دوست من فکر می کند او رابطه جنسی با یک شبح


A woman looks fondly at a ghost.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من نگران هستم دوست من در واقع معتقد است که او به داشتن رابطه جنسی با یک شبح در قرنطینه. ما به کالج رفت اما با هم زندگی می کردند در سواحل مخالف برای نزدیک به یک دهه است. من quarantining با شریک زندگی من; او را quarantining به تنهایی. هر دو شهرستانها ما قفل شده پایین از مارس. ما همیشه نزدیک بوده است اما ما صحبت کردیم به خصوص اغلب در طول این زمان به خاطر او زندگی دور از خانواده و ندارد بسیاری از دوستان نزدیک به دلیل مجازات چت روم. در یک گفتگو در آوریل یا مه, او به من اشاره شده که او می شده است و در تفکر یک مرد که زندگی در آپارتمان او در 1920s. من فرض او به معنای آن را به عنوان یک فانتزی و ما تا به حال یک خنده خوب است. اما در صحبت های بعدی او به نام مرد جان و او را آغاز کرده است و با اشاره به او وقتی که من ذکر چیزهایی که شریک زندگی من انجام شده است مانند داستان های او مکمل هستند: جان سعید جان این جان است که با داشتن یک روز بد. به عنوان شهرستان خود را به آرامی به پایان می رسد مستند او ذکر شده احتمالا شاهد یک شریک جنسی, دوباره, اما گفت که او نگران جان ممکن است حسادت. او با اشاره به “جان” در رسانه های اجتماعی بدون توضیح و یک دوست مشترک من خواست اگر او آشنایی کسی. بحث ما بر روی تلفن خود را به عنوان خوانده شده بیان او هنگامی که او اشاره جان اما در این نقطه من می دانم که خیلی در مورد او را به عنوان من می خواهم در مورد یک مرد واقعی او قدمت. من نمی توانم بگویم اگر این بی ضرر است و یا اگر من باید بیشتر مستقیم گفتگو با او در مورد آن. شما چه فکر می کنید ؟

—بو!

عزیز BOO!,

اگر کسی به من گفت که آنها کوبیدن یک روح من مطمئن هستم که من را بخواهید بدون هیچ گونه توانایی برای جلوگیری از شک و تردید در تن من یا بیان “جدی؟” شما کمی بیشتر با نزاکت تر از من. اما من هنوز هم فکر می کنم شما فقط باید به درخواست دوست خود را اگر او جدی است. او هم به طور کامل آگاه از چه مسخره این و یا نه در همه و سابق صورت خواهد بود دلیلی برای نگرانی … احتمالا.

من می گویم “احتمالا” از آنجا که زمانی که من تا به حال یک نظر در موضوع من احساس کردم که همه چیز است که نمی توان ثابت ما روش علمی باید وجود داشته باشد که است که می گویند اگر ارواح واقعی بودند, ما می خواهم که اثبات آن در حال حاضر. اما پس از آن فقط این هفته شروع کردم به خواندن ریچارد پولان را چگونه به تغییر ذهن خود راکه نیست در مورد ارواح در همه (و در واقع به صراحت ضد فوقالعاده) اما در مورد به طور بالقوه ذهن-گسترش خواص داروهای روانگردان. من فکر نگه داشتن یکی از پولان ایده: او می گوید که “حساس به محدودیت های علمی و ماتریالیستی دیدگاه و باور[s] که طبیعت (از جمله ذهن انسان) هنوز هم دارای اسرار عمیق نسبت به آن علم می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد متکبر و غیر منصفانه ای بی اعتنا.” که حس می کند به من. ایده این است که اگر ما نمی توانیم آن را اندازه گیری آن را باید نه تنها مغرور, آن خلاف همیشه در حال توسعه زمینه ای از علم است که سوخت مستمر پیشرفت. در ادامه: می تواند دوستان خود را انجام روانگردان مواد مخدر ؟

من نه و گفت که او در واقع در حال بازدید شده توسط ghost—من باقی می ماند nonbeliever فقط کمی کمتر سخت گیر می شه از من بود—اما من هم نبوده و به آپارتمان او. من فکر می کنم یک گفتگو در مورد او ادعای مشکوک است و اگر او را متقاعد کرد که او شکسته است از واقعیت نشان می دهد (در یک nonconfrontational شیوه ای) که به او اثبات کند. به جان چپ او هر هدیه ؟ عکس ها ؟ هر چیزی ملموس در همه ؟ شاید فقط به دوست خود چنین وظیفه شما خواهد بود به اندازه کافی برای روشن کردن ridiculousness از آنچه که او گفت:. شاید او شما را با مواد اثبات این که او است که در واقع در ارتباط با روح است. شما می توانید نشستن در دستیابی به موفقیت های علمی خود را. (احتمالا … نه.)

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 26 ساله و مرد مستقیم با آنچه که به نظر من احمقانه است. مشکل اما یک مشکل با این وجود: من اندازه متوسط آلت تناسلی مرد اما من تمایل به انزال مقادیر فراوان از مایع منی است. جهش پس از جهش پس از جهش. معمولا حداقل 9 تا 10. من همیشه جهنده اى تا این حد اما نمی دانستم آن متفاوت بود تا با من شریک اول که با تجربه تر از من بود. اولین بار ما با هم بودند و من در معده او خندید و گفت: “مقدس جهنم!” او گفت که من مانند یک “رابطه پسر” و توضیح داد که آنچه او به معنای. من فکر کردم آن را سرگرم کننده و تجربیات من و شریک واکنش های خیلی مشابه از آن نقطه به جلو است.

سریع به جلو به امروز و من اعتقاد دارم که من پیدا کردم از عشق از زندگی من است. ما خوشحال متعهد و برنامه ریزی آینده است. مشکل این است که من انزال سطح به شدت کاهش خودانگیختگی جنبه ای از زندگی عشق است که هیجان انگیز و رضایت بخش در غیر این صورت. ما تک همسری است و او در قرص اما من انتشار برگ های غول پیکر, چسبنده, ظروف سرباز یا مسافر پشت بدون توجه به آنچه فعالیت های ما شریک شدن. تا زمانی که همه چیز در حال برنامه ریزی نشده و دور تا ما به ناچار مجبور به توقف برای گرفتن یک حوله برای گرفتن “سرریز.” اگر من داخل می آیند و از او به تمیز کردن خودش به دلیل, دوباره, بسیار کثیف است. من در طول این سالها دیده ایم و خوانده به اندازه کافی می دانیم که این مشکل در بسیاری از مردان به ظاهر دوست دارند اما آن را احساس می کند مانند یک بیت از یک نفرین اگر چه بدیهی است که عمده در طرح بزرگ از چیزهایی. هر گونه پیشنهادات و فراتر از شاخص های است که می تواند کمک کند ؟

—تیرانداز

عزیز تیرانداز

با وجود فوق العاده خود را-تیرانداز وضعیت من مطمئن هستم که چگونه مختلف مشکل شما این است که از یک کلی مشکل با آن این است که این امر منجر به کثیف. آیا ما در حال صحبت کردن در مورد چند قاشق چای خوری منی پاش یا یک چهارم فنجان از آن را برای رفتن به مهم ترک علائم و خواهد بود اغلب مخلوط با آب میوه ها از شریک زندگی خود را به طوری که برای به نتیجه در یک DNA خورش. به نظر من که شما فقط پخت و پز با نسبت های مختلف از جمعیت عمومی است. مایع منی در مقادیر متوسط ایجاد سرریز که مستلزم استفاده از حوله. این که چیزی نیست اما چیزهایی بروید و قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای یک زمان خوب است. شما البته باید این گزینه به داخل آمده و از او و فقط شوت که حوله (و یا در چیز دیگری مانند یک جوراب) اما چگونه سرگرم کننده است ؟ در واقع گرفتن کثیف بخشی از سرگرم کننده است ،

تشخیص من: شما خوب هستید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من اوایل 20s زن در حال حاضر در یک متعهد با محبت و به طور کلی بسیار عالی سه سال رابطه با یک مرد سن و سال من. مشکل این است که میل جنسی: من یکی نیست. مذاکره ما بسیار متفاوت libidos شده است یکی از بزرگترین “مشکلات” به کار را از طریق در رابطه ما اما این ارتباط از جنبه های است که واقعا در موضوع: ما به حل و فصل به جنس مورد یک یا دو بار در هفته و هر چند آن را دانشگاه علوم پزشکی مشهد او را که من هرگز واقعا شروع وضعیت فعلی ما خوب کار می کند توجه به شرایط فعلی. زمانی که ما فیلم آن را مانند خوب—من یک underwhelming, ارگاسم, قابل اعتماد با کمک از یک وسیله ارتعاش و نوسان در حالی که ما در حال قصابی و سپس قطع در آن وجود دارد تا زمانی که او می تواند پایان. داشتن رابطه جنسی خوب است زیرا باعث می شود او را خوشحال ما صمیمیت فیزیکی و من به احساس به او نزدیک است.

اما من دست بودن هیجان بسیار. من هرگز تا به حال احساس فیزیکی هر گونه اصرار به داشتن رابطه جنسی یا استمناء و زمانی که ما فیلم آن را یک کل چیزی که در تلاش برای فریب مغز و بدن به آرام بودن به اندازه کافی برای رفتن همراه است. من یاد گرفته ام که تمام تکنیک های تمدد اعصاب هر چه—کسانی که آن را بنابراین من می تواند به نقطه از جنس بودن قابل تحمل اما من در واقع هرگز آن را می خواهم. این همچنین باعث می شود آن را مشکل تر به یک شریک سخاوتمندانه چرا که حتی در وهله اول طول می کشد بسیار کار; هر چیزی جدید او می خواهد به سعی کنید از فقط احساس وظیفه دیگری کاهش یافته است بر روی میز من.

دوست پسر من است و نه موضوع—پیدا کردن من او را بسیار جذاب و دوست داشتنی او را بد نیست در بستر و محکم ترین من تا کنون hots برای هر کس دیگری. من به یاد داشته باشید که ممکن است-رمز عبور-را در دبیرستان (زمانی که من تقریبا هرگز هیچ) بنابراین من می دانم که من تجربه کرده ام آن را در یک نقطه و من کاملا مطمئنم که من میل جنسی در افول قبل از من و من کردم و با هم. من می دانم که asexuality است به طور کامل در داخل معمولی طیف وسیعی از تجارب انسان اما من از آنها بدم میاید زندگی مثل این: که تولید اضطراب و پر زحمت برای بسیار کمی فیزیکی پرداخت. من گاهی اوقات افتاد زیرا من می دانم آن را بهترین عمل در اما است که بیش از حد. این یک بد شانسی به این دلیل که چند بار وقتی که من عملکرد جنسی در رانندگی و چشم انداز من به خوبی تراز عالی بود! آن را مثل من از دست این توانایی را به طعم و مزه مواد غذایی است. اگر شما هر گونه مشاوره در مورد چگونه به من ثابت لطفا ارائه آن را.

—از دست میل جنسی

عزیز از دست رفته میل جنسی

من می خواهم به این باور است که خود را دوست پسر, دوست, نیست, موضوع, اما شما واقعا نمی فروخت من در او. “جذاب و دوست داشتنی”? برای تلفن های موبایل مانند شما در حال توصیف یک midcentury مدرن صندلی. “بد نیست در بستر”? شما در حال کشتن من در اینجا. من می دانم که این فقط می تواند یک موضوع مبهم اطناب اما آن را نیز می تواند آشکار. بنابراین فکر می کنم در مورد آن برای یک بیت. او در واقع بخشی از این مسئله است ؟

بدون در نظر گرفتن asexuality قطعا در واقع یک مشترک قلب و تحریف از تمایلات جنسی. این که شما تجربه یک کاهش چشمگیر در میل جنسی پس از “ممکن است-عبور-از شیدا” تجارب در گذشته تا حدودی مربوط و می تواند نشان می دهد جسمی یا هورمونی مسائل است که باید ارزیابی توسط یک دکتر. پزشک همچنین می تواند تجویز یکی از دو مورد تایید FDA داروها برای زنان یائسه با hypoactive sexual desire disorder که من فکر می کنم یک احتمال است در اینجا. شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد کسانی که مواد مخدر flibanserin و bremelanotide های قبلی ستون. به همین دلیل من فکر می کنم آنچه شما در حال تجربه است HDSD دلیل است که تعریف آن را شنیده ام منسوب به روانشناس شریل Kingsberg متناسب با وضعیت فعلی به یک T: “من می خواهم به می خواهید.” یک درمانگر نیز ممکن است کمک به دنبال یکی کردن. شما باید گزینه های بسیاری بنابراین نمی دهد تا امید.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم با هم بوده است 20 سال. او را 55 و من 40. ما رابطه جنسی, دو بار در ماه اگر خوش شانس باشیم و به طور معمول من هستم که برای شروع آن است. او تقریبا همیشه درخواست, ساک زدن, اما هرگز reciprocates. هرگز. اگر من او را گاهی اوقات حاضر به داشتن رابطه جنسی. او نیست انجام هر نوع شبیه سازی در سال دهان و دندان, دیجیتال, و یا در غیر این صورت. من نگه داشتن آن را تمیز و مرتب پایین وجود دارد به طوری ناخواسته نخ نمی تواند یک موضوع است. زمانی که من این ذکر به او تغییر موضوع. من سعی کردم پورنو لباس, عاشقانه, شب—همه چیز فقط به سعی کنید او را به touch me—اما هیچ چیز کار می کرد. من به دست آورده ام چند پوند در طول سال, اما من هنوز هم جا 130 پوند و 5’5, بنابراین من فکر می کنم من هنوز هم نگاه خوب است. او تغییر کرده است. ما هر دو استرس زا در شغل و کار ساعت های طولانی اما دست زدن (استمناء انفرادی از هر نوع) و جنسیت بود که همیشه یک استرس برای ما در گذشته است. من تا به حال یک ارگاسم در سال است. هر گونه مشاوره در مورد چگونه من می توانم او را به لمس دوباره به من مانند او 20 سال پیش ؟

—رفتن به پایین

عزیز پایین رفتن

من رد درخواست او برای سر و او در حال حاضر با یک درخواست از خود را: توضیحی برای اینکه چرا او نمی خواهد مقابله به مثل بر شما. اگر او نمی خواهد به شما بدهد دهان, حداقل او می تواند شما را به پاسخ است. او ممکن است دلایل کاهش است که با آن شما می توانید همدردی و او قطعا موظف به شرکت در هر گونه رفتار جنسی. اما او موظف است به تمایل به رفاه همسر خود را حتی اگر آن را فقط عاطفی است. آیا او متوجه شما نمی آیند در سال ؟ به او بگویید! در این کلمات! در حال حاضر!

—غنی

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک راست در اواسط 30s, و بیش از سال گذشته من و بعد فورا رفت واز نزدیک به 40-ish ازدواج با آنها آشنا شدم از طریق یک همکار کار. ما آغاز شده و یک آنلاین-تنها رابطه جنسی با برنامه ای برای اتصال فیزیکی در آینده است. من سعی کردم به پوشش خود من آهنگ های الکترونیکی—این امر می تواند بسیار ویرانگر برای من کار و زندگی اگر همکار من متوجه شده بود که من با او خواب همسایه—بنابراین من نمی ترسم از همسر خود را ردیابی sexts پشت به من. برای انواع دیگر دلایل این رابطه جنسی تجدید نظر به من در حال حاضر. من باور نمی کنم از آن خواهد شد در دراز مدت و آن را کاملا گرم است. من هم می دانم که او تا به حال دیگر روابط خارج از ازدواج او. ما تا به حال گفتگو در مورد تشخیص جمله از من co-worker, اما من هرگز به صراحت پرسید که چه همسر خود را می داند و یا نمی کند. من باید? من نمی توانم تصمیم می گیرید اگر آن مسائل و من فقط نگران باشید اگر آن را به عقب بر گردیم به همکار من. من باید این را کشف کرده و یا آن را کسب و کار خود را?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort