دوستان من حفظ تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را. احساس می کند که بیش از حد خوش بینانه است.


A save the date with a ton of dates crossed out and rescheduled.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس از گتی ایماژ Plus

چند ماه و تمام عمر پیش من تا به حال یک مشکل کوچک—یکی از دوستان من ازدواج در سیاتل همان آخر هفته که من در کالج بود میزبانی من 10 سال در مراسم, New Hampshire. کدام را انتخاب کنم ؟ آن را در همه ممکن است با شگفتی از پرواز به نوعی … حضور هر دو ؟ من تاخیر در تصمیم گیری تا همه گیر اتفاق افتاده است که به من اجازه برای به تاخیر انداختن تصمیم من حتی دیگر تا در نهایت دوستان من اعلام کرد که آنها تا به حال به تعویق افتاد عروسی خود را برای یک سال در کالج من اعلام کرد که به تعویق انداختن فارغ التحصیلی و همه reunions به عنوان به خوبی. تاریخ دقیق این مراسم هنوز تایید کرد اما آن را احساس می کند در حداقل ممکن است که من را به همان دقیق تصمیم گیری بین عروسی و یا مراسم سال آینده.

یا به من ؟ به عنوان متحده به آرامی آزمایش با بلند کردن stay-at-home سفارشات ما در حال شروع به دیدن آنچه که “قصد بازگشت به حالت عادی” در واقع ممکن است معنی. و حتی به عنوان ما مصرف خبرها که توضیح دهد که چگونه صنایع مختلف خواهد بود برای همیشه لطفا برای تغییر این بیماری همه گیر ما نمی تواند کمک کند اما سعی کنید به دوختن به آینده در انتظار بازگشت به زندگی ما استفاده می شود به. بسیاری از دانش آموزانی که نمی توانند پیاده روی در خود فارغ التحصیلی این ممکن است گفته شده است که آنها را دریافت کنید شانس خود را بعدی ممکن است. دوستان من متوجه آنها نمی تواند به عروسی خود را در ماه های ژوئن و سپتامبر این سال, اما در ماه ژوئن یا سپتامبر سال آینده ؟ که خواهد شد که ممکن است ، چگونه می تواند از آن نمی شود ؟

اما من به عنوان اولین مرحله از ما آهسته ملی بازگشایی نگه دارید من تعجب: چگونه می تواند باشد ؟ با هر دولتی که آسانسور stay-at-home سفارشات آن را تبدیل شدن به روشن تر و واضح تر است که بازگشت به حالت عادی در حال رفتن به بیش از ما می خواهید آن را به است و طبیعی ما به بازگشت به سادگی نمی خواهد وجود داشته باشد دیگر. به عنوان همکار من اردن Weissmann نوشت: مردم شروع به ماندن در خانه پس از رستوران ها بسته شده و اقامت در خانه سفارشات صادر شده بود; آنها شروع به ماندن در منزل و زمانی که آنها متوجه شدم که یک ویروس کشنده در گردش بود و این که انجام این کار کمک خواهد کرد که آنها را به اجتناب از آن است. این آمار اولیه از کشورهای مختلف تایید آنچه که ما در حال حاضر می دانستند: اکثر آمریکایی ها بیشتر علاقه مند به احتیاط از در توانایی خود را برای کوتاه کردن مو. سوال ما در حال حاضر مواجه است که آیا ما مجاز هستند اما آیا ما در حال حاضر.

یکی از چیزهایی که این بیماری همه گیر نشان داده است برای بسیاری از ما این است که چگونه ترمیمی و ارزش واقعی زندگی و تعاملات هستند. و که فقط به همین دلیل آنها در حال رفتن به بسیار دشوار است برای دوباره ایجاد در شرایط فعلی ما. یک قطعه من را به فکر کردن در مورد داستان من همکار هارون Mak نوشت: در مورد چگونگی سالن ممکن است بازگشایی در حالی که به حداقل رساندن خطر. Mak صحبت به مردم توضیح داد که چگونه برای اصلاح خط ریش در اطراف یک ماسک صورت و نحوه سالن را رها مجله خود را پر از اتاق انتظار به نفع داشتن مشتریان منتظر در اتومبیل های خود را. تمام مراحل منطقی برای کمک به اطمینان حاصل شود همه ایمنی. اما به عنوان یکی از منابع اشاره کوتاه کردن مو است و نه فقط یک فایده تلاش است. و نه آن “در نظر گرفته شده است مرتب کردن بر اساس از یک لوکس است.” به عبارت دیگر گرفتن کوتاه کردن مو قرار است به احساس خوب است. مردم ممکن است بازگشت به این دلیل که نتیجه حاصل از داشتن یک اتفاقی قرنطینه ماهی کفال به ارزش آن است اما تجربه این سالن تبدیل شده به یک joylessly تمرین عملی مانند رفتن به یک رستوران به مصرف sap india در سکوت.

همانطور که ما در نظر گرفته و وزن ایده بازگشایی, یکی از چیزهایی که ما باید در ذهن داشته باشیم این است که چگونه اقدامات احتیاطی ویروس نیاز را غارت تجربه از چه ساخته شده آنها را ارزشمند (و ارزش پرداخت) در وهله اول. وجود دارد یک ضربه به شکل از چگونه ما می توانیم بازگشت به ما قبل از همه گیر زندگی با پست-همه گیر احتیاطی. اما همانطور که ما متوجه است که تلاش برای ایجاد دوباره ما زندگی در فضای مجازی است که اغلب فرسوده و ارزش آن نیست که ما در آستانه تحقق است که بازگشایی نمی کند و صرفا به معنای بازگشت به سابق ما زندگی می کند به علاوه ماسک.

در عوض همه چیز نیاز خود را منحصر به فرد معادله است. چگونه مخاطره آمیز است ؟ چقدر من به آن نیاز دارید ؟ چگونه ممکن است آن را به تکرار تجربه با خطر کمتر ؟ این نوع از سوالات ما همه در مورد به دست آوردن خیلی بیشتر استفاده می شود به درخواست خودمان را به عنوان ما شروع روند آهسته بدانند آنچه در آینده است. من می دانم که وجود دارد هرگز به یک سوئیچ برای شروع دوباره اما من فکر می کنم در حالی که من تصور است که ما اساسا در آهسته بر روی سطح شیب دار—اولین کسب و کارهای کوچک در شهر من خواهد راهی برای بازگشایی و در نهایت دفاتر و قطار و هواپیما و سفر به شهرستانها خواهد آمد ، اما من نگران هستم که آرزوی من برای همه چیز را به بازگشت به حالت عادی (که بسیار زیاد است) کور کرده من به این واقعیت است که چیزهایی که نمی توانید به عقب به حالت عادی—و نه تا زمانی که یک واکسن ها و جدول زمانی برای آن است که طولانی تر از ما می خواهم به اعتراف به خودمان.

در ضمن همه چیز که باقی می ماند بسته خواهد شد. گلدمن ساکس مانند بسیاری از بانک ها و بسیاری از مکان های است که انجام همه آن کارآموزی تابستان آنلاین. سیستم دانشگاه ایالتی کالیفرنیا اعلام کرد که در آن دانشگاه ادامه خواهد داد تا بسته شود این سقوط. گوگل خواهد شد که بسیاری از کارکنان خود را به ادامه کار از خانه از طریق 2021 و Facebook را لغو کرده است همه از آن بزرگ در شخص حوادث را از طریق ژوئن 2021. اگر به نظر می رسد محتاطانه به ادامه نگه داشتن این چیزها بسته در حال حاضر آنچه که احتمالا می تواند تغییر به زور که محاسبه به زمین بر روی “باز کردن آن” به جز واکسن? شاید ما تبدیل خواهد شد بسیار بهتر است در تمام چیزهایی که ما تا کنون موفق در تست جداسازی افراد بیمار ردیابی تماس های خود را برای بهتر شامل ويژگيها ، آن را ممکن است. اما آن را احساس نمی کند به احتمال زیاد و از همه مهمتر من هنوز مطمئن نیستم که حتی بسیار خوب تماس با ردیابی به طور ناگهانی به این معنی است که با داشتن دفاتر بازگشایی خواهد شد به ارزش خطر است. برخی از شرکت های بزرگ به نظر نمی رسد فکر می کنم چنین است ،

به عنوان من سعی می کنید برای پیش بینی آنچه که سال آینده خواهد بود دنیای من به سادگی احساس کوچکتر است. من می خواهم به شکل از چگونه برای دیدن خانواده ام به خصوص خواهر زاده من که 3 و مادر بزرگ من که 85 چون زمان حرکت متفاوت برای آنها. ما می رویم به یاد بگیرند که یک سلسله مراتب از نیازهای با reopenings از مراقبت روز و مدارس در نظر گرفتن مقدم بر ساختمان های اداری وقتی این ساختمان های اداری خانه کارگران که می توانید شغل خود را بدون وجود دارد. ما خودمان را پیدا کنید درخواست دوباره و دوباره: چقدر مهم است ؟ وجود دارد هیچ راه دیگری آن را انجام دهید ؟ چه شده است بهترین راه برای به حداقل رساندن خطر است ؟

این سوال ها خیلی سخت است وقتی که می آید به عروسی. چیزی که باعث می شود یک عروسی با شکوه نیز چیزی است که باعث می شود آن را احساس غیر قابل تصور در حال حاضر: تجمع همه مردم که مهم هستند به زندگی شما وارد و از مکان های دور افتاده به یک اتاق برای جشن عشق است. خطر افزایش تصاعدی به عنوان اعداد بالا برود به خصوص در هنگام سفر نیاز به یک هواپیما که مستلزم تماس با بسیاری از مردم دیگر. اگر شما فکر می کنم در مورد یک عروسی مثل کوتاه کردن مو روشن است که فایده نسخه ازدواج به تنهایی همان چیزی است که بسیاری از مردم انجام شده است.

من غبطه خوردن دوستان من تمایل به فشار عروسی خود را به عقب فقط یک سال و تمایل به برنامه ریزی مجدد یک بار نشان می دهد تمایل به برنامه ریزی مجدد دوباره. شاید همه چیز به پایان خواهد رسید تا بهتر از من فکر می کنم. وجود دارد حداقل احتمال این که ما را بیشتر به صالح دولت فدرال از ما در حال حاضر و که می تواند کمک کند. شاید من یکی که ادم خسیس و لئیم. اما هنوز هم سخت به احساس بیهودگی در جمعی ما آرزو می کنم که زندگی ما را بسیار به سادگی می توان به تعویق افتاد. ما نمی کند بر روی سطح شیب دار. ما در یک, عجیب و غریب, پراکنده طرح که در آن برخی از چیزهایی که ممکن است به حالت عادی بازگشت اما دیگران را به سادگی نشستن متوقف تا زمانی که ما یک واکسن.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به چه بعدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>