MSNBC کریس هیز می رود در فاکس نیوز’ Tucker Carlson برای “faux-پوپولیستی خشم”

MSNBC میزبان Chris Hayes شدت انتقاد کرد سه شنبه شب در فاکس نیوز’ Tucker Carlson کوبیدن جناح راست دانشمند اخیر تلاش ها برای تطهیر تاثیر coronavirus.

کارلسون استدلال کرد که با وجود هنوز هم در حال افزایش مرگ و میر نزدیک به 60 ، 000 در ایالات متحده COVID-19 فقط واقعا به عنوان کشنده به ما گفته شد. به حفاظت از این مشکوک ادعا کارلسون ذکر شده کار پزشکان که نمایش ها شده اند به طور گسترده ای رد پزشکی و بهداشت عمومی ایجاد.

تبلیغات:

در باهوش بیهوده گویی خود را در سه شنبه شب نشان می دهد هیز بدبختانه اسکریپت کارلسون معمول پوپولیستی بحث. پس از ظهور مغلوب ساختن پیشی جستن کارلسون در تلاش است تا خود را به عنوان یک صدای طبقه کارگر ایستاده به نخبگان لیبرال. اما هیز ساخته شده است که آن را کارلسون زمان موضع در مورد کوروناویروس که appallingly نخبگان.

“Tucker Carlson شده است که رادیو و تلویزیون در امن انزوا به شما گفتن است آن را امن برای بیرون رفتن” هایس گفت. “که پیام خود را به شما رانندگان اتوبوس. و شما که در گوشت-تجهیزات پردازش. و شما که در حال ارائه مراقبت از سالمند در خانه ارشد و یا تسهیلات زندگی کمک — یا صندوقدار در یک فروشگاه مواد غذایی و یا کار در یک آمازون انبار. کابل اخبار دانشمند می خواهد شما را به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد چرا که ” این درست نیست که کشنده است.'”

او ادامه داد: “اما برای همه faux-پوپولیستی ire که نصب شده توسط محافظه کار سیاست میراث مورد از La Jolla, نظرسنجی نشان می دهد که اکثر آمریکایی ها همچنان به این باور است که پناهگاه در محل است که سیاست های مناسب. در واقع بیش از سه نفر از هر چهار آمریکایی که کار از دست داده اند کار از دست داده یا از دست رفته پرداخت از این ویروس هنوز هم حمایت stay-at-home اقدامات است.”

تبلیغات:

تماشای کلیپ زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>