مادر من در قانون بود قربانی یک COVID-19 کلاهبرداری

صدای تلفن بود گرم و اطمینان بخش است. او به یک نام و گفت که او خواستار از مدیکر برای بررسی در در او چگونه انجام شد — اگر او می خواهم بیمار به تازگی اگر او داشتن هر گونه مشکلات در مدیریت مسائل مربوط به سلامت. و قبل از من مادر در قانون به پایان رسید تماس او در حال حاضر می خواهم با توجه به یک غریبه او مدیکر شماره به او امنیت اجتماعی شماره و آدرس. شاید برخی از اطلاعات دیگر بیش از حد. او خیلی مضطرب زمان او به ما گفته می شود او نمی تواند کاملا به یاد داشته باشید.

افراد مسن که مدت طولانی است که مورد علاقه اهداف برای تقلب و scammers اما coronavirus افزایش آسیب پذیری خود را در بسیاری از راه های. جدید, ویروس خاص منفی پدید آمده اند. افراد مسن تر در حال حاضر جدا شده و به طور بالقوه بیمار یا عزادار می توانید پیدا کردن خود را بیشتر مستعد ابتلا به این پیشنهادهای به ظاهر نگران hucksters. و خانواده های آنها اغلب از لحاظ جغرافیایی دور خود را مجهز به بیمار کمک به آنها در رفع این مشکل است.

تبلیغات:

مادر من در قانون به طور کلی به خودش می بالد در خیابان فراست. او بی خیال طبیعت و ریزه اندام قد و قامت او نگاه مانند آسان علامت, اما در بیشتر زمان عادی او تماس پلیس در هر کسی که تلاش یک کاهش یافته است کیف پول فریب و یا به یک تماس گیرنده ضربه او را برای پول است که او می داند که آنها نه نوه اش. اما در این زمان او در حال حاضر چند هفته به یک قرنطینه است که قطع کرده و او را از خانواده اش از او کلیسا گروهی از تقریبا همه اما مفید همسایه که به ارمغان می آورد مواد غذایی. او به راحتی به دست خوش برخورد صدایی که به طرز ماهرانه ای coaxed اطلاعات از کسی که به نظر می رسید به نحوی معتبر از آنجا که او صحبت کردن در مورد یک بحران بهداشت عمومی است که ویران گروه همسالان خود است. می تواند او فقط تایید چند شماره و آدرس ؟ او با داشتن هر گونه مشکلات با… مداوم وضعیت ؟ بله بله ورم مفاصل است. او نیاز به کسی برای او ارسال یکی دیگر از… بريس پشت و راست و پشت بند?

“چیزی شبیه ترین جمعیت های آسیب پذیر هستند که در حال رفتن به رنج می برند بیشتر عواقب می گوید:” نیل پر ارشد نوآوری افسر در امنیت سایبر شرکت SiteLock. و یک بحران است که همیشه سلنیوم به تقلب. پر می گوید: “پس از این آغاز شده است و ما شاهد یک افزایش قابل توجهی در مقدار تلاش های فیشینگ هدفمند در اطراف همه گیر و منابع است. یکی در حدود پزشکی, تست و آن نوع از چیزی که در آن مردم در حال تلاش برای به دست آوردن اطلاعات حساس است.” درست مثل scammer که snagged من مادر در قانون است.

اما بیشتر وجود دارد. پر می گوید: “وجود دارد همچنین بسیاری از هدف قرار دادن در اطراف اقلام کمیاب. مردم ایمیل در مورد این سخت برای پیدا کردن آیتم ها و ایمیل تقلبی خواهد بود در تلاش برای گرفتن شما را به ورود به سیستم ، به طوری که مردم می توانند انجام حساب تصاحب و انواع دیگر حملات علیه کاربران شکی به آن نداریم.”

تبلیغات:

مامان بعدها می گویند او نمی تواند بگوید دقیقا زمانی که او شروع به احساس ناراحت. حساب او کمی مبهم. او ممکن است خواسته اند برای یک شماره کارت اعتباری به “امن” حمل و نقل. او ممکن است آن را داده اند. او خسته شده بود. او می خواهم بسیاری از سوالات پرسیده شده. بنابراین او را به خط با عجله او را به گفتن او می خواهم او را به عقب. البته شماره جعلی بود.

رئیس در میان من مادر در قانون است واکنش فوری زمانی که او قرار است که گوشی به پایین بود یک حس عمیق شرم و خود را سرزنش می کنند. اما پشت بند کلاهبرداری پیچیده و مشترک نیرنگ است که فقط اتفاق می افتد که بدل به تازگی با توجه به بحران کنونی است. و وقتی که می آید به تقلب هر کسی می تواند یک قربانی است.

نیل پر می گوید که آیا آن را به افراد و یا کسب و کارهای کوچک “اکثر مردم نمی انتظار می رود به هدف قرار دادند.” اما scammers “بازیگران گسترده خالص و آنها خوشحال به انجام مصالحه در برابر تقریبا هر نوع نهاد. وجود دارد رفتن به یک پاداش مالی از نوعی که آنها می توانید از عصاره آن است. اگر شما آن را بیش از اندازه کافی تکرار آن می شود بسیار سودآور است. وجود دارد هزینه بسیار کمی به تلاش برای به دست آوردن اطلاعات است. چون خیلی از این حمله و سازش انجام شده است در یک خودکار مد, شما لازم نیست برای گرفتن یکی واقعا بزرگ قربانی. شما می توانید یک هزار و کوچک قربانیان می افزاید که کاملا کمی است.”

تبلیغات:

کمیسیون تجارت فدرال (FTC) گزارش حدود 50000 COVID-19 مربوط به شکایات در حال حاضر این سال در مجموع بیش از $36 میلیون در ضرر و زیان است. و هیچ پایانی در چشم.

لایحه Versen رئیس محصول افسر در دیتا ارائه دهنده خدمات تراکنش خدمات شبکه می گوید این مهم است که به یاد داشته باشید که scammers “اعتماد به نفس مردم است.” به عنوان او آن را قرار می دهد “آنها در حال تلاش برای استفاده موضعی اطلاعات به نظر می رسد بیشتر قابل قبول تر و واقعی برای متقاعد کردن مصرف کننده در نظر گرفته شده است که این مشروع است تماس بگیرید. زمانی که آنها به شما در تلفن آنها را می توانید اسکریپت خود را به آن را بسیار باور [به طوری که] شما من یا ما پدر و مادر سالمند هستند مانند ” خوب است که برای تلفن های موبایل مناسب است. چرا من اعتماد ندارد و آن شخص که ادعا می کنند که در این وضعیت؟'” و هنگامی که اعتماد ایجاد شده است, همه چیز می تواند بسیار پیچیده بسیار به سرعت.

تبلیغات:

من در حال حاضر می دانیم آنچه در آن طول می کشد فقط برای کمک به سالمندان فلیپ تلفن مالک محل آمازون سفارش دهید. مادر من در قانون با استفاده از کامپیوتر خود را گاهی به بررسی ایمیل و نوشتن نامه های کریسمس خود را. او مشکل با استفاده از دست خود را. در هر دو یک شناختی و فیزیکی سطح مرور جهان از تقلب حفاظت و بازیابی — بسیار وجود دارد که تا حد زیادی آنلاین — بدون تحت اللفظی کمک به دست در کنار او ساخته شده استرس زا در حال حاضر وضعیت نمایی بیشتر اضطراب-سرند. پر کردن یک گزارش پلیس قرار دادن یخ بر روی کارت های اعتباری هشدار مدیکر همه این چیزهایی که خواستار آن زمان و صبر و مقدار زیادی از کار از تمام خانواده او که از همه سخت تر است چون اجتماعی فاصله. چند هفته بعد از آسیب به نظر می رسد شده اند به حداقل و در عین حال ما هنوز هم hip-در تلاش برای رفع آن است.

با نگاهی به گذشته این مکالمه ما به عنوان یک خانواده پس از من مادر در قانون هدفمند بود یکی از ما باید به حال قبل از آن اتفاق افتاده است. Versen می گوید: “اولین چیزی که شما انجام دهید این است که آموزش خود و عزیزان خود را.” او توصیه می کند چک کردن FTC و دیگر سایت های قابل اعتماد برای به روز رسانی در کلاهبرداری. او همچنین نشان می دهد robocall مسدود کردن است که بسیاری از مصرف کنندگان حتی نمی دانم یک گزینه است. آن را معمولا می توان از طریق تلفن خود را حامل و یا یک برنامه ساده است. “این به نظر می رسد مانند حس مشترک, اما نمی, پاسخ به تماس های تلفنی از مردم شما را به رسمیت نمی شناسیم,” او اضافه می کند.

پیوستن به مشاوره که می تواند روی حیله و تزویر, به خصوص در حال حاضر از آنجا که بسیاری از ما در حال تماس گرفتن در مورد تماس با ردیابی و یا نتایج آزمایشگاهی. اما به عنوان Versen یادداشت “مشروع تماس گیرنده را ترک خواهد کرد شما یک پست صوتی و یا پیدا کردن وسایل دیگر برای دریافت نگه دارید از شما… پاسخ نیست تماس از شماره های شما به رسمیت نمی شناسد و نمی تماس هر شماره شما را به رسمیت نمی شناسد یا به دلیل آن می تواند یک حلقه اومدی.” و نیل پر می افزاید: “این سخت است زیرا مردم نمی خواهید به توان بی ادب و ما نمی خواهید به نظر می رسد mistrusting. اما آنچه که مجرمان اینترنتی و مردمی این تعداد است که مردم نمی خواهید به سوال چه چیزی آنها انجام می دهند.”

تبلیغات:

فراتر از آگاهی عمومی از آن نیز به ارزش آن را امتحان کنید به ما مسن تر با دوستان و خانواده به اتخاذ حداقل چند, مدرن, شیوه های امنیتی. “اگر خدمات شما ارائه می دهد با استفاده از دو فاکتور تأیید هویت می گوید:” پر “من همیشه مدافع به انجام این کار است. تا زمانی که آن شخص نیز نمی سرقت گوشی خود را و یا بیش از آدرس ایمیل خود و یا هر آنچه که شما همیشه باید که [پشتیبان].”

“دیگر چیزی که من می دانم که مردمی هستند که گاهی اوقات تمایلی به استفاده از, اما واقعا به کمک یک برنامه مدیریت رمز عبور” پر اضافه شده است. “وجود دارد مقدار زیادی از آنها وجود دارد, به خصوص برای مصرف کنندگان و بسیاری از آنها رایگان هستند. شما لازم نیست که به یاد داشته باشید پانزده کلمات عبور مختلف. شما به یاد داشته باشید یک و هنگامی که شما به سیستم وارد شده, شما می توانید استفاده از آن است.”

این همیشه ساده مفاهیم را توضیح دهد, اما آنها ارزشمند برای پیاده سازی و آسان برای انطباق. برای مثال من مادر در قانون دو فاکتور تأیید هویت تعداد در حال حاضر معدن. که اگر چیزی مثل ماهی پایین می رود و فرد به احتمال زیاد به توجه به اطلاع رسانی می تواند بهار را به عمل و سر کردن مشکل در پاس.

تبلیغات:

این شبکه گسترده ای از سیستم scamming بسیار زیاد است و تصادفی. در عین حال کسی که به نام یک بیوه, ورم و اماس مفصل و ساخته شده او را احساس می کنید, در جانشینی سریع برای مراقبت و سپس تکذیب شد یک انسان واقعی است. من او عصبانی. من آرزو می کنم من می خواهم انجام می شود بیشتر برای محافظت از مادر من در قانون قبل از این تا به حال اتفاق افتاده است. آن آسان است, در حال لغو آسیب. آن آسان است, در تلاش برای توضیح مدیران رمز عبور برای کسی که عادت به نوشتن تاریخ تولد بر روی تکه های کاغذ به ویژه هنگامی که من نمی دانم وقتی که من قادر خواهید بود برای دیدن او در فرد است. اما به نظر می رسد بسیار ممکن است او را هدفمند دوباره قبل از این است که بیش از همه. و دفعه بعد من می خواهم او را به آماده شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>