من کاتولیک اچ نگه می دارد و با من صحبت کردن در مورد تمایلات جنسی و … فکر می کنم او چیزی به من بگویید


A man before a cross.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس لین اسمیت/Unsplash.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

هر هفته خدمه در پاسخ به یک سوال جایزه در چت فرم.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک دوست نزدیک که من یک بار صمیمی با کسی که می پرسد از من سوال در مورد تمایلات جنسی به طور خاص اش و بی erasure در جامعه تجاوز. او در اواخر 30s و مطرح شد در یک ضد همجنس کاتولیک محیط زیست است. من یک زن هستم همچنین در اواخر 30s هستم اما آشکارا بی و عجیب و غریب. من فکر می کنم دوست من به دنبال من برای پذیرش نهفته اش اما من نمی دانم که چگونه به ارائه که پشتیبانی اگر او نمی تواند آن را بپذیرد ، من در یک موقعیت اعتماد با او. من می خواهم به او کمک کند اما او بیش از حد خجالتی به درخواست آشکار و به شدت درونگرا بنابراین من فکر نمی کنم من می تواند یک شخص ثالث, دوجنسی, مرد به دوستی ما برای نشان دادن امکان زندگی او می تواند را انتخاب کنید. او اغلب تبدیل مکالمات ما به سوی زندگی من و, مذاکرات در مورد افرادی که جذاب در تلویزیون از همه جنس. من یک درک عمیق از او به عنوان یک انسان و دیدن او رفتن را از طریق یک حساب شخصی. چگونه می توانم به بهترین وجه حمایتی و بدون هر نوع مقابله و تفرج? من واقعا ارزش این دوستی و مراقبت از او را. من می خواهم به او کمک کند باز کردن درب گنجه و او به نظر می رسد به درخواست من به وجود برای این, اما من نمی دانم که دقیقا چه باید بکنید. من قصد دارم به دوستان خود و حمایت از او بدون توجه به آنچه, اما من درک نمی کنم آنچه که من باید انجام دهید مورد تشویق و یا بزرگتر هر نوع کمک.

—مایل لولا

غنی: ما نویسنده می پرسد: “چگونه می توانم به بهترین وجه حمایتی و بدون هر نوع مقابله و تفرج?” من فکر می کنم که او است که در واقع حمایت بودن و بدون هر نوع مقابله و تفرج. و آن را تقریبا احساس می کند مانند … او می خواهد اجازه دسترسی به کمی بیشتر در مقابله و یا کمک به او را حداقل.

Stoya: بیشتر نیست همیشه بهتر است. من عمیقا همدردی با تمایل خود را به انجام بیشتر, اما من فکر نمی کنم که مفید در اینجا.

غنی: من کمی اشتباه در مورد سطح خود را از کمرویی. او می گوید آن را به طوری که او نمی تواند درخواست برای کمک به آشکار, اما او به طور مستمر درگیر این خط از بحث است. شاید … این است که راه خود را از درخواست? اگر ما فرض ما نویسنده شهود صحیح او را به رقص در اطراف این موضوع در چنین راهی که آن را نمی خواهد غیر طبیعی برای گفتگو به ایجاد راه خود را به خود را احساس و تجربه است. من با شما موافقم در مورد کنجکاو و به عنوان کسی که مصاحبه با مردم به طور مرتب کنجکاو می آید به عنوان طبیعت دوم به من, بنابراین من تصمیم گرفتم تعصب در اینجا. Buuuut من برای مثال تا به حال گفتگو با راست-شناسایی بچه ها در مورد رابطه جنسی که در طی آن من خود زندگی جنسی مورد بحث قرار گرفته است و پس از آن من از آنها بخواهید در مورد خود را در رابطه با جاذبه/تجربه است. فقط آشکار پرسیدن که ممکن است به نظر می رسد سرزده اما در بیشتر زمینه مکالمه آن را حس می کند. من احساس می کنم مثل یک راه وجود دارد به نوع باد در اطراف به آن بستگی دارد به او سوء ظن بودن درست است که او در واقع مشتاق به صحبت در مورد این مسائل اما فقط می توانم پیدا کردن کلمات. و این اما.

Stoya: چه خطر در اینجا اگر او نمی مشتاق به صحبت کنید ؟

غنی: که او نیاید او باعث می شود او را به عقب نشینی و/یا مضرات خود را در پیوند با تجاوز.

Stoya: من تعجب اگر وجود دارد یک کتاب او می تواند به او بدهد و یا شاید ارائه به عنوان خوانده شده آن را با او. من دوجنسی ادبیات دانش ضعیف است. اما من به این امید وجود دارد برخی از خاطرات است که می تواند در خدمت به عنوان مثال.

غنی: جیمز بالدوین جیووانی اتاق قطعا به عنصر اش هر چند به چه میزان راوی ذاتی است یا صرفا کاربردی است که برای تفسیر. همچنین این کتاب ارائه نه مملو عکس از queerness. هنوز هم آن را خیلی خوب است که من فکر می کنم هر کس باید آن را بخوانید و از جمله احتمالا دو جنسی مردان است.

من فکر می کنم که وجود دارد برای او و اجازه دادن به او را مجموعه ای از تن احساس امن ترین راه برای رسیدگی به این. با توجه به این اجراء از مکالمات خود را, آن را مسخره اشاره به این موضوع به تجارب خود/خواسته. او می تواند بیشتر نشان می دهد حمایت از او با بحث در مورد دگرباشان جنسی مردان او می داند. همچنینزمانی که میله های عجیب و غریب/باشگاه باز دوباره او باید او را به یکی. به او اجازه دهید شیب پا خود را در صحنه است.

Stoya: آره فقط آنجا بود که خود را دوست و گوش دادن به آنچه که او احساس می کند راحت به اشتراک گذاری.

غنی: از آنچه او می نویسد: او در حال انجام یک کار بزرگ است! آن را در مورد نگه داشتن آن را و اگر او می خواهد به فشار مکالمه رو به جلو انجام این کار سنجیده.

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن در 50s. پس شوهر من سمت چپ من شروع کردم به سکس برای اولین بار—اغلب با کمک برخی از مواد مخدر. بعد از من خانواده ابراز نگرانی در من متوقف به مواد مخدر. اما من با دوست پسر جدید من از دست رفته ام را پیدا کردم خوشحال دارونما: زمانی که من پسر پس از اتمام در دهان من را با احتیاط تف آن را به یک شیشه و بعد با استفاده از یک نم و ادویه چرخ آن را به پودر. من پس از خروپف قبل از آن ما در آینده روبرو می شوند. من متوجه این غیر معمول است اما من خوشحال دارونما. آیا خطرناک است ؟ و آن را خوب است برای انجام این کار بدون من دوست پسر, دوست, دانستن?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>