دختر من روش او روابط بیش از حد به طور جدی


Mother hugging daughter.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس منبع تصویر/گتی ایماژ.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 38 سال است که یک فرد در داخل و خارج. او یک هنرمند با استعداد یک فارغ التحصیل با یک هنر درجه یک کار سرگرم کننده با محبت سخاوتمندانه و دادن دختر. مشکل او این است که لجبازی من حدس می زنم با دوز لیبرال “انتخاب مرد اشتباه است.” او تنها دو روابط بلند مدت شده اند با دو غیرممکن نامناسب dudes; اما در هر صورت او حاضر به تسلیم تا پایان تلخ 10 و شش سال بود. در حال حاضر او در حال عزاداری پایان یکی از آخرین … به شدت در تلاش برای برگرداند چیز حتی پس از حرکت از یک سال و نیم پیش. او بسیار تنها و دچار حملات افسردگی که در آن او نوشیدنی های بیش از حد و اخراج از شغل اما باز نمی شود و خودش را به آشنایی و یا ملاقات با افراد جدید است.

زمانی که من در 30s من قبل از من در نهایت ازدواج و حل و فصل برای من به طور مداوم ملاقات افراد جدید برای تبدیل کرده و با ماجراهای. اگر یک رابطه به پایان رسید و از آن آسان بود به اندازه کافی برای حمله به یکی دیگر. بنابراین بسیاری از ماهی ها در دریا … اما دختر من نمی دیدن چیزهایی که در راه است. چگونه می تواند به من کمک کند من دختر به کشت بیشتر از یک devil-may-care نگرش در مورد مردان ؟

—Why So Serious?

عزیز Why So Serious?

شما دختر خود و دختر خود را به شما نمی باشد. او دارای یک رویکرد متفاوت به آشنایی و روابط از شما بود و این خوب است. من مطمئن هستم که شما باید سعی کنید برای کشت بیشتر بیهوده و بیمعنی هوا نسبت به مردان در دختر خود را. او 38. او می تواند تصمیم گیری را برای خودش.

من فکر می کنم او ممکن است نیاز به یک درمانگر بیشتر از یک معشوق جدید. حملات افسردگی که در آن یک نوشیدنی بیش از حد و از دست می دهد اشتغال صدا مربوط. به عنوان پدر و مادر شما باید کاملا از او بخواهید به در نظر گرفتن دیدن یک حرفه ای. دوستان آشکارا خود را از دست رفته چگونه دختر خود را. آیا او باید دید دوستان ؟ اگر نه, شما همچنین باید او را تشویق به ایجاد برخی از. قوی دوستی های هستند بخش مهمی از تعامل اجتماعی و کسانی که همراه با درمان ممکن است کمک به مجموعه ای او را بهتر و عاشقانه انتخاب رفتن به جلو.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من احساس می کنم این نیاز به شوهرم تسلط بر من بود. ما هر دو نسبتا جوان ما در اوایل 20s. ما ازدواج کردم چند سال به عقب و همه چیز عالی بوده به جز ما ، او را مانند بهترین دوست من ما همراه بسیار خوبی است و او را بسیار شیرین و دوست داشتنی اما من می خواهم چیزی بیشتر شدید. من آخرین رابطه با قوی و آرام نوع غالب که می دانستم که دقیقا چگونه آن را به من ارسال کنید.

شوهرم از سوی دیگر بسیار وانیل. و در سال گذشته ما تا به حال رابطه جنسی در مجموع 12 بار در سال اول ازدواج است. من تا به حال چندین گفتگو با او در مورد چگونه فیلم برای من بسیار مهم است و من می خواهم احساس کنم می خواستم. من به او گفتم چگونه من می خواهم به تحت سلطه دوباره و احساس می کنم مثل من واقعا نیاز به این. جواب او این است که همیشه چه من او را به احساس می کنم مثل او به اندازه کافی خوب نیست که همه من می خواهم است و این باعث می شود او احساس می کنم مثل من در او. بدیهی است که باعث می شود من احساس گناه حتی برای آوردن آنچه می خواهم و آنچه که من نیاز دارند. من حتی به ارمغان آورد تا اگر ما می تواند باز ازدواج ما بود و بلافاصله خاموش شد. من فقط می خواهم به احساس کنترل قرار داده و در جای من گاهی اوقات. این است که خیلی بد است ؟ دوستان من بگویید من فقط او را ترک می شود و تنها برای مدتی به طوری که من می توانم پیدا کردن کسی که ارضا اما من دوست دارم شوهر من بسیار است و نمی تواند ایستاده فکر از دست دادن او را.

—به من بگویید چه باید بکنید

عزیز من بگویید چه باید بکنید,

شما باید گزینه های چند: اقامت و ناراضی ترک و شانس خود را برای پیدا کردن شخص مناسب که خود را مطابق با تمایلات جنسی و یا نیروی موضوع او را بیشتر جنسی و یا خانواده باز.

من نه تنها مشاوره مقاله نویس که خواسته های مردم را مرتب کردن بر اساس خود سازگاری جنسی قبل از ازدواج دقیقا به این دلیل است. شما هنوز هم جوان و شما لازم نیست ذکر کودکان, بنابراین در حال حاضر به عنوان خوب به عنوان هر یک به ترک اگر این است که آنچه شما در حال رفتن به انجام.

ایجاد یک لیست از همه شوهر خود را کیفیت خوب. در حال حاضر یک لیست از تمام اعمال جنسی مورد نظر شما است که او علاقه مند نیست و در دادن به شما. وزن آنها است. تصور کنید به یک لیست برای همیشه لطفا برای. تصور کنید به این لیست دیگر برای همیشه لطفا برای. تصمیم می گیرید که آیا شما می خواهید ترک یا ماندن بسته به هر یک ممکن است پاسخ از “وجود دارد دقیق کلمات شما می خواهید به شنیدن من رفتار شما با ؟” طریق “کاملا هرگز من نمی خواهد صحبت می کنند دوباره آن را.” و پس از آن مکالمه برای آخرین بار. شروع شده توسط اجازه دادن به او را می دانم که وضعیت وخیم است برای شما. صادقانه با او. به او بگویید که شما او را دوست دارم و نمی تواند ایستاده فکر از دست دادن او اما شما باید با این تمایلات جنسی است که در حال رفتن عمیقا برآورده نشده. از او بخواهید با شما کار بر روی راه حل هایی که ممکن است کاربردی برای هر دو شما. او فضا را به آمده تا با کمک. اما اگر او نمی کند تلفن نهایی در مورد ماندن یا رفتن است تا به شما.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من راست و تا به حال با انواع مردان اما تنها تا کنون با موفقیت انجام می شود سگ کوچولو سبک یک بار. هر زمان دیگر آنها تضعیف کردن به طور مداوم و یا زاویه کار نکرده. همه در همه ، وجود دارد چیزی اشتباه است با من ؟ اگر نه هر گونه راهنمایی به چیزهای نرم و صاف?

—سگ بد

عزیز بد سگ

همه بدن متفاوت است. شما ممکن است به شکل داخلی در راه است که با این نسخهها کار به خوبی با سبک.

آن را هنوز هم ارزش تلاش چند چیز—آیا شما سعی بودن هنوز و اجازه دادن به شریک زندگی خود را انجام تمام ، آیا شما سعی داشتن شریک زندگی خود را هنوز هم می شود در حالی که شما انجام تمام ، شما می توانید بسیار به آرامی برای چند میله برای گرفتن ایده از آنچه در محدوده خود را از حرکت است و آن را برای تلفن های موبایل مانند شما ممکن است نیاز به کاهش است که محدوده. شما ممکن است نیاز به کم کردن سرعت سرعت خود را به طور کامل.

آیا شما به یاد داشته باشید چه کار می کرد که در مورد یکی از موفق ؟ اگر وجود دارد برخی از اطلاعات مفید است. در غیر این صورت آزمایش و تمرین.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من مستقیم زن که از دیدن یک مرد معمولی برای چند ماه (ما قبل از ملاقات قرنطینه). ما هر دو در 20s و باید یک اتصال خوب شخصا و فکری. در این نقطه ما تا به حال رابطه جنسی در حدود پنج یا شش بار از آن خوب بوده است اگر نه ذهن دمیدن. اما آن را در واقع همان هر زمان از نظر نوع عشقبازی ما موقعیت های که در آن ما همه چیز را ، پیش بینی نوع خسته کننده من.

من می دانم که پاسخ واضح در اینجا این است که برای برقراری ارتباط است اما آنچه که بهترین راه برای انجام این کار ؟ است و حتی آن را لازم را برای بحث و یا من باید سعی کنید به مخلوط تا چیز در حال حاضر ؟ یک زمان وجود دارد وقتی که من آغاز کرده و موقعیت های مختلف بیش از حد معمول پس از شروع که او خوب بود اما همچنین به نظر می رسید کمی ژولیده (مانند “اوه, خوب, ما در حال انجام این کار ؟ اطمینان حاصل کنید.”). او تا به حال یک واکنش مشابه زمانی که من یک بار به ارمغان آورد یک گلوله ویبره در هنگام رابطه جنسی استفاده. کمی وجود دارد عدم شور و شوق در هر دو این موارد ساخته شده است که من احساس بی دست و پا.

او به نظر می رسد با راه همه چیز هستند و من نمی خواهم به نظر می رسد قضاوت یا ناراضی یا بیش از حد خواستار است. من احساس تناقض خجالتی و بی دست و پا تر با او از من با قبلی شرکای جنسی حتی اگر من می دانم که او بیشتر است و ما باید عمیق تر nonsexual اتصال (گاه به گاه بیشتر = آزادتر و یا شل تر گمان می کنم). من مطمئن هستم که من overthinking کل این چیزی که من دوست دارم به گوش افکار خود را!

آقا مخلوط آن را تا

Dear Sir Mix-It-Up,

شما احتمالا احساس خجالتی از آنجا که شما می دانید او را بیشتر و عمیق تر nonsexual اتصال. ریسک بالاتر است. وجود دارد یکی دیگر از سوال در این ستون نشان می دهد که چرا شما می خواهید به مرتب کردن بر اساس سازگاری جنسی شما هر چه زودتر به جای بعد. ریسک تنها رفتن به نگه داشتن در حال افزایش است.

من می خواهم را انتخاب کنید, آرام, زمان خصوصی و درخواست مستقیم از آنچه شریک زندگی خود را, فکر, وسیله ارتعاش و موقعیت تنوع شما آغاز شده است. آن را ندارد به پر. “چه می خواهم شما فکر می کنم که ویبره?” کفایت خواهد کرد. اگر او نمی داند که چگونه به بحث در مورد آن و یا ابراز ناراحتی با وسیله ارتعاش, که نشانه او ممکن است مانند یک بازی بزرگ است. اما شما نمی دانید تا زمانی که شما سعی می کنید به بحث در مورد آن.

دیگر استارت مکالمه شامل “که در آن شما یاد بگیرند که در مورد ؟” و “آیا شما تماشای پورنو زمانی که شما جلق زدن?” نیز وجود دارد “شما می دانید آنچه که من همیشه می خواستم به سعی کنید …” و “من واقعا به بوسیدن.” و یا مقعد و یا چرم یا هر چیزی که شما است.

چه احساس فقدان شور و شوق خود را در بخشی می تواند بوده ام تعجب و شرم و نگرانی و یا هر گونه دیگر از تعدادی از واکنش های. کلامی بحث خواهد شد به شما یک ایده بهتر از آنچه که در واقع اتفاق می افتد در پایان خود را و شما باید بهتر جزئیات در مورد اینکه آیا شما دو نفر در یک مسابقه جنسی.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من دو جنسی زن در اوایل 30s, و من در یک رابطه با یک زن شگفت انگیز برای نه ماه گذشته. ما هر دو در مورد مراقبت از یکدیگر عمیقا و آن را شاد و پایدار ترین رابطه من تا کنون بوده است. در اینجا چیزی است هر چند قبل از او من فقط می خواهم همیشه با خواب و مورخ مردان, در حالی که او مورخ تقریبا به طور انحصاری زنان است. من احساس می کنم به شدت بی تجربه نسبت به او که ناراحت کننده است برای من چون من استفاده می شود به اینکه بیشتر یک تجربه. این نوع احساس می کند مانند یک باکره بیش از همه دوباره. برای آنچه در آن ارزش این نگرانی همه از من—او هرگز به من احساس بد در مورد من اش و یا روابط گذشته من با مردان است. اما من نمی تواند به توقف نگران کننده است. به نظر من در رابطه ما فوق العاده است—اما اگر او فکر می کند چیزی است که وجود ندارد ؟ بیشتر من نگران که من ممکن است به عنوان خوب به عنوان او exes (چند تا از آنها “ستاره طلایی” لزبین). چگونه می توانم در رقابت با که ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی