دوستان من می خواهم به یک موج بزرگ آخر هفته با هم. من باید بروید ؟


A woman wearing glasses puts a hand to her face, while female signs blink behind her.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس Erstudiostok/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

دوستان من و من نزدیک هستند و بسیار رک در مورد ما تجربه جنسی است. من به طور کلی لازم نیست که با دوستان من, اما آنها باور نمی در آن محدودیت. ما صحبت اخیرا در مورد برنامه ریزی تعطیلات آخر هفته که در آن یک گروه از ما خواهد برود و احتمالا باید در میان ما است. من واقعا هیجان زده در مورد این ایده به جز برای این واقعیت است که من هرگز قبل بستری له در یکی از بهترین دوستان من Q. من او را دوست داشتم قبل از اینکه ما نزدیک شد و یک بار ما شد و من آن را سرکوب به خاطر دوستی ما. او تا به حال دوست دختر و کنسول ها بیش از سال است که زحمت به من کمی (از جمله مجلس با یکی از دوستان ما) اما من هرگز چیزی گفت چرا که هیچ کس می دانست که من تا به حال احساسات او. در حال حاضر این گروه در حال برنامه ریزی این سفر و من احساس می کنم مثل من تنها دو گزینه برای بازگشت از سفر بدون گفتن چرا و یا به طور کامل به شرکت در این گروه با احتمال این که آن را پیچیده دوستی من و احساسات او را پایین جاده. من برنامه ریزی هرگز در گفتن هر چیزی به او چرا که من معتقد به مرزهای دوستی ما و من نگران که صادق بودن در مورد من چگونه احساس خواهد شد و ما دوستی چون او را بسیار عزیز به من. من واقعا گیر کرده اینجا ؟ وجود دارد یکی دیگر از گزینه های من دیدن نیست?

—مسائل عیاشی

عزیز, موج, مسائل

اجازه دهید بحث در مورد پرسش اول است. وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین نزدیک شدن به یک دوست و به آرامی بیان که شما باید احساسات عاشقانه نسبت به آنها علاوه بر احساس رفاقت و دوستی است که آنها در حال حاضر می دانیم و می گویند پرتاب دهان خود را در دهان خود را بدون هشدار با قدرت از یک توله سگ کوچک.

صرف برخی از زمان فکر کردن در مورد احساسات خود را برای Q. چه شما می خواهید با او اگر او علاقه مند است ؟ گاه به گاه کنسول علاوه بر دوستی خود را? یک رابطه بلند مدت با عمده تعهدات رهبری نسبت به ازدواج و متقابل پرورش کودک? چه هستند شما را با اگر او علاقه مند نیست و در هر چیزی و عاشقانه یا جنسی با شما ؟ شما خوشحال برای قرار دادن خواسته های خود را کنار گذاشته تا زمانی که دوستی طول می کشد? شما راحت هرگز صحبت از آن دوباره و یا آیا شما می خواهید برای بررسی دوباره در چند سال ؟ دریافت آن همه مرتب سر خود را به بهترین توانایی های خود را و سپس انجام این کار در نظر بزرگ ترسناک چیزی که قبل از این آخر هفته می رسد.

این امکان Q در حال حاضر می داند که شما باید احساسات او. ما به ندرت به خوبی در پنهان کردن این چیزهایی که ما می خواهم به فکر می کنم. آن را نیز ممکن است که او شده است خرد کردن در شما در حالی که ماندن به طور کامل در تاریکی در مورد احساسات خود را. منظورم این است که او برنامه ریزی برای حضور در یک است که شامل شما. بله, آن است که همچنین ممکن است که او را وحشت و پرتاب سال از دوستی نزدیک و دور. من فکر می کنم که کوچک شانس ، و من فکر می کنم که پاکسازی هوا و ابراز خود—و پاداش بالقوه از انجام این کار—ارزش هستند که خطر کوچک. فکر می کنم در مورد چگونه شما پاسخ به واکنش های مختلف Q ممکن است و اگر حتی یک اشاره از “نه” آماده به شنیدن دریافت و احترام به آن.

در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد موج. شما لازم نیست که به طور کامل شرکت کنند. و یا نه مشارکت کامل می تواند هر چیزی از بازی در این نقش از کاندوم و توزیع کننده حوله کاغذی به عنوان ستاره یک شمع که شامل هر کس در اتاق. شما و هر شرکت کننده حق مسئولیت حتی—به عمل با توجه به خواسته خود و آسایش. شما باید بسیاری از گزینه های. شما می توانید یک جاسوس کمک با ارائه یک نگاه برای تبادل را برای انجام دهد. شما می توانید تمرکز کاملا بر بوسیدن. شما می توانید قلاب تا با برخی از افراد و نه به دیگران. شما می توانید دخول جنسی با تک تک شرکت کنندگان که علاقه مند است. ممکن است آن را یک ورزش خوب را امتحان کنید تا یک لیست جامع از تمام راه شما می توانید شرکت در مجالس عیاشی و توجه داشته باشید از آنهایی که احساس جذاب است.

بهترین باشید و به یاد داشته باشید به قلم مو رنگ کردن در خود را امن تر شیوه های رابطه جنسی در هفته های آینده.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من مستقل مشترک المنافع, دوجنسی زن در اوایل 40 سالگی شایع است. من بسیار خوش شانس با یک عکس زندگی جنسی اما یک مسئله ای است که رانندگی من دیوانه. من تقریبا همیشه گوزیدن زمانی که من نزدیک به و یا داشتن ، آن را فراتر از آن شرم آور است. چه می دهد ؟ چگونه می توانم جلوگیری از نفخ شکم?

—اشتباه انتشار

عزیز اشتباه آزادی

پس این یک چیز است. یک چیزی که واقعی است. تو تمام این عضلات شکم و کف لگن. هنگامی که ما رسیدن به اوج لذت جنسی, عضلات ما شروع به منبسط کردن. برخی از مردم گزارش آنلاین گوزیدن در آن تنش و دیگران گزارش گوزیدن در حین انتشار این تنش. بیشتر من می خواهم شما بدانید که شما تنها نیستید.

من نمی خواهم به بررسی کنید که این یک, پیرمرد, نه واژن گوزیدن—در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “دفتر.” اگر آن را یک جبهه-فانی خنده دار جلوگیری از موقعیت به طور کلی به عنوان جوراب و یا هر موقعیت دیگر است که به نظر می رسد منجر به این نتیجه و شما باید مشکل شما حل شد. Back-end انفجار از سوی دیگر کمی پیچیده تر است.

اگر شما در حال تجربه ناخواسته گاز آن را حس می کند برای مقابله با آن در منبع است که در روده خود را. این سرعت حرکت از دامنه من از تجربه و تخصص. من به این امید وجود دارد تغذیه یا گوارش مشاوره ستون در جایی که می تواند به شما کمک کند با آن. در ضمن شما ممکن است کار خود را رکتال عضلات در راه شبیه به کیگل تمرینات و یا سعی کنید به طور فعال clenching خود را اسفنکتر زمانی که شما نزدیک به اوج لذت جنسی. اگر شما پول نقد یدکی و یک کف لگن متخصص ممکن است ارزش یک دیدار است.

قبل از اینکه شما بروید من می خواهم به شما یادآوری می کنند که شما یک بدن. بدن انجام کارهایی که شرمسار ما گاهی اوقات. بدن انجام چیزهایی که ما ممکن است در نظر ناخالص. من از نظر جنسی فعال زندگی به تاریخ من مواجه می شوند و شده منبع—اشک خلم استفراغ خون قاعدگی, مایع, مایع است که تقریبا به طور قطع زن انزال مایع است که تقریبا به طور قطع ادرار و مدفوع. آن اتفاق می افتد. ما به خنده اگر ما می تواند به تمیز کردن و حرکت می کند.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم (کشورهای مستقل مشترک المنافع مرد) با هم بوده است 10 سال یک بچه به هم هستند و واقعا خوشحال است. در اوایل سال جاری ما در ارتباط ما با آشنایی به صورت جداگانه برای دلایل درست. تصمیم نگرفت از یک مبارزه و یا چیزی وجود ندارد در روابط ما. ما احساس واقعی کمپرسيون زمانی که هر یک از ما شادی می یابد با دیگری شریک است. ما یکی از عمده زمین حکومت است که باز برای بحث و گفتگو: ما همیشه استفاده از کاندوم با دیگر همکاران و فقط مایع-پیوند با یکدیگر است.

به تازگی من و همسرم به خانه آمد دچار آسیب های روانی توسط یک آتش زنه تاریخ. پس از داشتن رابطه جنسی هنگامی که آنها آرام در حالی که قبل از شروع عشقبازی دوباره. بار دوم او نفوذ خود را به طور ناگهانی و عمدا و بدون قرار دادن در یک condom. کاندوم بود به صراحت مورد نیاز قبل از اولین جلسه پس ما هر دو توافق دارند که این عمل عمدی بود و او تجاوز جنسی. او او را تعطیل بلافاصله کردم و جهنم از وجود دارد.

اما در حالی که او به من گفتن در مورد آنچه اتفاق افتاده است او همچنین نشان داد که حدود پنج روز قبل از او تا به حال رابطه جنسی با یک شریک جدید و نیست از او بخواهید به استفاده از کاندوم. ظاهرا او تصمیم گرفت که او به نظر می رسید بسیار, پاک, پس از آن بود که لازم نیست. من زبانم بند آمده. او احمق نیست او را درک خطر این ارائه و ما قانون بسیار روشن بود و متقابلا توافق شده است. ما تا به حال رابطه جنسی چندین بار پس از آن روبرو می شوند, قبل از حمله.

من واقعا پاره شده: از یک سو من می خواهم برای حمایت از همسر من به عنوان آنجا که ممکن است در طول این زمان آسیب زا. از سوی دیگر من احساس می کنم مثل من رفتن را از طریق همان چیزی که من به طور بالقوه در معرض HIV و دیگر STIs بدون اجازه من به خاطر او شکست ما مهم ترین قانون است. پس او به من نگفت تا تقریبا یک هفته پس از برخورد من از دست رفته پنجره را به پپ. بعلاوه من اعتماد او را شکسته است. من خیلی فوق العاده غمگین.

لطفا کمک کنید. مغز من به طور همزمان به من گفتن به بزرگوار به طلاق گرفتن و هر سناریوی احتمالی بین آنها را. چه راست بازی اینجا ؟

—تروما برای همه

عزیز تروما برای همه

زوج مشاوره به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. شما بهترین کردن با یک متخصص در این اتاق برای کمک به دو نفر از شما کار از طریق این عمده خیانت به اعتماد است. پیچ خوردگی آگاه حرفه ای شبکه ممکن است یک جای خوب برای شروع به دنبال ارائه دهندگان. شما ممکن است نیاز به رفتن را از طریق بیمه بهداشت و درمان توصیه های به جای. در هر صورت شما می خواهید کسی که اذعان اعتبار nonmonogamous ارتباط سازه. سوال در مورد این گوشی قبل از ساخت یک قرار ملاقات.

هنگامی که شما که وقت را یکی دیگر خود را با پزشک مراقبت های اولیه. توضیح جدول زمانی به آنها بخواهید در مورد پنجره, دوره—مرحله ای که یک فرد می تواند یک STI اما نه تست مثبت و در عین حال—برای تست های مختلف و از آنها بخواهید برای کمک به شما کشف کردن که زمان مناسب برای شما و همسر خود را به هر نمایش است.

من متاسفم این اتفاق برای همسر شما و من متاسفم این اتفاق برای شما افتاده است. آن است که کاملا معقول و منطقی به احساس پاره پاره بین مایل فاصله به مراقبت از خود را لطمه می زند و مایل به تسکین و حمایت همسر خود را. وجود دارد مردم در جامعه خود را شما می تواند رسیدن به ؟ شاید همسالان در nonmonogamous شیوه زندگی? آیا مردم وجود دارد او می تواند به نوبه خود برای کمک به برخی از فشار شما ؟

مراقبت از خود و وقت خود را. شما نیاز به فضا برای پردازش آنچه اتفاق افتاده است و به مرتب کردن بر اساس از طریق احساسات خود را. این احساسات ممکن است تغییر و تغییر است. شما مانند ما گروه gallivanter بالا باید گزینه های بسیاری. شما می توانید درخواست برای جدایی است. شما می توانید درخواست کنید که همسر خود را در حضور درمان است. شما می توانید او را در آغوش بگیرید و جمع شدن و نگه داشتن او در حالی که او گریه می کند بر روی شانه خود را, اما پس از آن فیلم را از روی میز. شما همچنین می توانید گرفتن طلاق.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من آهسته به نگاه به روابط. من نوع درونگرا با طبیعت است. من hetero مرد که رفت به همه بچه های دبیرستان, بنابراین من نمی دانم که یک تن از دختران زمانی که من جوانتر بود. واضح و روشن وجود دارد اعتماد به نفس مسائل در زمان, بنابراین من نمیفهمد من می خواهم صبر کنید تا “من آماده هستم.” که به طول انجامید waaaaaaaaay طولانی تر از من متوجه آن خواهد بود. من از آشنایی من با بهره گیری که من پیدا کردم یک نفر من را واقعا دوست دارم. در برخی از نقطه ما در حال رفتن به احمق اطراف اما من تحت اللفظی 40-year-old virgin. من هیچ ایده چه چیزی به غیر از سوال “آیا شما لذت بردن از ؟” از شریک زندگی من است. من لذت بردن از برخی از نسبتا گره خورده گه که من, اما من می خواهم به جای راه رفتن قبل از اجرا کنم شما می دانید ؟ می تواند به شما توصیه می کنند برخی از پایه آموزش در مورد چگونه به آن را انجام دهد ؟

—آماده برای یادگیری

عزیز آماده برای یادگیری

وجود دارد سه کتاب من می خواهم توصیه می کنند. نینا هارتلی راهنمای مجموع جنسی, باربارا Carrellas’ شهری تانتراو آلیسون ماه سانسور 101. هارتلی کتاب را پوشش می دهد اصول اولیه ، او در رشته پرستاری رفت و به انجمن به عنوان مجری در ’80s, شروع به ساخت فیلم های آموزشی در ’90s و انتشار این راهنمای در سال 2006. اگر شما ترجیح می دهند رسانه های تصویری شما ممکن است تماشای برخی از فیلم ها به جای. Carrellas’ کتاب با تمرکز بر انرژی و اتصال است. شما نمی نیاز به انجام همه چیز را شهری تانترا مذاکرات در مورد, اما آن را می دهد بسیاری از دستور العمل در مورد چگونگی انجام, وابسته به عشق شهوانی, لمس کردن, که بخشی از عشقبازی. این کتاب به برخی از توضیحات مفصل تر از زن آناتومی و شامل یک بخش جنسی معاشقه. این نوشته برای زنان, اما من فکر می کنم آن را با این نسخهها کار برای هر کسی که رابطه جنسی با زنان—و یا در نظر دارد به.

در پایان روز هر چند پرسیدن “آیا شما لذت بردن از ؟” راه رفتن است. غریزه خود را در اینجا صحیح است. من تصور کنید که شما ممکن است احساس مانند این سوال می آید از جهل. آن را مرتب می کند. همه ما مهم نیست که چقدر از لحاظ جنسی با تجربه ما باید برای شروع از یک مربع با هر شریک جدید. هر فرد خود را پیچیده پاسخ جنسی و مجموعه ای از خواسته ها است. ما باید به یاد بگیرند که آنها چه بود و چگونه آنها آن را می خواهم.

آن را OK به بوسه و آزمایشی است. آن را OK به شریک زندگی تان بپرسید آنچه آنها می خواهم قبل از تعامل جنسی و در تعامل جنسی. آن را OK کنید و بپرسید که چگونه آنها احساس که آیا آنها می خواهم چیزی سریع تر یا آهسته تر و یا اینکه آیا آنها ترجیح می دهند چیز دیگری است. بیان خود را به انگیزه و خواست اگر شریک زندگی خود را می خواهم شما به دنبال از طریق آنها بزرگ است—به عنوان مثال “من می خواهم به بوسه خود را گردن” یا “من می خواهم به لمس شما—این است که همه حق با شما؟” رفتن آهسته و حفظ ارتباط است. آن را OK می گویند هیچ چیزی بیان ناراحتی و یا درخواست برای توقف موقت و یا توقف کامل به فعالیت جنسی است.

من فراموش فکر می کنم شما باید به اطلاع این پتانسیل شریک جنسی خود را در مورد ingénue وضعیت قبل از اینکه شما جنسی با آنها. به خصوص از آنجا که شما می خواهید به سهولت و به سرعت خود را که از من پشتیبانی می کند. سعی کنید به نگه داشتن خود را توضیح خنثی و مختصر مثل شما در نامه خود را و آماده برای سوالات.

موفق باشید.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من قدمت یک انسان جدید که من خیلی دوست دارم. هنگامی که ما تبدیل به صمیمی من غافلگیر شده بود که او به خوبی وقف (حدود 8 اینچ) است. جنس جامد و بهتر شدن اما من متوجه نعوظ نیست به خصوص خوب راست—او قطعا سخت و نفوذ یک مشکل نیست اما او نه در سنگ سخت مانند بسیاری از مردان من شده است با در گذشته است. من جمع آوری این سوال به دلیل آن را به من یادآوری است که دیگر بسیار خوبی برخوردار مرد من در گذشته نیز این مسئله تا به حال او می شود اما او هرگز به برش الماس. این مشترک است ؟ وجود دارد و نه فقط به اندازه کافی خون به قدرت بزرگترین بچه ها ؟ بیشتر کنجکاوی از یک مشکل اعتراف میکنم!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی