MSNBC در حال حاضر قطع مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus جلسات بنابراین پزشک می تواند رد ادعاهای گمراه کننده

دکتر وین گوپتا بحرانی مراقبت پزشک و ریه متخصص بهداشت گفت: جمعه شب که او دیده است هیچ مدرکی برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که روي زوج با داروهای دیگر—این است که یک درمان موثر برای این رمان coronavirus.

در طول یک Coronavirus نیروی کار جلسه یکشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شما باید اضافه کنید روی” به هر COVID-19 درمان هنگ نشان می دهد که متخصصان پزشکی توصیه می شود مکمل های معدنی.

تبلیغات:

“من می خواهم به پرتاب که در خارج وجود دارد به دلیل این که آنها به نظر می رسد داشتن بهترین نتیجه گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجه انتقاد بی پروا شعار اثبات نشده coronavirus درمان است. “بنابراین شما اضافه روي و آزیترومایسین و آن بوده است—ما تا به حال بسیاری از داستان های خوب.”

MSNBC برش به رئيس جمهور در جلسه توجیهی برای دریافت پاسخ از Gupta, که گفت که او در بر داشت مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد روي “مبهم.”

“هیچ مدرکی وجود ندارد که من دیده ام در ادبیات نشان می دهد روي در علاوه بر این به هیدروکسی کلروکین مفید خواهد بود” گفت: گوپتا با اشاره به ضد مالاریا مواد مخدر که تهمت بارها ترویج در طول جلسات و در توییتر.

تبلیغات:

تماشا کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>