“موسیقی مردم را هم می توانید”: Angela Yee در Verzuz D-Nice و انجام “باشگاه صبحانه” از خانه

زمانی که coronavirus جاروب در آن مجبور هر صنعت به تغییر — سوپر مارکت ها در حال حاضر نگاه مانند برش-خاموش آزمایشگاه های علوم و فدرال اکسپرس و یو پی اس کارگران هستند حذف بسته ها در محله من به عنوان اواخر به عنوان 10 p. m. و اواخر شب نشان می دهد و برنامه های رادیویی در حال ضبط از آشپزخانه و اتاق نشیمن.

من با Angela Yee, شرکت میزبان “صبحانه باشگاه” را همزمان نمایش رادیویی مستقر در نیویورک میزبان “آنجلا یی لب سرویس” پادکست در مورد رادیو و تلویزیون از خانه خود در بروکلین و چگونه صنعت موسیقی و هنرمندان در حال تطبیق با ایجاد سرگرمی در حالی که در قرنطینه.

تبلیغات:

سازمان دیده بان من “سالن ایران” با یی در اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن بیشتر در مورد آنچه یی آموخته است از مصاحبه با هنرمندان هیپ هاپ از خانه های خود را, تولد Swizz Beatz ضرب و شتم جنگ در Instagram زندگی می کنند که جذب میلیون ها نفر از بینندگان و چگونه او شده است با استفاده از پلت فرم خود را برای بالا بردن خود بروکلین جامعه است.

این گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

شما بوده ام فیلمبرداری “باشگاه صبحانه” از خانه. چگونه است که آن را ساخت تنظیمات ؟

من فکر کردم من می خواهم چیزهای بسیار بیشتری انجام می شود شخصا برای خودم در خانه, اما آن را سخت است. دیروز بود در تمام طول روز تا 10 ساعت در شب. من فقط به رفتن, رفتن, رفتن, رفتن, رفتن. من واقعا سعی کردم واقعا آگاهانه از بودجه ، فقط امروز من گفت: شما می دانید چه ؟ من قصد دارم به پشیمانی بعد نداشتن مراقبت از چیزهایی که در خانه من. من چیدن یک منطقه از خانه به تمرکز بر روی هر روز دیگر و تلاش خودم را برخی از زمان. در حال حاضر من انجام گنجه من طبقه پایین. من مشغول به کار در آن برای گذشته دو ساعت و من فقط خلاص شدن از شر چیزهای بسیار. من فقط در تلاش برای خلاص شدن از مسائل و تمیز کردن و خانه من هم.

دیگر از آن, من هرگز نمی نشست تا این حد در زندگی من است. به طور معمول من مانند در حال اجرا در اطراف. من هم باید واقعا آگاهانه در حال حرکت و راه رفتن در مکان و رفتن خارج. من می توانم برای روز بدون حتی پله بیرون و من شروع به احساس می کنم مثل من انجام نمی دهد همه چیز را من باید انجام دهند. من می خواهم به مطمئن شوید که من نیز اختصاص آن زمان برای خودم به کار در خارج و دریافت بر روی تردمیل و یا رفتن برای پیاده روی. شما خیلی پیچیده گاهی اوقات در روز انجام همه چیز متفاوت است. من فکر می کنم ما در حال استفاده می شود به راه رفتن جایی. من مقدار زیادی پیاده روی. من در شهر من راه رفتن در اطراف من راه رفتن در اطراف در بروکلین اما در حال حاضر من فقط در خانه, بنابراین من فقط نیاز به بیشتر از یک تلاش است. چه در مورد شما ؟

تبلیغات:

آغاز کار من در تلویزیون نشان می دهد و دو کتاب قبل از این.

شما بسیار سازنده است.

من احساس می کنم که مزاحم فرد من نیستم که کسی را در اینترنت و می گویند شما نیاز به پایان برساند و این پایان آن است. من که نه اما احساس می کنم فشار است و برای من به تولید از آنجا که من نمی باید به بیرون رفتن و صحبت می کنند. من نه به عقب و جلو به نیویورک هر هفته. من در واقع نشستن هنوز و من نوشتن است در هر نقطه از چهار تا هشت ساعت در روز است. من یک نوزاد پس من صرف بقیه از زمان من فقط بازی با کودک.

تبلیغات:

برای تلفن های موبایل مانند یک زندگی ایده آل.

آره اجازه دهید او پرتاب بیش از همه من نیوجرسی و تمام چیزهای که. نوزاد Cute کمی مسائل است. آن بوده است سرد است. به عنوان یک مصاحبه آن را دشوار است برای من چون من می خواهم به نشستن و من می خواهم به تماشای چگونه مردم در پاسخ به برخی از چیزهایی. من می خواهم به تصرف خود رفتار و یا من آن را می خواهم به قادر به قرعه کشی از آنها چگونه دیدن یک موضوع و یا یک وضعیت و پایه من دنبال یو پی اس در بدن زبان است. است که تغییر را برای شما هنگامی که شما در مصاحبه هنرمندان ؟

جالب است که در راه آن خیلی بیشتر از تماس با چشم چون شما باید به نگاه شخص شما در حال صحبت کردن و واقعا تمرکز بر روی هر چیزی در اطراف شما. من فکر می کنم گاهی اوقات مردم پریشان در مصاحبه. من فکر می کنم مردم می خواهم برای دیدن مردم پس زمینه. ما خیلی علاقه مند است. این احساس گاهی اوقات کمی صمیمی تر و شخصی هنگامی که شما در حال مصاحبه DaBaby و او را در خانه خود. شما را به دیدن آنچه که آنها در پشت آنها. من فکر می کنم که بخشی از آن جالب است اما وجود دارد هیچ چیز مانند یک مصاحبه حضوری صادقانه. من با شما موافقم که در. من فکر می کنم زمانی که شما به چندین نفر در یک مصاحبه آن را دشوار است به دلیل وجود اندکی تاخیر و بنابراین شما می شنوید آن را در همه زمان ها در صبح ما نشان می دهد حتی زمانی که ما در حال صحبت کردن و پس از آن وجود دارد تاخیر و سپس همه شروع به صحبت کردن در همان زمان و پس از آن همه متوقف می شود در همان زمان. آن را سخت برای دریافت کنید که ریتم درست است.

تبلیغات:

همه در جهان گوش دادن به و یا تماشای خود را نشان می دهد. چگونه باید شنوندگان خود شده است در پاسخ به این فرمت جدید?

من فکر می کنم مردم خوشحال هستند که ما هنوز و هنوز هم رفتن. برخی از مردم آن را دوست دارم. من هنوز هم فکر می کنم در شخص مصاحبه انجام داده اند خیلی بهتر حتی اگر شما نگاهی به اعداد در یوتیوب. وجود دارد مردم که من مصاحبه کردم که من احتمالا نمی خواهد که. شما ممکن است مربوط به این اما “90 روز نامزد” من نشان می دهد. من دوست دارم که نشان می دهد. من موفق به دریافت عثمان نام SojaBoy از نیجریه. من نمی دانم اگر ما را تا کنون بدست او و یا حتی به فکر انجام یک زوم تصویری. احساس می کنم مردم بیشتر در دسترس در یک زمان مثل این به دلیل وجود دارد در خانه. اگر شما همیشه می خواستم برای مصاحبه با کسی در حال حاضر زمان آن را به اتفاق می افتد.

مردم به دنبال دلیلی برای خارج شدن از کار کردن در گاراژ خود را. چگونه می توانم شما احساس می کنید تعداد زیادی از هنرمندان تنظیم شده به این بی سابقه ای زمان ؟ DaBaby یک آلبوم جدید از, برای مثال, اما او قادر به تور و دریافت کردن و صحبت کردن با مردم است.

تبلیغات:

برای افرادی که فرزندان آنها سپاسگزار از زمان قادر به خانه, به ویژه به دلیل بسیاری از اوقات به عنوان هنرمندان آنها در جاده ها در همه زمان ها. آنها در حال سفر آنها در حال کار و آنها هرگز مجبور به نشستن بود. آنچه که من بوده ام شنوایی برای اکثر مردم است سپاس از زمان به در خانه با کودکان خود را. من نگاه مانند Freddie Gibbs در Instagram داستان های او را با بچه ها خود را و آنها یک توله سگ در حال حاضر. همه گرفتن سگ در حال حاضر بیش از حد من متوجه شده ام. مردم واقعا لذت بردن از آن زمان از آنجا که آنها ممکن است تا کنون انجام داده اند که.

حتی برای DaBaby او در مورد آن صحبت شد. او بسیار استفاده می شود برای بودن در جاده و او یک آلبوم را به طوری که او می شده اند سفر. در حال حاضر شما واقعا می دانم هر صمیمی جزئیات. بچه های خود را در حال رفتن به بسیار استفاده می شود به شما به عنوان صفحه اصلی. به ویژه برای شما, شما باید یک نوزاد. این است که آن را قادر به در خانه خود را با نوزاد. که برای رفتن به یک نوع متفاوت از اوراق قرضه از شما ممکن است تا به حال در غیر این صورت.

ما خوش شانس به سیستم عامل و مکان های که در آن ما می توانید با ما کار می کنند. من شده فکر کردن زیادی در مورد هنرمندان دیگر. بسیاری از مردم که فقط مستقل آنها در حال تعطیل کردن. بسیاری از افرادی که استفاده از تور خود را برای پول بخش عظیمی از درآمد خود را در حال حاضر آنها گیر کرده است و آنها باید سعی کنید به آن را کشف کردن.

آره-Dream در حال انجام یک آلبوم در OnlyFans برای آلبوم جدید خود که من فکر می کنم خیلی بامزه است چون من تا به حال این استدلال در مورد OnlyFans. من می دانم که بسیاری از مردم وجود دارد و در آنها عمل می کنند مانند “آه اگر شما OnlyFans شما یک زن روسپی است.” من مثل همه نمی انجام همان چیزی که در وجود دارد. شما می توانید انجام آنچه شما می خواهید, اما آنها خواهید بود خوب با آن است. آنها را مانند “اوه او در OnlyFans او متعلق به خیابان.” سپس-رویای من, انجام پروژه من و من قصد دارم به انجام آن در من OnlyFans صفحه. آنها مانند بله که پیش بینی کردن. وجود دارد کاملا دو استاندارد وجود دارد.

تبلیغات:

بسیاری از مردم که در حال تلاش برای فکر می کنم از راه های خلاق است که آنها می توانید پول در حال حاضر بیش از حد. چگونه می توانم به صورت آنلاین و بفهمند که چگونه برای آوردن مخاطبان من ، حزب محافظه Lanez بسیار خلاق با قرنطینه رادیو و سپس Verzuz جنگ است. من فکر نمی کنم که آنها را به همان تاثیر مثل اینکه آنها در حال حاضر اگر آن را برای این دوره از زمان است. D-خوب به ما نشان داده که چه چیزی ممکن است و چگونه موسیقی می تواند مردم را با هم و مجازی ، Diddy کل COVID امداد Diddy danceathon. آن را فقط خوب برای دیدن مردم در یک محیط خودمانی تر و در آینده هم برای علت خوب است.

این Verzuz جنگ شده اند بخش مورد علاقه من از این کل تجربه. حتی antics با تدی رایلی و Babyface.

یی: Oh my God, تم ها که بیرون آمدن از آن رابطه آنها مانند nonstop. من فکر می کنم چیزهایی مانند که در حال رفتن به برخی از گل کمی که جوانه. وجود دارد این گل کمی که در حال جوانه زدن است.

چه هستند برخی از چیزهایی که شما فکر می کنم در حال رفتن به آخرین در صنعت موسیقی که اجتماعی فاصله است ؟ به خصوص صحبت در این صنعت به طور کلی از آنجا که من احساس می کنم مثل Verzuz بعدی تلویزیون نشان می دهد و من احساس می کنم مثل D-خوب است برای رفتن به یک مدرسه برای دی جی ها و رزرو شده برای 20 سال آینده. چه چیزهای دیگر که شما فکر می کنید در حال رفتن به آخرین برای همیشه بر اساس آنچه در جریان است در حال حاضر ؟

تبلیغات:

بسیاری از مردم خود را شروع کرده اند نشان می دهد, خود را, پادکست, وبلاگ خود را در یک زمان مثل این. من فکر می کنم آن دسته از افرادی که موفق به واقعا فقط خود را حفظ ارتباط با مصرف کننده, آنها در حال رفتن به ادامه فکر می کنم واقعا راه های زیادی برای انجام این کار است.

Erykah Badu آیا او مجازی کنسرت که به آتش کشیده شد.

من فکر می کنم که شگفت انگیز است. تمام کنسرت های ما شده ایم از دیدن در تلویزیون شرط می بندم تا به حال کنسرت خود را برای Coronavirus امداد دیروز. همه آن چیزهایی که من فکر می کنم مردم فقط یادگیری چگونه برای به دست آوردن خلاق است. من دیده ام Christopher Martin از BP سوابق در جامائیکا در حیاط خلوت خود انجام یک کنسرت و سپس مردم برای اهدای Coronavirus امداد. فقط قادر به آوردن همه این دنیاهای مختلف با هم آن است که یک چیز خوب است. در پایان روز ما هنوز هم دوست دارم به بیرون رفتن. اما شما می دانید آنچه که من متوجه شدم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر homebodies از نیست. برخی از مردم واقعا دوست دارم این کار را در همه زمان ها به هر حال.

آخرین چیزی که من می خواستم بپرسم شما در مورد خارج از موسیقی و صنعت است که هنگامی که ما برای اولین بار شروع به صحبت کردن با شما گفت که شما تا به حال برخی از اعضای خانواده در بیمارستان و خدا را شکر که آنها خانه به دلیل آن دیوانه وجود دارد. آیا شما شده است دیدن در نیویورک چه بوده است اتفاق می افتد در بقیه جهان که در آن جوامع آفریقایی آمریکایی باید فقط تحت تاثیر قرار شده است مانند دیوانه ؟ این ایده که ما نمی تواند یک فرصت باشد ضروری است هر روز, اما پس از آن زمانی که یک بحران اتفاق می افتد آن را بسیاری از مردم سیاه در خط مقدم. بسیاری از مردم که مانند ما مانند خارج وجود دارد ارائه بسته و مشغول به کار در بیمارستان و جمع آوری زباله و انجام همه این مشاغل که در واقع نگه داشتن کشور ما با هم. آیا شما شده است به دیدن که در نیویورک ؟

کاملا. در همه چیز وجود دارد که ما را برای اعطا. این واقعیت که کارگران بهداشت هنوز هم در حال آمدن به انتخاب کنید تا زباله سه بار در هفته در صبح زود این است که یک معامله بزرگ است. من نمی دانم که این چه نگاه می خواهم اگر وجود داشت فقط زباله انباشته شده است. ما همه در خانه در حال حاضر به طوری که همه ما با داشتن تعداد زیادی چیزهای که ما نیاز به دور انداختن. وقتی که من رفتن به سوپر مارکت من همیشه فوق العاده و گفت: “گوش کن با تشکر از شما بسیار برای این کار که شما انجام می دهند و برای آینده به کار می کنند.” که مهم است برای دیدن فرد کار ثبت نام فرد فوت قفسه فرد که مدیریت همه چیز. فقط برای دیدن کسانی که کارهای روزمره که ما متوجه من نمی تواند انجام دهد بدون این و باید سپاسگزار است. من واقعا امیدوارم که ما متوجه است که این افراد نیاز به پرداخت بیشتر و حتی در طول این همه گیر مردم است که انجام کار آنها قطعا باید خطر پرداخت و جبران شود چرا که مردم در حال مرگ هستند. آنها با قرار دادن زندگی خود را در خط برای املاک اساسا قرار دادن زندگی خود را در خط و رفتن به کار هر روز.

گذشته از همه است که اجازه دهید بفهمند که چه خبر است با جوامع ما از آنجا که ما بسیاری از زمینه مسائل مربوط به سلامت است که آن را مؤثر در جامعه ما خیلی بیشتر. حتی در مکان های که در آن ما حتی بزرگتر درصد از شهر ما در حال مرگ در یک نرخ بالاتر از مردم سفید. مسئله واقعی با آنچه در سیستم مراقبت های بهداشتی با ما تغذیه با همه چیز برای مطمئن شوید که ما در مسیر. که همیشه چیزی است که برای من مهم است به هر حال. فقط تا آنجا که داشتن نوار آب میوه و صحبت کردن در مورد ایمنی صحبت کردن در مورد شروع روز خود را خاموش سمت راست. گرفتن خود را از ویتامین های ضروری و توجه به رژیم غذایی خود را تمام کسانی که همه چیز. مطمئن شوید که شما ورزش آن چیزهایی که مهم هستند. من فکر می کنم ما به استرس آن و من فکر می کنم همه به بهداشت و درمان و در این نقطه به عنوان آنجا که آنها در مورد صحبت “آه آن را به هزینه بیش از حد.” هزینه آن راه بیشتر نیست که آن را به عنوان ما می توانیم از مردم محافظت می شود.

شما ها انجام شده است تحویل خود را از نوار آب میوه, آب میوه, برای زندگی ؟

مردم می توانند انتخاب کنید تا. ما فقط می توانیم اجازه می دهد تا پنج نفر در یک زمان. آن است که 1,100 متر مربع پس از آن یک فضای بزرگ. ما اجازه می دهد پنج مشتریان در یک زمان و آن را به یک جریان ثابت از ترافیک. من آنجا خواهم بود در روز یکشنبه, دادن ماسک صورت و چیزهای شبیه به آن. من سعی می کنم به انجام آنچه من می توانم چیزهای کوچک. آن را به خوبی و از مردم می خواهم برای دیدن شما. این باعث می شود آنها احساس خوبی به شما وجود دارد. من احساس مانند نوار آب بوده است برای جامعه و افراد در آینده و من می خواهم آنها را به ادامه آن عادت حتی در زمانی که این است که بیش از.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>