خانواده من صاحب یک فروشگاه مواد غذایی است. زنجیره تامین است یک مشکل واقعی است.


Near empty shelves for canned goods are seen in a supermarket in Washington, DC on March 20, 2020 with a photo illustrated coronavirus mask over the image of the shelves.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های iStock/Thinkstock و مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. به صورت تخته سنگ را coronavirus پوشش, کلیک کنید اینجا.

این که-گفت-به مقاله از Tori Draeger مدیر بازاریابی برای Draeger بازار یک منطقه خلیج فروشگاه زنجیره ای متعلق به خانواده اش, ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح از گفتگو با جوئل اندرسون.

من شروع به کار برای کسب و کار خانواده در مدرسه بالا است. من رفت به دانشکده آمد به کار در طول تابستان و در نهایت بازگشت به کار تمام وقت. من نسل چهارم. پدرم تونی یکی از اصلی Draegers عامل کسب و کار در حال حاضر همراه با عموهای من ریچارد جان و پیتر و من عمه مری کلر. آنها تمام شده است در کسب و کار 30 سال یا بیشتر عملا از آنها از دانشگاه است. پدرم یک شب مدیر در لوس آلتوس جایی که من آغاز شده به عنوان یک جستجوگر; من عمو جان بود یک قصاب. عمو ریچارد—او را در یک عملیات و اجرا می شود دلی که عمو پیتر CFO. همه دارای یک نقش منحصر به فرد را به بازی. پسر عموی من فرانکی و من در حال نسل بعدی.

من شخصا تا به حال coronavirus در رادار من از اوایل ژانویه. من عاشق گوش دادن به رادیو جایی که من شنیده ام گزارش های رسیده از چین مدت زمان طولانی قبل از ما آمریکایی ها هم رسید. به عنوان یک خانواده ما آغاز نشست اواخر ماه فوریه وارد شدن یک نیروی کار با هم. ما گفت: “ما نیاز به این.” هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, فروشگاه های مواد غذایی باید فوق العاده سخت کوش—سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان اهمیت است بنابراین ما شروع به قرار دادن با هم انواع روش های.

ما Covid-19 نیروی کار مطابق هر روز صبح ساعت 6:30 صبح ما باید کل Draeger خانواده در این تماس همراه با چهار فروشگاه, مدیران, معاون, مدیران HR ما هرزه ما آن را سرپرست و مدیر تعمیر و نگهداری. امروز ما تیم تعمیر و نگهداری شد تا تمام شب نصب عطسه سپاه پاسداران است. آنها به معنای واقعی کلمه خواب نیست قبل از این صبح امروز نشست به طوری که آنها می تواند مطمئن شوید که ما چکرز محافظت شد. ما همچنین مواد غذایی خریدار در تماس است. ما با استفاده از همه دانش و ایده های منحصر به فرد به همه چیز را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. این جلسات برای یک ساعت یا یک ساعت و نیم اما دست زدن به پایه در این نوع از وضعیت است کلید.

این جلسات در ابتدا آغاز شده و با “چه سیاست هایی که نیاز به قرار دادن به جای ؟ آیا ما به اندازه کافی منابع برای مردم خود ما مانند ضد عفونی کننده? چگونه اغلب ما نیاز به پاکسازی دستی?” ما در زمان این ویروس بسیار جدی از آنجا که ما آن را می دانستند می تواند بد است. از نظر ما چیزهایی مانند “ما باید نزدیک نوار سالاد, سوپ میاره؟” به عنوان آن بدتر “بله ما باید.” ما در تلاش برای تعیین بهترین شیوه برای دست زدن به هر یک از این چیزها; وضعیت است که هنوز هم در حال تحول است.

ما ساخته شده بسیاری از تغییرات در فروشگاه ها از نظر تلاش جدید شیوه های درمانی. ما باید خطوط آبی روی زمین مشخص شده در 6 پا در مکان هایی مانند اغذیه فروشی گوشت شمارنده و ثبات که در آن مردم تمایل به جمع. آنها بزرگ خطوط آبی; آنها تقلید به دنبال, اما آنها کار خود را.

ما قطعا صحبت به محلی دیگر خانواده ها در مواد غذایی کسب و کار در این منطقه است. تجارت ما بهترین شیوه و نگاهی به آنچه که رقبای ما در حال انجام است. ما قدردانی از همکاری و قدردانی می کنیم ایده های خوب بدون توجه به جایی که آنها آمده است. برای مثال, Safeway تا به حال این ایده برای نصب عطسه نگهبانان پنج روز پیش. ما نصب آنها شب گذشته. آنها بزرگ از جنس پلکسی گلاس موانع است که ما چکرز می توانید از طریق امیدوارم این کمک می کند تا با غیر موجود اجتماعی فاصله بین مشتریان چک کردن و کارکنان ما. ما تا به حال زمان سخت شدن ماسک و حتی ضد عفونی کننده مناسب در شروع این کار است. ما نمی خواهیم به خانه آوردن هر چیزی به خانواده ما و ما نمی خواهیم ما چکرز به مریض بنابراین راه حل های جایگزین هستند و آنچه که ما در حال کار با.

کیسه های کاغذی در حال یک مثال دیگر. این همه وقت ما شده است آموزش مردم را در کیسه های قابل استفاده مجدد از آنجا که ما می خواهم به سازگار با محیط زیست. اما پس از آن ما متوجه این کیسه می تواند یک منبع از آلودگی متقاطع. بنابراین در حال حاضر ما در حال درخواست از مردم را به ترک آنها را در ماشین. ما یک “درب مانیتور” در درب گفتن مشتریان چه خبر است و چرا. آن را تنها یک چیز موقت است. ما قادر خواهید بود برای بازگشت دوباره قابل استفاده کیف در نهایت.

مردم شگفت انگیز بوده است. ما شاید اجرا در سراسر یک یا دو بد مردم که نمی خواهند به گوش دادن به هر چیزی که ما می گویند اما به طور کلی همه شده است واقعا در مورد همه جدید ایمنی و بهداشت اقدامات است. که در لوس التس. سن متعو تا به حال بیشتر از یک یا دو بد خلق مردم است. مردم به طور کلی درک.

من شده است در فروشگاه چک کردن در لوس آلتوس در طول تمام این—اگر کارمندان من در خط مقدم هستم I. خاله من کار کرده اند در سن متعو و Blackhawk فروشگاه. آنچه که من را درک نمی کنند چقدر شلوغ ما را دریافت کنید. ما به طور جدی تحت الشعاع با حجم افرادی که در آغاز راه است. ما یک شرکت کوچکتر است و این شلوغ تر از کریسمس زمان برای ما. ما سفارش بیشتر مواد غذایی در حال حاضر از ما برای کریسمس!

شده است وجود دارد یک زنجیره تامین بحران. آن را سخت است. من نمی خواهم بگویم غیر ممکن است. من نفرت را به می گویند غیر ممکن است. ما شده ایم سفارش محصولات کاغذی و داشتن یک زمان سخت—ما نمی توانیم هر چیزی را دریافت کنید. ما با کار اصلی مواد غذایی تامین کننده استفاده می شود که به یک co-op به نام واحد فروشنده. آنها خریداری شده توسط SuperValu و سپس توسط UNFI … همه چیز به نوعی با هم ادغام در صنعت مواد غذایی در حال حاضر, که بدان معنی است که ما فقط یک اصلی شرکت برای رفتن به. آنها به معنای واقعی کلمه به ما گفت “که منظور شما قرار داده است ؟ آن لغو شد.” آنها لازم نیست اتاق را در کامیون خود را و لازم نیست به اندازه کافی رانندگان است. من شنیده ام که آنها به تازگی استخدام 200 جدید رانندگان کامیون بنابراین امیدوارم ما می توانید عرضه زنجیره بحران کار می کرد به زودی.

فروشگاه ما بدست منجمد بار در دو فروشگاه در دو هفته و نیم. اگر من می تواند برخی از منجمد در من خواهد بود فوق العاده خوشحال است. و من دیده نمی شود کاغذ توالت در در حالی که. ما در حال تماس با یکی از فروشندگان که خدمات ما آشپزخانه تجاری مورد به صورت جداگانه پیچیده کاغذ توالت. این در مورد ساخت پول آن را در مورد تلاش برای بدست آوردن مردم به آنچه آنها نیاز دارند. ما در حال رفتن را از طریق هر خیابان ممکن است برای پیدا کردن غذا. ما خریدار مواد غذایی رسیده به رستوران عرضه شرکت ها که معمولا عرضه بسیار بزرگتر تجاری اندازه بسته بندی با این امید که آنها ممکن است کوچکتر می اندازه. شاید ما خوش شانس دریافت کنید.

تولید بوده است. تولید و عرضه زنجیره ای واقعا برگزار شد تا به خوبی. افرادی که معمولا فروش برای رستوران ها در حال حاضر قادر به فروش برخی از این محصول را به ما پس حداقل آن را به هدر ندهید.

یک چیز خنده دار: وجود یک اجرا بر روی مرغ. ظاهرا کالیفرنیا در عشق با مرغ. برای یک هفته من و همسرم خندید که هیچ مرغ در هر نقطه در منطقه خلیج است. که پاک شده است ، ما قصابی مشغول به کار در سراسر ساعت به چیزهای پاک کردن.

ما در نهایت دیده فروشگاه های آرام کردن کمی. جمعیت فوت کرده اند و دیده ایم به مراتب کمتر از افرادی که از طریق درب. به نظر می رسد مردم صرف بیشتر و خرید برای دیگر مقدار از زمان. آن استفاده می شود مردم در خواهد آمد روزانه و انتخاب کنید تا هر آنچه که آنها می خواستم برای شام. ما هنوز هم تعدادی از مردم در صبح و در طول ارشد ساعت از 7 صبح تا 8 صبح زمانی که مردم فکر می کنم این محصول جدید وجود دارد. اما اگر آنها می توانید آنها ممکن است در نظر گرفتن آینده در بعد از ظهر دلیل آن در واقع کمتر مشغول است.

من کار بسیار نزدیک با کارکنان در تمام فروشگاه های ما و من نگران که آنها در حال گرفتن خسته شده اید. آنها در حال کار و 7 روز هفته. ما باید یک دستیار مدیر که کار 12 روز در یک ردیف. آنها خسته بنابراین ما به عنوان یک خانواده باید به زمین در, برای کمک به. ما در حال استخدام آنجا که ما می توانیم برای کمک به کارکنان هسته. ما یک اتحادیه فروشگاه, بنابراین ما در حال کار در داخل اتحادیه قوانین. من می گویم این اتحادیه است که با ما کار بر روی آن است.

با رستوران ها و کسب و کارهای دیگر تعطیل, من احساس می کنم خوب است که ما در حال استخدام. مواد غذایی فوق العاده است مسیر شغلی اگر درمان آن را به عنوان چنین است. من احساس می کنم مانند بسیاری از مردم فراموش می کنند. اما مواد غذایی به عنوان یک صنعت بزرگ است, بسیار مهم است که به زندگی روزانه ما فراهم می کند و خوب کار صادقانه برای کسانی که مایل.

و کارکنان ما بزرگ هستند. بسیاری از آنها را باید “اجازه دهید این کار را. ما در خط مقدم اجازه دهید آن را انجام دهد!” نگرش است. این عطسه گارد چیزی است که ما برای آنها. عالی بود—یکی از کارکنان گفت: بسیار مودبانه “ما می خواهیم کسانی که عطسه سپاه پاسداران که ما شنیده Safeway است با استفاده از.” ما تا به حال شده است در تلاش برای منبع پلاستیکی برای آنها به مدت سه روز در حال حاضر. پلاستیک تامین کننده ما به طور معمول با استفاده از تا به حال به فروش می رسد تمام پلاستیک خود را به Safeway. خوشبختانه سحر و جادو ما مدیر تعمیر و نگهداری سباستین بر یک تامین کننده و آنها نصب شده است که شب برای روز بعد.

من یک زن و شوهر از سالمندان که برای ما کار می کنند که قطعا تصمیم گرفت که آنها می خواهند به ماندن در خانه. ما روشن شده است که آنها را تشویق به گرفتن زمان به آنها نیاز دارید. آنها رو پرداخت می شود ترک, پرداخت, مرخصی استعلاجی, مرخصی, زمان … فقط سالم بماند و دوباره به ما در زمانی که این است که بیش از.

من عاشق خانواده من و خانواده ام کسب و کار. من بیشتر یاد بگیرید بیشتر متوجه شدم که من نیاز به اطلاعات بیشتر. آن را به احساس می کنم مثل شما رو کسی در گوشه ای خود را—در این خانواده من به اندازه کافی خوش شانس به 11 نفر هستند که همه شلوغ در آن گوشه با هم. شده است وجود دارد شگفت انگیز, فوران حمایت از کارکنان و مشتریان به طور یکسان. در واقع, به عنوان وحشتناک جهانی وضعیت این است که در آن بزرگ شده است. من دیده ام خیلی بیشتر از خوب از بد در مردم; گاهی اوقات آن را طول می کشد چیزی شبیه به این به شما یادآوری چگونه سپاسگزار ما باید برای ما بسیار پر برکت زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>