دبیرستان من دوستان می گویند من باید “مترقی” و در حال حاضر. من باید گوش ؟


Girl looking behind her next to two wedding bands in neon.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس مور رسانه ها/iStock/گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من به یک دبیرستان در آن مورد بحث قرار گرفته است غالبا. من برای مذهبی و دلایل اخلاقی نمی خواهم به داشتن رابطه جنسی تا زمانی که من متاهل هستم. دوستان من می گویند که باعث می شود من یک “منافق” و “قدیمی از مد افتاده” و این که من باید بیشتر “مترقی است.” آیا انتظار تا ازدواج واقعا من یک کوته فکر ؟

— نه در Bangwagon

عزیز نه در Bangwagon,

در اینجا چیزی در مورد دبیرستان: این یک گروه کوچک از افراد جوان هم انداخته بر اساس مشترک, سن, نزدیکی جغرافیایی و نیاز به آموزش و پرورش است. نوجوانان گاهی اوقات فکر می کنم آنها باید همه چیز را نمیفهمد و در کل مردم احساس مانند آن را OK به تصویب صدای قضاوت در فعالیت های دیگران است. Spoiler: این صفات ممکن است به بزرگسالی باقی بماند.

ساخت غیر استاندارد انتخاب دعوت به انتقاد. این که آیا آن را تبدیل شدن به یک با مشخصات بالا بالغ مجری یا انتظار تا ازدواج. من شما را تشویق به ماندن درست به خودتان و آنچه شما احساس می کنید مناسب است. برای انجام این کار شما نیاز به توسعه یک پوست ضخیم تر, قوی تر قطعیت در تصمیم گیری های خود. چرا شما انتخاب تجرد تا ازدواج ؟ به طور خاص چه دین خود را می گویند و چگونه خود را انجام دهد و اخلاق و اعمال خود را انتخاب کنید ؟ چه این انتخاب به شما چیست ؟ چگونه می توانم به شما توسعه عاشقانه اتصالات بدون که جنبه های فیزیکی? فکر می کنم از طریق این چیزها. آماده به درخواست دیگران در مورد خود را انتخاب کند. چرا آنها انتخاب برای داشتن رابطه جنسی در سن? چه آن را دوست دارم ، چگونه خود را اخلاق اطلاع رسانی انتخاب های خود را? شروع یک گفت و گو. انجام این کار از آموزش همسالان خود را در انواع روش های جنسی است که در خارج وجود دارد—به طور خاص انواع گزینه های که شما در حال اقدام و انجام مقدار زیادی از گوش دادن خود را.

رابطه مثبت گاهی اوقات می رود ریل در راه مشکل ساز. من به یاد یک جنس مربی گفت: آنها احساس مانند آنها نیاز به انجام در انجمن خود را به نشان می دهد که آنها واقعا خوب هستند با انجمن. من فکر پلی دوستانی که میرم سوال که آیا آنها هنوز هم پلی اگر آنها در حال حاضر قدمت بیش از یک نفر. من فکر افرادی که به شدید یا مبهم اعمال جنسی دارای حق اعمال کلمه وانیل مانند یک لکه دار کردن. رابطه مثبت معنی پذیرش طیف وسیعی از ابراز تمایلات جنسی انسان, و این شامل افرادی که فاقد خاصیت جنسی و یا افرادی که می خواهید به صبر برای فرد آنها فکر می کنم آنها در حال رفتن به صرف بقیه زندگی خود را با.

قبل از اینکه شما بروید من می خواهم به یک کلمه در مورد دوستان است. تماس شما کوته فکر برای انتخاب است که متناسب با باورهای خود را نمی, اعتصاب من به عنوان بسیار دوست مانند. شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم در مورد که شما سرمایه گذاری زمان خود و اجتماعی انرژی و نگه داشتن یک چشم را برای افرادی که به شما احترام بگذارند و تصمیم گیری های خود را.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من شده است با بیش از 10 سال است. ما هنوز سر بیش از پاشنه در عشق با یکدیگر. اما این همیشه یک کمی دشوار است. من بسیار کوچک و دردناک است برای من مهم نیست که چگونه مرطوب من هستم یا چقدر عشقبازی ما—حتی پس عزیزم که مرا شوکه کرد. من خونریزی در هر زمان و او همیشه پایان اگر من مانند من در درد بیش از حد. به بالا از آن خاموش من از تحریک کلیتوریس و با وجود خود تجربه نکرده اند قادر به دریافت از نفوذ. من اندازه باعث می شود پوشیدنی داخلی روان شناسی غیر ممکن است در هنگام رابطه جنسی. بنابراین من فقط با استفاده از یک منظم و آن را نگه دارید. او هرگز شکایت—او مانند یک مرد فوق العاده واقعا. برای مثال او به من گفت که راه برگشت وقتی که ما شروع به آشنایی که از دهان یکی از چیزهای مورد علاقه خود را به انجام برای یک زن. اما من فقط بیش از حد خود آگاه که هرگز واقعا از آن لذت بردم. بنابراین او آن را انجام نمی, و او را متوقف درخواست. من کوشش کرده ام که به تازگی به باز تر به چیزهایی که مرا ناراحت کننده, به طوری که ممکن است تغییر کند. من ترجیح می دهم برگزار می شود و دوخته شده با دست به کفل زده, و غیره. نه به درد یا تحقیر فقط به تحت سلطه بودن. شوهر من هرگز واقعا خیلی سعی کردم که قبل از, اما به تازگی او را دیدم برخی از عاشقانه های من kindle app. او هیجان زده بود آن را به من بدهید و او از آن لذت می برد. آیا به عنوان I. جنسی هنوز هم صدمه دیده است و من نمی پایان بدون ویبراتور, اما من بسیار روشن است.

نکته این است, شوهر من است و در انطباق برای بیش از 10 سال است و او را نه یک بار پرسید: چیزی از من بود که در خارج از منطقه راحتی من. وی با اشاره به تازگی که او دوست داشت به تماشای من و او از من خواست به سعی کنید که در بالای صفحه. من صفر را تجربه کنید با این. بله من 30. اما من شاید چهار مردان در تمام زندگی من—همه از این است مبلغ و یا از پشت. من سعی کردم به تازگی به بالا باشد. راحت بود اما او یک مرد بزرگ—چربی نیست او فقط شش و نیم قد بلند با بدن بزرگ است که همراه با آن است. من 5’4. من زانو زمین را لمس و یا تخت در دو طرف لگن را, اما وجود دارد بسیار کمی به بالا و پایین رفتن. من سعی کردم کشویی عقب و جلو به جای بالا و پایین اما من نگه داشته لیز کردن از او. ما واقعا باید هر صندلی از یک ارتفاع خوب است که حمایت از وزن یا فعالیت. من سعی کردم در جستجوی آنلاین برای راهنمایی برای این وضعیت اما هیچ چیز به نظر می رسید مفید است. من به دنبال جنس مبلمان برای این و نمی تواند پیدا کنید که بسیار جذاب به نظر می رسید. (من تو را دیدم یک فیلم مدفوع اساسا برای زنان باردار, اما این چیزی است که من به دنبال.)

من واقعا می خواهم به انجام بیشتر برای او راه او را برای من. من با خواندن پاسخ های اخیر شما بچه ها به حدود دهنی, بنابراین من سعی کنید به ترکیب که به عنوان خوبی. (او نمی خواست در حالی که او آنها لذت می برد. من شکل او می خواهد به من ارائه دهد.) چه می توانم انجام برای ایجاد این اتفاق می افتد ؟ هیچ راهی وجود دارد به انجام در بالای یک دختر کوچکتر با یک زن سالم ، است وجود دارد یک راه برای انجام این موقعیت در حالی که همچنین اجازه او تسلط (یعنی بستن دست من)?

— در آموزش

عزیز در آموزش

اول لطفا برای دیدن یک متخصص زنان و زایمان. اگر شما به طور منظم معاینه نمی کشد سازگار خونریزی هنگام رابطه جنسی را جدی بگیرید لطفا برای دیدن یک دوم. یک سوم اگر نیاز بود. مطرح کردن مداوم درد در هنگام رابطه جنسی بیش از حد.

برای پاسخ به سوال واقعی وجود دارد یک زن و شوهر از کلاهبرداری است که شما ممکن است پیدا کردن مفید است. یکی این است که تعادل بر روی توپ از پای خود را—یک پا در دو طرف شوهر خود را لگن—و اساسا خود را درگیر چمباتمه عضلات برای کنترل عمق و محوری است. آن را بیشتر از لحاظ جسمی شدید اما آن را به شما فضای بیشتری برای حرکت در اطراف.

یکی دیگر از گزینه است برای استراحت زانو و رول لگن خود را. اگر شما سوار یک اسب فکر می کنم lope راه رفتن. اگر شما در میانهی شب—ooh پسر اجازه دهید را ببینید اگر من می تواند انجام این کار بدون کمک های بصری. بنابراین شما بر روی زانو خود را با شوهر خود را در داخل از شما و بالا و پایین یک گزینه نیست. کشویی جلو به عقب است که دستور غذا را برای یک کبود آلت تناسلی مرد. نورد لگن خود را به جلو و عقب است. فکر می کنم از لگن خود را به عنوان یک کاسه است. شیب آن را به جلو شیب آن را به عقب و ببینید اگر شما می توانید برخی از خوب g-نقطه عمل در جریان است. بند دست خود را روی قفسه سینه خود را برای ثبات. به نظر می رسد مثل شما خیلی بر روی این متمرکز بودن-در-بالا چیزی به عنوان یک صفحه نمایش برای شوهر خود را, اما من می خواهم به ذکر است او می تواند تحریک چوچوله خود را با انگشتان دست خود را و یا یک وسیله ارتعاش و نوسان در این موقعیت در حالی که شما با استفاده از دست خود را به تعادل می باشد.

و همیشه وجود دارد ، که من معنی دختر گاوچران معکوس. شما ممکن است دریابید که شما باید طیف وسیعی از جنبش اگر شما تبدیل به اطراف و متمایل به جلو به سمت پای او. یک صندلی کوتاه ممکن است اجازه می دهد تا شما را به صورت ایستاده بر همسر خود را بیش از حد.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم بسیار با خوشحالی ازدواج برای 20 سال و نسبتا وانیل و کاملا سرگرم کننده ، اما من لذت بردن از, احتمالا به طور متوسط دو بار در هفته برای دریافت کردن یا عاشقانه. من می خواهم به خواندن داستان اما اکثر اوقات من واقعا ترجیح می دهند تصاویری و برای تلفن های موبایل از یک فیلم. مسئله من این است که من شنیده ام بیشتر و بیشتر در مورد اخلاق, مشکلات جنسی, که تا به حال من بوده است رفتن به. در علاوه بر این به حداقل تلاش به یک فمینیستی (و یا “متحد”?), من نیز می دانم به عنوان یک اتحادیه نجار من نمی خواهم که مردم تضعیف ما دستمزد یا نه. بنابراین من می خواهم برای انتقال به انجمن پرداخت. مشکل من این است که من با داشتن یک زمان سخت در حال حاضر پیدا کردن آنچه من می خواهم. من فکر می کنم وجود دارد تجدید نظر به مبتدی برای من: 1) توهم یا واقعیت “اصالت” و 2) زیبایی از “هی که در واقع به نظر می رسد مثل من thicc همسر یا زن داغ من دیدم در مترو و … که در واقع می تواند به من.” من چند خاص تبدیل فایرفاکس به عنوان بسیاری از مردم انجام دهد اما هیچ کدام برای من افزایش به سطح یک طلسم است که بسیار خاص و وب سایت را بسیار برای من. که در آن شما نشان می دهد پیدا کنم که به خوبی انجام شده و متناسب با vibes که من لذت می برد با تازه کار, چیزهای ؟

— پرداخت به فشار بازی

عزیز پرداخت به فشار بازی

پیدا کردن نوازندگان که متناسب با نوع بدن شما را—به من اعتماد کن, پورنو حرفه ای انواع نوازندگان با تمام انواع از بدن—و به دنبال آنها در رسانه های اجتماعی. رسیدن و چه بخواهید بهترین راه برای حمایت از کار خود را. آن را احتمالا یک اشتراک خود را تنها طرفداران ManyVids, Clips4Sale و یا وب سایت های شخصی. این درد مرا به اعتراف این, اما آنها ممکن است به شما مراجعه به خود ، صفحه بیش از حد از PornHub راه اندازی کرده است YouTube Creators-مانند برنامه ای است که می پردازد چیزی برای مطالب ارسال شده در مقابل paywall. نه به آنچه که من فکر می کنم منصفانه است اما چیزی.

صحت—هر آنچه که حتی به معنی چیزی است که بسیاری از حرفه ای انجمن تولید کنندگان به دنبال عبارتند از: در کار خود را. من نمی توانم صحبت می کنند و برای دیگر تولید محتوا اما در ZeroSpaces.com (18+ پروژه من تاسیس یک از ما بپرسید اصلی ما مجری که آنها می خواهم به انجام کار خود را با, و پس از آن که از نوازندگان آنها را انتخاب کرده اید اگر آنها می خواهم به کار با فرد اصلی. ما ترتیب ما شاخه به فاستر اتصال. ما نه تنها گروه اجرا می شود که مجموعه ما را در این راه. جالب است که من در بر داشت که تولید کم ارزش کمک می کند تا مشتریان احساس می کنید که “صحت.” من می خواهم پیشنهاد شما بررسی کنید “دور دنیا در 80 راه” مجموعه ای هر چند من نمی دانم اگر نر استعداد من استفاده خواهد خود را متناسب با معیارهای “می تواند من است.”

بسیاری از فردی اجرا می دانیم که روند جاری است که نسبت به صحت و ایجاد محتوا است که به دنبال دستیابی به آن پرنیان خود را. دیدن خطوط بین حرفه ای و تازه کار به طور فزاینده ای مبهم است. افرادی که هرگز مشغول به کار برای یک شرکت بزرگ باید تولید خود را studios و با اپل و دیگر گوشی های هوشمند چه هستند, مدیریت به ساقه براق تلطیف کار می کنند. بزرگ شرکت های تولید ایجاد شده اند تازه-یا pro-am منتشر شده برای سال. این همه درهم و برهم.

در پیدا کردن یک مرد که به نظر می رسد مثل شما اما آیا درآورد و از او بخواهید که در آن بهترین مکان برای خرید او pro-am از کار است. اگر شما می خواهم به من داده جزئیات بیشتر در مورد آنچه که اصالت به معنی به شما و به آنچه شما به دنبال مانند من ممکن است قادر به حفاری تا برخی از توصیه های خاص, اما من فکر می کنم شما قادر به پیدا کردن رابطه شما مانند خود شما.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم برای ازدواج شده است 22 سال فوق العاده. ما تا به حال این نوع از زندگی جنسی شما احتمالا می خواهم انتظار از عالی به خوب از نادر به ثابت—بسیاری اتفاق می افتد در دو دهه. به تازگی چیزهایی تغییر کرده است, به ظاهر برای بهترین. من همیشه به حال یک رابطه جنسی بالاتر درایو از او و در حالی که این گاهی اوقات یک مشکل شده است او همیشه بوده است ، در حال حاضر با این حال او رانندگی است با من و ما با داشتن رابطه جنسی تقریبا روزانه و او را از داشتن حداقل یک ارگاسم معمولا بیشتر در هر زمان. این باعث می شود من بسیار مبارک عشق من چیزی بیش از او خشنود و همچنین مطمئن شوید که او می آید برای اولین بار به معنای واقعی کلمه معمولا قبل از نفوذ. به نوبه خود این ساخته شده است که او بیشتر تجربی است که من هم دوست دارم. ما به معرفی یک اسباب بازی (که او هرگز به قبل) او می پوشد لباس زیر زنانه بیشتر از قبل که من دوست دارم ، در واقع در حالی که ما تا به حال ذهن باد جنسی در طول سال چه او انجام شده است در حال حاضر نزدیک به روزانه استفاده می شود می گویند ماهانه و یا هفتگی و یا گاهی کمتر با وانیل در میان است. این است که بیشتر از من همیشه امیدوار بود که بر یک پایه منسجم ، برای تلفن های موبایل بزرگ راست است ؟ مانند ما آمده ایم به یک نوع هماهنگی که من شرط می بندم بسیاری از زوج ها از خواب. پس از چین و چروک.

به عنوان پس زمینه, او به تازگی در زمان یک زن عاشق با اجازه من برای چند ماه. قبل از آن ما در حال حاضر با داشتن بیش از رابطه جنسی مکرر و من آن را دوست داشتم. پس از تجربه او با یک زن او به طور کامل رفته است به اوردرایو. قبل از او orgasms شد نادر سعی کنید به عنوان من ممکن است. در حال حاضر آنها در یک مو ماشه یک رویا برای من چون من به عشق دیدن او خیلی خوشحال است. مشکل این است که من. در حال حاضر با داشتن تمام خواسته های من در بستر اعطا لذت بردن از ارگاسم کاهش یافته است خاموش صخره. و یا آنها اتفاق نمی افتد. همه در همه ، از سوی دیگر من ارگاسم از رابطه است که من با استفاده از, احتمالا هفته و گاهی کمتر بوده است شگفت انگیز است. بهتر از قبل از آنها بودند. این است که مخالف دقیق از این راه کارها استفاده می شود. قبلا مراقبت از خودم بود حداقل رضایت بخش و من ترجیح جنسی با همسر من با یک مایل.

من فکر می کنم دو امکان وجود دارد. یکی فیزیکی و من فرض مربوط به بیش از نوشیدن و فقیر عادات خواب که هر دو مشغول کار هستم و من نیز در تلاش برای افزایش آلت تناسلی من حساسیت معمولی مراقبت از خود ، دیگر ممکن است مقصر است چیزی روحی و روانی من را کاملا تشخیص (بله درمان می تواند آینده). من ذکر نشده ارگاسم شدت چیزی که به او هر چند بحث ما در مورد هر چیز دیگری. من نمی خواهم او را به احساس می کنم مثل او انجام هر کاری اشتباه است چرا که او نیست! ارتباط ما از لحاظ فیزیکی بسیار خوب اجازه دادن به هر یک از دیگر می دانیم چه می خواهیم و در عین حال به تازگی آنچه من می خواهم انجام نمی آن را برای من. افکار ؟

— چین و چروک در بهشت

عزیز چین و چروک در بهشت

این امکان وجود دارد که تعقیب و گریز—تلاش شما با قرار دادن همسر خود را به حالت—بخشی از خود انگیختگی روند. این امکان وجود دارد که احساس نیاز شد بخشی از جنسی خود را پویا و همسر خود را به راحتی لذت آب و هوایی ارتباط با فرد دیگری است که به چالش کشیدن آن است. آن را نیز ممکن است که آنچه شما به عنوان توصیف بیش از نوشیدن و فقیر عادات خواب است تداخل با عملکرد خود ، و البته وجود این پدیده های عجیب و غریب که در آن گرفتن آنچه ما می خواهیم در هر جنبه ای از زندگی ما—گاهی دارای اثرات ما پیش بینی نیست.

من فکر می کنم شما باید موضوع مطرح آرامی با همسر خود است. شما می دانید چه تعبیر او حساس و شما باید 22 سال تجربه در برقراری ارتباط با یکدیگر شفاهی. استفاده از آن. در حال حاضر آن را به عنوان یک تغییر در جنسی خود را پاسخ است که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با او و او بینش ، چیزی شبیه به “من تجربه یک تغییر در پاسخ جنسی و می خواهم به شما بگویم در مورد آن” باید کافی است.

من می خواهم به تحت تاثیر قرار دادن شما در این واقعیت است که تمایلات جنسی اغلب توسعه—تکامل می یابد—در طول زمان است. چه کار می کرد 10 سال پیش لزوما کار در حال حاضر. این را ندارد به یک مشکل — می توان آن را یک فرصت برای دوباره کشف.

— Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک معضل است. من یک زن و شوهر من و من رابطه خوبی. من یکی که خیلی طول می کشد مراقبت از همه چیز را در خارج از اتاق خواب, بنابراین من ترجیح می دهم همسرم به بیشتر غالب و اتهام را در اتاق خواب. اما او تمایل دارد به یک ملاحظه عاشق که بدان معنی است که او می پرسد بسیاری از سوالات مانند “حال شما خوب است؟”; “آیا این احساس خوب یا درست است؟”; “من صدمه زدن به شما ؟ دیگر از گاه به گاه “شما بر من!” لحظه ای که من آوازی در مورد سوالات دیگر کاملا غیر ضروری است. من اطمینان او را قبل ، حین و پس از آن او را انجام می دهند و من به ارمغان آورد تا چندین بار که من پیدا سوالات منحرف به ویژه هنگامی که من در وسط و آنها را از لحظه ای. چگونه من شروع به فکر او بود و کمی مسلط تر و برای جلوگیری از پرسیدن سوال ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>