“Mucho Mucho Amor” است که با محبت نگاهی به قلاب نکردم تاثیر منجم والتر Mercado

در طول دوره از صمیمی مستند “Mucho Mucho Amor: The Legend Of Walter Mercado” – یکی از بسیاری از جدید Netflix ارائه شده برای ماه ژوئیه – مدیران کریستینا Costantini و کریم Tabsch را اغلب از مصاحبه شوندگان اگر آنها باور دارند که در طالع بینی. برخی از مردم می گویند بله برخی از اکسپرس شک اما اکثریت برای یک لحظه مکث و سپس پاسخ می دهد: “من معتقدم در Walter.”

اگر شما رشد نمی کند تا تماشای Mercado (یا abuela که شوش شما در حالی که او در حال انتظار برای او به صحبت در مورد ثبت نام) شما ممکن است درک نیست که چگونه یک ستاره شناس می تواند الهام بخش چنین از خود گذشتگی. در اینجا یک آغازگر: Mercado که متولد پورتوریکو یک سبک شخصی است که تنها می تواند به عنوان exuberantly مجلل و همچنین به عنوان یک 120 میلیون-عضو اسپانیایی-زبان مخاطبان — از جمله مدرن روز مشاهیر مانند لین مانوئل-میراندا — برای برنامه های تلویزیونی و رادیویی زد که از سال 1970 تا 2006.

تبلیغات:

اما بیشتر از آن به عنوان “Mucho Mucho Amor” (خیلی دوست دارم) ممکن است نشان می دهد, Mercado شخصیت هر دو در و خارج از صحنه — که صادقانه غیر قابل تشخیص در بسیاری از نقاط — خیلی خوب-دوست داشتم چرا که او پس unapologetically خود را; یک مرد که با استفاده از “کارهای احمقانه” مانند زرق و برق دار لباس و مسحور رقص الهام گرفته از جنبش “به یک پیام عشق و صلح” اخلال فرهنگ غرق در سخت کاتولیک و موذی مردانگی تمام طول راه.

این مستند اثری چگونه Mercado شروع کار خود را به عنوان یک تلویزیون منجم توسط شانس. او در انتظار در بال از بحث نشان می دهد در لباس سفید لباس با شنل و مرحله آرایش برای ترویج آینده بازی کند. وجود یک شکاف در برنامه نویسی بنابراین یکی از تولید کنندگان می دانستند که Mercardo و میل شدید برای “fortune-telling,” او خواست تا بر روی صحنه قدم در صحنه و پر کردن بخش. آن را فوری رسید. Mercado خواسته شد تا در بازگشت در روز بعد و روز بعد از آن.

اسکودوی کیپ شد امضای خود را نگاه کنید و در طول زمان آن را به طور فزاینده دقیق — سخنرانی احمدی نژاد gemmed sequined و در نهایت طراحی شده توسط ورساچه و Isaac Mizrahi. او در حل و فصل مدل موهای است که نرم بود با پر امواج که قاب چهره اش (وجود یک الگوی رفتاری است که بالا میآید گاهی که می گوید: “شما می دانید که شما مادر, مسن, زمانی که او می شود والتر Mercado کوتاه کردن مو”) و سرمایه گذاری در جراحی پلاستیک است که به او “افزوده صورت که مخالف جنسيت و شاید حتی سن.”

تبلیغات:

به عنوان بازیگر Eugenio Derbez می گوید زمانی که او برای اولین بار دیدم Mercado او نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا او به دنبال یک مرد, یک زن و یا یک جادوگر.

و مانند یک شخصیت افسانه ای, Mercado تا به حال شاگردان از انواع. او نمی تواند راه رفتن در خیابان بدون مردم هجوم آوردند به او در تلاش برای لمس لبه خود را در اسکودوی کیپ. به عنوان Howard Stern قرار داده و آن را در خود نشان می دهد Mercado بود “بزرگتر از عیسی مسیح” هر چند Mercado demurred که او نزدیک به بودا.

اما پس از آن به عنوان یک نوع از اوج در “Mucho Mucho Amor” Mercado به ظاهر از بین می رود از زندگی عمومی است. این روشن است که یادآور سال 2017, پادکست “از دست رفته ریچارد سیمونز” — دو پر تلالو مشهور است که موعظه خود عشق ناگهان قفل خود را دور. بر خلاف “از دست رفته ریچارد سیمونز مدیران مستند کامل همکاری Mercado (و دستیار او ویلی Acosta) که میسازد لخت دقیقا آنچه که او را منجر به عقب نشینی به یک دهه و یا پس از تنهایی.

تبلیغات:

“Mucho Mucho Amor” با این نسخهها کار برای بسیاری از دلایل — روشنگری, مصاحبه, تنگ, ویرایش آشکار فیلم آرشیوی و برخی از خیره کننده تاروت الهام گرفته از انیمیشن ها — بلکه در به رسمیت شناختن آن است که نه همه که تلالو طلا است. وجود دارد برخی از لحظه به لحظه تیره تر در این مستند مانند زمانی که Mercado cashes در اوایل ’90s 1-900-شماره روانی شوق. آن را آشکار فشار و یک استراحت از خود ادعا صداقت.

این مستند همچنین به طور مستقیم پردازد Mercado را جنسیتی ارائه و تمایلات جنسی و, چگونه آن را اغلب او را لب به لب از جوک ها. مصاحبه و اواخر شب میزبان خواهد satirize و آشکار ساختگی خود را در لباس زرق و برق دار و به طور سنتی زنانه ، برای آنچه در آن ارزش, Mercado کاهش به صحبت در مورد گرایش “من با زندگی” او mischeviously muses به دوربین. Acosta می گوید: مردم همیشه فرض کنیم آنها یک زن و شوهر اما آن را انکار می کند, گفت رابطه آنها به سادگی خانوادگی و که او را توصیف او به عنوان “یک androgyne.”

تبلیغات:

اما به سادگی بودن خود را Mercado الهام بخش یک نسل کامل از عجیب و غریب جوانان به انجام همان. کارل, کارل, یک هنرمند آرایش و LGBTQ فعال می گویند “در حال رشد به عنوان یک همجنس باز و تماشای والتر Mercado به من امید داد.”

Mercado درگذشت در سال 2019 و در تماشای این مستند آن را آشکار که مرگ یک موضوع ساخته شده است که او ناراحت کننده است. او تفننی در همه ادیان بزرگ جهان به دنبال پاسخ به چه چیزی نهفته است فراتر از آن — اما او قاطعانه در او باور دارد که “فراتر از” – که بدن ما فقط عروق که محو خواهد شد و ما جوهر یا روح باقی خواهد ماند. مردم در اطراف Mercado به همان اندازه مصمم در باور خود را که پیام صلح و عشق را تحمل خواهد کرد.

Mercado برد موج پس از موج از افراد مشهور و ستایش — در ’70s و 80s در زمانی که او برای اولین بار در هوا در ’90s توسط کسانی که به یاد داشته باشید پدر و مادر خود را مشاهده و امروز به عنوان او را در آغوش عصر اینترنت به عنوان یک نوع از جنس مایع, کمپ نمادی از عشق به خود و صحت. با انتشار “Mucho Mucho Amor” این احتمال وجود دارد که Mercado آموزه را پیدا خواهد کرد یک نسل جدید از تحسین.

تبلیغات:

“Mucho Mucho Amor” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>