چندین گونه از coronavirus در حال حاضر در حال گردش در ایالات متحده است. در اینجا آنچه که به معنی

تجزیه و تحلیل جدید منتشر شده در مجله علم پیدا هفت گونه های جدید از coronavirus شده است که گردش در کالیفرنیا — و این که با توجه به اندازه کوچک نمونه.

به طور خاص یک گروه از دانشمندان بین المللی در نگاه نمونه از 36 COVID-19 بيمار در نه California counties و شاهزاده بزرگ کشتی کروز از اواخر ژانویه تا اواسط ماه مارس. از طریق تجزيه و تحليل قرار گرفتند — که زمانی که محققان در مطالعه تکاملی روابط ژن — آنها حداقل هفت SARS-CoV-2 دودمان از جمله WA1 فشار است که همراه با واشنگتن است.

تبلیغات:

این یکی از مطالعات متعددی که گرفته اند یک نگاهی به ژنتیک ویروس در مناطق مختلف در سراسر کشور به درک بهتر آن گسترش یافته است.

“این مطالعات ژنومی کمک به ما در درک چگونه به آن را حذف به اینجا رسیدیم که آن را تبلیغ و از آن جایی که نوع petered از” دکتر جورج رادرفورد یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا–سان فرانسیسکو که نه درگیر در این مطالعه گفت: سالن. من فکر می کنم که درک است که ما موارد احتمالا وارداتی از واشنگتن مفید است . . . ما می دانیم که وجود داشته اند برخی از موارد که ممکن است به طور غیر مستقیم از آسیا وارد شده اما ما تعداد نسبتا کمی از معرفی در اینجا به عنوان مخالف به نیویورک که احتمالا صدها نفر از معرفی است.”

رادرفورد اضافه شده است که این مهم است که توجه داشته باشید که این تحقیقات انجام شد و قبل از آن شناخته شده است که یک زن در منطقه خلیج درگذشت COVID-19 فوریه 6. مرگ او در حال حاضر در نظر گرفته می شود برای اولین بار شناخته شده coronavirus مربوط به مرگ و میر در کشور است. در حالی که فشار هنوز به توالی رادرفورد گفت: “احتمالا آن را جا به یکی از این نژادها اما ما نمی دانیم که تا زمانی که ما می دانیم.”

تبلیغات:

در واقع تجزیه و تحلیل نشان داد که 14 از 36 نمونه شامل WA1 اصل و نسب از واشنگتن است. ده بودند همراه با یک شیوع در سانتا کلارا; سه از یک Solano County شیوع; پنج مرتبط با شیوع بیماری در اروپا و نیویورک و چهار مربوط به اوایل آنهایی که از ووهان چین که در آن coronavirus نشات گرفته است. به ویژه در شاهزاده بزرگ کشتی کروز که تا به حال حداقل 78 تایید COVID-19 مورد (اگر چه اعتقاد بر این است با توجه به طرح دعوی در دادگاه اخیر به بالاتر) 11 از ژنوم توالی برای این تجزیه و تحلیل در ارتباط بودند به واشنگتن فشار است.

“گاهشناسی و تاریخ نژادی جانور یا گیاه از کشتی کروز شیوع همراه با غلبه بر WA1 تبار در واشنگتن نشان می دهد که این ویروس در گرند شاهزاده خانم به احتمال زیاد از واشنگتن اگر چه موارد نیز ممکن است نشات گرفته از یک منطقه که در آن WA1 فشار در گردش است و” دانشمندان دولت در انتشار و تحلیل.

در شهرستان سانتا کلارا دانشمندان بر این باورند که ویروس به نظر می رسد وجود دارد به عنوان بخشی از شیوع است که اتفاق افتاده است در محل کار در مرکز است که “مناطق زیادی از فضای مشترک و سنگین ترافیک عابر پیاده.” با وجود دانستن هر یک از دیگر چهار کارکنان در محل کار با تجربه شروع علائم در عرض دو هفته از یکدیگر است. یک سویه از یک Solano County ساکن همان است که مشاهده شده در سانتا کلارا شیوع بیماری و در سن متعو زن و شوهر است. تحقیقات بیشتر نشان داد که Solano County ساکن بازدید یک تاجر در سانتا کلارا است که زمانی که فرد به احتمال زیاد آلوده شد.

تبلیغات:

رادرفورد گفت: با وجود آن که یک نمونه کوچک او بر این باورند که این یک تصویری دقیق از چگونگی coronavirus شروع به گسترش در شمال کالیفرنیا و چگونه بسیاری از گونه های در گردش بودند. به عبارت دیگر ممکن است اما بعید است که وجود دارد بیشتر نژادها — نشان می دهد که پناهگاه-در-محل موثر در حفظ منطقه خلیج از اینکه مانند شهر نیویورک است.

اما به چه معنا به بیش از یک سویه در گردش خون در یک منطقه چیست ؟ و آن را تحت تاثیر قرار توانایی به واکسیناسیون در برابر ویروس ؟

تبلیغات:

“این گونه هستند مثل نگاه کردن به مردم و گفت: یکی بلند و یکی کوتاه یکی چشم قهوه ای و چشم آبی” رادرفورد گفت. “این تفاوت های کوچک در ژنوم و آنها لزوما به این معنی نیست که وجود دارد تفاوت در عفونت, شدت بيماری زايی در انواع علائم آنها باعث,” او اضافه شده است.

رادرفورد گفت که شدت علائم و چگونه coronavirus تاثیر می گذارد یک فرد به احتمال زیاد بستگی به تعداد ذرات ویروسی استنشاق چه یک فرد آرایش ژنتیکی است و سن فرد آلوده.

“این نوع از چیزهایی که من فکر می کنم خواهد شد درایو بالینی دوره به مراتب بیشتر از این متفاوت است تفاوت های جزئی” رادرفورد گفت.

تبلیغات:

هدف از این مطالعات این است که برای ایجاد یک داستان در اطراف چگونه گونه های مختلف وارد شد به یک جامعه و ردیابی آنها را به جایی که ما می دانیم که آنها برای اولین بار معرفی شد.

“ویروس ايزوله را به رده های مختلف و پس از آن بیش از یک کنجکاوی چرا که این مهم در کمک به ما برای درک ویروسی پویایی اما آیا واقعا اهمیت بالینی,” او گفت:.

در مارس دانشمندان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس منتشر شد یک مقاله در coronavirus گونه که ادعا کرده اند “ظهور یک مطلب انتقال فرم.” بسیاری از رسانه ها از جمله این گزارش ظاهرا بیشتر مسری فشار در گردش. دانشمندان پس از پیشنهاد کرد که به عنوان یک واکنش افراطی. “به می گویند که شما نشان از ظهور یک مطلب انتقال فرم از SARS-CoV-2 تا کنون که بدون در واقع آن را تست نیست و این نوع از چیزی است که باعث می شود من احساس راحتی به عنوان یک دانشمند” لیزا Gralinski از دانشگاه کارولینای شمالی اقیانوس اطلس گفت.

تبلیغات:

رادرفورد توضیح داد که گونه های مختلف اساسا یک راه برای مرتب کردن بر اساس جهش های مختلف در دسته بندی های مختلف اسیدهای آمینه است که جایگزین شده است در داخل ویروس’ ribonucleic acid (RNA).

“همه RNA ویروس جهش نسبتا ثابت هستند — شما می توانید ایجاد این ژنتیکی, ساعت, که بدان معنی است که اگر شما دو جدايه شما می توانید می گویند چقدر متفاوت آنها از نظر توالی اسید آمینه مانند درصد تفاوت و شما می توانید ارتباط است که به یک بازه زمانی” رادرفورد گفت. “آنها می گویند خوب این دو باید جدا از سه ماه پیش یا چهار سال پیش” بنابراین ما باید این ظرفیت است.”

قابل توجه این تحقیق می افزاید: برای نصب شواهد هر چند که WA1 فشار است “تاسیس و نسب SARS-CoV-2 در آمریکا” با توجه به مطالعه عنوان شده است در مینه سوتا, کانکتیکات, یوتا, ویرجینیا و نیویورک بیش از حد.

بر خلاف آنفلوانزا coronavirus به نظر نمی رسد به جهش به سرعت — که خبر خوبی است برای پیدا کردن یک واکسن. اما coronavirus متوقف نمی شود در حال جهش به عنوان دانشمندان یک بازی catch-up در نظارت بر گسترش یافته است. در نتیجه محققان به این نتیجه رسیدند در مجله مقاله که “تعلیق غیر ضروری سفر ممکن است در نتیجه لازم است برای جلوگیری از ادامه واردات از موارد جدید در کالیفرنیا و کشورهای دیگر است.”

تبلیغات:

رادرفورد گفت که نگرانی اصلی در مورد گونه های جدید است که ظرفیت خود را برای مانع تماس ردیابی.

“این واقعیت است که می توان آنها را در آورده و باعث می شود گونه های جدید انتقال خواهد شد که فرار از توانایی ما برای تشخیص آنها را تا زمانی که کسی بیمار می شود و می شود تشخیص داده و سپس آن را می شود دوباره از طریق تماس با ردیابی” رادرفورد گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی