من همیشه خریداران مقرون به صرفه. زمانی که من به نیویورک نقل مکان کرد در سال 2000 من کشف H&M. در آن زمان مد سریع معنی نیست که تظاهر به نیروی کار و آب و هوا آسیب — این بدان معنی است که من می توانم پیدا کردن یک نام تجاری جدید معقول لباس برای $14.99 و هنوز هم به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه برای مواد غذایی. من فکر کردم من میل شدید برای ارزان لباس موقت بود که مدتی در 30s پس از یک دهه کار در شرکت های بزرگ جهان تبدیل خواهد تلنگر و ناگهان لباس من دیدم در مجلات مد را در دسترس برای من مثل یک نخستزادگی. از آن زمان اتفاق افتاده است.

من یک تکه بزرگ از شخصی چیزهای بی اهمیت است که اجازه داده است من به رویای بزرگ خرده فروشی رویاهای یکی که من بیرون در احزاب برای تحت تاثیر قرار دادن نوع خاصی از نیویورکر. من بزرگ و عمو و مادر بزرگ من دایی بود بارنی Pressman پایین تر سمت شرق haberdasher که تاسیس افسانه ای نیویورک فروشگاه Barneys. من great-great-عموی خود را باز کرد eponymous مردانه فروشگاه لباس در سال 1923 در 7 خیابان و خیابان 17 در چلسی و بیش از چند دهه آینده قرن 20 آن را تکامل را به یک مد در سراسر جهان مقصد.

Barneys شد یک نوع خاص از ژنده پوش به ثروت موفقیت داستان است که من تماس بگیرید یهودی رویای آمریکایی است. شما شروع به فروش schmattas (یدی برای ژنده پوش) و تا پایان قلمه از نخبگان کسب و کار خانوادگی است که بیش از سه نسل تبدیل به یک نهاد فرهنگی است که حتی زنبورهای تحسین enviously. که این شرکت در حال حاضر ورشکسته و منحل توسط تاری از شرکت ها و صندوق های تامینی و شرکت های مالی تنها باعث افزایش قبل از Barneys’ سقوط همه بیشتر قابل توجه است.

حتی به عنوان من تماشا شرکت دست و پا کردن از دور Barneys همیشه ایستاده بود برای این نوع از زرق و برق من آرزو اما هرگز نمی تواند رسیدن به. در آن اوج قرار Barneys شد به گفته نیویورک تایمز مد منتقد ونسا فریدمن, “unabashedly نخبگان با افتخار انحصاری — شما آن را کردم یا شما نمی, و اگر شما نمی بود که مشکل خود را با ایشان نیست و آغشته با استکبار است که در یک نقطه خاص شروع به ساییدگی.” که خرید در Barneys? از همه مهم fashionistas از جمله آنهایی که در تلویزیون: خانمها از سکس و شهرخانمها از شایعات بی اساس دختربازیگران Mad Men.

این که چگونه من می خواستم به! که بستگان معدن می تواند چنین مطلق snobs یک پیروزی من تنها می تواند از تقلید. مانند یک یهودی Pygmalion, Barneys تا به حال خود را از دست داده Yiddishisms و رشد به ظریف فرهنگی نیروی. به همین دلیل است که مشاهده Barneys ناپدید می شوند از چشم های عمومی احساس می کند مانند یک دست دادن حتی اگر من هرگز نمی تواند حتی یک بار توانیم به فروشگاه وجود خودم.

زنان از جنسیت و شهر به طور مداوم ظاهر در داخل و خارج از Barneys.
NY Daily News via Getty Images

در اوایل زندگی حرفه ای من عالی-بزرگ-عمو شناخته شده بود به عنوان “Cut-Rate, لباس پادشاه” است که در عین حال یکی دیگر از راه من می دانم که پرداخت کامل قیمت خرده فروشی نیست در DNA است. Barneys در ابتدا ساخته شده ثروت خود را از طریق فروش نام تجاری لباس مردان به شدت با تخفیف قیمت و تمرکز تبلیغاتی نوآورانه مانند “تماس همه مردان به Barneys” نقطه در سبک دیک تریسی رادیو نشان می دهد. افسانه است آن که بارنی pawned همسر خود را حلقه عروسی به منظور باز کردن فروشگاه در چلسی. فروشگاه شعار در آن زمان بود خالص ادای احترام به خود پایین سمت شرق ریشه: “هیچ سفری بدون ناخواسته بدون تقلید.”

جد ساموئل Pressman شد بارنی برادر. وقتی که بارنی افتتاح فروشگاه در خیابان 17 و ساموئل در آنجا مشغول به کار بیش از حد. ساموئل عبری نام Tomkin Schmuel به طوری که در این فروشگاه همه او را به نام تامی. من مادر بزرگ شدم رفتن از خانه اش در شهرستان نیوجرسی به چلسی به تماس پدر بزرگ او هر زمان که یک مرد در خانواده نیاز به یک دست کت و شلوار. او به یاد می آورد که به عنوان یک کودک در فروشگاه به نظر می رسید بسیار کمتر تهدید آمیز از بالای شهر فروشگاه های بزرگ مانند Saks.

“وقتی که من راه می رفت که فروشگاه” او به من گفت: “من تا به حال یک حس غرور و افتخار است که خانواده شروع یک کسب و کار در نیویورک با من-عمو نام در حروف درشت در بالای درب. من درمان مانند یک شاهزاده خانم کوچک توسط بستگان من که در آنجا مشغول به کار و همکاران خود را.”

در دهه 1960 بارنی پسر فرد آغاز شده به فروشگاه در یک کاملا جدید قطعا مجلل تر جهت. فرد با اعتبار آوردن جورجیو آرمانی خیاطی به آمریکایی ها در 1970s. او همچنین از آغاز افتتاح یک فروشگاه در Barneys که پسرش ژن با اعتبار ساختمان را به یک nexus لوکس و منحصر به فرد مد. فروشگاه که در آن من تا به حال با سه طرفه آینه در تغییرات منطقه به سرعت در حال تغییر بود.

در آن زمان من شروع به بازدید از فروشگاه در 1980s Barneys نبود فقط اسراف در وال استریت “حرص خوب است” نوع راه آن نیز سرد. در سال 1986 در همان سال تمام خانواده من ساخته شده این سفر به منهتن برای پیدا کردن حکم کتاب مقدس نوار مناسب برای من برادر بزرگتر سیمون Doonan استخدام شد به عنوان پنجره و کمد در Barneys آغاز کار خود را از ساخت غیر عادی بیش از حد بالا creations ساخته شده است که عبور و مرور را متوقف و gawk.

سال 1986 بود و همچنین زمانی که تازه بدوران رسیده مدل های نائومی کمبل, Christy Turlington و Linda Evangelista برجسته شد در Barneys تبلیغات و نوامبر فروشگاه میزبانی تزئین جین حراج که در آن Barneys تا به حال هنرمندان تغییر لوی کاپشن و فروش آنها به نفع ایدز تحقیق. مدل شامل مدونا و ایمان پوشیدن جین بود که تاب توسط پالوما پیکاسو, Keith Haring, Jean-Michel Basquiat و اندی وارهول (وارهول نیز مدل برای چاپ تبلیغات برای فروشگاه در سال 1982). اگر فروشگاه های خرده فروشی تا به حال IQs سپس Barneys شد گواهی نابغه است.

من هیچ خاطره ای از جمله فراوانی در فروشگاه در 1980s اگر چه 7 ساله من است که هنوز هم دیوانه که او از دست رفته مدونا. Barneys ممکن است تبدیل به یک قسمت از لباس که عمل به عنوان هنر, اما در بیشتر قسمت آن را به حال چیزی برای نگه داشتن علاقه به یک دختر کوچک از حومه نیوجرسی. ما هنوز هم در درجه اول استفاده می شود Barneys به عنوان یک محل برای خرید کت و شلوار مردانه. در آن زمان ما تا به حال 15-درصد-خانواده تخفیف. کردم که ما فقط در مورد هیچ جا را خوب بود که خانواده تخفیف منقضی شده چرا که 15 درصد از به طور فزاینده غیرقابل تحمل لباس است که هنوز هم غیرقابل تحمل شده است.

من می خواهم به شما بگویم در مورد چگونه من به یاد داشته باشید Barneys در آن اوایل روز های شکوه تمام آوانگارد جذابیت و دمدمی بیش از حد, اما من قوی ترین حافظه از رفتن با خانواده من به عنوان یک کودک تا به حال هیچ چیزی برای انجام با فروشگاه: از آن پنیر کبابی, من می خواهم در کسی که شام میخورد درب بعدی است که نام را از دست داده است. بعد من را بخوانید در مورد قدرت ناهار که عکس های بزرگ تا به حال at freddy’s رستوران به نام بعد از بارنی و من مطمئن هستم که salade Nicoise بزرگ است اما هیچ چیز بهتر از این بود که کسی که شام میخورد پنیر کبابی.

فروشگاه همچنان به رشد فرهنگی مهر در 1990s. بارنی نوه من بسیار دور عموزاده من تحسین اما هرگز ملاقات کرده بودند و در حال اجرا فروشگاه در زمان و اضافه کردن خود را لمس شخصی. در نوامبر سال 2019 مقاله در رواج Steff Yotka می نویسد: “بیش از یک محل برای کشف Rick Owens کت چرم و Proenza Schouler, bustiers Barneys عمل به عنوان یک بافت همبند در نیویورک خلاق ، آن بود که در آن در می دانم مردم رفت به فروشگاه … بیشتر مجلل, غریب و بین المللی است.” فروشگاه های انجام شده محصولات منحصر به فرد است که مشتریان از سراسر جهان برای خرید با معاملات منحصر به فرد با طراحان از Christian Louboutin و Azzedine Alaïa به Proenza Schouler, یک نام تجاری من تنها تا shopped زمانی که از آن ساخته شده یک خط ویژه برای هدف.

ما تا به حال عمدتا متوقف رفتن به فروشگاه با 1990s زمانی که Barneys شروع به گسترش در سراسر کشور و در سطح بین المللی. در سال 1993 ژن و باب Pressman (بارنی نوه) صرف حدود 185 میلیون در یک فروشگاه گل سرسبد در خیابان مدیسون و 61 و فقط چند سال بعد فروشگاه در چلسی بسته شده است. در ضمن گسترش عظیم (فروشگاه جدید باز همه جا از هوستون به توکیو) وزن در امور مالی شرکت خصوصی برگزار شد و خانواده از دست داده کنترل Barneys پس از آن برای اولین بار تشکیل پرونده ورشکستگی در سال 1996. آنها به فروش می رسد باقی مانده خود را علاقه این شرکت در سال 2004 حتی به بالای شهر محل همچنان به رشد.

در سال 2007 من نقل مکان کرد به 500 فوت مربع آپارتمان استودیو در چلسی نه خیلی دور از Barneys فروشگاه. فضا تا به حال تبدیل شدن به یک Loehmann های لوکس فروشگاه تخفیف است که مناسب نیازهای من کاملا. من می خواهم به صرف ساعت در روشنایی بد چیدن از طریق قفسه برای $40 لباس همان راه من تصور دیگر ظریف تر زنان را زیر و رو کردن از طریق جعبه های مقوایی در Barneys’ معروف فروش انبار برای پیدا کردن $800 طراح ژاکت با تخفیف به قیمت 500 دلار. من می خواهم سعی کنید در یافته های من در این کهنه Loehmann جمعی اتاق پانسمان که در آن زنان از همه اشکال و اندازه و پس زمینه رقابت برای آینه فضا و من لذت در گرفتن Loehmann را دریافت که به من نشان می دهد دقیقا چقدر پول من ذخیره می خواهم از قیمت خرده فروشی. زمان Barneys بازگشت به آن پیر چلسی فضا برای اجرا در سال 2016 شروع, من بیش از حد شلوغ بود ماتم از دست دادن Loehmann را به هیجان زده در مورد بازگشت به خانه.

به عنوان سال رفت Barneys از دست برخی از جذابیت آن است. مالکیت آن تغییر کرده بود چند بار از شرکت های خرده فروشی برای صندوق های تامینی که سیراب هویت خود را. به گفته نیویورک تایمز 2010 نوسازی ساخته شده Barneys نگاه کنید بیشتر شبیه به رقبای خود “به عنوان مخازن ماهی و موزاییک بودند جابجا کردن generic سنگ مرمر.” ناخالص! در ماه اوت 2019, Barneys برای ورشکستگی زمینه برای بار دوم و فروخته شد برای قطعات. مالی شرکت B. رایلی مالی برگزار شد انحلال فروش در Barneys در پایان آن سال و چه باقی می ماند از فروشگاه رنگارنگ مجموعه باقی مانده و همه چیز را باید نشانه. اخیرا در ژانویه 16, نیویورک تایمز گزارش داد که از ماه نوامبر “کارکنان در Barneys گل سرسبد در خیابان مدیسون شده اند در برزخ فاقد اطلاعات اولیه در مورد فروشگاه بسته شدن تاریخ قطع پرداخت و منافع خود را.” رفاه salesforce استفاده می شود که به احترام آن شخصی و خود نمایی در حال حاضر به ظاهر یک چاره اندیشی موقت است.

من در 40s و مستقل و جادویی خرید سوئیچ هرگز حرف برای من. من خرید در محموله; من حتی نمی خواهد نگاه یک قطعه از جمهوری موز, لباس, مگر اینکه آن را حداقل 40 درصد. در حال حاضر در روند انحلال این Barneys نام تجاری مجوز شده است به ساکس و بنابراین من در زمان یک نگاه سریع در Barneys در Saks سایت برای دیدن چگونه خانواده میراث خواهد ادامه در: Balenciaga, پدر و کفش برای $995 یک پرادا کیسه ورزشگاه برای $1,520 و Saint Laurent تیم اول دانشگاه یا دانشکده ژاکت برای $2,550. افسوس که من یهودی رویای آمریکایی است که بیشتر متوسط: برای زندگی در یک شهر که در آن کارگران پرداخت می شود که در آن mom-and-pop فروشگاه چوب در اطراف که در آن شما می توانید مانند یک میلیون دلار حتی اگر کمد لباس خود را می آید از Nordstrom Rack.

ثبت نام برای کالا’ خبرنامه و ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی