دختر من متوقف صحبت کردن به من. در اینجا چگونه من او را به عقب.


A father and daughter with their backs turned to each other.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

هنگامی که ما منتشر شد ما آخرین قسمت شامل مشاوره از روانشناس و والدین بیگانگی متخصص جاشوا کلمن ما انتظار ندارد که بیش از 1.3 میلیون نفر خواهد گوش دادن و یا علاوه بر این که ده ها تن خواهد با ما تماس بگیرید به اشتراک گذاری تجارب خود را. با توجه به جاش امریکا است که رفتن را از طریق یکی دیگر از “اپیدمی خاموش”—شکسته روابط والد-فرزندی که بسیاری از آنها به اعتراف شرمنده. جاش می داند چقدر دردناک است جدا از فرزند خود را—برای چندین سال او نبود در این شرایط صحبت کردن با خود دختر بالغ. در این قسمت از چگونه!, جاش نشان می دهد آنچه که او آموخته است که از سال تحصیل خانواده های ناکارآمد. هنگامی که شما باید کار برای التیام یک رابطه, و هنگامی که آن را بهتر است فقط به راه رفتن به دور ؟ این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

چارلز Duhigg: Josh شما نوشته اید یکی از برجسته کتاب در بیگانگی والدین, وقتی که پدر و مادر صدمه دیده است. اما شما همچنین سهام شخصی در درک این اختلال از آنجا که پس از شما را از طریق رفت طلاق و ازدواج مجدد, خود, دختر, را متوقف صحبت کردن به شما برای سال. این است که درست است ؟

جاش کلمن: آره. شما می دانید زمانی که شما بفهماند و کودکان آن را غیر معمول نیست برای کودک از قبل از ازدواج به احساس آواره و یا کمتر مهم است. من نمی فکر می کنم من در خصوص کار خوب کمک به او را به احساس به عنوان باارزش و اولویت بندی شد و یک دوره از زمان در 20s خود را که در آن او منعکس است.

او قطع ارتباط برای چندین سال. در ابتدا من فقط سعی کردم به اثبات اشتباه فقط سعی کردم به او بگویم تمام راه هایی که من در آنجا برای او که البته رفتن نیست در هر نقطه. بیش از زمان یاد گرفتم که من واقعا نبود empathizing و یا با توجه به آنچه که او گفت. در نهایت من قادر به حفاری در گذشته خود من دفاع—که یک چیز سخت به انجام و نشستن با او احساسات و قبول آن است.

چه چیزی حق می گویند که وضعیت ؟

درست است که واقعا پیدا کردن هسته از حقیقت در کودک احساسات. می گویند چیزی شبیه “واضح بود که من تا به حال توجهی blindspots در آن زمان که من نمی بینم چقدر درد می شد و من نمی دانم چگونه شما ناراضی بودند.”

من با داشتن شام با دختر من و او بود صحبت کردن در مورد او احساس نادیده گرفته شده است. من رو که پذیرش آن و گریه با او در رستوران. به من گفت: “من متاسفم. حق با شماست. من متاسفم. من رها کردن توپ. آن مسئولیت وجود دارد برای شما. و من نیست.”

او نه صحبت کردن به من برای یک دوره از زمان قطعا من از خواب بیدار شدم. از آن ساخته شده من احساس می کنم خوب این جدی است. آن را مانند چیزی است که شما فقط می توانید مرتب کردن بر اساس از خود دفاع و یا توضیح. این است که بسیار جدی اعتراض در بخشی خود را, بنابراین شما بهتر حفاری عمیق تر به روح و روان اینجا و آمد تا با چیزی کمی بهتر از آنچه شما انجام می دهند.

آنچه در مورد زمانی که پدر و مادر و قطع ارتباط با کودک ؟ این یک وضعیت های مختلف مناسب است ؟ آنچه را که به شما توصیه یک دختر بود که بدرفتاری?

آنقدر در من عمل بر اساس اطراف پدر و مادر که می خواهید یک ارتباط نزدیک با فرزند و آنها واقعا مایل به رفتن را از طریق آتش به ارتباط خود با فرزند. آنها را بکشند به یک دختر [که مایل به جبران]. من می خواهم که به پدر بود واقعا عمیقا ریشه در این واقعیت است که این تقصیر شما نیست که شما شایستگی این را دوست داشتم که شما را سزاوار نیست به بدرفتاری شود قبل از اینکه واقعا رسیدن به پدر و مادر خود را.

هنگامی که شما در رسیدن به آن واقعا مهم است به سرب با آنچه که دوست دارید, ارزش, عشق و قدردانی را در مورد پدر و مادر, از آنجا که ما به عنوان پدر و مادر فقط همه راه رفتن زخمی و در حال رفتن به بسیار دفاعی در مورد هر نوع علامت است که ما شکست خورده فرزندان ما و یا اجازه دهید آنها را. من می دانم که این را از تجربه شخصی من. بنابراین من فکر می کنم اگر شما شروع به گفتگو کرد و گفت: “من واقعا از دست این راه است که ما نزدیک شد. و شما یک پدر در زیر راه.” هدف در این شرایط است که برای ایجاد defensiveness. به عنوان به زودی به عنوان شما ایجاد کرده اید defensiveness بازی است. شما همچنین ممکن است فقط بسته کیسه های خود را و رفتن.

آیا دختر خود را همیشه انجام دهید که با شما ؟

او انجام داد. او به تازگی گفت که او می دانست که او تا به حال مسائل خود زمانی که او در حال رشد است. و اگر وجود چالش هایی که او به ارمغان آورد به جدول که احتمالا ساخته شده آن را برای من سخت. او همچنین empathized با این دوره از زمان که در آن او در تماس با من. به عنوان یک مادر خودش در حال حاضر او می تواند ببینید که چگونه دلخراش است که می تواند.

رابطه ما واقعا خوب است و در حال حاضر من بسیار نزدیک به نوه من. بحث ما به راحتی. هنگامی که پدر و مادر می تواند انجام این کار در نهایت می تواند رابطه خود را قوی تر به دلیل آن را فراهم می کند یک پلت فرم برای بحث در مورد همه چیز. همه پدر و مادر می تواند آن را انجام دهد. نه همه فرزندان می تواند آن را انجام دهد. اما اگر هر دو می تواند پس از آن می تواند به ایجاد یک پلت فرم برای یک مقدار قوی تر ارتباط رخ می دهد به عنوان یک نتیجه.

من می دانم که شما اغلب بیماران خود را به نوشتن نامه ای اذعان همه راه آنها اجازه شخص دیگر پایین و گفت: چیزی شبیه به “من متاسفم برای گذشته است. من نمی توانم آن را تغییر دهید, اما من می خواهم به کار با شما را به فردا بهتر است.” اما اگر شما نمی توانید پاسخ به این نامه ؟ و یا فقط یک “خوب” ؟

بازگشت یک “خوب” خواهد بود در حساب برخی نسخه از پاسخ مثبت است. که در آن نقطه پس از آن من می گویند “خوب خوب خوب. چگونه در مورد ما برنامه یک بازدید؟” و یا “اجازه دهید فکر می کنم در مورد یک راه برای برقراری ارتباط متفاوت با یکدیگر به طوری که این چیزها را نگه نمی اتفاق می افتد.” من می خواهم تا من سطح درخواست و یا خواسته در آن نقطه اگر من یک “OK.”

اما اگر شما هیچ پاسخ من فکر نمی کنم که فرزندان موظف به تلاش برای نگه داشتن. اگر پدر و مادر خود را نمی تواند پاسخ با احترام و عشق به قلبی, پیام, سپس آن را نمی خوب برای شما را به تلاش برای نگه داشتن. آن را سالم به نگه داشتن در تلاش برای به دست آوردن آب از آن چاه خشک—آن را نه تنها خشک این نوع سمی خود را به خوبی بودن اگر یک نتیجه از آن است که شما در نهایت احساس هیچ کس دوستش نداره و unlovable و سرزنش خود را.

هنگامی که شما فکر می کنید بهتر است برای هر کسی که در حال مبارزه با یک رابطه پدر و مادر کودک فقط به گفتن مثل آن را نمی خواهید به کار می کند ؟ من انجام داده ام همه چیز را من باید تو است آن را خوب برای من به راه رفتن به دور ؟

این احتمالا یکی از سخت ترین سوالاتی است که هر دو طرف مواجه شده است. در کل توصیه من این است که مردم سعی می کنید برای چند سال اگر آنها آن را در آنها اگر آن را ساخت آنها را بیشتر احساس افسردگی یا اضطراب است. من فکر نمی کنم مردم نیز باید به این تصمیم برای همیشه لطفا برای. شاید داشتن یک رابطه خواهد بود ممکن است در برخی از نقطه. من نمی دانم. اما شما لازم نیست که به خاطر تلاش برای داشتن یک رابطه با کسی که ساختن آن غیر ممکن است.

برای شنیدن جاش کمک به یک شنونده تصمیم بگیرد که آیا او باید به راه رفتن به دور از سمی رابطه با پدر او گوش دادن به قسمت با کلیک کردن بر روی بازیکن زیر و یا اشتراک به چگونه! با چارلز Duhigg هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی