MSNBC میزبان Rachel Maddow انداخته طول استراحت کوتاه سنا در طول Q&A, جلسه استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Maddow استقبال بهداشت ، Tammy Duckworth (D-IL) که فکر در مورد منطق پشت این برگ برنده تیم حقوقی ادعا می کنند که رئیس جمهور می تواند انجام آنچه او می خواهد به عنوان طولانی به عنوان آن را برای “عمومی خوب است.”

تبلیغات:

“آیا این معنی است که هیچ رئیس جمهور می تواند هر چیزی اشتباه در انتخابات سال؟” Duckworth در حالی که دست هایش را درخواست. “تا زمانی که او می گوید که او معتقد است که پیروزی در انتخابات خوب است برای آمریکا مردم؟”

Duckworth بازگشت به سنا آن را به عنوان آمد از شکستن اما آن را به سمت چپ Maddow تعجب کنید که چگونه یک استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن آمد.

“من می گویند که داشتن بسیار ماهر و با تجربه layperson در Dershowitz استدلال من این است که در برخی از راه های مفید بیشتر از شنیدن وکلا در مورد آن صحبت کنید” Maddow گفت. “این بررسی واقعیت مانند” آره که به عنوان آجیل به عنوان شما فکر می کنم آن است.’ ممکن است وکیل صحبت می کنند که باعث می شود آن را به صدا طبیعی است و کری-کری. این است که — اگر شما با این استدلال که رئیس جمهور می خواهد برای دریافت رای بنابراین هر چیزی او را به سمت این سرد است — که فقط nutball.”

تبلیغات:

MSNBC میزبان Chris Hayes, موافقت کرد و گفت که آنها نه تنها می گویند که رئیس جمهور انجام قابل قبول است اما در کل تخته سنگ از چیزهایی که قابل قبول است

“ما نباید به جست و خیز بیش از این واقعیت است که رئیس جمهور وکیل فقط قبل از ما در زمان استراحت کردم در کف مجلس سنا و گفت: این جریمه برای رئیس جمهور به درخواست و پذیرش خارجی اطلاعات در انتخابات و دو برابر کردن در این نوع از بدنام لحظه با جورج Stephanopoulos این استدلال که” آره که خوب است.’ آره شاید چینی ها — خود را به آژانس امنیت است تا در حریف خود را و آنها به کاخ سفید و بگو: “نگاه کنید در این بازی سرگرم کننده رونوشت ما.’ اگر آن را معتبر پس از آن که خوب برای رئیس جمهور به آن را انجام دهد؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی