من houseplant باغ کوچک در پارک ملی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز نمی تواند از بین ببرد

من نوشتن این, از اجاره کابین در روستایی مونتانا; آن مه و برف بی سر و صدا به طور مداوم. امید شیپوری می ایستد در پنجره زیر شیروانی اتاق خواب, بزرگترین و سالم ترین من تا کنون دیده اند در زندگی واقعی تقریبا پنج فوت قد. برگ های موج دست بتواند در نامرئی خورشید چنان عظیم است که آنها به نظر می رسد تقریبا بیگانه است. این گیاه زیبا است اما بیشتر از آن است: حضور خود را در اینجا در مونتانا در وسط زمستان احساس نامتجانس غیر قابل توضیح و بنابراین جادویی. امید شیپوری یا شیپوری bipinnatifidumاست بومی داغ مرطوب جنگلهای انبوه آمریکای جنوبی به سرد و خشک کوههای مونتانا. آن را گرم در داخل کابین به لطف سوختن چوب اجاق گاز, اما از آن است که به دور از استوایی و چیزی جز مرطوب. من به یاد دارم از کلیشه “بلوم که در آن شما در حال کشت” است که من دیده ام مزین در kitschy نشانه های چوبی در باغ و من نمی تواند کمک کند اما دیدن شیپوری به عنوان یک معجزه و یک استعاره.

در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا, که در آن ما را از خواب بیدار به یک حمله جدید در, حقوق بشر, محیط زیست و قانون اساسی هر روز این واقعیت ساده است که یک جنگل انبوه گیاه هنوز هم می تواند رشد و قوی در وسط زمستان می شود آغشته با معنی. در عجیب و غریب توهم زا روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح آن چیزی بود که از یک شوک که زندگی رفت. و در این میان روزانه فجایع از آن پس زندگی ادامه داده است برای رفتن برای کسانی از ما ممتاز به اندازه کافی برای فرار از تجربه دست اول اثر خود مضر سیاست. ما نگه داشته اند در مورد کسب و کار در حال رشد ما کوچک زندگی, حفظ کوچک ما جهانهای برای رسیدن نور به ریشه خشک سخت زمین است. جهان در آتش است اما ما تمایل به کوچک infernos شخصی ما واقعیت از آنجا که بسیاری از ما می توانید انجام دهید کمی در مورد گرمایش جهانی و یا کودکان در قفس در مرز. ما می توانیم نفی تک-استفاده از پلاستیک های ما می تواند به کمک مالی و یا حتی کرباس برای ما نمایندگان ما می تواند به بیهوده گویی در مورد جهان در رسانه های اجتماعی ما می تواند مارس اما این اقدامات به نظر می رسد به انجام کمی به نکته ترازو به نفع انسان نجابت. ما ناتوان هستند.

تبلیغات:

چند سال پیش امید شیپوری در داخل کابین در مونتانا که در آن من باید برای آمدن به فرار از جهان خواهد بود چیزی بیش از یک نیز قرار داده شده مورد دکور به من. من در عشق با گیاهان به تازگی همراه با بسیاری از نسل من. سی و هفت درصد از millennials رشد گیاهان در داخل خانه آنها ساخته شده و تا هشتاد درصد از پنج میلیون نفر از مردم که در زمان باغبانی در سال 2015. بسیاری از ارائه دلایل معتبر برای این: Jazmine هیوز نوشته نیویورک تایمز از گیاهان به عنوان “زمین بارور” برای تمرین adulting حتی برای پیدا کردن خود را. گیاهان ذاتا نور و روشنایی و در نتیجه پربار علوفه برای رسانه های اجتماعی پست. آنها را تبدیل به نمادهایی است که ما در بالا از همه چیز که ما در حال رشد است که ما می توانیم در زنده نگه داشتن چیزی که ما در مورد مراقبت از خانه ما و سلامت ما است که ما در حال رفتن به خوب بود. نیز وجود دارد که غلظت بالایی از جمعیت هزاره در مناطق شهری که در آن زندگی حک شده از پنجره shoebox آپارتمان ارائه فرصت کمی برای قرار گرفتن در معرض به طبیعت که بدون شک درایوهای برخی از جاذبه به گیاهان. نیز وجود دارد که به خوبی مستند هزاره وسواس با سلامتی و بهبود و ظهور علم اثبات مزایای استفاده از گیاهان در حال رشد در سلامت روان.

اینها همه دلایل مشروع اما امید شیپوری در سرما مونتانا پنجره زمزمه یکی دیگر از حقیقت است. آن را دارای یک درس در سلول های پر اب و تاب از آن برازنده برگ و ساقه های ضخیم, اسرار در آن خاک است. من فکر می کنم صحنه نهایی از ولتر را “Candide” که در آن Candide به پایان رسیده فلسفی خود را تلاش در خانه مارتین یک کشاورز که خود می بالد در یک زندگی ساده و عاری از بدی است. Candide فیلسوف همراه Pangloss ارائه می دهد یک تجزیه و تحلیل از خود اودیسه و Candide پاسخ “که خیلی خوب است اما ما باید کشت باغ ما.”

آیا امید شیپوری می دانم که هر چیزی از استیضاح محاکمه از آثار تاریخی ملی در ایالت یوتا به فروش می رسد برای حفاری حقوق کودکان در قفس در مرز?

تبلیغات:

گاهی اوقات می توانید آن را تعجب آور است که هر زیبایی هنوز هم در جهان وجود دارد. می توانید آن را به اشتباه به حفظ کشت باغ ما در حالی که جهان میشکند خارج از ما ویندوز است.

من شروع هر روز با در نظر گرفتن یک روانی موجودی از هر وحشت تهمت متعهد است پس از من شده اند در خواب پیمایش از طریق رسانه های خبری و رسانه های اجتماعی بر روی آی فون من حتی اگر من می دانم که این احتمالا بد برای سلامت روانی است. شواهدی وجود دارد که برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری تا به حال یک اثر منفی بر روی سلامت روحی و روانی از بسیاری از دموکرات ها با 72 درصد از افراد مورد بررسی در یک مطالعه گزارش افزایش اضطراب پس از او گرفته ، گاهی اوقات آن را به اندازه کافی به من نمی خواهید به خارج شدن از رختخواب. اما پس از آن من به یاد داشته باشید گیاهان.

من را به دست آورد یک مجموعه از آنجایی که من برای اولین بار به گیاهان و: ده و یا پس قلمه شاداب من تبلیغ از پدر و مادر من’ باغ یک افتخار فیل گوش و بی باک سنگ مرمر ملکه ملکه های فرفری عنکبوت گوناگون گیاهی است که به نظر می رسد مانند یک بد کلاه گیس شایان ستایش متنوع رشته قلب کوچک یاقوت آبشار مانند یک کاسه جواهرات. پس از خواندن این خبر آن است که زمان برای حضور در به داخل باغ به انجام این کار نگه داشتن گیاهان من زنده: پیرایش و آبیاری و کود. این کار مدیتیشن راه رفتن.

تبلیغات:

مادرم به من گفت که به تازگی تنها زمان دیگری در زندگی او هنگامی که گیاهان بودند این محبوب شد 1970s. 1970s دیدم یکی از معدود دیگر ریاست جمهوری impeachments و همچنین اقتصادی و فرهنگی تحول و خونریزی. مردان جوان ارسال شد به مرگ در جنگ آنها را باور نمی کند و زنان جوان شد, تجاوز و قتل در سکوت دو خط بزرگراه. کنترل سخت است حتی سخت تر است.

من houseplant باغ یک پارک ملی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز نمی تواند از بین ببرد.

تبلیغات:

در زمان تغییرات سریع تخریب و غم و اندوه, چیزهای کوچک تبدیل به نمادهای microcosms. خانه ملت نزد خود می افتد به راحتی به مشکلات synecdoche. من که فکر کثیف خانه به معنای کثیف ذهن کثیف زندگی است. بنابراین من اغلب دیدم خود من شکست در خانه داری به عنوان یک نماد برای من شکست من در زندگی با هم پس از مدرسه فارغ التحصیل. من می گم می شود اگر من در زمان دولت من شکسته کشور است. هنگامی که هیچ جا احساس امن مزلو سلسله مراتب است تجدید سازمان و نیاز به یک پناهگاه است مانند غذا یا آب یا هوا تنفس می کنیم.

* * *

من می توانم کمی به تغییر جهان است, اما من می توانم نگه داشتن اکثر گیاهان زنده. در خانه من رئیس جمهور, من خدا هستم. من خوب بکار بردن قدرت ترموستات ، رطوبت ساز خورشید و ماه از خانه من. من ارائه زمین در زیر گیاهان من. من را به باران در آبیاری. در خانه من را کنترل کند. من نمی ممکن است قادر به صرفه جویی در جهان از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما من می تواند من را نجات گیاهان از تهدیدات مانند پوسیدگی ریشه و کنه های عنکبوتی.

تبلیغات:

نگه داشتن من کوچک و سبز و کودکان زنده من را پر می کند تا پس از من خالی تا صبح روز اخبار. مانند بسیاری از دموکرات ها من دچار حملات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اختلال استرس. وجود شواهد قابل توجهی وجود دارد که داشتن گیاهان و بیش از آن درگیر شدن در وظایف پرورش گیاهان, عمیق مزایای بهداشت روان. قرار گرفتن در معرض به گیاهان می تواند یک پایه برای قرار گرفتن در معرض به طبیعت و مطالعات متعدد اشاره کرد که پاسخ دهندگان گزارش سطوح بالاتری از آرامش و رفاه پس از صرف زمان با گیاهان. طرفداران “ارتینگ” و یا پوست به پوست در تماس با خاک استدلال می کنند که این عمل باعث کاهش اضطراب. لمسی است که اغلب مورد نیاز برای مراقبت از گیاهان غوطه وری از یک انگشت به خاک برای تعیین سطح رطوبت به عنوان مثال و در حالی که ممکن است اندک شواهد علمی از فواید ارتینگ, من می توانم قول را تایید می کنند که این تماس با شاخ و برگ و گرد و خاک به ارمغان می آورد من یک نوع جدید از صلح آمیز آگاهی است.

نویسنده و پژوهشگر زنگ قلاب معروف نوشت: از “لمس کردن زمین” به عنوان وسیله ای برای اتصال با اجداد او برای شفا از ظلم و ستم برای اصلاح “بیگانگی بین ذهن و بدن” بود که علامتی از مهاجرت بزرگ. آنجا که خاک غنی از جنوب تغذیه اسارت از مردم سیاه و پایدار خونین کسب و کار از sharecropping او استدلال می کند که بازگشت به کار زمین است بازگشت به قانون اولیه کار از مردم قبل از برده داری قبل از نسل درد.

همه ما از تبار کارگران کارخانه. آن کشت گیاهان تبدیل شده است که شکارچی به تمدن. به عنوان یک زن من نیست تروما تایپ شده به DNA است. اما چیزی است که وجود دارد در مورد رشد گیاهان من که فقط احساس راست و بازگشت به یک هدف بیشتر باستان از درختان. من تحقیقات مراقبت از هر گیاه من خود من اندازه گیری سطح رطوبت با یک متر. اما این غریزه است که همواره دست من به سمت آبیاری می تواند یا repositions یک گیاه خاص برای دریافت بیشتر از خورشید — تکیه بر عقل است که احساس می کند بیشتر سخت سیمی جمعی ماقبل تاریخ از گوگل جمع آوری شده. وجود امداد مسمومیت حتی به طور موقت نجات در این نوع از brainwork که خیلی متفاوت از لوب پیشانی فعالیت های است که تسلط بر بقیه روز من.

تبلیغات:

تکراری و لامسه طبیعت کار مراقبت از گیاه می شود مدیتیشن. بودایی سازندگان ذن باغ در قرن ششم می دانست. ذن باغ شد تا به عنوان مکان برای مدیتیشن اما نیروانا نیز می توان در وظایف روزانه تعمیر و نگهداری. به عنوان کسی که در تلاش برای تعمق در مفهوم سنتی, من می توانم به طور کامل ساکن حاضر در حالی که مراقبت از گیاهان در راه است که معمولا با فرار من درهم داشته باشید که بیش از حد اغلب اصرار بر نشخوار فکری. زمانی که من آب و آلو و شهامت و گیاه در سکوت صبح وجود دارد تنها احساس خاک در نوک انگشتان من فقط شاخ و برگ سبز در ذهن من چشم و نگرانی های موجود به گلدان های کوچک من برای مراقبت از.

من صرف ساعت ها خیره به این امید شیپوری, چرا انگشتان من همراه آن پیچک, وحشت زده, به عنوان یک کودک. روانشناس محیطی Stephen کاپلان شناسایی “شیفتگی” یا “غیر ارادی توجه” به عنوان نیروی محرکه انسان تمایل به کمون با طبیعت است. همان نیروی انگیزه ما برای مراقبت از گیاهان است. مشخصه این شیفتگی است و عمق آن است.

قبل از من یک گیاه شخص من استفاده می شود به پیاده روی توسط گیاهان حتی بدون توجه به آنها. آنها صرف زیبایی شناسی اقلام به من فقط کمی زنده تر از خاک آنها نشست. مانند بسیاری از غیر گیاهی محبت فویل شخصیت های ریچارد قدرت درخت-وسواس حماسه “Overstory” من رنج می برد از منحصر به فرد homo sapien کوری که نیست مثل من انسان نیست. من تکبر عکس از گیاهان ارسال شده در Facebook به عنوان مبتذل و اساسی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نبود رئیس جمهور و من هنوز در تحصیلات تکمیلی و شاید تنها نبود تا آنجا ذخیره شود از.

پس از تبدیل من مشاهده کردم که رنگ برگ ها از نماز گیاهی برای ساعت مطمئن شوید که من می تواند آنها را به آرامی بلند کردن اجسام به سمت آسمان است. این سطح از شیفتگی بلوک هر رقابت افکار و یا نگرانی از حباب به سطح و اجازه می دهد تا برای آرام تمرکز است که نه تنها ameliorates اضطراب اما منافع ما شناختی نیز هست.

تبلیغات:

دیگر کور, ما آمده ایم تا خودمان را در گیاهان است. پر رونق شیپوری احساس می کند مانند یک پیشگویی است. در موفقیت آن در کمتر از شرایط ایده آل خود پافشاری بر رشد و قوی در هجوم زمستان امید وجود دارد.

Mathew صفحه یک پرستار روانی و طرفدار ecotherapy نوشت که “امید است که ذاتی به باغبانی.” آن است که غیر ممکن است برای رشد یک گیاه بدون در اختیار داشتن برخی از امید است که آن را رشد خواهد کرد که شما می توانید زنده نگه داشتن آن طریق خود را پرورش. هیچ یک از گیاهان دانه بدون تصور که سرسبز و زیبایی است که زندگی خود را از آن پدیدار شود.

گیاهان در پاسخ به هر اقدام ما را بر روی آنها. آنها ظریف پرتاب به راحتی متناسب با بیماری و یا حتی مرگ نابهنگام با overwatering و یا با استفاده از non-آب مقطر یا اشتباه سطوح از نور خورشید است. Calatheas یا نماز گیاهان در واقع حرکت برگ های خود را به بالا و پایین در پاسخ به این سطح از نور است. باغبانی درمانگر جف مک دونالد مشاهده شده است که پاسخ از ما مراقبت از گیاهان برای تقویت احساس ما از آژانس های شخصی. خود شکوفایی و دست و پا زدن آنها ما را متقاعد کند از ما فراموش قدرت.

در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا امید است سخت به آمده است. بنابراین قدرت است. سرعت که در آن محیط زیست رو به وخامت است که در آن شهروندان ما محروم از حقوق اساسی که در آن دموکراسی است برچیده قطعه قطعه اغلب باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند هر عمل کوچک از مقاومت ما قادر به انجام هیچ چیز به نوک فلس است. از آن آسان است به لغزش به defeatist بدبینی در این نوع از محیط سیاسی اما گیاهان و ما نیاز به خوش.

تبلیغات:

شاید اگر گیاهان OK پس من خوب خواهد بود و کشور خوب خواهد بود. آن را ناقص, messy, کسر, اما من می خواهم اگر من دروغ گفت که سفر من در houseplant مالکیت نیست به من بیشتر خوش. اگر ما بر این باورند که رشد امید شیپوری در وسط زمستان در مونتانا است که ممکن است آن امکان پذیر می شود. تا به حال صاحب این کابین فکر کار بیهوده او هرگز کشت آن وجود دارد و این امر هرگز در بر داشت قدرت خود را در خشک سرد از کوه. بنابراین بیش از حد باید ما بر این باورند که تغییر امکان پذیر است اگر ما می خواهیم به هر گونه امید ایستادن اشتباهات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

داشتن امید از هر نوع می آید با خطر از دست دادن است که امیدواریم. چه کنیم که امید متولد شده از یک کارخانه ما بیش از fussed مانند یک کودک است و نقش برآب که گیاه مرگ ؟ این زمستان گذشته من کشته محبوب من calathea توسط overwatering این سوختگی از وسواس داشته باشید. این calathea شد هدف از ستایش تا آنجا که من او را به نام جفری Garten چون من pampered او را با دقت در آب مقطر و گران قیمت کود بسیار شبیه به Barefoot Contessa تغذیه جفری خود لیمو میله ساخته شده از بهترین آلی کشک. وسواس من با جفری caretaking پوسیده ریشه های خود را به یک چسبناک سیاه و سوپ. او را متوقف پرستش خورشید را برگ تبدیل قهوه ای و ترد در لبه و سپس زرد خود را ناشی تراوش نفت تیره کبود از زخم تا زمانی که من قطع شد و آنها را با یک سترون تیغه. او reeked از مرگ مانند یک یخچال و فریزر.

کمی وجود دارد امید آن روز که من پاره پاره جفری لاشه از گلدان و پرتاب او را به خارج از برف. پس از صرف یک عمر حلول چیزهای کوچک با مرگ و زندگی اهمیت من تعجب نیست که جفری مرگ به سرعت festered به یک استعاره برای هر دو شخصی من شکست و نابودی امریکا تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ چیز در دنیا درست بود برای چند لحظه. اما این احساس به سرعت منتقل می شود, حتی اگر در گذشته, آن سال گرفته شده از درمان برای من به رها کردن خودم از ویرانگر نماد.

آنجا که امید است ذاتی باغبانی, بنابراین بیش از حد است که آگاهی از ناپایداری همه چیز. بودایی می دانم که این به خوبی به عنوان بهترین باغبان. مرگ به عنوان یک واقعیت از زندگی گیاهی به عنوان آن است که از زندگی انسان است. به عنوان ان Patchett اشاره در مقاله “تنسی” زندگی گیاهی مانند زندگی انسان است که در “یک حالت ثابت از تجدید نظر.” ما همه گیاه و حیوانات و انسان و یا در حال رشد یا در حال مرگ و یا انجام هر دو به طور همزمان. من جای مرده گیاهان و خودم امیدوار دوباره. این احساس طبیعی و البته از همه چیز در پایان است.

تبلیغات:

امریکا نیز در یک حالت ثابت از تجدید نظر. قانون اساسی ما راه اندازی شد برای انطباق به رشد و تغییر چیزی در زندگی و تنفس. حتی اگر ما ممکن است متنفر هستند تازه ترین دور از ویرایش و مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های زیست محیطی به ویژه باعث آسیب پایدار است که ممکن است داشتند ؛ تغییر چهره ملت ما به ما یادآوری می کند که این است که هنوز و همیشه خواهد بود متغیر است و فقط کوله پاره ای از امید در این است.

قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود رئیس جمهور, من عاشق گیاهان است.

من فکر می کنم من به گیاهان در ابتدا به دلیل آن به نظر می رسید مانند چیزی است که یک فرد بالغ را انجام دهد. گیاهان بودند به من مانند ضرب المثلی کاسه لیمو روی میز توتم بزرگسالی برای داشتن یک گه با هم. اما آنها به سرعت تبدیل شد بیش از فقط اقلام دکور به من. استعاره تکامل یافته است. من غرق شد. الهی دولت از شیفتگی بر من آمد به سرعت مانند ابری از مواد مخدر تجلیل.

من همچنان با وسواس گیاهان زیرا آنها به من احساس خوب است. آنها من را متقاعد کند از قدرت خود و قدرت دیگران قدرت یک ملت است. امید شیپوری مورموری که به نحوی به من خواهد آموخت که برای رشد به آن است. که به ظاهر بی پایان زمستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد در نهایت راه را برای بهار. و آن را به من می گوید که من باید در حفظ و رفتن نگه دارید کشت باغ که پر از من و خوراک من حتی زمانی که آن را احساس می کند مانند جهان در حال پایان یافتن است. وجود دارد برخی از نجات را در تسلیم شدن به کارهای کوچک نگه داشتن یک houseplant زنده است. حداقل آن را دلیلی برای خارج شدن از رختخواب در صبح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>