همسرم و همسایه هستند و قلدری و من را به یک,


A husband and wife, who does not look happy. A glowing house is seen in the background.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 27 ساله ازدواج برای دو سال از آغاز ما تصمیم گرفتیم ما می توانند رایگان به دیگر شرکای جنسی. من به تازگی درگیر شده اند با یک همسایه در حالی که در حال حاضر شوهر من است که با هر کس دیگری. شوهرم پیشنهاد یک نفره که من کاهش یافته است. او سپس این پیشنهاد را به من عاشق که نه تنها مشتاق اما پیشنهاد آنها شامل همسر خود را نیز. من نه در همه علاقه مند به همسر خود, اما اگر من شد و من او نزدیک خودم و نشان می دهد یک روبرو می شوند. من فکر می کنم که یک شخصی صمیمی تجربه نه یک فعالیت گروهی. اما همه آنها در حال اعمال فشار و عصبانی هستند که من نمی خواهد به همراه آن دریافت نمی کنم چرا که سه نفر از آنها رایگان هستند به گروه اگر آنها می خواهند. در ذهن من آزادی جنسی به معنای احساس محدود توسط قراردادهای اجتماعی و ساخت ما قوانین خود را—اما این قوانین باید احترام ما همکاران مرزهای. اگر به من پیشنهاد یک موقعیت خاص و یا عمل و یا اسباب بازی که شریک زندگی من نبود به من خواهد قبول کند که واکنش و حرکت به یکی از هزار راه دیگر برای لذت بردن از رابطه جنسی. من فکر می کنم این اشتباه بود برای شوهرم به رویکرد عاشق من پس از من گفت نه و این اشتباه از همه آنها را به دیوانه در من. من واقعا نمی مراقبت در مورد ارتباط من با همسایه ها اما من نمی خواهم برای خراب کردن ارتباط من با همسرم. آیا راهی برای حل این مشکل بدون انجام چیزی است که من نمی خواهم به انجام?

—دختر همسایه

عزیز دختر درب بعدی

من بلافاصله نگران این واقعیت است که شما با داشتن یک رابطه جنسی با یک همسایه. به عنوان مناسب که ممکن است اگر همه چیز بی دست و پا آنها بی دست و پا درست در خارج از درب جلو شما. من بسیار نگران آن است که خود را از همکاران و همسایه ها فشار شما به رابطه جنسی را تحت شرایط شما نیست و من به شدت نگران این هستید که آنها عصبانی هستید با شما برای این اولویت است.

گفتگو با اجازه دادن به او را می دانم که شما نمی OK و است که شما نیاز به صحبت کردن با هر سه آنها به عنوان یک گروه. مجموعه ای از مرزهای خود و مجموعه آنها سخت است. آماده کردن آنچه شما می گویند از قبل. همین حالا ترک اتاق را برای استدلال است. آن را بسیار روشن است که رابطه جنسی دو فرد و یا انفرادی فعالیت برای شما و شما علاقه مند نیست—و نه شما به احتمال زیاد به علاقه مند در یک گروه تعامل است. بگویید این سه نفر نامناسب است به فشار شما و که شما حذف خودتان از وضعیت و یا قطع روابط اگر شما نیاز به. مطمئن شوید که شما به این معنی است که آخرین بخش. سپس آنها را به یک شانس را به شما نشان می دهد که آنها می تواند شما را به خوبی درمان می شود و upstanding جنسی شهروندان است. اگر آنها نمی تواند حذف آنها را از زندگی خود را.

امیدوارم, شما, شوهر پشت در, اما اگر او نمی کند رابطه خود را ممکن است تیره و تار می شود. که نمی توان تقصیر شما نیست. چوب به مرزهای خود را و فکر می کنم در مورد ترک اگر او دو برابر پایین یا بالا گرفتن همه چیز.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من یک لزبین است که با من نامزد برای 10 سال. شریک زندگی من می خواهد برای کشف نقش cucking با من. من راحت آوردن فرد دیگری بریزید اما من شیفته cucking نقش بازی کردن. این چیزی است که من نمی دانم چگونه برای شروع با این! آن را بسیار به من, اما در همان زمان آن را برای تلفن های موبایل واقعا گرم. من نوع از آینده کوتاه در پیدا کردن چگونه من در واقع می تواند رسیدن به این هدف هر چند, بنابراین من تعجب بود اگر شما تا به حال هر اشاره گر که چگونه من می تواند به طور موثر نقش بازی کردن این سناریو با شریک زندگی من است.

—مشتاق Cuck

عزیز مشتاق شوهر

به اینترنت! جستجو برای تماشای ویدئوها, شیوه زندگی, وبلاگ, و, وابسته به عشق شهوانی داستان. با توجه به آنچه میل جنسی خود را از رفتن و چه احساس جالب به شما. ایجاد یک لیست. به اشتراک گذاشتن لیست خود را با شریک زندگی و برجسته کردن چند چیز است که به نظر می رسد مانند سرگرم کننده است.

در حال حاضر به اتاق خواب! یا روی نیمکت. و یا آشپزخانه. هر جا که با این نسخهها کار برای شما ، از آن لذت ببرید با آن است.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من می دانم که این یک ستون برای رابطه جنسی, مشاوره, اما سوال من بیشتر به چگونه به رابطه جنسی ندارد (مرتب کردن بر اساس). من چگونه می توانم به مردم بگویید که من به دنبال گاه به گاه ارتباط است ؟ من یک دوجنسی زن در اوایل 20s و من در asexuality طیف. از آنجا که این, من معمولا نیاز به فرم ارتباط عاطفی به کسی قبل از من از لحاظ جنسی جذب آنها. من می توانم درک اگر کسی جذاب است اما من تمایل به احساس عاطفی جاذبه برای مردم جاذبه جنسی. در سن دوستیابی برنامه و بازی گاه به گاه پرتاب این ثابت کرده است مشکل به دلیل من نمی دانم که چگونه به تعیین که من به دنبال چیزی گاه به گاه اما در عوض چیزی جدی در ارتباط عاطفی.

من استفاده از نرم افزار دوستیابی و من مورخ در زندگی واقعی اما با هر دو به ناچار فرد دیگری نبوده است به دنبال چیزی جدی تنها برای یک مجلس یا یک رابطه جنسی. من داده ام هر دو سعی در گذشته و نتایج حاصل شده اند … قانع. روابط گاه به گاه مرا احساس کثیف در بدن خود من چون من به ناچار تا پایان آن را تقلید می کنی و هنوز نمی احساس جذب به شخص من ، من هم سعی کردم درخواست از مردم با آنها من یک موجود ارتباط عاطفی و کسی را که من شروع به احساس کمی را به خود جلب, و پاسخ است که به ناچار “من می خواهم به جای ماندن نیست.” مردم چگونه به آن را انجام دهد ؟ چگونه می توانم پیدا کردن یک رابطه عاطفی در اینترنت دوستیابی و سکسی عکس های پروفایل که من به ناچار جذب نمی شود ؟ چگونه باید من مشخص است که من به دنبال یک روح اتصال—چیزی جدی نیست و یک پرت کردن? و من چگونه می توانم به مردم بگویید که من علاقه مند هستم که من فقط می توانم فراموش جدی روابط و من هنوز نمی احساس جنسی به آنها جلب اما احساسی جاذبه به جای ؟

—دریافت به دانستن من

عزیز GtKM,

در این برنامه شما می توانید کاملا مشخص آنچه شما دنبال آن هستید. مردم آن را انجام دهد زمانی که آنها در حال جستجوی کنسول و آنها آن را انجام دهد زمانی که آنها به دنبال چیزی دراز مدت—”کسی که برای حذف این برنامه با”—و شما می توانید آن را با چیزی مثل “graysexual و به دنبال اتصال” در پروفایل خود و یا “من نیاز به تاریخ چند ماه قبل از من احساس جنسی” در یکی از خود را چند پیام است.

فکر می کنم در مورد سایت شما با استفاده از بیش از حد. بیشتر برای OKCupid از آتش زنه. شاید حتی Match.com. مکان های که در آن مردم بیشتر متمرکز بر روابط است. شما همچنین ممکن است شروع به زیاد فضاهای آنلاین که در آن دیگر فاقد خاصیت جنسی, مردم, اویختن, مانند تابلوهای پیام و یا انجمن و تشکیل روابط افلاطونی وجود دارد. پیدا کردن جایی که دوستان جدید خود را ملاقات مردم و شاید پیدا کردن کسی که از علاقه و عاشقانه.

یک بار COVID را پاک می کند تا شما همچنین می توانید دیدار با مردم در جهان است. رفتن به مکان های که در آن مردم در حال mingling لذت بردن از سرگرمی های با جنبه اجتماعی و فرصت هایی برای دیدار با دوستان. سپس همه چیز را با سرعت خود را.

آن ممکن است شما را بیش از شما می خواهم برای پیدا کردن یک شریک است. که تا حدی به دلیل ویژگی آنچه شما دنبال آن هستید, اما آن را نیز تا حدی فقط دوستیابی. سعی کنید به نگه داشتن آن در ذهن—آشنایی با فرایند مرتب سازی از طریق مردم برخی از آنها بزرگ هستند تا زمانی که ما پیدا کردن یکی که مسابقات در یک راه نشان داد.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من و همسرم با هم خواهد بود 30 سال داشتن برای ازدواج 25. ما ملاقات کرد و شروع به آشنایی به نوجوانان است. من 47 و 48. ما تا به حال رابطه جنسی بزرگ, چند بار در هفته تا زمانی که من تا به حال یک آسیب است. بسیاری از اعمال جراحی بعد به من چپ با اختلال در نعوظ. من سعی کردم قرص از هر نوع و هیچ چیز کار می کرد. اما من می دانستم که او نیاز به یک انتشار بنابراین من با استفاده از راه های دیگر به او عشق است. دست, انگشتان دست, دهان, بوسیدن, بغل کردن, آغوش گرفتن اسباب بازی—شما نام آن را. تا آنجا که او به آن نیاز من بخشی از من, حتی اگر من نمی تواند راست. من می دانم که او از دست رفته است که نفوذ صمیمیت, اما چیزی که من نمی توانستم به او بدهد.

سریع به جلو چند سال: دکتر من قرار داده و من در آلت تناسلی تزریق و آنها را بزرگ کار می کرد. Hurts like hell اما آن کار می کند. و آن را به ارزش آن است. من قادر به تبدیل شدن به راست و منظم, سکس همراه با روش های دیگر ما کامل و من همیشه مطمئن شوید که او تا به بسیاری از ارگاسم به عنوان او می خواهد قبل از اینکه ما به پایان برسد. اگر او آنها را می خواهد. من, از سوی دیگر, نمی, ارگاسم, در همه ، اگر من به اندازه کافی طولانی و سخت به اندازه کافی در نهایت من می ارگاسم, اما من یکی شاید یک بار در ماه اگر من خوش شانس هستم. او استفاده می شود به شروع رابطه جنسی, اغلب, اما پس از مسائل من در آغاز کار او نیست. در همه. زمانی که من از او می گوید: او نمی کند چرا که من را بیش از حد طولانی است. من می توانم اقامت راست و ما رفته اند و در آن دو و گاهی سه ساعت در حالت جامد و اگر چه ما لذت بردن از آن من نمی تواند داشته باشد ، اما هر زمان که من پس از آن ما به طور کامل لذت بردن از با هم بودن. او می گوید: او فقط خسته می شود و می خواهد به انجام است. او همچنین می گوید او نمی خواهید برای شروع چون این عادلانه نیست به من که او می تواند تا ده و چیزی را دریافت کنم. اما من خوب با آن چون ما صمیمی و من احساس می کنم برای زمان از دست رفته.

من باید ذکر ما شده اند بسیار خوشحال و نه از ما می خواهد هر کس دیگری. ما تا به حال هر گونه مسائل زناشویی در همه. ما هنوز هم بسیار بسیار در عشق با یکدیگر. بنابراین من حدس می زنم من سوال هستند: چگونه می توانم او را به شروع به شروع رابطه جنسی کنیم ؟ چه می توانم انجام دهم به اوج لذت جنسی دوباره و کوتاه ما ، او حتی به من گفت که چند بار او نتواند این واقعیت است که ما دیگر نمی تواند یک پنج دقیقه ای سریع مانند ما. اما بسیار تغییر کرده است. من صحبت با من و او هیچ چیز برای کمک به ارگاسم. امیدوارم این همه حس می کند و شما می توانید ارائه برخی از کمک.

—خط پایان

عزیز خط پایان

من بلافاصله empathizing با همسر خود است. وجود دارد چیزی است که واقعا عالی در مورد استخراج مایع منی از یک جفت بیضه شدید از طریق نرم افزار از لذت. این احساس قدرتمند است. لذت بخش است. پرارزش است. از او بپرسید اگر او تا به حال تجربه مشابه. اگر چنین است, شما ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن راه های مهم برای همسر خود را به کمک خود را با ماهانه انزال علامت تعجب. اگر نه در مورد آن نگران نباشید.

شما ممکن است بخواهید سعی کنید به متخصص دیگری اگر شما قادر به در نظر پزشکی گزینه های. در خانه شما سعی پروستات ماساژ ؟ شما می خواهید به آرامی اسلاید یکی از خوبی روغن کاری-اما-نه-چکیدن انگشت به لب به لب خود را و احساس نسبت به ریشه آلت تناسلی خود را برای شرکت نقطه. فشار ملایم و سکته مغزی باید به شما کمک کند کشف کردن آنچه احساس می کند خوب است. ممکن است چیزی برای شما وجود دارد.

همانطور که برای بالا می تواند به شما آن را به یک بازی از دیدن چگونه سریع شما می توانید او را خاموش و سپس حرکت خود را با روز ؟ آن را همان به عنوان هر دو شما با هم, اما آن را هنوز هم می تواند سرگرم کننده. او یادآوری چقدر لذت شما را از گرفتن او را.

اگر شما می خواهید او را به آغاز این بدان معناست که به او فضایی برای انجام این کار, حتی اگر آن را طول می کشد چند هفته. او ممکن است احساس فرسوده است. او ممکن است شروع روند یائسگی که تغییرات اشتها جنسی و پاسخ و در نتیجه ممکن است کمتر علاقه مند به جنس. مطمئنا در 30 سال با هم بودن شما کار کرده ام چگونه به یک مولد گفتگو در مورد چیزی دشوار است. قرار داده مهارت های کسانی که به کار و صحبت از طریق چه خبر است. هنگامی که شما می دانید چرایی این وضعیت شما, شما می توانید شروع بدانند چه-به-dos.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

مردی که در زمان عکس برهنه از من بدون اجازه من در خانه من بدون دانش من به تازگی ازدواج کردم. او به اتهام های متعدد جرائم مربوط به مورد من. در روند درخواست و مقابله آنها کاهش یافته است به اندازه کافی اتهامات بنابراین او نمی تواند در جنسیت مجرم رجیستری. او یک فرد بد است و احتمالا عکس از همسر خود را بیش از حد. وجود دارد به هیچ وجه به او اجازه می دانید ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>