرانی که شخصیت جیل Ruckelshaus مو خیلی … اگر ما در آن در حال حاضر در عکس از جیل Ruckelshaus آن را بسیار jarringly غیرجذاب درست است ؟ ما فقط مانند “ایست که مو است. که برخی از مو است.” کلاه گیس وارد و آن را فقط در آن تاریکی-بور دولت و من به فراست آن را بسیار سرگرم کننده است. پوشش آمده است. من هرگز این کار را حتی در روز است. در پایان پیدا کردن یک تعادل برای آن وجود دارد چیزی در مورد آن است که جذاب و لیز کاملا آن را به فروش می رساند. اما وجود دارد هیچ درآوریم چه سال از آن زمانی است که شما او را در مدل موی خود را.

این یک چیز شگفت انگیز برای من است که آنها بسیار فردی است. من امیدوارم که. من امیدوارم که برای بیشتر. علاوه بر حقوق برابر خدای من. منظور من است. این است که دیوانه ؟

اصلاح, مه 6 2020: این مقاله در ابتدا در misidentified اصلاحیه حقوق برابر به عنوان حقوق برابر عمل می کنند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>