مرداک خانواده در زمان جدی اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus به عنوان فاکس نیوز عنوان خطر به

به مرداک که صاحب فاکس نیوز در زمان اقدامات احتیاطی در برابر کروناویروس جدید به عنوان شبکه میزبان عنوان خطر ناشی از این بیماری همه گیر در تلویزیون.

خانواده به طور ناگهانی لغو شد ایسنا رئیس روپرت مرداک را 89 جشن تولد در کالیفرنیا املاک در 8 مارس “از نگرانی برای ایلخانی سلامت” به گزارش نیویورک تایمز’ بن اسمیت.

تبلیغات:

اسمیت قبلا گزارش شده است که ترجمه مرداک که اجرا می شود, شبکه خبری “می دانستم که این ویروس در آینده” در ژانویه چرا که او “گرفتن منظم به روز رسانی از خانواده متحدان سیاسی و روزنامه نگاران در پدرش بومی استرالیا است.”

در حدود همان زمان فاکس نیوز, مدیران صادر داخلی یادداشت آموزش کارکنان به محل کار از خانه و اقدامات احتیاطی برای مقابله با “بحران این قدر.”

ایسنا مدیر عامل سوزان اسکات گفت: در یادداشت این هفته است که شش نفر از کارکنان شبکه را آزمایش مثبت برای COVID-19.

تبلیغات:

“ما انتظار داریم برای ادامه دریافت گزارش های مثبت تر از آزمون داده شده نیویورک است که در حال حاضر در مرکز” این یادداشت گفت: با توجه به مهلت. “اکثریت قریب به اتفاق نیروی کار ما در حال حاضر از راه دور به طوری که آنها تا به حال به آب و مسائل اطراف هر مورد مثبت.”

اما به عنوان همشهری مدیران نگران تاثیر این ویروس شبکه مطمئن باشید بینندگان که می تواند در معرض خطر شدید بیماری از ویروس زیرا آنها در حال نامتناسب افراد مسن که وقوع بود بدتر از شایع آنفولانزا.

بازتاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن تهدید ویروس, این شبکه میزبان مطمئن مخاطبان این مشکل جدی نیست.

تبلیغات:

برخی از رادیو فردا میزبان ایران مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که پوشش رسانه ای از ویروس بود “جعل” را به ریاست جمهوری خود. زمانی که بازار شروع به سقوط در اواخر فوریه فاکس صاحب نظران اقدام به سرزنش افزایش سن. برنی ساندرز من-Vt., در دموکراتیک اولیه مسابقه برای ترساندن سرمایه گذاران.

فردا میزبان متهم کرد رسانه ها از فشار دادن “false ترس-بر اساس روایت” هستند و “م[ing] coronavirus وحشت.”

تبلیغات:

فاکس اخبار پزشکی کمک کننده مارک سیگل اعلام کرد که “بدترین سناریو” برای coronavirus بود “این می تواند آنفولانزا” در تاریخ 6 مارس.

میزبان جانین Pirro استدلال یک روز بعد از آن که ویروس کمتر جدی از آنفولانزا.

“همه بحث در مورد کوروناویروس که بسیار کشنده تر را منعکس نمی کند واقعیت” او ادعا کرد. “بدون یک واکسن آنفولانزا خواهد بود به مراتب کشنده تر است.”

تبلیغات:

“من بیشتر در مورد یادگیری [coronavirus] کمتر وجود دارد که به نگرانی در مورد” روباه میزبان پیت Hegseth گفت: در 8 مارس.

یک روز پس از مرداک لغو حزب خود فاکس کسب و کار میزبان تریش ریگان ساخته وحشی ادعا می کنند که نگرانی بیش از این ویروس بودند “و در عین حال یکی دیگر از تلاش برای استیضاح” مغلوب ساختن پیشی جستن.

ریگان را بیهوده گویی باعث شد این شبکه به محوری منجر به به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته مونتاژ از فردا میزبان بالا بردن زنگ بیش همان ویروس آنها تلاش کرده بودند به تطهیر تنها چند روز پیش از آن. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به نظر می رسد به توقف تلاش برای تطهیر این ویروس در حدود همان زمان.

تبلیغات:

اما فقط به عنوان برگ برنده در ادامه به pivot دوباره به استدلال اقتصادی که درد ناشی از ویروس بود بدتر از این ویروس خود را فاکس نیوز.

“شما می دانید که معروف عبارت ‘درمان بدتر از بیماری است؟'” فردا میزبان استیو هیلتون گفت: قبل از اظهارات خود تکرار شد در مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها. “این دقیقا همان سرزمین ما در حال برخورد به سمت. شما فکر می کنم آن است که فقط coronavirus است که جان مردم ؟ این کل اقتصادی shutdown را کشتن مردم است . . . صاف منحنی اما نه اقتصاد و انجام آن را قبل از آن خیلی دیر است.”

میزبان Laura Ingraham همچنین استدلال کرد که در هفته آینده “ما نیاز به رفتن به محل کار و فروشگاه ها و رستوران ها و کلیساها با پروتکل های جدید در محل.”

تبلیغات:

“خطر اگر ما این است که ما از دست دادن به مراتب بیشتر از نظر مرگ و درد و رنج می برند از این بیماری همه گیر را,” او گفت:.

شبکه های پوشش قرار دادن مخاطبان خود را در معرض خطر اسمیت استدلال در برابر.

“روباه شکست خورد بینندگان خود و افکار عمومی در هر دو راه آشکار و به طور بالقوه کشنده,” او نوشت. “در خصوص ترجمه مرداک موفق به دیلم یا اهرم بلند کردن آن مهم ترین صداهای دور از خود را در آغوش رئیس جمهور در اوایل خط: که این ویروس بود نه یک تهدید بزرگ در ایالات متحده است.”

Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت عمومی موسسه اسمیت گفت به اعتقاد او برخی از بینندگان می میرند چون از شبکه های پوشش.

تبلیغات:

“برخی از مفسران در جناح راست, رسانه,” او گفت: “گسترش یک نوع بسیار خاص از اطلاعات غلط است که من فکر می کنم شده بسیار مضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>