شوهرم وزن کشتن ما زندگی جنسی


A woman looking sad accompanied by a blinking circle with a line through it.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ به علاوه.

چگونه به انجام آن تخته سنگ را ستون مشاوره جنسی. یک سوال ؟ ارسال آن به Stoya و غنی در اینجا. این ناشناس!

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من ازدواج کرده ام به یک مرد به مدت 18 سال. ما هر دو در اواسط 40 سالگی شایع است. ما چهار فرزند و ما باید یک رابطه بزرگ به طور کلی. او بهترین دوست من است و من او را بسیار دوست دارم. یک مسئله بزرگ من در تلاش هستم با این است که من به او جذب می کنه. او یک مرد خوش تیپ اما او را نگه می دارد قرار دادن بر روی وزن. من برای پیدا کردن بدن خود را یک به نوبه خود خاموش است. من سعی کردم به او بگویید که این در بسیاری از موارد و در بسیاری از. گاهی اوقات به عنوان به آرامی به عنوان امکان پذیر است بار دیگر یک بیت به شدت و بیشتر از من می خواهم منفعل-پرخاشگرانه. من رابطه جنسی با او اما نه به عنوان اغلب به عنوان او می خواهم. من هرگز تا به حال, ارگاسم, بدون, ابزار جنسی,, و من دوست ندارم که او را لمس بیش از حد. من ترجیح می دهم زمانی که او پشت سر من بنابراین من لازم نیست به او نگاه کنند. من احساس وحشتناک در مورد این. من نمی دانم اگر وزن یک بهانه و یا اگر ما نیستند از لحاظ جنسی سازگار است. من تنها لذت بردن از رابطه جنسی زمانی که من با استفاده از یک اسباب بازی انفرادی و یا در حالی که او در درون من. در غیر این صورت آن را در مجموع کارهای عادی و روزمره. من اصلا چیزی از آن و ذهن من اغلب سرگردان به بسیار nonsexy افکار. من فقط به حال یک دیگر شریک جنسی, بنابراین من لازم نیست که بسیاری به مقایسه او با, اما من فکر نمی کنم او بسیار توجه ، من نمی خواهم طلاق در همه, اما من می خواهید یک زندگی جنسی بهتر. چگونه می توانم در سراسر به او بدون اینکه به طرز وحشیانه ای معنی و صدمه زدن به احساسات خود را? او هرگز هر چیزی در مورد وزن خود را—حتی اگر من گفتن او را برای سال او نیاز به انجام کاری درباره آن. او همیشه بهانه ای برای ورزش. او را به طرز وحشیانه ای چاق فقط خیلی شل و ول در اطراف وسط. بدن من کامل نیست اما من ورزش را پنج تا شش روز در هفته و سعی کنید به ماندن مناسب است. هر گونه مشاوره خواهد بود.

—بدن بلوز

عزیز بدن بلوز

من فرض کنید شما زن و آن را عمیقا مشترک برای زن مردم نیاز به تحریک چوچوله خود را به منظور به اوج لذت جنسی. کارآمد ترین راه برای انجام این کار است به استفاده از یک وسیله ارتعاش و نوسان (که این نوع از اسباب بازی من با فرض اینکه شما با اشاره به) در دریا است که کمی ابلق تکه در بین تاپ خود بیرونی لب. بنابراین ارگاسم موضوع به خودی خود لزوما نشانه ای از ناسازگاری یا عدم وجود جاذبه است.

اما شما را به برخی از نشانه های نگران کننده. بنابراین من برخی از سوالات. آیا شما همیشه ترجیح می دهید که شوهر خود را از خط خود را از دید بود یا این توسعه های جدید پس از او آغاز شده در وزن? و همان نه میل هنگامی که او شما را لمس بیش از حد بود که همیشه مورد ؟ اگر ممکن است وجود دارد چیزی است که ذاتا غیر کارکردی در رابطه شما. اگر نه, من فکر می کنم شما امن فرض کنید که آن به دلیل اندازه فعلی.

که تجربه لمسی. لمس کردن هر یک از دیگر است که نسبتا ذاتی به عمل—ما واجد شرایط غیر فیزیکی رابطه با “تلفن” “ویدئو” “ستاره” ، برخی از ما نمی مانند احساس از پیچ و تابدار گوشت. جنسیت نیز می تواند بسیار بصری. سخت است وقتی ما عاشق می شود غیرجذاب به ما. این قابل فهم است که شما ممکن است پیدا کردن تمایل خود را کاهش و به عنوان شوهر خود را بدن می رود از طریق تغییرات.

من فکر می کنم شما سعی می کنید یک بار دیگر به مکالمه است. نوشتن آنچه که شما می گویند از قبل تا شما دقیق در مورد خود زبان و اظهارات. اول به او بگویید که شما نمی خواهید طلاق: “من می خواهم به نگه داشتن ازدواج به شما. I love you, ما یک رابطه بزرگ و شما بهترین دوست من هستید.” سپس به طور مستقیم خود را به آدرس مشکل است. چیزی مانند “من می خواهم بیشتر انجام زندگی جنسی, و من نمی تواند انجام دهد که در خود من است.” مطمئن شوید که او می داند که شما نیاز به لذت بردن از رابطه جنسی در همه. به او بگویید که در حالی که آن را در بدن خود و در نتیجه در نهایت انتخاب خود شما انجام پیدا کردن شکل آن را در حال حاضر در غیرجذاب و که باعث می شود شما بسیار زیاد عاطفی نزاع. امکان استفاده از توانایی خود را به کار واقعا در تعبیر. شما رو تقریبا دو دهه از تجربه صحبت کردن با شوهر خود و شما تا به حال این گفتگو با او قبلا بنابراین شما باید در قرعه کشی تمام دانش که به سادگی کلمات خود را در راه او را پیدا کردن ساده ترین راه برای شنیدن.

اگر شما علاقه مند در دیگر دوستداران قرار داده است که در به عنوان یک گزینه بیش از حد.

اگر شما باز کردن در ارتباط است و او هنوز هم تمایلی به ورزش شما باید گزینه ای را برای خود اسباب بازی. شما ممکن است پیدا کردن teledildonics با شوهر خود در یک اتاق متفاوت راهی برای ارتباط جنسی.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من شده است با تعدادی از بچه ها از همه اشکال و اندازه شده اند و از نظر جنسی فعال ، من به تازگی اخذ شده است به و تا به حال آن را با موفقیت با سابق من و چند نفر دیگر از بچه ها. من به تازگی یک پسر فوق العاده میانگین اما ضخیم در بخش آلت تناسلی مرد اما او فقط نمی تواند تمام راه را در وجود دارد. ما سعی کرده ایم دو بار و وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از ریج که دیگر بچه ها نمی رسید اما او می کند. آن را خسته کننده است و در حالی که ما داده نشده تا هنوز من تعجب می کنم چه زاویه ایده آل است. من سعی کردم از کون در پشت من با لب به لب من لبه پنجره رساند تا در برخی از بالش. دفعه بعد من طرح برای پیشنهاد در تلاش خروس حلقه او نیست گفت: هر چیزی در مورد به اندازه کافی بخار در موتور و اما آنچه در آن احساس می کند مانند. هر گونه ایده ها ؟

—تحویل به پشت

عزیز تحویل به پشت

شما در حال گرم کردن قبل از آن ، برخی از بزرگسالان نوازندگان استفاده از شمع لب به لب (همیشه مطمئن شوید که آن را به یک فلنج پایه) به رکتوم و مقعد اساسا کشیده و آرام قبل از رابطه جنسی مقعدی. گوه شکل دوست شما است و شما می خواهید برای شروع به کوچک و آرام است.

اگر این است که شریک زندگی خود را پیدا عضو یک کمی بیش از حد نرم برای نفوذ آسان یک حلقه دیک کاملا یک ترفند را امتحان کنید. شما همچنین ممکن است بخواهید برای بررسی در با او در مورد چگونه به مقعد او است. گاهی پژمردگی willies یک نشانه آن است که قلب خود را در آن نیست. پرسیدن “آیا شما واقعا می خواهید برای انجام در انجام? چرا که آن را OK اگر شما فوق العاده علاقه مند است که” کفایت خواهد کرد.

همچنین سعی کنید یک وری قاشق موقعیت در هر دو جهت.

کمک به ما در حفظ و دادن مشاوره شما طلب هر هفته. ثبت نام برای تخته سنگ به علاوه در حال حاضر.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

دوست پسر من و من هر دو در ما 30s شده اند با هم به مدت دو سال و می دانست که هر سال قبل از آن که در طی آن ما تا به حال یک زن و شوهر از پرتاب. ما عاشق یکدیگر و فوق العاده, مسخره, جذاب, رابطه که در آن ما حمایت و تحسین یکدیگر به صورت روزانه. این انجمن همواره خوب پرماجرا و مکرر … که فوق العاده است! به جز که او خیلی بالاتر میل جنسی از من—او را با خوشحالی انجام آن پنج بار در روز و من بیشتر در اردوگاه “جنس فوق العاده است هنگامی که آن را در ارائه اما من بسیار به ندرت آن را طلب خود من” (یا بنابراین من فکر کردم تا آن را در ارائه هر دقیقه از هر روز).

در علاوه بر این به فیزیکی جزء او مشتق تعداد زیادی از راحتی و حس صمیمیت از رابطه جنسی در راه است که من احساس می کنم تقریبا به عنوان به شدت مورد. هنگامی که ما فقط hooking up یا آشنایی اولیه در تمام shagging سرگرم کننده بود اما در حال حاضر که ما به حل و فصل به رابطه و در حال گذراندن روز و هفته هم به جای تک شب من فقط خسته است. در حالی که او بسیار با وجدان در مورد من و ما شامل طیف گسترده ای از اعمال جنسی (از جمله تعداد زیادی از nonpenetrative آنهایی که) ما در اتاق خواب خود را ثابت horniness و تطبیقی عدم آن معنی است که من برای رابطه جنسی, بسیاری از زمان, اما در دور سوم در یک روز من رفتن را از طریق حرکات. من خودم فکر است که بسیاری از ما احساس می کند مانند آن را در مورد گرفتن او و او احساس عشق و قدردانی, و من می خواهم او را به احساس عشق و قدردانی! اما آن را نیز احساس می کند مانند من صرف مقدار زیادی از زمان و انرژی در انجام برای او در حالی که همان افزایش خارج از آن خودم است و من ترجیح می دهم راه های دیگر از او مراقبت. (ایده از او درخواست شود بهتر است در مورد شستن ظروف و یا چیزی در ازای بیشتر جوانان به نظر می رسد مانند یک شیب لغزنده به چیزهای بد, نه به ذکر وحشتناک طنزهای کلیشه است.)

او هرگز به من فشار آوردند به جنسیت و بسیاری از زمان من به همراه آن با خوشحالی (مثل من گفت: آن را جنس خوب) اما پس از آن آرزو می کنم حال می خواهم زمان بیشتری را صرف کار بر روی یک پروژه و یا فقط تماشای یک فیلم. این واقعیت است که او طول می کشد زمان طولانی برای دریافت کردن با هر روشی حتی اگر او پرهیز شده است برای چند روز به این معنی است که از هر نوع می تواند بسیار وقت گیر و من گاهی اوقات خشمگین که هر روز ما صرف با هم به پایان می رسد تا بیشتر کوبیدن بیش از هر چیز دیگری است. من می دانم مشاوره هنگامی که یک شریک است که از لحاظ جسمی یا ذهنی نیست تا آنجا که ورزش به عنوان دیگر است که اغلب شامل چیزهایی مانند “سازمان دیده بان و یا آنها را نگه دارید در حالی که آنها حرکت تند و سریع” که در حال حاضر بخشی از آنچه که ما در حال انجام است و یکی از چیزهایی که من حداقل به خاطر آن است که معمولا از یک multihour جلسه که در آن زمان من آماده رفتن به تماشای Netflix بکشد. من فکر می کنم آن را بیش از مقدار توجه است که او می خواهد که واقعا می پوشد من به جای مقدار از تعامل فیزیکی.

ما به طور معمول در ارتباط هست. من به ارمغان آورد که میل جنسی نیست همیشه به ثابت فریب دهد در اطراف و من بسیار روشن (و او درک است) زمانی که من از لحاظ جسمی در حد, اما در این لحظه من معمولا تا پایان رفتن همراه با آن به دلیل آن را آسان و دوباره … رابطه جنسی خوب! من هم اشاره کرد که او اغلب با قطع مکالمات دیگر ما نیاز به بحث در مورد و یا آغاز و او عذرخواهی کرد و بعد فورا رفت واز بهتر است در مورد آن. اما من نمی دانم چگونه به او بگویید که من می خواهم به کمتر جنسیت, هنگامی که آن را ندارد که من از آن لذت ببرید اما من فقط نمی اولویت بندی آن به همان اندازه است. ما به دنبال در حال حرکت در کنار هم در سال آینده, و من می ترسم من قصد دارم به ثبت نام برای یک 24/7 boinkfest که من علاقه کمی در. اگر ما یک دهه جوانتر من فقط می خواهم شکل همه چیز را آرام پس از مرحله ماه عسل, اما ما در سن که در آن هر جنسی فلات ما در حال طولانی و گسترده به ذکر است که او به عنوان fucks در حال حاضر به عنوان او بود که من برای اولین بار او را ملاقات کردم بیشتر از این دهه پیش. آیا ما بیش از حد عدم تطابق? ما صحبت کردیم در مورد گسترش روابط و من می خواهم خوب با او دیدن افراد دیگر (به عنوان طولانی به عنوان هر کس ایمنی آگاه) اما او تنها در آن علاقه مند در زمینه های متقابل/گروه آرایش و ایده اضافه کردن و حتی بیشتر به زندگی من باعث می شود من می خواهید را به چرت زدن.

—Netflix بکشد و در واقع سرما

عزیز Netflix بکشد و در واقع سرما

“من فکر می کنم آن را بیش از مقدار توجه است که او می خواهد که واقعا می پوشد من به جای مقدار از تعامل فیزیکی.” ما صحبت های زیادی در مورد عدم تطابق جنسی اشتها اما توجه و محبت اشتهای می تواند فقط به عنوان متنوع است. شما باید شکاف بزرگ در چقدر تعامل جنسی و توجه شما می خواهید برای شرکت در هر روز. شما در حال سرد با nonmonogamy اما او نیاز به دخالت خود را و شما نمی خواهید بیشتر فعالیت جنسی—شما می خواهید کمتر است.

آن بزرگ (واقعا فوق العاده بزرگ) که او نیست تحت فشار شما به رابطه جنسی. من تعجب می کنم اگر شما فشار خود را کمی از تمایل به شریک زندگی خود را احساس خوب است. و من می شنوم که شما یک رابطه حمایتی در غیر این صورت. قدمت کمتر از یک روند مرتب سازی مردم را به “خوب” و “بد” و بیشتر یک فرایند دیدن اگر شما مطابقت. من مطمئن هستم که شما انجام دهد.

در حال حرکت در با کسی که یک معامله بزرگ است. اگر شما تصمیم به ادامه مطمئن شوید که اجاره ارزان است به اندازه کافی است که یکی از شما امکان پذیر می تواند حمل کل اجاره باقی مانده از اجاره نامه. و یا اگر شما اموال خود را و یا هر دو از شما صاحبان اموال نگه داشتن جای خود را فقط در مورد.

چگونه شفاف آیا شما شده است در این مورد با دوست پسر خود را? آیا شما شده است به عنوان فرانک با او را به عنوان شما در اینجا ؟ اگر چنین است, شما ممکن است در نظر بگیرید که بسیار بی پرده در مورد اینکه چرا شما می خواهم او را به دیگر شرکای جنسی: برای گرفتن فشار شما خود را به انجام برسانند حریص تمایلات جنسی.

چیز دیگری که شما ممکن است انجام دهید این است را می شکند و از فعالیت جنسی—توافق روز آخر هفته و یا هفته که در آن وجود خواهد داشت نه هر گونه تعامل جنسی. و شما می توانید کار بر روی مودبانه کاهش رابطه جنسی زمانی که شما نمی خواهید آن را. مرزهای مهم هستند و ما بهتر است در استفاده از آنها بیشتر از ما تمرین.

در نهایت پس از دوست پسر خود را درک مرزهای خود و محدودیت های خود را در توجه او ممکن است باز به باز کردن.

عزیز چگونه به آن را انجام دهد

من 31 ساله و فاقد خاصیت جنسی مرد است که در یک رابطه با یک زن سن من حدود 10 ماه. پس از سال ها از درمان متوجه شدم من گرایش و آمد به دوست دختر من حدود یک ماه به روابط ما.

در اینجا موضوع: او بسیار بالا میل جنسی و از آنجایی که من متوجه شدم من یک جنسی فرد آن را دشوار است برای من به تعامل با او. ما سعی کرده ایم به رابطه جنسی چند بار اما او به رسمیت می شناسد که من نیستم با بهره گیری از آن (و در واقع من از آن متنفرم) پس از آن را لذت بخش برای او. این واقعا صدمه دیده است او اعتماد به نفس است. من واقعا در مورد مراقبت از این زن و من احساس وحشتناک است که من قادر به جلب رضایت او در این راه. ما می تواند هر چیزی را انجام دهید گذشته از استفاده از اسباب بازی ؟ وجود دارد هر گونه مکمل های من می تواند برای فریب ذهن و بدن را به حال جنسی?

—نامشخص آس

عزیز نامشخص آس

ایست ایست ایست.

توجه داشته باشید این است که تقریبا به طور کامل در مورد او. خود را asexuality در مورد شما. آن را در آغوش. خواندن نوشته ها و پست های فروم از دیگر افراد غیر جنسی است. صرف زمان با خودتان introspecting در آنچه شما می خواهید از روابط و چه نوع روابط شما می خواهید برای شرکت در. در حال بوسیدن جنسی? آیا شما می خواهید کسی را به نگه داشتن دست ها ، آیا شما می خواهید یک رابطه عاشقانه را از هر نوع ؟

بیرون آمدن یک فرایند است و اغلب شامل لایه های تحقق مورد خودمان.

امیدوارم او می آیند به درک که خود را asexuality است نه انعکاس جنسی خود تجدید نظر شود. و امیدوارم شما به آمدن به شرایط با مدرک خود را از علاقه جنسی. اما لطفا همین حالا یک دسته از گیاهان عجیب و غریب به امید اینکه خودتان چیزی است که شما نمی خواهید به. اگر شما دو فقط از نظر جنسی ناسازگار بهتر به کشف کنند که در حال حاضر و در حرکت است.

—Stoya

بیشتر چگونه به آن را انجام دهد

من یک زن هستم که شروع آشنایی یک مرد که معلوم باکره است. او رفت به مدرسه کاتولیک تمام عمر خود را. او با تمرکز بر خواندن چگونه به لطفا یک شریک در حالی که او خود را صرف زمان در تنهایی و من و بعد فورا رفت واز مزایای آن, اما او نیز نمی دانم که شما نمی باید به معنای واقعی کلمه در داخل یک زن به او باردار هنگام انزال و یا در غیر این صورت مایع منی در اطراف واژن او. در هر حال اساسی آموزش جنسی مواد آزادانه در دسترس آنلاین است ؟ وجود دارد در جایی که اصول اولیه به آسانی در دسترس است ؟ چه او نیاز به دانستن ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigara