A woman surrounded by lipstick stains.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصویر از طریق توییتر.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من دختر تصمیم گرفته است ما دیگر هستید ، ما در 30s ما هر دو زنان با هم بوده است در حدود 18 ماه و با هم زندگی می کردند حدود یک سال از آن شده اند و با مشکلات و رابطه ما از ما نقل مکان کرد. بیشتر از آن بود روانی مرتبط با سلامت در بخشی خود را و او را نداشته باشند و میل جنسی. او می گوید که تغییر کرده است اما هر زمان که من سعی می کنم—و من همیشه یکی به آغاز آن است بی دست و پا و متوقف می شود حق دور. من شده اند در تلاش برای گرفتن او را به صحبت کردن با من در مورد آن, اما او حاضر و این نتایج در دعوا.

نکته اصلی مشکل این است که او فکر می کند من گاز گرفتن او و یا ساینده دندان من در زمانی که ما را. من این کار را آگاهانه و من شده اند hyperaware از آن سعی کنید برای جلوگیری از. این چیزی است که تا به حال آمده و من باور نمی کنم من باید تغییر چگونه من بوسه. او را بسیار دوست دارم اما فیلم برای من بسیار مهم است به عنوان ارتباطی است و راه او به من در مورد این است که بسیار مضر است. من احساس می کنم مثل او فقط به من کنه چون واقعا او را دوست ندارد بوسیدن یا لمس کردن. او این را انکار می کند. تنها زمان ما تا به حال رضایت بخش در شش ماه بوده است و زمانی که ما در حال خراب کردن در چیزی. آن است که خرد من اعتماد به نفس است. چگونه می توانم یادگیری به تغییر به جا کسی نیاز به زمانی که آنها نمی بیان چگونه است که به نظر می رسد ؟ است وجود دارد یک راه برای آشتی دادن این (علاوه بر یک درمانگر است که او نمی خواهد انجام دهید) و یا این ؟

تنگ حرف

عزیز تنگ, حرف,

من متاسفم که می گویند این وضعیت نا امید کننده برای تلفن های موبایل. من می توانم حدس در مورد اینکه چرا دوست دختر خود رفتار این راه اما نه از ما می توانید برای اطمینان می دانم اگر او می تواند باز نمی شود تا در مورد آنچه در جریان است. شما سعی کردم به صحبت کردن در مورد آن و به پایان رسید تا با دعوا. شما سعی کردم به تغییر راه شما می بوسه برای جلوگیری از دندان موضوع گزارش او. او نمی خواهد به درمان. چه می توانید انجام دهید ؟

انگار یکی از آخرین چیزی که من می توانم از فکر می کنم برای شما به امتحان کنید. بیش از شروع با. استفاده از تمام روش های مختلف بوسیدن است که شما می تواند جمع اوری. استفاده از لبها و زبان. بسیار محتاط باشید از دندان های خود را. تمرکز بر تلاش چیزهای جدید است که دوست دختر خود را ممکن است مانند و از او بپرسید برای اشاره به هر چیزی که برای او کار می کند. اگر وجود دارد هر گونه حرکت سعی کنید از همان روش برای انواع دیگر در صمیمیت—تنظیم مجدد در سراسر هیئت مدیره.

من اصلا اعتماد به نفس زیادی در توصیه من اما من فکر می کنم آن را به ارزش یکی از آخرین تلاش های قبل از شما در کاهش ضرر و زیان خود و حرکت بر روی.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 32 ساله و علاقمند به جنس مخالف, زن. من با شوهرم هفت سال ازدواج برای چهار. او اولین رابطه جدی و از همان آغاز وجود داشته است چند جزئی اما مهم ناسازگار به ویژه که در آن منافع معنوی نگران هستند. از آغاز هاب و من تردید از داشتن یک همسر و یک پیمان که اگر ما همیشه خودمان را که مایل کسی خارج از ازدواج ما, ما می خواهم به بحث در مورد باز کردن همه چیز. این موضوع نمی آمد تا پاییز سال 2018 زمانی که من شروع به یک کار جدید و به سرعت کاهش یافت و به یک همکار “رابرت.” ما تا به حال یک اتصال فوری بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده که تنها. من شوهرم گفت از حق دور در مورد احساسات من و به عنوان آنها رشد قوی تر در طول ماه هاب اساسا به من اجازه به دنبال یک عاشقانه یا رابطه جنسی با رابرت. در بهار گذشته من به ارمغان آورد تا امکان رابرت. او تایید کرد که او به طور کامل متقابلا عاشقانه من و جاذبه جنسی, اما بیش از حد نگران اذیت نمودن ارزش دوستی را به شما معرفی ، به علاوه او واقعا آماده به حل و فصل کردن و نمی بینند polyamory به عنوان مورد نظر خود را در فرم از رابطه عاشقانه برای آینده است.

قطع به تقریبا یک سال بعد رابرت و من عمیقا عاطفی صمیمی رفتن شگفت انگیز “خرما” چند شب در هفته و پشتیبانی از یکدیگر راه شرکای عاشقانه خواهد بود (او هنوز هم بسیار تک با وجود فعال دوستیابی). این امر می تواند یک وضعیت ایده آل برای من چون او را فراهم فکری سازگاری ندارد در ازدواج من است که قوی تر از همیشه به عنوان یک نتیجه از این رابطه خارج از. اما یک مشکل: من نمی توانم بیش از چگونه به شدت من می خواهم به خواب با او. من خیلی هیجان زده برای او. من هرگز احساس اشتیاق جنسی برای هر کسی که به شدت من را برای رابرت. من خیلی به او جذب شده و آن را منحرف. ما به تازگی بازبینی ما تصمیم به رابطه جنسی ندارد و تصریح کرد که نگرانی همان: اگر ما فیلم آن را در نهایت باعث خرابی دوستی ما. بنابراین سوال من این است که دو برابر می شود: 1) آیا شما فکر می کنم آن را در واقع خراب کردن دوستی ما به داشتن رابطه جنسی است ؟ ما فوق العاده خوب در برقراری ارتباط با یک دیگر و ما در حال حاضر حرکت منحصر به فرد یک رابطه عاطفی. چگونه رابطه جنسی را تحت تاثیر قرار است ؟ 2) بدیهی است که من قصد دارم به احترام به خود “نه” و به طور فعال سعی کنید ذهن خود را تغییر دهید. پس چگونه جهنم را من حرکت گذشته من جاذبه جنسی مرز وسواس ؟ چگونه می توانم انتشار است که تنش و بدون هر گونه کمال? من باید به طور منظم و رضایت بخش جنسی با همسرم, اما آن را نمی کند, کاهش هر یک از تمایل من برای رابرت. هر گونه ایده ها ؟

—نا امید دوست

عزیز نا امید دوست

رابطه جنسی راهی برای تغییر همه چیز. وجود دارد کیمیاگری اثر است. ما نمی دانیم چه چیزی معرفی فیلم به رابطه انجام خواهد داد تا زمانی که ما آن را انجام دهد. اما آن را واقعا مهم نیست که آیا داشتن رابطه جنسی واقع خراب کردن رابطه شما اینجا هستید: رابرت نگران است که در مورد احتمال بنابراین من خوشحالم که شما قاب آن را به عنوان آشکار است که شما توجه خود را ندارد.

دریافت آن را در سر خود را که با رابرت کردن جدول. تصور کنید که او را به عنوان یک کن عروسک زیر کمر—همه صاف mounded پلاستیک با هیچ برآمدگی یا insertable بخش است. متوقف کردن فکر خود گردش با رابرت به عنوان تاریخ—شما دوستان نمی عاشقان. شما با داشتن شام و یا دیدن یک فیلم و نه بیرون رفتن با یکدیگر است.

رابرت به شما می دهد انرژی جنسی است. انرژی جنسی ندارد به معنی جنس و حتی اگر آن را نشانی از آن ندارد به معنی جنس با آن شخص. عادت فاک شوهر خود را مغز از زمانی که شما نیاز به منفجر کردن برخی از جنسی بخار. شما ممکن است پیدا کردن چیزی دیگری به کانال انرژی جنسی به مانند کار کردن و یا تمیز کردن سینک آشپزخانه خود. آن را نمی خواهد رفتن به رابرت.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من مبتلا به دو قطبی چند سال پیش پس از ملاقات و ازدواج با شوهر من. هنگامی که ما برای اولین بار ملاقات من بسیار hypersexual و به شدید, شدید, اغلب جنسی دردناک است. ته قنداق تفنگ و سیلی سخت-کدکن و مو کشیدن شدند همه به نوبه خود-ons و من آماده برای رفتن در هر زمان ، او واقعا دوست داشت که من به آن لذت می برد و بیشتر در غالب سبک از جنس. او همچنین دارای یک آلت تناسلی مرد بزرگ.

حالا که من هستم پایدار و دارو من سلیقه منتقل کرده اند به طور قابل توجهی: من دوست ندارم که صدمه دیده است! و همه چیز لطمه می زند! او خشن و سخت و (به معنای واقعی کلمه) پوند من—به حفظ آلت تناسلی خود را از کبودی دهانه رحم من (و یا ضربه زدن به من IUD) من اغلب قرار دادن انگشتان دست و یا یک دست در اطراف پایگاه به طوری که او نمی محوری به عنوان کنون در. هنگامی که او می رود را بر من می رود سریع و سخت است و اجازه نمی دهد تا زمانی که من از لحاظ جسمی کشیدن دور (او می داند که من به طور معمول نمی توانید که راه). هنگامی که من سعی کردم به آوردن تنظیمات و از او بخواهید به تغییر او می شود واقعا جرم و ناراحت است. آن را بدست به نقطه که در آن زمانی که ما در حال رفتن به, من برای اماده کردن من كمر و اغلب لذت بردن نیست خودم اجازه لازم ناله و انتظار برای بخشی که در آن من برای دریافت کردن. این بار که رابطه جنسی می رود به خوبی برای من بود و من احساس متصل هستند و زمانی که ما غیر عشقبازی جنسی یا عاشقانه پیش از آن در روز. او با محبت و توجه و تلاش می کند واقعا سخت است (هیچ جناس در نظر گرفته) لطفا به من, اما او نمی گوش دادن به من (جدید) نیاز دارد. چگونه می توانم ارتباط با او ؟

—من جدید

عزیز جدید من

“هنگامی که او می رود را بر من می رود سریع و سخت است و اجازه نمی دهد تا زمانی که من از لحاظ جسمی کشیدن دور (او می داند که من به طور معمول نمی توانید که راه).” این یک پرچم قرمز است. چرا شما را در راه شما می دانید گیرنده نمی مانند ؟

یکی دیگر از پرچم قرمز است که واکنش خود را هنگامی که شما سعی می کنید برای برقراری ارتباط با او. من فکر می کنم شما باید یک گفتگو که در مورد قبل از اینکه شما سعی می کنید به کار بر روی مسائل جنسی. وجود دارد استدلال ؟ این الگو با سایر افراد مانند امور مالی و یا تصمیم گیری در اطراف خانه ؟ اگر وجود دارد یک مسئله عمیق تر, شما باید در نظر درمانی به دریافت کمک از خارج در آن است.

اگر مشکلات ارتباطی خاص به جنسیت شما هنوز هم نیاز به یک متا گفتگو قبل از حفاری به جزئیات. او حساس در مورد مردانگی خود را? او اشتباه گرفته تغییر در تمایلات جنسی و تجربه کمی از روانی whiplash? من تصور آن را به شما زمان کمی برای کشف کردن آنچه اتفاق می افتد و شروع به برقراری ارتباط در مورد آن و نه از شما می تواند حدس زده اند که بخشی از این تغییر تا زمانی که آن را در حال حاضر اتفاق افتاده است به طوری که او ممکن است در تلاش برای نگه دارید تا. بحث در مورد آنچه در جریان است که می توان آن را سخت برای او به شنیدن نقد.

وقتی که شما آماده برای شیرجه رفتن در شروع با تیتر: “تمایلات جنسی من به شدت تغییر کرده است” و یا با این حال شما می خواهم به عبارت آن است. دنبال چیزی که اذعان تیم طبیعت از وضعیت مانند “من می خواهم برای کشف آنچه با این نسخهها کار برای من در حال حاضر با هم.” یا “می تواند ما را در آزمایش با نرم تر و ملایم است؟” اگر او تغییر او بارهای از تقویت مثبت زمانی که او را لمس شما را در راه شما می خواهم.

او ممکن است تغییر نمی کند و یا او ممکن است قادر به آرام گفتگو در مورد تمایلات جنسی با شما در همه. آماده شدن برای که امکان و آماده برای کاهش ضرر و زیان خود را در صورت نیاز. آنچه شما توصیف نمی تواند ادامه دهد.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

به دلیل یک نقص مادرزادی با مجرای ادرار من تحت پنج عمل جراحی است که باید در سمت چپ من بخش خصوصی—ابتدا آلت تناسلی من به دنبال بسیار خشن. در واقع در crueler اما هنوز هم هدف لحظه های من بیشتر تمایل به می گویند کاملا دافعه. به این دلیل من عمیقا نا امن بودن و داشتن رابطه جنسی.

که گفت:, من می خواهم به داشتن رابطه جنسی و حتی بیشتر از آن در دراز مدت جنسی رابطه صمیمی. تقریبا 95 درصد از زمان من تحت عمل اعتقاد به این سیستم این است که من نه در خور هم من و گچ این باورها به شنیع ظاهر آلت تناسلی مرد من. 5-ish درصد از زمان من می توانم بازیگران این افکار کنار خودم بر این باورند که ممکن است برخی از مرد وجود دارد که مراقبت می کند و شیرجه رفتن به استخر قدمت هر چند رزرو تقریبا همیشه خزش و فویل چه شانس. این هجوم به قدمت رخ می دهد کمتر و کمتر این روزها اما در 20s من آن ضربه را حداقل هر شش ماه یا بیشتر. در چند بار من تا به حال لباس جنس آن را همواره خارج از چارچوب توسعه روابط بلند مدت و با یک سوار کار ماهر, بند. آن را احساس می کند راحت تر به متقاعد کردن کسی (و خودم) که من شدنی برای یک چیز یک بار. در نور از مخمصه من صادقانه بگویم که من سپاسگزار است که من همیشه تمایل به bottoming: من هرگز احساس تمایل به بالا و یا برای دریافت کلیک در دهان, آلت تناسلی مرد من. به من ثابت در نارسایی فیزیکی من نمی تواند درک آنچه در آن به معنی برای من اگر مورد نظر من کسانی که همه چیز من زمان تجهیزات. من اعتقاد ندارم که من تمایل به پایین است چرا که آلت تناسلی من به نظر می رسد از راه آن می کند: من فکر می کنم تمایلات جنسی من حداقل در این اساسی احترام پدید آمده قبل از آن من و عمل جراحی.

پس از زمان به زمان من می psych خودم فقط به اندازه کافی به این باور است که آن را واقعا مهم نیست که به بعضی از بچه ها که آلت تناسلی من است fugly. من دیگر دارایی های فیزیکی است که می تواند به اندازه کافی به آنها را خوشحال. اما برای 5 درصد از زمان که من می توانم باور کنم این من هستم هنوز متوقف کرد. زمانی که من قرار است به کسی بگویید? است وجود دارد یک زمان اشتباه به کسی بگویید? برخی از دوستان هشدار داده اند oversharing در تاریخ اول (اجازه دهید به تنهایی یک مشخصات دوستیابی), اما آن را احساس ناعادلانه به کسی که صبر کنید از طریق شش خرما در حالی که ما می دانیم هر یک از دیگر و سرمایه گذاری عاطفی و آنها با صبر و حوصله در انتظار جنسی تنها پس از آن نشان می دهد که آلت تناسلی من ممکن است بسیار ناامید کننده است. آن لحظه است که ویرانگر است.

من نوشتن نیست برای درخواست اجازه شما به تاریخ و یا به احساس ارزش است. من می دانم که که از درون آمده و من می دانم که من باید کار را به انجام است. اما اگر و وقتی که زمان می آید و یا شاید حتی در این میان برای آن لحظات احساس می کنم مانند آسیب پذیری شدنی است, چگونه می توانم ارتباط این اطلاعات در مورد خودم به شخص دیگری من آشنایی در راه است که عادلانه به او و به من ؟

—آشغال

عزیز J,

من مشتاقانه منتظر به روز شما احساس می کنید شایسته فیزیکی ارتباط انسانی ، و یا به جای من نگاه به جلو به کسانی که دوره های افزایش و به روز و هفته در یک کشش. شما می خواهید وجود دارد.

در ضمن افشای باید متناسب با محل. اگر شما در Grindr و فقط به دنبال رابطه جنسی, صف مقابل—”من منحصر به فرد-به دنبال آلت تناسلی مرد.” چگونه شما هدایت است که در اطراف برای برنامه ریزی است تا به شما. در یک سایت مثل OKCupid شما می خواهید به احساس فرد و افشای زمانی که همه چیز ممکن است تبدیل به فیزیکی. اگر شما با کسی که شما را ملاقات در جهان و یا معرفی شدند به تاریخ سوم می رسد زمان مناسبی برای مطرح کردن جنسی جزئیات. اگر همه چیز در حال حرکت, سریع, شما همیشه می توانید آن را در اوایل. اگر رابطه بیشتر آزمایشی آن را OK صبر کنید یکی دیگر از زن و شوهر از خرما.

باید موجز توضیح آماده است. آن را بنویسید. سعی کنید به استفاده از یک کمتر لود توصیف از “fugly.” می گویند آلت تناسلی خود را زخم از عمل جراحی برای یک نقص مادرزادی—همه چیز خوب است اما این ظاهر غیر معمول است. ویرایش آن را به عنوان بی طرف به عنوان امکان پذیر است و تمرکز بر روی آنچه که مردم نیاز به دانستن وجود دارد همراه با درد و یا چیزی که نباید انجام دهید ؟ در حال حاضر آن را حفظ و عمل در آینه. هنگامی که شما در حال توضیح به مردم صحبت می کنند به آرامی به طوری که آنها هم به روند آنچه شما می گویید.

شما کاملا اجرا خواهد شد به افرادی که پرشهای در مورد آن. همه ما به اجرا ، من متاسفم در پیشبرد. اما من قول می دهم که مردان وجود دارد خارج وجود دارد که نمی مراقبت از آنچه آلت تناسلی خود را مانند به نظر می رسد تا آنجا که آنها در مورد مراقبت از شما.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من 35 ساله متاهل و مادر دو فرزند کوچک و من هرگز تا به حال رابطه جنسی خوب. من نمی ارگاسم از مقاربت به تنهایی که من جمع آوری کرده اند این است که غیر معمول نیست. هیچ یک از مردان من بود با زمانی که من تنها در 20s شد که علاقه مند به یادگیری در مورد کلیتوریس. نه شوهرم. من استفاده می شود به فکر می کنم که زنانی که فریب خورده بودند مسخره بودن چون تنها چیزی که من تا کنون بدست جنسی ارضاء نفس است. چرا خطر ثبات خود را ازدواج و خانواده برای چیزی به عنوان زودگذر است که به عنوان?

به تازگی من شروع به فکر می کنم که ممکن است این همه مستقیم زنان تجربه و شاید برخی از راست تقلب زنان زیرا آنها با داشتن ارگاسم با خود امر شریک است. من می خواهم که. من تعجب می کنم که اگر این واقعا امکان پذیر است. اگر یک پاداش بود? اگر چه برخی از راست آقایان علاقه مند به چوچوله و درک چگونه به آن عمل? اگر چه من می تواند با شخص دیگری قبل از من می میرند ؟ که پاداش خواهد بود به ارزش خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی