مطالعات متعدد نشان می دهد مدیکر برای همه خواهد بود ارزان تر از گزینه عمومی تحت فشار قرار دادند میانه

دو مطالعات جدید دریافتند که مدیکر برای همه طرح های ارائه شده توسط نامزدها مانند بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., و الیزابت وارن سناتور. D-Mass., که کمتر از هزینه های عمومی گزینه پیشنهادی توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن و دیگر در میانه های دموکراتیک اولیه.

بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg بارها و بارها استدلال کرد که مدیکر برای همه پیشنهاد خواهد بود بیش از حد گران است. آنها در عوض پیشنهاد یک گزینه یا “مدیکر برای همه کسانی که آن را می خواهم” که آنها استدلال می کنند خواهد بود بیشتر از لحاظ مالی صدا.

تبلیغات:

“ساندرز’ ‘مدیکر برای همه” برنامه ریزی “هزینه بیش از کل بودجه فدرال است که ما صرف در حال حاضر” بایدن ادعا کرد در طول یک بحث در اوایل این ماه که PolitiFact امتیاز به عنوان نادرست است.

بایدن بارها خواستار بدانید که چگونه ساندرز قصد دارد به پرداخت هزینه برای این پیشنهاد. ساندرز بارها گفت این امر می تواند برای پرداخت مالیات را افزایش می دهد که هزینه به مراتب کمتر از حق بیمه deductibles copayments و هزینه های دیگر که آمریکایی ها در حال حاضر پرداخت. ایالات متحده صرف بیش از $10,000 در هر سال برای هر مرد ، زن و کودک بهداشت و درمان به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری است.

بایدن مناسب است که ساندرز’ طرح اضافه کردن تریلیون به بودجه فدرال. به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده مطالعه بودجه توسط فکر می کنم تانک حمایت کخ برادران تخمین زده می شود که این طرح هزینه $32 تریلیون دلار در ده سال آینده. اما وزارت بهداشت و خدمات انسانی تخمین می زند که این کشور را صرف بیش از $34 تریلیون تحت فعلی سود محور سیستم.

تبلیغات:

دو مطالعات بیشتر نشان داد که مدیکر برای همه طرح نه تنها ارزان تر از وضعیت موجود و همچنین هزینه های کمتر از عمومی گزینه میانه ادعا کرده اند که بیشتر از لحاظ مالی صدا.

یک مطالعه در مجله لانست منتشر شده در این ماه توسط محققان در دانشگاه ییل, دانشگاه فلوریدا و دانشگاه مریلند تخمین زده است که مدیکر برای همه می توانید ذخیره کنید $450 میلیارد دلار در سال — در مورد $2,400 در صرفه جویی سالانه در هر سال در هر خانواده و جلوگیری از بیش از 68,000 غیر ضروری و میر در هر سال.

“مطالعه ما است که در واقع محافظه کار به دلیل آن را نمی کند عامل در نجات زندگی در میان underinsured آمریکایی ها—که شامل هر کسی که اسمی دارای بیمه است اما به تعویق افتاد و یا قبل پیش بینی مراقبت چرا که آنها نمی تواند استطاعت copays و deductibles” ییل محقق آلیسون مجموعه گفت: عصر ایران.

تبلیغات:

مدیکر برای همه اجازه می دهد که دولت به مذاکره قیمت برای مراقبت به عنوان بسیاری از کشورهای غربی با تک پرداخت کننده سیستم های در حال حاضر انجام و کاهش هزینه های سربار.

بایدن و Buttigieg را پیشنهاد می در واقع افزایش هزینه های مجموعه گفت.

“بدون پس انداز به سربار هزینه های دارویی در بیمارستان/هزینه های بالینی و تشخیص تقلب, ‘مدیکر برای همه کسانی که می خواهند از آن می تواند هزینه سالانه $175 میلیارد دلار بیشتر از وضعیت موجود” مجموعه گفت: عصر ایران. “که بیش از 600 میلیارد دلار بیش از مدیکر برای همه است.”

تبلیغات:

یکی دیگر از مطالعه منتشر شده در Annals of Internal Medicine توسط محققان در دانشگاه هاروارد شکارچی کالج و دانشگاه اتاوا به همین ترتیب تخمین زده می شود که تعویض به یک سیستم پرداخت مانند مدیکر برای همه می تواند صرفه جویی تا 600 میلیارد دلار در سال در هزینه های اداری به تنهایی.

این مطالعه نشان داد که متوسط آمریکا می پردازد $2,597 فتح کرد گرفته شد هر سال در هزینه های اداری — سربار برای شرکت های بیمه و بیمارستان و حقوق کلان اجرایی و جبران بسته و رشد سود — در حالی که کانادایی ها پرداخت $551 در هر سال است.

هر چند کانادا تا به حال هزینه های شبیه به ایالات متحده و بدتر سلامت قبل از آن به تصویب رسید تک آن-سیستم پرداخت در سال 1962 کانادا در حال حاضر بهتر شده است و به سلامت از ایالات متحده و تنها صرف 17 درصد از هزینه های مراقبت های بهداشتی در هزینه های اداری در مقایسه با 34 درصد در ایالات متحده آمریکا

تبلیغات:

“آمریکایی ها صرف دو برابر در هر فرد به عنوان کانادایی در مراقبت های بهداشتی. اما در عوض از خرید بهتر است, مراقبت های اضافی که صرف خرید ما آسمان-سود بالا و بی فایده کاغذ بازی” منجر نویسنده دکتر دیوید Himmelstein که می آموزد در دانشگاه هاروارد و کالج هانتر در بیانیه ای گفت:. “قبل از اینکه خود را از تک پرداخت کننده اصلاحات کانادایی درگذشت جوان تر از آمریکایی ها و نرخ مرگ و میر نوزادان بيشتر از ماست. شرکت کانادایی زندگی می کنند سه سال دیگر و نرخ مرگ و میر نوزادان است که 22 درصد پایین تر از ماست. تحت مدیکر برای همه آمریکایی ها می تواند برش نوار قرمز و استطاعت رولز رویس نسخه از کانادا سیستم.”

Himmelstein گفت: زمانی که صرفه جویی در هزینه های اداری به تنهایی می تواند به اندازه کافی برای از بین بردن “تمام copayments و دیداکتبل” و هنوز “باید پول در سمت چپ است.”

اما در حالی که مدیکر برای همه خواهد کاهش این هزینه ها با حذف خصوصی سود به دنبال بیمه عمومی گزینه جایگزین خواهد اضافه کردن هزینه های در حالی که ترک پف کرده هزینه های اداری در محل.

تبلیغات:

“مدیکر برای همه می تواند صرفه جویی بیش از 600 میلیارد دلار در هر سال در بوروکراسی و repurpose که پول برای پوشش امریکا 30 میلیون بیمه و از بین بردن copayments و دیداکتبل برای همه” گفت: محقق دکتر Steffie Woolhandler که نیز به تدریس در دانشگاه هاروارد و شکارچی. “اصلاحات مانند یک گزینه است که ترک شرکت های بیمه خصوصی در محل تحویل نمی تواند بزرگ اداری پس انداز. به عنوان یک نتیجه, عمومی گزینه اصلاحات خواهد بود هزینه های بسیار بیشتر و پوشش بسیار کمتر از مدیکر برای همه است.”

مطالعات دیگر منجر به مشابه نتیجه گیری. بررسی 22 تک پرداخت کننده مطالعات منتشر شده در مجله PLOS پزشکی نشان داد که 19 از آنها “پیش بینی خالص پس انداز … در سال اول برنامه عملیات و 20 … پیش بینی صرفه جویی بیش از چندین سال; پیش بینی نرخ رشد را در بلند مدت خالص پس انداز برای تمام برنامه ها.”

مطالعات همچنین به طور گسترده ای مورد مناقشه دیگر ادعاهای ساخته شده توسط مخالفان مدیکر برای همه است.

در حالی که منتقدان ادعا کرده اند که این پیشنهاد می تواند منجر به “سهمیه بندی” بهداشت و مراقبت های اخیر فدرال رزرو نظرسنجی نشان داد که تقریبا یک چهارم از “بزرگسالان قلم مراقبت های پزشکی لازم است در سال 2018 به این دلیل که آنها قادر به تحمل هزینه.” میلیون ها نفر از آمریکایی ها مجبور شده اند به سهمیه خود را به انسولین و یا اجتناب از تماس با یک آمبولانس در مواقع اضطراری با توجه به آسمان-هزینه های بالا از جمله کسانی که باید بیمه.

تبلیغات:

منتقدان همچنین استدلال می کنند که زمان انتظار برای مراقبت های دیگر در کشورهای با تک پرداخت کننده سیستم های اما یک سال 2017 بررسی نشان داد که زمان انتظار در حال حاضر در ایالات متحده با 30% پس از 2014 در نظام کنونی.

منتقدان ادعا کرده اند که مدیکر برای همه می تواند به مردم سوء استفاده رایگان از سیستم مراقبت های بهداشتی. اما یک مطالعه منتشر شده در مجله General Internal Medicine در ماه نوامبر نشان داد که استفاده نمی به طور کلی افزایش در کشورهایی که نقل مکان کرد و به تک پرداخت کننده سیستم های.

تمام این مطالعات مختلف مفروضات در مورد هزینه ها و آمار و ارقام در ارتباط با آنچه که یک سیستم پرداخت خواهد مانند نگاه در امریکا است.

“کارشناسان به این سوالات پاسخ دهد متفاوت است که منعکس شده در هزینه نهایی خود را تخمین می زند. و هر چند ما نمی توانیم آینده را پیش بینی کنیم باید مقدار زیادی از اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر” نوشت: واشنگتن پست داده نگار کریستوفر Ingraham. “نسبت به مردم در دیگر کشورهای ثروتمند آمریکایی ها هستند کمتر احتمال دارد به در سلامت خوب و بیشتر احتمال دارد به مرگ از علل قابل پیشگیری. ما نوزادان و مادران هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ پس از تولد فرزند و زندگی ما کوتاه تر به طور کلی.”

تبلیغات:

اما یک گزینه نیست, راه حل دکتر. Himmelstein و Woolhandler نوشت: در یک op-ed در این کشور است.

“این مورد به صورت یک گزینه استوار معیوب اقتصادی منطق و ساده و بی تکلف مفروضات در مورد چگونگی بیمه خصوصی در واقع کار می کند” آنها نوشت. “دهها میلیون نفر باقی خواهد ماند بیمه و یا با پوشش خیلی نحیف آنها هنوز هم نمی تواند استطاعت مراقبت. … علاوه بر این یک گزینه خواهد صرفه جویی در کم و یا هیچ چیز در بیمارستان ها و پزشکان را در آسمان صدور صورت حساب و هزینه های اداری.”

“از آنجا که یک گزینه را ترک فعلی ناکارآمد روش پرداخت در محل را قربانی بسیاری از پس انداز در دسترس از طریق تک پرداخت کننده اصلاحات” به آنها اضافه شده است. “خط پایین این است که یک گزینه هم هزینه بسیار بیشتر و یا ارائه بسیار کمتر از تک پرداخت کننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>