خانواده من رد شد یک محرک چک کنید چون من یک مهاجر


A person types on a computer next to some bills and other financial documents.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

Coronavirus خاطرات یک سری از اعزام کاوش چگونه coronavirus مؤثر است و زندگی مردم است. برای آخرین بهداشت عمومی اطلاعات مراجعه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت.

Krista است 35 ساله شهروند ایالات متحده ازدواج به روبرتو مهاجر از ال سالوادور. Krista یک معلم مهد کودک و روبرتو یک آشپز در نیوجرسی زندگی می کنند با سه فرزند خود را در سنین 6, 9 و 17. تحت دولت فدرال مراقبت عمل, Krista یکی از هزاران بسیاری از آمریکایی ها فاقد شرایط لازم برای coronavirus محرک چک—1200$در هر فرد تحت 75000 دلار به علاوه 500 دلار برای هر کودک—چرا که او فایل های مشترک اظهارنامه مالیاتی با یک مرد متاهل بدون شماره امنیت اجتماعی. این که-گفت-به مقاله رونویسی و ویرایش شده برای وضوح از گفتگو با مولی اولمست اینه که.

هفته گذشته زمانی که من متوجه شده است که مردم صحبت کردن در آنلاین مورد خود را دریافت محرک چک. من هیجان زده برای بررسی حساب بانکی. و هنگامی که من تو را دیدم که من چیزی را دریافت. من فکر کردم که کمی عجیب و غریب بود زیرا درک من این است که اولین دور از سپرده بودند ساخته شده است به مردم که در پایین مقیاس درآمد. و من شگفت زده شد که در این رده با کودکان, من تا به حال موفق به دریافت سپرده همراه با کسانی که 80 میلیون نفر دیگر. چند روز اول احساس کردم واقعا شکست خورده و ناراحت است. بنابراین من شروع به انجام برخی تحقیقات. و این زمانی است که من تصادفا در سراسر Facebook گروهی به نام “مخلوط-وضعیت خانواده متحد است.” ما را تکذیب کردند این بررسی سیستماتیک. تا آنجا که آن صدمه دیده است برای دیدن است که وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم دیگر در وضعیت من از آن ساخته شده من احساس می کنم کمی قوی تر چون من احساس مثل من سزاوار این پرداخت. و بچه های من سزاوار این است. و من یک راست به مبارزه برای آنچه که من به آن معتقدم.

Roberto است در اینجا زندگی می کردند حدود 14 سال است. زندگی بسیار خشن که در آن او است. آنها لازم نیست که فرصت زیادی برای پیشرفت است. آن را امن نیست. وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت باند. و او در اینجا با طرز فکر بسیاری از مردم در وضعیت خود را—خود را برای ساختن یک زندگی بهتر و امیدوارم قادر خواهید بود برای کمک به بقیه خانواده اش در آینده است.

او به کار گرفته شده است با همان شرکت برای 12 سال است. ملاقات ما حدود نه سال پیش در کار با هم در آن زمان در صنعت رستوران. ما در حال رفتن را از طریق فرایند به او یک کارت سبز و امیدوارم در نهایت تابعیت اما آن را بسیار طولانی و گران روند.

با پتانسیل چشم انداز نهایی شهروندی خود را در آینده به ما گفته شد برای دریافت ITIN شماره به طوری که ما می توانید فایل را به طور مشترک با هم در ما مالیات است. که در راه است که شما قرار است به انجام آن در یک وضعیت مانند ما در تلاش برای انجام کار درست است. و متاسفانه آن را معکوس.

قبل از COVID گیر ما هر دو نفر از کارگران. او در واقع کار می کند و نزدیک به 50 ساعت در هفته است. ما سه کودکان در سن مدرسه. و با تمام ورزش ما به طور مداوم بر روی بروید. ما قطعا سقوط به پایین براکت درآمد به دلیل وضعیت خود را. من می خواهم بگویم که ما آوردن در زیر $45,000 با هم.

من پیش دبستانی بسته دو هفته پیش. او شده است از کار پس از 15 مارس. وجود دارد هیچ چیز در آینده در حال حاضر. او را قادر به درخواست برای بیکاری در وضعیت و بیکاری منتقل کرده است گذشته “در حال بررسی” وضعیت در چند هفته گذشته; نیوجرسی بسیار در بیکاری پرداخت. بنابراین ما باید صفر درآمد در آینده در این نقطه است.

این محرک پول شده اند که یک برطرف کننده استرس است. آن شده اند که به اندازه کافی برای ما به پرداخت ارزش یک ماه از اجاره و همه ما لازم است صورتحساب و بزرگ سفر به فروشگاه مواد غذایی. اینترنت بسیار مهم است در حال حاضر چون ما سه تا از بچه ها انجام می دهند از راه دور تحصیل از خانه. ما با استفاده از دو مقدار از همه چیز. و در حال حاضر ما اساسا تهی از هر گونه پس انداز است که ما تا به حال کنار گذاشته و هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه ما در حال رفتن به پرداخت همه چیز را در چند هفته آینده. ما تا به حال در مورد $3,000 در پس انداز—که قبل از آن بود. ما در حال کار را از طریق آن.

متاسفانه من نوعی باید به من افتخار در این وضعیت و از آنها بخواهید برای کمک به زمانی که من به آن نیاز دارید. آیا آن را از خانواده و یا دوستان و یا گرفتن وام و یا درخواست از دولت برای کمک. ما تقریبا همیشه کنار رانده و یا قادر به درخواست برای مزایای خاص به دلیل یک مرد متاهل با یک ITIN. بنابراین شما می توانید بسیاری از رد و شما به حداقل مقدار از سود هنگامی که شما سعی می کنید به درخواست برای هر نوع کمک به دولت است. اما در این مرحله ما فقط تلاش برای انجام آنچه ما می توانیم به شناور باقی می ماند تا زمانی که چیزی تغییر میکند. ما واقعا در شمارش شد این پول محرک است.

افرادی که در این وضعیت ناراحت نیست چون همسران ما در حال رفتن به دریافت بسته محرک. اکثریت ما نمی شد انتظار یک بررسی برای ما مرد متاهل. اما ما هرگز در یک میلیون سال انتظار برای خودمان و نه به آن را دریافت و برای فرزندان ما به آن را دریافت. ما همه متولد شده در اینجا در امریکا است. ما همه شهروندان آمریکایی است. و به فکر می کنم که بچه ها کمتر از کسی دیگری کودکان—این چیزی است که ما در حال تلاش برای مبارزه در اینجا.

راستش روبرتو احساس وحشتناک. این باعث می شود او احساس او را بی ارزش و یا مثل ما در حال بهتر کردن بدون او در زندگی ما به دلیل وضعیت او باعث می شود ما سخت تر است. همه من می توانید انجام دهید این است که اساسا به او بگویید که آن را تقصیر او نیست. و شما می دانید ما در این با هم در پایان روز.

اما شهروندان ایالات متحده با داشتن سخت ترین زمان بلع این. شما به من گفتن که خانواده من به معنی کمتر به دلیل که من متاهل هستم به من مجازات به دلیل که من ازدواج کرده. و شما می دانید من نمی توانم فکر می کنم از هر چیزی خیلی بیشتر ناعادلانه از آن است.

من فکر می کنم که این شروع می شود به بازداشتن مردم از انجام کار درست. بسیاری از مردم می پرسند اگر آنها باید بازگشت و اصلاح مالیات خود را به طوری که آنها می توانید دریافت این پول است. اما در پایان روز آن را قطعا ارزش آن را ندارد. چرا که اگر شما قصد دارید در تلاش برای به دست آوردن همسر خود را قانونی حضور در اینجا و سپس تنها راهی است که شما باید با پر کردن است “ازدواج پر مشترک.” آن را فقط نشان می دهد که حسن نیت ازدواج. این چگونه شما قرار است به انجام آن است. اما بسیاری از مردم احساس می کنید مثل آنها که در پایین آورده شده است. تشکیل پرونده برای شهروندی یا کارت سبز و یا هر آنچه که شما برای پر کردن بسیار بسیار ذهنی و مالی طاقت فرسا روش. و سپس هنگامی که شما تحت فشار قرار دادند پایین برای چیزهایی مانند این باعث می شود آن است که بسیار بدتر است.

شوهر من هنوز هم می خواهد من به انجام کارهای راه راست. من هنوز هم فایل من مالیات راه مناسب در سال آینده. من هنوز هم که همان قاب ذهن است که ما را به انجام کار درست بدون توجه به آنچه. آن را فقط سخت, شما می دانید, پیچ شدن بیش از.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر COVID-19 گوش دادن به چه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>