دوست پسر من می خواهد من را بشنوند ، یک مشکل: آنها همه در مورد من ،


A woman embraced by her boyfriend looks elsewhere, with wandering eyes flashing in a GIF.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس hidesy/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر پنج شنبه شب خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

به عنوان COVID-19 اجتماعی فاصله هنجار می شود دوست پسر من می خواهد ما را به صحبت بیشتر در مورد ما توهمات جنسی و حرکت به تلفن و متن sex zone که من فکر می کنم ایده خوبی است. این چیزی است که من جلق زدن من معمولا فکر کردن در مورد او—من فکر کردن در مورد من ، رئیس من هم واقعا داغ در راه است که بسیار متفاوت از نوع معمول و بسیار مناسب و معقول و دوست داشتنی و من فکر نمی کنم که تا به حال یک حرکت خزنده در من IRL. اما او و وجود قدرت پویا چیزی که و زمانی که من خیال پردازی جنسی یا سازمان دیده بان و یا خواندن جنس آن معمولا او من فکر کردن در مورد.

من تعجب کنید که چگونه به بهترین این توضیح به دوست پسر من. من فکر می کنم او می تواند به برخی از قدرت پویا, آزاد, اما, اولیه چیزی مانند “ماهیت فعلی ما (فوق العاده عادلانه محبت) رابطه باعث می شود شما نوع ناسازگار با توهمات و همچنین فراتر از یک حس انتزاعی وجود دارد کسی که بسیار خاص است که من به” نگرانی های من. من pansexual و گاهی به او بگویید که در مورد افرادی که من می بینم در گذشت, اما من احساس می کنم مثل این است که یک جانور از طبیعت متفاوت است. من حدس می زنم در واقع سوال من این است: چگونه می توانم در مورد صحبت من له با من شریک بدون اینکه آنها را احساس نا امنی ؟ من می دانم که گاهی اوقات صحبت کردن در مورد روابط باز و یا polyamory راه حل است اما برای شکست این است که واقعا یک گزینه و همچنین اجتماعی فاصله!

—که رئیس

Stoya: وجود دارد بسیاری از موضوعات به unpick اینجا.

سرشار: بله. Coronavirus است که مانند باران بر یک در حال حاضر ناکارآمد پیک نیک.

Stoya: شخص. به طور جدی. بنابراین بزرگ ترین چیزی که به انجام این است که به دوست پسر خود را که او را ناسازگار با توهمات خود را. که برای رفتن به واقعا سخت به شنیدن ، و احتمالا به خطر اندازد کل رابطه در طول زمان است که اکثر مردم در حال حاضر در حال اجرا twitchier از حد معمول.

غنی: راست. بعید است که می تواند انجام شود بدون توهین به او. شاید در پلی وضعیت که در آن هر کس است که بسیار در هیئت مدیره با هر شریک زندگی خود نیازهای آن ممکن است امکان مکالمه. اما در یک تک همسری نوع تنظیم آن را عملا غیر ممکن است و بدون ناراحت کننده پویا. سوال من این است: آیا او را به خود جلب دوست پسر خود را? او با بهره گیری از رابطه جنسی با او ؟

Stoya: او مطمئن شوید که او می خواهد در این رابطه در همه ؟

غنی: راست. منظورم این است که ممکن است در یک nonsexual رابطه خود را با شریک اصلی و به دنبال خارج, برای, رضایت, اما که آن خود بحث و من نمی دانم که در طول یک بیماری همه گیر است که بهترین زمان برای ایجاد چنین ترتیب.

Stoya: مطلقا نه. این یک شرایط منحصر به فرد. تنها تعداد انگشت شماری از مردم در حال حاضر زنده اند و زندگی می کردند از طریق جهانی همه گیر. اولویت باید نیاز به دوباره مرتب شده اند. و به عنوان نویسنده ما یادداشت های اجتماعی فاصله به اعتصاب یک رابطه فیزیکی.

غنی: من مدافع صداقت رادیکال و من فکر می کنم شما بیش از حد. اما من همچنین فکر می کنم وجود دارد ممکن است خوشحال متوسط: به اشتراک گذاری توهمات در مورد رئیس بدون فریم او را به عنوان تنها بازیکن در توهمات. شما می دانید که اگر پسر است و حتی رفتن به شنیدن در مورد آنها را که به عنوان نویسنده یادداشت یک سوال باز است.

Stoya: من فکر می کنم او باید شروع کند: “من دوست دارم برای به اشتراک گذاشتن با شما. آنها معمولا شامل قدرت پویایی است. من مطمئن هستم که اگر من همیشه می خواهم به بازی آنها, اما ممکن است سرگرم کننده برای بحث در مورد آنها.”

غنی: آره! این می تواند به خصوص مفید است که او دارای یک مفهوم کلی او علاقه مند است که او می تواند ضمیمه شکل قدرت به عنوان مخالف فقط به قرار دادن آن همه در خارج وجود دارد: “من فقط به من و این که او داغ است.” فریم این از نظر علاقه به قدرت و پویایی واقعا هوشمند پیشنهاد. راه من آن را ببینید وجود دارد بسیاری از راه برای مقابله با ما روابط موجود اجتماعی در انزوا. یکی این است که دارید و آیا هر چیزی که ناراحت تعادل در حالی که ما (امیدوارم) سوار بر این ، دیگر این است که برای منفجر کردن همه چیز— به عنوان تمدن ممکن است implode به هر حال!. من در تلاش برای خوش و نشان می دهد سابق اما دومی یک گزینه است.

Stoya: انگار وسط جاده من شده است با استفاده از: ادامه به بیان یکی مرزها و نیاز در اکثر gentlegentlest راه ممکن است.

غنی: که عاقلانه است.

Stoya: نویسنده های ما به نظر می رسد می خواهید قدرت ارز در زندگی خود در برخی از ظرفیت حتی اگر آن را محدود به فضای فانتزی.

غنی: من احساس خوب بودن برای هر کس است یک علت ارزش در حال حاضر.

Stoya: مهربانی چیز زیادی به تلاش برای. ما باید به یاد داشته باشید به آن را آسان در خودمان ، ما همه تاکید کرد که جهنم برای برخی از دلیل و یا دیگر. ما در حال رفتن به اشتباهات. ما قصد داریم به کمتر از نوع. ما قصد داریم برای فراموش کردن به متفکر. اگر او برخی از روح جستجو و در می یابد که او نیاز به قدرت تبادل نظر جنسی انجام, او باید به بیان است که به دوست پسر خود.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من به تازگی شروع آشنایی دوباره و اخیرا در مواجهه با یک وضعیت که سمت چپ من خاراندن سر من. من ملاقات دو مرد که می خواهم به تاریخ من و آنها هر دو عالی هستند! اما آنها هر دو صدای کاملا … گی. مانند out-of-the-گنجه بی رنگ-سخنرانی گی. این نوع از یک قاتل میل جنسی, برای من, و آن را باعث می شود مغز من چرخش. من افتخار من, پاسخ, اما آن را ضد همجنس? من حدس می زنم من می خواهم کسی به من بگویید که این امکان وجود دارد که من nincompoop اینجا و که راست می “صدا گی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>