MSNBC را Zerlina ماکسول در “پایان سفید سیاست”

Zerlina ماکسول می خواهد سفید “سیاست” به یک چیزی از گذشته. قبل از اینکه برخی از مردم ناراحت که ماکسول به این معنا نیست که مردم نمی خواهد انتخاب شود به بالا در آینده است. به عنوان ماکسول توضیح می دهد که در کتاب جدید او “پایان سفید سیاست” آن را به سادگی بدان معنی با ملت ما تغییر سیاست خواهد شد به طور فزاینده ای منعکس کننده آنچه امریکا به نظر می رسد مانند امروز—نه 1950s.

ماکسول یک MSNBC تحلیلگر سیاسی و SiriusXM radio, میزبان توضیح داد: در دوران اخیر ظاهر در “سالن ایران” که برخی در سمت راست باعث خواهد شد با این ایده که او را تشویق برای سفید سیاست به پایان رسید اما این واقعیت که ملت ما عنوان شده است. او به عنوان یادداشت در سال 2020 انتخابات تنها 55 درصد از نسل Z رای دهندگان در حالی که رای دهندگان از نسل رونق نوزاد تقریبا 75 درصد سفید. با هر سال رفتن به جلو وجود خواهد داشت و افزایش سهم از غیر سفید رای دهندگان در رای دهندگان.

تبلیغات:

در گفتگوی ما ماکسول را به عقب رانده و بر این تصور است که دموکرات ها باید تعقیب افسانه ای سفید طبقه کارگر رای دهندگان در هزینه از رای دهندگان از رنگ—رد منفی از مفهوم “سیاست هویت” spewed راست. بلکه او خواستار دموکرات ها به آدرس متنوع مسائل مربوط به هر جامعه رنگ با درک خود را از تجارب زندگی می کردند. این به این معنا نیست نادیده گرفتن رای دهندگان سفید اما ماکسول روشن ساخته است که جوامع اقلیت نمی تواند نادیده بگیرد خود به خود ظلم و ستم به منظور آن را راحت تر برای سفید آمریکایی به شرکت.

ماکسول بود که هیلاری کلینتون در کمپین 2016 کارمند و اشاره می کند که برنده شده سفید هویت سیاسی خود را منحصر به فرد تمرکز برای سال 2020 از پرداختن به — و یا برافروختن — سفید نارضایتی به دفاع از آپارتاید به وضعیت موجود بر روی همه چیز از پلیس به مؤتلفه یادبود مجسمه. امریکا در حال تغییر است حتی اگر تهمت و دیگران مانند او نیست. آنها می خواهند به بازگشت به زمان که در آن سفید سیاست حکومت بعد بدون چالش.

تبلیغات:

سازمان دیده بان من “سالن ایران” قسمت با ماکسول در اینجا و یا خواندن یک متن چت ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد او را در جو بایدن 2020 استراتژی با رای دهندگان و به همین دلیل او فکر می کند چیدن یک زن به عنوان همسر در حال اجرا می تواند کمک به او برنده است. به طور معمول این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

عنوان کتاب خود را “پایان سفید سیاست” است aspirational به عنوان شما را در نوشتن این کتاب. چه سفید است, سیاست تا مردم درک آنچه شما از آن چیست ؟

سیاست است.

تبلیغات:

سفید سیاست است و سیاست ؟ که در آن است?

من فکر می کنم چیزی که سعی دارم بگویم این است که ما انجام داده ایم سیاست هویت. بنابراین پست 2016 اجازه دهید کمی به عقب برگردید. در سال 2016 وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز بر سیستمیک نژادپرستی در جنسيت دلیل این که شما تا به حال هیلاری کلینتون به عنوان اولین زن نامزد. شما نیز در آینده بر روی پاشنه از اولین رئیس جمهور سیاه, باراک اوباما. وجود دارد بسیاری از مردم که فکر می کردم که صدای شیپور پیروزی بود چرا که هویت سیاسی بد است و به نوعی آن را بیگانه سفید رای دهندگان در غرب که بدبختانه از اوباما به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تز من این است که این غلط است و ما اساسا انجام شده است سیاست هویت تمام وقت امریکا بوده است.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده در سیاست هویت اما آنچه که ما را به سمت چپ خاموش شد کلمه سفید است. تا زمانی که من هستم, گفت پایان, سفید, سیاست, آنچه که من میگویم این است که آینده به ما نشان می دهد جمعیتی در حال تغییر به سمت یک کشور با اکثریت است و نه سفید. ما سیاست نیاز به منعکس کننده که. سفید سیاست اساسا سیاست درست است ؟ راه ما انجام داده ایم آن را به این نقطه است. آنچه من میگویم این است که اجازه دهید انجام دور با آن است و در واقع فراگیر شکل از هویت مبتنی بر سیاست که در آن همه هویت ها و تقاطع ها از کسانی که هویت در نظر گرفته شده به عنوان ما را در سیاست. که در آن من فکر می کنم قطع است که ما به آینده است. که واقعا چون برای اکثر ما فقط به حال سفید نر رهبری است.

هنگامی که سفید برتری در هر شکل به چالش کشیده است در این کشور مبارزه می کند. آن را یک تغییر به آن ساختار قدرت به راحتی. حتی با استفاده از خشونت است. چگونه انتظار دارید محافظه کار سفید جهان برای پاسخ ؟ است که آن را بدتر از آنچه که ما در حال دیدن با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتن به جلو به عنوان آنها حس جمعیتی تهدید?

خوب من دو ترس است. یکی بیشتر از یک در حال حاضر ترس و دیگر بیشتر از یک فرضی در آینده احتمال آن است که من امیدوارم که اتفاق نمی افتد. برای اولین بار است که ما نیاز به تمرکز بر روی پست الکترونیکی-در و رای گیری دسترسی داشته باشید. هر کس نیاز به مطمئن شوید که آنها را congressperson است حمایت از این لایحه که شامل کمک های مالی برای رفتن به پوسته پوسته شدن پست الکترونیکی-در رای گیری زیرساخت در سطح دولت به طوری که هر کسی می تواند انجام دهد که در ماه نوامبر.

تبلیغات:

قطعه دیگر این است که من کمی عصبی در مورد, و من نمی دانم اگر این اتفاق می افتد اما قطعا زمانی که شما ببینید رئیس جمهور retweeting چیزهایی که مردم می گویند “سفید قدرت” و یا شما او را retweeting چیزهایی که در آن مردم سفید پوست در سنت لوئیس با اشاره اسلحه در تظاهرات یکی دیگر از چیزهایی است که من می ترسم از این است یک واکنش که در آن وجود دارد خشونت به عنوان نتیجه سیاه و قهوه ای مردم در تلاش برای دفاع از حقوق خود.

و به این ترتیب از یک طرف ما باید تمرکز خود را بر این واقعیت است که جمهوری خواهان آگاه هستند از داده ها. به همین دلیل آنها در حال تلاش برای سرکوب ما رای. آنها می دانند که اعداد هستند را در کنار خود و بنابراین آنچه ما باید انجام دهیم این است که درک این شماره ها در کنار ما اگر هر کس قادر به دسترسی به انتخابات. در سمت تلنگر است که بسیار مراقب باشند تا اطمینان حاصل شود که اقلیت از افرادی که در برگزاری این نمایش و واقعا نشان دهنده چیزی است که من فکر می کنم گذشته قادر به تحمیل آسیب و ارتکاب اعمال خشونت علیه جوامع از رنگ چون آنها هستند که واقعا مانند اسلحه های خود را.

در هر انتخابات ریاست جمهوری در سال رفتن حداقل دو یا سه دهه بوده است وجود دارد خوشه جنایات نفرت در اطراف انتخابات است. با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 شاهد هستیم ، در کتاب خود شما واقعا نمی خواهم تغییر تدریجی. شما در واقع دفاع دگرگون تر تغییر دهید. من در هیئت مدیره با آن, اما شما ببینید طرف مثبت در تغییر تدریجی? من صحبت کردن در مورد AOC برنده یا جمال بومن خواهد شد که در حال حاضر حزب دموکرات نامزد در مجاور منطقه که در آن او را شکست داد کنگره Eliot Engel. وجود دارد ممکن است یک یا دو نفر دیگر ناراحتی وجود دارد اما حتی در مکان های که در آن وجود دارد نبود یک پیروزی فاصله داشت ، این است که افزایشی تغییر مثبت برای شما ؟

تبلیغات:

آنچه که من واقعا فکر می کنم از افزایشی است که به شما پیشنهاد وزش مواضع سیاست از آنجا که شما نمی خواهید به توهین سفید متوسط رای دهندگان که شما mythically معتقدند در حال نوسان رای دهندگان در انتخابات, حق? AOC و جمال بومن در واقع نشان دهنده تحول تغییر دهید. آن را فوق العاده مهم است نه فقط به گنجاندن در نظر نمایندگی چون فکر نمی کنم از تنوع به عنوان یک تصویر زیبا. آن را به خوبی برای دیدن همه تنوع در دموکراتیک حزبی در دولت از اتحادیه های شب هنگامی که همه آنها در سفید و شما ببینید طرف دیگر است و فقط نیروی دریایی و سیاه و سفید لباس سفید مردان است. و شما متوجه است که حزب دموکرات نشان دهنده واقعا چه امریکا به نظر می رسد. شما می خواهید مردم در کنگره که مانند جمعیت آمریکا—که چگونه این کار می کند. منظورم این است که تنها راه این است که رفتن به محل کار رفتن به جلو. من فکر می کنم آنچه که ما انجام داده ایم بیش از حد اغلب از بین رفته است با رهبری است که ما مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن نام مردان سفید.

زمانی که من در انتقاد از تغییر تدریجی آنچه که من میگویم این است که شما می تواند پررنگ در چشم انداز خود را برای آینده قرار داده و از طرح های پیشنهادی که در واقع صحبت کردن در مورد بزرگ تغییرات ساختاری. و سپس هنگامی که شما برو در اتاق مذاکره است که لایحه ای در کنگره, من می توانم به شما اعتماد و ارزش مجموعه ای است که شما باید. من نه مخالف به Obamacare فقط به خاطر این بود کل enchilada. من یکی از بزرگترین حامیان Obamacare چون در آن زمان من نیست که بیمه درمانی و من می خواستم به آن را دریافت. آن را به معنای تفاوت بین رفتن به دکتر و نیست. بنابراین افزایشی تغییر می تواند بسیار تحول در زندگی یک فرد است اما شما هنوز هم باید فشار برای یک چشم انداز است که جسورانه.

شما ذکر تنوع. در کتاب خود شما نوشتن در مورد نمایندگی و ایده داشتن صداهای متنوع در جدول. در واقع شما یکی از این کلام مردم را در من نشان می دهد من در SiriusXM Radio چون هیچ مسلمان عرب-صدای آمریکا وجود دارد. من واقعا آن را درک. برای شما آن را نه فقط در بحث. شما متعهد در اقدامات. در حال حاضر در سمت تلنگر است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بنابراین متعهد به متوقف کردن این.

او هیچ چیزی ندارد دیگری را به اجرا در. او فقط می تواند اجرا بر روی نژاد پرستی. چون من فکر می کنم یکی از بصیرتهای من تا به حال در قرنطینه است که تاثیر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نبود احساس به همان اندازه در سراسر آمریکا مردم ، او فقط می تواند اجرا بر روی نژادپرستی درست است ؟ منظورم این است که او نمی تواند نشان دهد که او نشان داده است آنچه صالح رهبری به نظر می رسد در یک بحران. او حتی نمی تواند دیگر نشان می دهد که او دارای یک اقتصاد موفق چون از وضعیت فعلی اقتصاد است. که واقعا تنها چیزی که او تا به حال قبل از. بنابراین در حال حاضر او فقط با نژاد پرستی. او شرط بندی بر روی این واقعیت است که او می تواند به سرکوب سیاه و قهوه ای آرا و دریافت به اندازه کافی از خود, از پایه به پای صندوق های رای در ماه نوامبر. این که چگونه او برنده است.

تبلیغات:

او را با نخ و سوزن در نظر او و سپس او امیدوار است که کشورهای دیگر مانند آنها در سال 2016 دخالت در برخی از راه, امیدوارم به خود بهره مند شوند. من حدس می زنم در خود محاسبه او امیدوار است به خود بهره مند شوند. من فکر می کنم وجود دارد بیشتر از ما و من فکر می کنم ما در حال نشان دادن است که هر انتخابات و هر انتخابات ویژه. هر زمان ما دیدن دموکرات ها برنده که در آن آنها هرگز برنده قبل از جایی که آنها برنده نشده در 30 سال این مهم است به یاد داشته باشید که یک صندلی را تغییر دهید.

علاوه بر این شما ببینید مردم در انتخابات در همه این انتخابات تاریخی مردم در انتخابات. هنگامی که شما نگاه کنید در یک مسابقه مانند استیسی آبرامز نژاد در گرجستان ما صحبت در مورد این واقعیت است که این مسابقه به سرقت رفته بود از او. آنچه که ما اصلا بحث در مورد این است که او سه برابر Latino مشارکت مردم است. او سه برابر AAPI مشارکت مردم است. او رفت و به جوامع روستایی و خطاب به کسانی که رای دهندگان در علاوه بر این به رای دهندگان. و بنابراین او ایجاد ائتلاف که من صحبت کردن در مورد است که اوباما در ائتلاف آینده که در آن شما اضافه کردن در این حومه زنان سفید که خاموش هستند توسط رئیس جمهور شعارهای خود توییتهایی و قطعا احتمالا رفتار خود را در طول همه گیر و شما باید یک پیروزی ائتلاف برای آینده است. و به طوری که تنها برگ اقلیتی از مردم است. و دوباره آنچه که من میگویم این است که مردم سفید خواهد بود یک اقلیت. من فقط رفتن به اجازه دهید که نشستن.

چگونه تعریف می کنید امتیاز سفید?

من فکر می کنم یک راه واقعا ساده من می خواهم به تعریف آن برای دانشجویان زمانی که من صحبت کردن در مورد تجاوز به عنف فرهنگ و نر امتیاز یا سفید دانش آموزان زمانی که من صحبت کردن در مورد امتیاز سفید است آن چیزی که شما لازم نیست به فکر می کنم مانند چیزهایی که شما لازم نیست به فکر می کنم به نگه داشتن خود را امن نگه دارید خود را از متهم شدن به چیزی برای نگه داشتن خود را از مواجه با یک افسر پلیس است. این چیزهایی که شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد. برای مثال اکثر مردم سفید را مجبور به صحبت کردن با کودکان خود در مورد نحوه شرکت در تعامل با پلیس برای ترس است که فرزندان خود را خواهد بود به قتل توسط پلیس است.

تبلیغات:

و این نکته مهمی است هیچ کس دچار مشکل می شود. من فکر می کنم مردم فراموش می کنند که زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد افغانستان و ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به تغییرات سیستمیک آن را نه فقط در این واقعیت است که اداره پلیس به یک فرهنگ که در آن آنها کشته شدند فقط به عنوان بسیاری از مردم سیاه و سفید در سال گذشته هنگامی که ما در قرنطینه به عنوان آنها در این سال در حالی که ما همه در قرنطینه. فرهنگ مانند آن نیست و یکی است که به خصوص به خوبی و قطعا نیاز به اصلاحات است. اما علاوه بر این, آن را فقط به کشتن خود را. این عدم پاسخگویی. این تقاضا وجود دارد که برابر عدالت و قانون و وعده نمی شود نگه داشته و در هر زمان تنها یک نفر کشته شده است توسط پلیس یا لباس شخصی و هیچ کس دچار مشکل می شود. که قطعه دوم من فکر می کنم ما ترک کردن بیش از حد اغلب.

زمانی که من صحبت کردن در مورد امتیاز آن چیزی که شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد. اگر شما یک فرد سفید, شما احتمالا هرگز به فکر کردن در مورد این واقعیت است که کسی اشتباه شما برای یک سارق و شلیک شما در روز روشن مانند آنها Ahmaud Arbery در گرجستان است. شما نمی فکر می کنم که هنگامی که شما در حال راه رفتن از فروشگاه راحتی با بولینگ و یک چای سرد که برخی از بزرگسالان به نام جورج زیمرمن با یک تفنگ را accost شما و به شما شلیک مرده و سپس تبرئه برای جنایت که پس از آنها شرور و اهریمن شما به عنوان یک قاتل زمانی که شما تنها 17 و نام خود شد Trayvon Martin.

من فقط فکر می کنم که این راهی است که ما فکر می کنم در مورد این مسائل نیاز به تغییر و بخشی از آن است به رسمیت شناختن چیزهایی که شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد چیزهایی که شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد هویت خود را که می تواند شما را در معرض خطر و در خط آسیبی به خصوص توسط این دولت.

پیدا کنم که زمانی که صحبت از امتیاز سفید آمده تا سفید مردم تمایل به دریافت بسیار حتی برخی از لیبرال هستند. محافظه کاران در پاسخ به آن متفاوت است. اما حتی لیبرال ها خواهد بود “که در آن من امتیاز? من را دریافت نمی… زندگی من سخت است. من کار واقعا سخت است.” چرا از آن است که وجود دارد برخی از مردم سفید که نمای شب از زمین بازی و حتی برابری به عنوان نوعی از یک تهدید به آنها را?

یکی از چیزهایی که من فکر می کنم برخی از مردم سفید نمی خواهید به اعتراف است که مزایای وجود دارد که آنها که آنها کسب نیست. ما اصلا در یک زندگی شایسته سالاری. اگر ما همه چیز را به نگاه بسیار متفاوت است. من فکر می کنم که آن را سخت به اعتراف است که موفقیت یا ایمنی و امنیتی است که شما باید در خود زندگی است نه نتیجه تنها خود را کار سخت و فداکاری است که از آن می تواند بخشی از هویت خود را. این می تواند بخشی از تاریخی چالش ها و موانع قانونی به محل قرار توسط افرادی که به نظر نمی آید مانند شما. بنابراین برای مثال چگونه می خواهید برای نشستن وجود دارد و می گویند: “خب مردم سیاه و سفید نیست کار سخت به اندازه کافی قادر به رویای آمریکایی از مالکیت خانه” هنگامی که شما نمی دانید هر چیزی در مورد قرمز-پوشش و این واقعیت است که مردم سیاه شد سیستمیک نگهداری از برخی محله و مسدود کردن از همان کسانی که وام خانه است که پدربزرگ و مادربزرگ خود را به زندگی در خانه خود را, و سپس به شما نیمی از اول خود را پرداخت به طوری که شما می توانید استطاعت ؟ اینها چیزهایی است که من فکر می کنم مردم نمی فکر می کنم.

به همین دلیل آنها دفاعی است چرا که اعتراف به آن است که در واقع اعتراف به این که شما در حال گرفتن یک مزیت است. مردم واقعا می خواهید به این باور است که همه چیز را که آنها در زندگی است که نتیجه خود را برای کار سخت و شن. من فکر می کنم که بیشتر مردم سفید به جای شنیدن کسی تماس خود را امتیاز و پس از آن فرد سفید شنوایی “شما در حال تماس با من یک نژادپرست” من به آنها نیاز به مکث قبل از پاسخ و فکر می کنم شاید “وجود دارد چیزی است که من باید یک نقطه کور ، است وجود دارد یک منطقه که در آن من ممکن است درک یک تجربه خاص از آنجا که من هرگز در زندگی آن است؟”

بیش از حد اغلب همه رسانه های ما, همه ما فرهنگ عامه نوشته شده است و شات و ایجاد شده از طریق لنز از یک مرد سفید پوست. حتی زمانی که شما در حال مصرف فیلم و تلویزیون مهم است به فکر می کنم در مورد که در حال نویسندگان است که ایجاد این چه می تواند باشد گفت: در مورد این تجربه است که من از دیدن این صفحه به خصوص اگر وجود دارد هیچ کس در اتاق که در آن ایجاد شده است که زندگی می کردند که تجربه ؟ من فکر می کنم زمانی که ما در حال صحبت کردن در این لحظه مورد نیاز برای پلیس درام و تلویزیون واقعیت نشان می دهد که شامل افسران پلیس واقعا به تجدید نظر همه آن چیزهایی که ما در حال تغییر نام محصولات از آنجا که ما متوجه… خوب ما نمی آن را درک کنند. ما می دانستیم که عمه Jemima شد نژادپرست است. من مطمئن هستم که کسی تا به حال مطبوعاتی نشسته در کشو. اما من فکر می کنم زمانی که ما در حال تغییر کوچکتر این چیزها مهم است که همیشه نگاه به سمت بزرگتر سیستمیک اما به چیزهای کوچک توجه بیش از حد. چون من فکر می کنم بیش از حد طولانی, سفید, مردم نوع است به طور پیش فرض هویت. به یاد داشته باشید بحث بر سر بابا نوئل در حال سفید ؟

بله.

عیسی باید سفید و حتی اگر شما خواندن کتاب مقدس… فقط گفت. من فکر می کنم بیش از حد اغلب سفید مردم برخوردار بوده اند مرتب سازی بر اساس پیش فرض هویت بودن که یکی از مسائل که در نظر گرفته به طور جدی یکی که اجازه نکات دقیق وظریف. و من فکر می کنم که آن زمان برای ما برای شکستن این قالب چون دیگر افراد شایسته به نمایندگی از دیگر منافع مردم شایسته نشان داده می شود و اگر ما در مرکز بیشتر به حاشیه رانده شده که منافع مردم سفید ، و من باید آنها را به دیدن آن است.

اجازه دهید بحث در مورد 2020 مسابقه به طور خاص. این نبود با شدت بهم زدن جو بایدن اما در کتاب خود با شما تماس برای او به حساب با پشتیبانی از جرم و جنایت لایحه و برخی از زبان او در گذشته استفاده می شود. آیا شما فکر می کنم که او انجام داده است که هنوز رتبهدهی نشده است ؟

نه به رضایت من. من فکر می کنم او یک فرصت در این لحظه واقعا گوش دادن به جامعه و مردمی سازمان بر روی زمین است. منظورم سیاه زندگی مهم است یک لحظه در حال حاضر آنها می خواهند به نوبه خود است که به سیاست. من برخی از این کمپین شده است در ارتباط با بسیاری از کسانی که فعالان و ادامه خواهد داد برای دیدار با آنها به طوری که آنها می توانند خود را از سیاست های پیشنهادی که ما به این کنوانسیون و پس از آن از طریق بحث. آنها قطعا سیگنالینگ درست اما من فکر می کنم بسیاری از حساب های که اتفاق می افتد قبل از ماه نوامبر در نظر حمایت خود را از سال 1994 جرم لایحه. زیرا هر کسی که به تماشای “13” و خواندن “جدید Jim Crow” است که تقریبا در هر سفید آمریکا این هفته به دلیل آنها را به لیست کتاب و تلویزیون لیست سازمان دیده بان. هر جریان خدمات خود را در لیست سیاه فیلم برای کمک به مردم دریافت کرده است.

احساس می کنم مثل این است که یک لحظه که در آن حتی سفید رای دهندگان آموزش و پرورش است که سیاه و سفید و قهوه ای رای دهندگان و قطعا millennials و ژنرال Zs حال از آنجا که آموزش و پرورش در سراسر عدالت کیفری و نیاز به برخی اصلاحات سیستمیک. من فکر می کنم رای دهندگان در حال حاضر تحصیل در این موضوع و عواقب مضر جرم بیل و می گویند که من به عنوان کسی که کار را برای هیلاری کلینتون که در حالی که او نمی عبور یا ثبت نام در این جنایت لایحه فقط می خواهم به همه یادآوری از آن شده بود صریحتر حمایت از لایحه جرم و نوع قیری با داشتن گفت: “فوق العاده درنده” هر چند که در سال 1996 دو سال پس از جنایت لایحه تصویب شد که فقط نوعی از گاهشمار فعلی است. اما آن را تمام تلفیق شدهاست. و من فکر می کنم حتی اگر او به استخدام کسی مثل مایا هریس از آیتالله سیستانی و یک فعال مدنی است که کامالا هریس خواهر و صندلی مبارزات انتخاباتی خود را.

هیلاری استخدام او به دلیل تخصص او در عدالت کیفری اصلاحات و سیاست با یک چشم و در ساخت آن اصلاحات است. است که فرد در جو بایدن گوش است که اطمینان حاصل کرد که او گفت که همه چیز درست در این مسائل ؟ و آن را واقعا باید یکی از این رهبران مردمی و یا شاید خاص مجموعه ای از آنها را به طوری که ما در طول مبارزات انتخاباتی او می تواند پاسخ مناسب. چرا که پلیس در حال احتمالا رفتن به ، کسی دیگری در هفته آینده. که یکی از چیزهایی که اتفاق افتاده است در سال 2016 انتخاباتی است که آن را فقط آلتون استرلینگ یا Philando کاستیا. آن را فقط نگه می افتد. و بنابراین این مهم است که جو بایدن برای همیشه چک کردن در با این رهبران مردمی و رهبران جنبش به طوری که او می تواند به طور مستمر می گویند که همه چیز درست و حساب با گذشته چرا که این تنها راهی است که ما می تواند به جلو حرکت کند.

جمعیتی گروه که بیشترین حمایت از دموکرات ها بوده است و سیاه. آن چیزی است که شما هشدار من به سال پیش و پس از آن من تحقیق. من نمی دانم که. در کتاب خود شما در مورد آن صحبت کنید. و از آن پس من در مورد آن صحبت کردیم در متعدد را نشان می دهد بار. سیاه زنان نیز بیشتر برای اعطا گرفته توسط حزب دموکرات

سیاه ترین مسلم گرفته شده توسط جامعه حکم بزرگ. درسته ؟ متاسفانه زنان اغلب قناری در معدن زغال سنگ. منظورم این است که شما می دانید من مناسب است ؟ شما می دانید که من شده اند از روز یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اساسا مانند “ما همه در حال رفتن برای مردن خیلی زود هر ثانیه است. من امیدوارم که همه انجام کارهای سرگرم کننده است که آنها همیشه می خواستم به انجام است چرا که در هر لحظه آن می تواند…” منظورم این است که ما فقط شده است در معرض خطر برای این مدت طولانی. و من فکر می کنم زندگی در بدن… و این نه تنها هویت که در آن شما خیلی آسیب پذیر در این سفید supremacist جامعه ای که در آن شما باید تقریبا مثل ذاتی احساس خطر و چیزی از مرتب کردن بر اساس به عنوان یک تهدید وجودی.

من فکر می کنم که زنان نه تنها وفادار هستند رای دهندگان اما ما درک می کنیم که رای گیری است که یک ماده از زنده ماندن است. به معنای واقعی کلمه بقای ما بستگی به شرکت ما در یک سیستم قرار می دهد که ما در پایین ، به پایین نیست اما در میان گروه های دیگر که در پایین بسته به تقاطع از کسانی که هویت. چون قطعا من ممتاز تر از بسیاری از. اما من فکر می کنم ما وفادار رای دهندگان. ما در نهایت پله به مواضع رهبری است. من دوست دارم… من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد نماینده کنگره Ayanna Pressley, کنگره Ilhan عمر نماینده کنگره لورن آندروود ایلینوی که نشان دهنده متوسط منطقه است. او اولین… جوانترین زن تا کنون انتخاب شده به کنگره است. کسانی که رهبران آینده. به عنوان من می خواهم به می گویند آینده از حزب دموکرات به نظر می رسد تیم ملی و افرادی که برنده انتخابات شبیه من است.

هر چه ما در حال تلاش برای ساخت نسبت به آینده ما باید برای نگه داشتن آن در ذهن است که ما در حال پایه و طبقه کارگر رای دهندگان در غرب که 77,000 رای. منظورم اینه که فراموش کنم. وجود یک میلیون سیاه و افرادی که در خانه مانده. و کسانی که مردم یک نیاز به صحبت به نیاز به سرمایه گذاری در, نیاز به ابلاغ خواهد شد به طور مستقیم به و ما باید نه گرفته شده برای اعطا رفتن به جلو به دلیل هنگامی که شما در قدرت بهتر است شما باید این میز گرد درست مثل شما را در طول مبارزات انتخاباتی زمانی که شما در کاخ سفید است.

با بحث بر جو بایدن را به معاونت انتخاب کنید وجود دارد نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان سیاه تقسیم: برای برخی از کامالا هریس برخی برای استیسی آبرامز, برخی برای الیزابت وارن. در نظر شما است و قابل توجهی به انتخاب کسی که از رنگ و یا آن را عینی سیاسی هر کس به آنها کمک می کند برنده است که همه که مهم است ؟

نگاه کنید من می خواهم او را به نفع خود ، اما من فکر می کنم که چیدن یک زن سیاه و سفید را به کمک به او برنده است. بنابراین یکی از چیزهایی که جس مک اینتاش من سیگنال تقویت شرکت میزبان می گوید این است که هنگامی که ما تا به حال تاریخی مردم در انتخابات, ما تا به حال سابقه-ساخت نامزدها در بلیط. آن است که هیلاری کلینتون نیست و تاریخ ساخت. مردم فراموش می کنند که او هنوز هم بیشتر رای. ما فراموش می کنیم که به خاطر او از دست داده کالج انتخاباتی است. هنگامی که شما می خواهید به سابقه شما بهتر است مردم در بلیط که در حال ساخت تاریخ و پس از آن می تواند به جلب شور و شوق در گروه های خاص است که شما می خواهید به نوبه خود. پس از آن خواهد بود بسیار بزرگ نه تنها به انتخاب یک زن به دلیل آن را برای یک تاریخ ساخت نامزدی است که می تواند تولید کند که شور و شوق. اما جو بایدن نیازهای یک زن سیاه و سفید بود که ارشد دایره در مبارزات انتخاباتی به عنوان آنها در سراسر بقیه این پنج ماه به طوری که او می تواند مطمئن شوید که او را به ماندن پاسخگو و ماندن ریشه در شرایط چگونه او در مورد تمام این مسائل است. اگر شما یک زن سیاه و سفید در کنار خود او را از رفتن به شما حقیقت را بگویید.

راست.

آنها در حال رفتن به sugarcoat آن است. آنها در حال رفتن به طور مستقیم. منظورم این است که یکی از شعارها در زندگی صادقانه است برای روشن, آرام و مستقیم است. من به ندرت به ملاقات با یک زن سیاه و سفید است که مستقیم نیست. این فقط یک تابع مرتب سازی بر اساس چگونه شما را به حرکت در سراسر جهان در شرایط خاص. و بنابراین من فکر می کنم کسی که می شود از این سطح برداشت به عنوان معاون رئیس جمهور خواهد شد و نمی شود خجالتی در ابراز نظر خود را به جو بایدن اگر او می گوید و یا چیزی بزرگ نیست, اما او می خواهید انجام دهید به طوری که با قطب نمای اخلاقی و اخلاقی مرکز است که من فکر می کنم زنان و به خصوص زنان رهبران همیشه با آنها را به عنوان آنها به خدمات عمومی. من فکر می کنم او نیاز یک زن سیاه و سفید را به نفع خود. آن را فقط خوب به این دلیل که ما نیاز به تنوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>