پدر من فقط Texted Me: “از دست دادن شماره من.” من باید او را در آن ؟

قسمت یادداشت ها

وقتی سیدنی پدر او texted “آیا من یک نعمت و از دست دادن شماره من” او خرد شده بود. در 27 سیدنی همواره رابطه سنگی با پدر او, اما او می خواهم برگزار شد امیدوارم که او می خواهم هنوز هم بخشی از زندگی خود را. در حال حاضر او شروع به فکر می کنم آن ممکن است باعث از دست داده. در این قسمت از چگونه!, ما را در جاشوا کلمن یک روانشناس و نویسنده کتاب آینده قوانین بیگانگیکه تا به حال خود را yearslong بن بست با دختر خود. قبل از سیدنی ارقام اگر او باید آشتی با پدر جاش می گوید او برای جلوگیری از درون او چگونه رفتار او. این پدر و مادر را به مادر و اگر آنها نمی تواند انجام دهد که شما نباید خود را ضرب و شتم بیش از خود را شکست. در پایان بهترین چیزی که ممکن است فقط حرکت می کند و بدون آنها.

آیا شما نیاز به ما برای پیدا کردن پاسخ به یک سوال دشوار? ما ارسال یک توجه داشته باشید در [email protected] یا ما را ترک پست صوتی در 646-495-4001 و ما ممکن است شما را در نشان می دهد.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>